Csak 18+. A szerencsejáték függőséget okozhat – Játssz felelősen.

Platipus-nyerőgép

Double Steam

RTP
95%
Volatilitás
Közepes
Max. nyeremény
2 552x

Double Steam – a játékfejlesztő Platipus 2024 folyamán megjelent online nyerőgépe. Elrendezés: 5×3, 20 nyerővonallal. Fő funkciók: ingyenes pörgetések, szorzók, wild szimbólumok és bónuszvásárlás. Főbb adatok: 95% RTP, közepes volatilitás és 2 552x maximális nyeremény. Téma: kaland. Hivatalos ingyenes demóverzió is elérhető.

A legjobb nyerőgépes kaszinók

Még nem ellenőriztük, melyik partnerünk kínálja ezt a játékot.

A teljes útmutató elolvasásaCsatlakozz ingyen, hogy a saját listád minden eszközödön megmaradjon
Több
157 Platipus-nyerőgép Csatlakozz ingyen, kövesd ezt a szolgáltatót (Platipus), és elsőként láthatod az új nyerőgépeit
Double Steam nyerőgép – Platipus

Gyors válasz

Double Steam: Platipus-nyerőgép (2024) – 95% RTP, közepes volatilitás és 2 552x maximális nyeremény. Mechanika: 20 nyerővonal; funkciók: ingyenes pörgetések, szorzók és wild szimbólumok. Hivatalos ingyenes demó is elérhető. Az RTP kaszinónként eltérhet.

Ezen az oldalon10 szakasz

Fő adatok

RTP
95%
1,04 százalékponttal a medián (96,04%) alatt
Volatilitás
Közepes3/6 a volatilitási skálánkon
Max. nyeremény
2 552x
Magasabb, mint az adatbázisunk nyerőgépeinek ekkora része: 31%
Elrendezés
5×3
Kifizetés
20 nyerővonal
Megjelent
2024. aug. 22.
Téttartomány
0,20 $–20 $
Jackpot
Nincs

Legjobbra értékelt kaszinók (ellenőrizd, elérhető-e a játék)

Még nem ellenőriztük, melyik partnerünk kínálja ezt a játékot.

Hirdetési tájékoztató: jelenleg semmilyen bevételünk nincs a felsorolt márkáktól; ha ez változik, minden ajánlatnál jelezzük. Miből élünk

  • Aurivo Casino100%, legfeljebb 1000 $ + 200 ingyenes pörgetés30x a bónuszra
    200 pörgetés + 100% – Aurivo Casino (új lapon nyílik meg)

    18+. Új ügyfeleknek. Min. befizetés: 20 $. Bónuszmegforgatás: 30x. Max. tét: 5 $. 30 nap. 200 pörgetés – játék: Book of Dead, tét: 0,20 $. Jóváírás: napi 20-as adagokban, 10 napon át. A teljes ÁSZF érvényes.

    Fő feltételek

    Minden lényeges feltétel szerepel a fenti sorban.

    A teljes ÁSZF érvényes. Játssz felelősen.

  • Velmora150 ingyenes pörgetés megforgatás nélkül Minden nyeremény a tiédMegforgatás nélkül
    150 megforgatás nélküli pörgetés – Velmora (új lapon nyílik meg)

    18+. Új ügyfeleknek. Min. befizetés: 20 $. Nincs megforgatás. 7 nap. 150 pörgetés – játék: Big Bass Bonanza, tét: 0,10 $. A teljes ÁSZF érvényes.

    Fő feltételek

    Minden lényeges feltétel szerepel a fenti sorban.

    A teljes ÁSZF érvényes. Játssz felelősen.

  • Kronos Royale200%, legfeljebb 2000 $ + heti 10% pénzvisszatérítés40x a bónuszra
    200% bónusz – Kronos Royale (új lapon nyílik meg)

    18+. Új ügyfeleknek. Min. befizetés: 50 $. Bónuszmegforgatás: 40x. Max. tét: 10 $. 60 nap. A teljes ÁSZF érvényes.

    Fő feltételek
    Cashback
    Cashback: A heti nettó kaszinóveszteség 10%-a (hétfőtől vasárnapig), minden hétfőn készpénzként, megforgatás nélkül kifizetve, hetente legfeljebb 500 $.

    A teljes ÁSZF érvényes. Játssz felelősen.

A játékok elérhetősége kaszinónként és országonként eltér.

Mennyibe kerül egy óra játék?

Témák:

Ingyenes demó Tagoknak

Double Steam: próbáld ki játékpénzzel, mielőtt eldöntöd, játszol-e valódi pénzben. A hivatalos Platipus-demók a GambGenius tagjainak ingyenesek.

Tagi hozzáférés – a teljes útmutató feloldva

Hogyan kell játszani: Double Steam (csak tagoknak)

Akkor nyersz, ha az azonos szimbólumok egy aktív nyerővonalon jelennek meg, általában balról jobbra, a bal szélső tárcsától kezdve. A teljes téted eloszlik a vonalak között, és minden vonalnyeremény a vonaltét és a szimbólum kifizetési táblázat szerinti értékének szorzata.

Double Steam – elrendezés: 5×3, kifizetés: 20 nyerővonal.

  1. Állítsd be a tétet. Válaszd ki a pörgetésenkénti teljes tétet 0,20 $ és 20 $ között. A nyereményeket ennek a tétnek a többszöröseként fizetik.
  2. Nézd meg a kifizetési táblázatot. Nyisd meg a játék információs képernyőjét, hogy lásd, mennyit fizetnek az egyes szimbólumok, és mik ennek a változatnak a pontos szabályai.
  3. Pörgess. Minden pörgetés eredményét tanúsított véletlenszám-generátor határozza meg, az előző pörgetésektől függetlenül.
  4. Indítsd el a bónuszt. Gyűjtsd össze a szükséges scatter szimbólumokat az ingyenes pörgetések funkció elindításához.
  5. Választható bónuszvásárlás. Ahol engedélyezett, rögzített áron közvetlenül elindíthatod a bónuszt.

Teljes útmutató – Double Steam: hogyan működnek a nyeremények, 4 funkció és 4 stratégiai tipp

  • Tétterved: 50 $ keret → pörgetésenként nagyjából 0,25 $ (közepes volatilitás)
  • Mennyibe kerül 95% RTP mellett minden 100 $ megforgatás: átlagosan 5,00 $
  • 4 funkció elmagyarázva: ingyenes pörgetések, szorzók, wild szimbólumok, bónuszvásárlás
  • A bónuszvásárlás kockázatainak elemzése
  • Téttervek 20 $ és 250 $ közötti keretekhez, a minimális téttel (0,20 $) összevetve
  • 4 hasonló stílusú, magasabb RTP-jű nyerőgép (legfeljebb 98,06%)
  • Stratégiai tippek és játéktervező – Double Steam

Ingyenes · bankkártya nélkül · csak 18+

Soha nem adjuk el · bármikor exportálhatod vagy törölheted · Mit kapnak a tagok?

Hogyan működnek a nyeremények (csak tagoknak)

Mennyibe kerül 95% RTP mellett minden 100 $ megforgatás, és mit jelent 1 $ tétnél a maximális nyeremény (2 552x)

A főnyeremény felső határa 2 552x (a tétre vetítve). 1 $ összegű pörgetésnél ez 2 552 $; 0,20 $ tétnél 510,40 $. A felső határ elérésekor a kör általában azonnal véget ér.

A szorzókat a nyereményekre a megjelenésükkor alkalmazzák; sok játékban több szorzó összeadódik vagy összeszorzódik – innen származnak a legnagyobb nyeremények.

95% RTP – mit jelent?

Várható visszatérülés = tét × 95%
Összesen 100 $ tét esetén a hosszú távú átlagos veszteség 5,00 $

Az RTP pörgetések millióira vetített hosszú távú átlag. Egy-egy játékmenet ennél jóval jobban vagy rosszabbul is végződhet, különösen ennél a játéknál (közepes volatilitás).

A funkciók elmagyarázva (csak tagoknak)

4 funkció elmagyarázva: ingyenes pörgetések, szorzók, wild szimbólumok, bónuszvásárlás

Ingyenes pörgetések

Bónuszkör, amelyben a pörgetések nem terhelik az egyenlegedet; általában három vagy több scatter szimbólum indítja. A kör alatti nyeremények az egyenlegedhez adódnak, és sok játékban újabb pörgetéseket is szerezhetsz.

Szorzók

A szorzók meghatározott tényezővel – például 2x-szel vagy 10x-szel – növelik a nyereményt. Kapcsolódhatnak szimbólumokhoz, vonatkozhatnak egy teljes pörgetésre, vagy nőhetnek egy funkció alatt, és a legnagyobb nyeremények fő mozgatórugói.

Wild szimbólumok

A wildok a normál fizető szimbólumokat helyettesítik, és így segítenek teljessé tenni a nyerő kombinációkat. A scatter- és bónuszszimbólumokat általában nem helyettesítik.

Bónuszvásárlás

A téted meghatározott többszörösének megfizetésével azonnal beléphetsz a bónuszfunkcióba, ahelyett, hogy kivárnád az indulását. Jelentősen növeli a szórást, és nem minden országban érhető el (az Egyesült Királyságban tiltott).

Stratégiai tippek (csak tagoknak)

  • A tétet a volatilitáshoz igazítsd. A közepes volatilitás egyensúlyt tart a nyerési gyakoriság és a nyeremények mérete között. Számíts száraz időszakokra a funkciók között, de szélsőséges kilengésekre nem. Egyszerű szabály: legalább 200 pörgetésnyi kerettel ülj le, így 50 $ keret mellett nagyjából 0,25 $ tét javasolt.

Még 3 tipp és egy játéktervező

  • A bónuszvásárlást kezeld nagy kockázatként. A funkció megvásárlása a keretedet néhány nagy szórású körre összpontosítja. Sok eredmény kevesebbet hoz, mint amennyi az ár volt. Előbb olvasd el a bónuszvásárlásról szóló útmutatónkat.
  • Bónuszmegforgatás: 95% RTP mellett 1 000 $ megforgatása átlagosan körülbelül 50,00 $ összegbe kerül. Nézd meg a bónuszfeltételeket, mert egyes kaszinók bizonyos játékokat kizárnak. Számolj utána a megforgatási kalkulátorban.
  • Pörgetés előtt állíts be korlátokat. Döntsd el előre a veszteséglimitedet és a játékidődet, és állj meg, amint bármelyiket eléred. Semmilyen minta vagy fogadási rendszer nem változtat egy pörgetés kimenetelén.

Erről bővebben a nyerőgépek RTP-jéről és volatilitásáról és a bankroll-kezelésről szóló útmutatókban olvashatsz.

Belefér a keretedbe? (csak tagoknak)

Téttervek 20 $ és 250 $ közötti keretekhez, a minimális téttel (0,20 $) összevetve

közepes volatilitás esetén legalább 200 pörgetésnyi keretet javaslunk. Íme, mit jelent ez ennél a játéknál: Double Steam (minimális tét: 0,20 $, maximális tét: 20 $).

Téttervek – Double Steam
KeretTét pörgetésenkéntTéttartomány200 pörgetés átlagos költsége
20 $0,10 $A minimális tét (0,20 $) alatt1 $
50 $0,25 $Megfelel2,50 $
100 $0,50 $Megfelel5 $
250 $1,25 $Megfelel12,50 $

Ezek csak átlagok: egy rövid játékmenet ennél jóval jobban vagy rosszabbul is végződhet. Játék előtt állíts be veszteséglimitet.

Hasonló stílus, jobb RTP (csak tagoknak)

4 hasonló stílusú, magasabb RTP-jű nyerőgép (legfeljebb 98,06%)

Nyerőgépek ugyanolyan mechanikával (nyerővonalak) és ugyanolyan volatilitás mellett (közepes), mint Double Steam, de magasabb közzétett RTP értékkel. A kaszinók ezeknek is futtathatják alacsonyabb változatait.

Kérdések

Gyakran ismételt kérdések

Double Steam: ki fejlesztette?

Double Steam fejlesztője: Platipus; megjelenés éve: 2024.

Double Steam: mennyi az RTP?

Double Steam alapértelmezett RTP-je: 95%.

Double Steam: magas volatilitású a játék?

Double Steam besorolása: közepes volatilitás. A közepes volatilitás egyensúlyt tart a nyerési gyakoriság és a nyeremények mérete között.

Double Steam: mennyi a maximális nyeremény?

Double Steam maximális nyereménye 2 552x (a tétre vetítve), ami 1 $ összegű pörgetésnél 2 552 $.

Double Steam: játszhatok vele ingyen?

Igen. A GambGenius tagjai ezen az oldalon ingyen kipróbálhatják a játék hivatalos demóját (Double Steam, fejlesztő: Platipus). Csak játékpénzzel működik, így a demóban elért nyeremény nem fizethető ki, és 18 éven felüli játékosoknak szól.

Double Steam: van benne bónuszvásárlás?

Igen. Double Steam tartalmaz bónuszvásárlási lehetőséget, bár egyes országokban, például az Egyesült Királyságban nem érhető el.

Honnan származnak ezek az adatok

Az adatok forrása: a szolgáltató saját oldala és 1 független nyerőgép-adatbázis. A kaszinók alacsonyabb RTP-jű változatokat is futtathatnak, ezért játék előtt mindig nézd meg a játékszabályokat.

A játék grafikája © Platipus; a játék azonosítása céljából jelenítjük meg.

A GambGenius szerkesztősége

Adatok ellenőrizve:

Szerkesztőink minden ajánlat teljes feltételeit elolvassák, és kiszámítják minden bónusz várható értékét, mielőtt felkerül a listára. Olvasd el szerkesztői irányelveinket.

Csatlakozz ingyen, hogy a saját listád minden eszközödön megmaradjon

Double Steam · Legjobbra értékelt kaszinók

A legjobb nyerőgépes kaszinók

Még nem ellenőriztük, melyik partnerünk kínálja ezt a játékot.

Partnereinknél nem elérhető

Hasonló nyerőgépek, amelyekkel partnereinknél játszhatsz

18+ · Új ügyfeleknek · Az ÁSZF érvényes. Az elérhetőség országonként eltér.

Hasonló nyerőgépek

További játékok: Platipus

Összes Platipus-nyerőgép

A szerencsejáték maradjon szórakozás

Játék előtt állíts be befizetési limitet, soha ne próbáld visszanyerni a veszteségeidet, és tarts rendszeresen szünetet. Ha a játék már nem okoz örömet, ingyenes és bizalmas segítséget kaphatsz a nap 24 órájában.

Felelős játék eszközei