Csak 18+. A szerencsejáték függőséget okozhat – Játssz felelősen.

Playtech-nyerőgép

Fruity Showers

RTP
95,6%
Volatilitás
Közepes–magas

A játékfejlesztő Playtech 2022 folyamán jelentette meg Fruity Showers című nyerőgépét. Elrendezés: 4×4, 256 nyerési móddal. Röviden: 95,6% RTP és közepes–magas volatilitás. Téma: gyümölcsszimbólumok.

Hirdetési tájékoztató: jelenleg semmilyen bevételünk nincs a felsorolt márkáktól; ha ez változik, minden ajánlatnál jelezzük. Miből élünk

Játék itt: Kronos Royale (új lapon nyílik meg)

Playtech-játékok elérhetők · ellenőrizd, hogy Fruity Showers szerepel-e a kínálatban az országodban.

18+. Új ügyfeleknek. Min. befizetés: 50 $. Bónuszmegforgatás: 40x. Max. tét: 10 $. 60 nap. A teljes ÁSZF érvényes.

Fő feltételek
Cashback
Cashback: A heti nettó kaszinóveszteség 10%-a (hétfőtől vasárnapig), minden hétfőn készpénzként, megforgatás nélkül kifizetve, hetente legfeljebb 500 $.

A teljes ÁSZF érvényes. Játssz felelősen.

A teljes útmutató elolvasásaCsatlakozz ingyen, hogy a saját listád minden eszközödön megmaradjon
781 Playtech-nyerőgép Csatlakozz ingyen, kövesd ezt a szolgáltatót (Playtech), és elsőként láthatod az új nyerőgépeit

Fruity Showers

RTP
95,6%
Volatilitás
Közepes–magas
Max. nyeremény
Nincs közzétéve

Gyors válasz

Fruity Showers: Playtech-nyerőgép (2022) – 95,6% RTP és közepes–magas volatilitás. Mechanika: 256 nyerési mód. Az RTP kaszinónként eltérhet.

Ezen az oldalon9 szakasz

Fő adatok

RTP
95,6%
0,44 százalékponttal a medián (96,04%) alatt
Volatilitás
Közepes–magas4/6 a volatilitási skálánkon
Elrendezés
4×4
Kifizetés
256 nyerési mód
Megjelent
2022
Téttartomány
0,25 $–500 $
Jackpot
Nincs

A szolgáltató nem tette közzé: maximális nyeremény

Kaszinók Playtech-játékokkal

Hirdetési tájékoztató: jelenleg semmilyen bevételünk nincs a felsorolt márkáktól; ha ez változik, minden ajánlatnál jelezzük. Miből élünk

  • Kronos Royale200%, legfeljebb 2000 $ + heti 10% pénzvisszatérítés40x a bónuszraPlaytech-játékok elérhetők
    Játék – Kronos Royale (új lapon nyílik meg)

    18+. Új ügyfeleknek. Min. befizetés: 50 $. Bónuszmegforgatás: 40x. Max. tét: 10 $. 60 nap. A teljes ÁSZF érvényes.

    Fő feltételek
    Cashback
    Cashback: A heti nettó kaszinóveszteség 10%-a (hétfőtől vasárnapig), minden hétfőn készpénzként, megforgatás nélkül kifizetve, hetente legfeljebb 500 $.

    A teljes ÁSZF érvényes. Játssz felelősen.

Ellenőrizd, hogy Fruity Showers szerepel-e a kínálatban az országodban.

Mennyibe kerül egy óra játék?

Témák:

Tagi hozzáférés – a teljes útmutató feloldva

Hogyan kell játszani: Fruity Showers (csak tagoknak)

Rögzített vonalak helyett a szomszédos tárcsákon bármilyen pozícióban megjelenő azonos szimbólumok fizetnek, a bal szélső tárcsától kezdve. Minél több azonos szimbólum van az egyes tárcsákon, annál több módon fizet a kombináció.

Fruity Showers – elrendezés: 4×4, kifizetés: 256 nyerési mód.

  1. Állítsd be a tétet. Válaszd ki a pörgetésenkénti teljes tétet 0,25 $ és 500 $ között. A nyereményeket ennek a tétnek a többszöröseként fizetik.
  2. Nézd meg a kifizetési táblázatot. Nyisd meg a játék információs képernyőjét, hogy lásd, mennyit fizetnek az egyes szimbólumok, és mik ennek a változatnak a pontos szabályai.
  3. Pörgess. Minden pörgetés eredményét tanúsított véletlenszám-generátor határozza meg, az előző pörgetésektől függetlenül.

Teljes útmutató – Fruity Showers: hogyan működnek a nyeremények és 3 stratégiai tipp

  • Tétterved: 50 $ keret → pörgetésenként nagyjából 0,20 $ (közepes–magas volatilitás)
  • Mennyibe kerül 95,6% RTP mellett minden 100 $ megforgatás: átlagosan 4,40 $
  • Téttervek 20 $ és 250 $ közötti keretekhez, a minimális téttel (0,25 $) összevetve
  • 4 hasonló stílusú, magasabb RTP-jű nyerőgép (legfeljebb 97,15%)
  • Stratégiai tippek és játéktervező – Fruity Showers

Ingyenes · bankkártya nélkül · csak 18+

Soha nem adjuk el · bármikor exportálhatod vagy törölheted · Mit kapnak a tagok?

Hogyan működnek a nyeremények (csak tagoknak)

Mennyibe kerül 95,6% RTP mellett minden 100 $ megforgatás

95,6% RTP – mit jelent?

Várható visszatérülés = tét × 95,6%
Összesen 100 $ tét esetén a hosszú távú átlagos veszteség 4,40 $

Az RTP pörgetések millióira vetített hosszú távú átlag. Egy-egy játékmenet ennél jóval jobban vagy rosszabbul is végződhet, különösen ennél a játéknál (közepes–magas volatilitás).

A funkciók elmagyarázva (csak tagoknak)

Amit az információs képernyő felsorol

Az általunk ellenőrzött források nem sorolnak fel különleges funkciókat ehhez a játékhoz. A részleteket a játékon belüli információs képernyőn találod.

Stratégiai tippek (csak tagoknak)

  • A tétet a volatilitáshoz igazítsd. A közepes–magas volatilitás hosszabb szüneteket jelent az érdemi nyeremények között, a visszatérülés nagy része a funkciókban összpontosul. A keretedhez képest kisebb tétekkel játssz. Egyszerű szabály: legalább 250 pörgetésnyi kerettel ülj le, így 50 $ keret mellett nagyjából 0,20 $ tét javasolt.

Még 2 tipp és egy játéktervező

  • Bónuszmegforgatás: 95,6% RTP mellett 1 000 $ megforgatása átlagosan körülbelül 44,00 $ összegbe kerül. Nézd meg a bónuszfeltételeket, mert egyes kaszinók bizonyos játékokat kizárnak. Számolj utána a megforgatási kalkulátorban.
  • Pörgetés előtt állíts be korlátokat. Döntsd el előre a veszteséglimitedet és a játékidődet, és állj meg, amint bármelyiket eléred. Semmilyen minta vagy fogadási rendszer nem változtat egy pörgetés kimenetelén.

Erről bővebben a nyerőgépek RTP-jéről és volatilitásáról és a bankroll-kezelésről szóló útmutatókban olvashatsz.

Belefér a keretedbe? (csak tagoknak)

Téttervek 20 $ és 250 $ közötti keretekhez, a minimális téttel (0,25 $) összevetve

közepes–magas volatilitás esetén legalább 250 pörgetésnyi keretet javaslunk. Íme, mit jelent ez ennél a játéknál: Fruity Showers (minimális tét: 0,25 $, maximális tét: 500 $).

Téttervek – Fruity Showers
KeretTét pörgetésenkéntTéttartomány250 pörgetés átlagos költsége
20 $0,08 $A minimális tét (0,25 $) alatt0,88 $
50 $0,20 $A minimális tét (0,25 $) alatt2,20 $
100 $0,40 $Megfelel4,40 $
250 $1 $Megfelel11 $

Ezek csak átlagok: egy rövid játékmenet ennél jóval jobban vagy rosszabbul is végződhet. Játék előtt állíts be veszteséglimitet.

Hasonló stílus, jobb RTP (csak tagoknak)

4 hasonló stílusú, magasabb RTP-jű nyerőgép (legfeljebb 97,15%)

Nyerőgépek ugyanolyan mechanikával (nyerési módok) és ugyanolyan volatilitás mellett (közepes–magas), mint Fruity Showers, de magasabb közzétett RTP értékkel. A kaszinók ezeknek is futtathatják alacsonyabb változatait.

Kérdések

Gyakran ismételt kérdések

Fruity Showers: ki fejlesztette?

Fruity Showers fejlesztője: Playtech; megjelenés éve: 2022.

Fruity Showers: mennyi az RTP?

Fruity Showers alapértelmezett RTP-je: 95,6%.

Fruity Showers: magas volatilitású a játék?

Fruity Showers besorolása: közepes–magas volatilitás. A közepes–magas volatilitás hosszabb szüneteket jelent az érdemi nyeremények között, a visszatérülés nagy része a funkciókban összpontosul.

Fruity Showers: játszhatok vele ingyen?

Jelenleg nem: a GambGeniuson nem szerepel hivatalos Playtech-demó ehhez a játékhoz: Fruity Showers.

Fruity Showers: van benne bónuszvásárlás?

Fruity Showers: az általunk ellenőrzött források szerint nincs benne bónuszvásárlás.

Fruity Showers: hol játszhatok vele?

Playtech-játékok elérhetők itt: Kronos Royale. Regisztráció előtt ellenőrizd, hogy Fruity Showers szerepel-e a kínálatban az országodban. 18+ · Új ügyfeleknek · Az ÁSZF érvényes. Az elérhetőség országonként eltér.

Honnan származnak ezek az adatok

Az adatok forrása: 2 független nyerőgép-adatbázis. A kaszinók alacsonyabb RTP-jű változatokat is futtathatnak, ezért játék előtt mindig nézd meg a játékszabályokat.

A GambGenius szerkesztősége

Adatok ellenőrizve:

Szerkesztőink minden ajánlat teljes feltételeit elolvassák, és kiszámítják minden bónusz várható értékét, mielőtt felkerül a listára. Olvasd el szerkesztői irányelveinket.

Csatlakozz ingyen, hogy a saját listád minden eszközödön megmaradjon

Fruity Showers · Kronos Royale · 200%, legfeljebb 2000 $

Játék itt: Kronos Royale (új lapon nyílik meg)

18+. Új ügyfeleknek. Min. befizetés: 50 $. Bónuszmegforgatás: 40x. Max. tét: 10 $. 60 nap. A teljes ÁSZF érvényes.

Hasonlók: Fruity Showers

Hasonló nyerőgépek más stúdióktól

A szerencsejáték maradjon szórakozás

Játék előtt állíts be befizetési limitet, soha ne próbáld visszanyerni a veszteségeidet, és tarts rendszeresen szünetet. Ha a játék már nem okoz örömet, ingyenes és bizalmas segítséget kaphatsz a nap 24 órájában.

Felelős játék eszközei