Csak 18+. A szerencsejáték függőséget okozhat – Játssz felelősen.

Skywind-nyerőgép

Red Devil Reel

RTP
93,95%
Volatilitás
Alacsony
Max. nyeremény
98x

Red Devil Reel – a játékfejlesztő Skywind 2023 folyamán megjelent online nyerőgépe. Elrendezés: 5×3, 15 nyerővonallal. Fő funkciók: ingyenes pörgetések, wild szimbólumok, újrapörgetések és választós bónusz. Főbb adatok: 93,95% RTP, alacsony volatilitás és 98x maximális nyeremény. Téma: horror.

A legjobb nyerőgépes kaszinók

Még nem ellenőriztük, melyik partnerünk kínálja ezt a játékot.

A teljes útmutató elolvasásaCsatlakozz ingyen, hogy a saját listád minden eszközödön megmaradjon
Több
360 Skywind-nyerőgép Csatlakozz ingyen, kövesd ezt a szolgáltatót (Skywind), és elsőként láthatod az új nyerőgépeit
Red Devil Reel nyerőgép – Skywind

Gyors válasz

Red Devil Reel: Skywind-nyerőgép (2023) – 93,95% RTP, alacsony volatilitás és 98x maximális nyeremény. Mechanika: 15 nyerővonal; funkciók: ingyenes pörgetések, wild szimbólumok és újrapörgetések. Az RTP kaszinónként eltérhet.

Ezen az oldalon10 szakasz

Fő adatok

RTP
93,95%
2,09 százalékponttal a medián (96,04%) alatt
Volatilitás
Alacsony1/6 a volatilitási skálánkon
Max. nyeremény
98x
Nyerési gyakoriság
51,55% (nagyjából minden 1,9. pörgetés)
Elrendezés
5×3
Kifizetés
15 nyerővonal
Megjelent
2023. jún. 8.
Téttartomány
0,15 $–300 $
Jackpot
Nincs

Legjobbra értékelt kaszinók (ellenőrizd, elérhető-e a játék)

Még nem ellenőriztük, melyik partnerünk kínálja ezt a játékot.

Hirdetési tájékoztató: jelenleg semmilyen bevételünk nincs a felsorolt márkáktól; ha ez változik, minden ajánlatnál jelezzük. Miből élünk

  • Aurivo Casino100%, legfeljebb 1000 $ + 200 ingyenes pörgetés30x a bónuszra
    200 pörgetés + 100% – Aurivo Casino (új lapon nyílik meg)

    18+. Új ügyfeleknek. Min. befizetés: 20 $. Bónuszmegforgatás: 30x. Max. tét: 5 $. 30 nap. 200 pörgetés – játék: Book of Dead, tét: 0,20 $. Jóváírás: napi 20-as adagokban, 10 napon át. A teljes ÁSZF érvényes.

    Fő feltételek

    Minden lényeges feltétel szerepel a fenti sorban.

    A teljes ÁSZF érvényes. Játssz felelősen.

  • Velmora150 ingyenes pörgetés megforgatás nélkül Minden nyeremény a tiédMegforgatás nélkül
    150 megforgatás nélküli pörgetés – Velmora (új lapon nyílik meg)

    18+. Új ügyfeleknek. Min. befizetés: 20 $. Nincs megforgatás. 7 nap. 150 pörgetés – játék: Big Bass Bonanza, tét: 0,10 $. A teljes ÁSZF érvényes.

    Fő feltételek

    Minden lényeges feltétel szerepel a fenti sorban.

    A teljes ÁSZF érvényes. Játssz felelősen.

  • Kronos Royale200%, legfeljebb 2000 $ + heti 10% pénzvisszatérítés40x a bónuszra
    200% bónusz – Kronos Royale (új lapon nyílik meg)

    18+. Új ügyfeleknek. Min. befizetés: 50 $. Bónuszmegforgatás: 40x. Max. tét: 10 $. 60 nap. A teljes ÁSZF érvényes.

    Fő feltételek
    Cashback
    Cashback: A heti nettó kaszinóveszteség 10%-a (hétfőtől vasárnapig), minden hétfőn készpénzként, megforgatás nélkül kifizetve, hetente legfeljebb 500 $.

    A teljes ÁSZF érvényes. Játssz felelősen.

A játékok elérhetősége kaszinónként és országonként eltér.

Mennyibe kerül egy óra játék?

Témák:

Tagi hozzáférés – a teljes útmutató feloldva

Hogyan kell játszani: Red Devil Reel (csak tagoknak)

Akkor nyersz, ha az azonos szimbólumok egy aktív nyerővonalon jelennek meg, általában balról jobbra, a bal szélső tárcsától kezdve. A teljes téted eloszlik a vonalak között, és minden vonalnyeremény a vonaltét és a szimbólum kifizetési táblázat szerinti értékének szorzata.

Red Devil Reel – elrendezés: 5×3, kifizetés: 15 nyerővonal.

  1. Állítsd be a tétet. Válaszd ki a pörgetésenkénti teljes tétet 0,15 $ és 300 $ között. A nyereményeket ennek a tétnek a többszöröseként fizetik.
  2. Nézd meg a kifizetési táblázatot. Nyisd meg a játék információs képernyőjét, hogy lásd, mennyit fizetnek az egyes szimbólumok, és mik ennek a változatnak a pontos szabályai.
  3. Pörgess. Minden pörgetés eredményét tanúsított véletlenszám-generátor határozza meg, az előző pörgetésektől függetlenül.
  4. Indítsd el a bónuszt. Gyűjtsd össze a szükséges scatter szimbólumokat az ingyenes pörgetések funkció elindításához.

Teljes útmutató – Red Devil Reel: hogyan működnek a nyeremények, 5 funkció és 4 stratégiai tipp

  • Tétterved: 50 $ keret → pörgetésenként nagyjából 0,50 $ (alacsony volatilitás)
  • Mennyibe kerül 93,95% RTP mellett minden 100 $ megforgatás: átlagosan 6,05 $
  • 5 funkció elmagyarázva: ingyenes pörgetések, wild szimbólumok, újrapörgetések, választós bónusz, duplázó funkció
  • Téttervek 20 $ és 250 $ közötti keretekhez, a minimális téttel (0,15 $) összevetve
  • 3 RTP-változat összehasonlítva: 93,95%, 92,07%, 89,97%
  • 4 hasonló stílusú, magasabb RTP-jű nyerőgép (legfeljebb 98,6%)
  • Stratégiai tippek és játéktervező – Red Devil Reel

Ingyenes · bankkártya nélkül · csak 18+

Soha nem adjuk el · bármikor exportálhatod vagy törölheted · Mit kapnak a tagok?

Hogyan működnek a nyeremények (csak tagoknak)

Mennyibe kerül 93,95% RTP mellett minden 100 $ megforgatás, és mit jelent 1 $ tétnél a maximális nyeremény (98x)

A főnyeremény felső határa 98x (a tétre vetítve). 1 $ összegű pörgetésnél ez 98 $; 0,20 $ tétnél 19,60 $. A felső határ elérésekor a kör általában azonnal véget ér.

93,95% RTP – mit jelent?

Várható visszatérülés = tét × 93,95%
Összesen 100 $ tét esetén a hosszú távú átlagos veszteség 6,05 $

Az RTP pörgetések millióira vetített hosszú távú átlag. Egy-egy játékmenet ennél jóval jobban vagy rosszabbul is végződhet, különösen ennél a játéknál (alacsony volatilitás).

A közzétett nyerési gyakoriság 51,55%, vagyis nagyjából minden 1,9. pörgetés hoz valamit – bár ezeknek a nyereményeknek jó része kisebb a tétnél.

A funkciók elmagyarázva (csak tagoknak)

5 funkció elmagyarázva: ingyenes pörgetések, wild szimbólumok, újrapörgetések, választós bónusz és továbbiak

Ingyenes pörgetések

Bónuszkör, amelyben a pörgetések nem terhelik az egyenlegedet; általában három vagy több scatter szimbólum indítja. A kör alatti nyeremények az egyenlegedhez adódnak, és sok játékban újabb pörgetéseket is szerezhetsz.

Wild szimbólumok

A wildok a normál fizető szimbólumokat helyettesítik, és így segítenek teljessé tenni a nyerő kombinációkat. A scatter- és bónuszszimbólumokat általában nem helyettesítik.

Újrapörgetések

A kiválasztott tárcsák vagy a teljes játéktér új tét nélkül újra pörög; ezt általában egy adott szimbólumkombináció vagy egy „majdnem nyerés” funkció indítja.

Választós bónusz

Bónuszjáték, amelyben rejtett elemek közül választasz, hogy pénznyereményeket, szorzókat vagy extra funkciókat fedj fel.

Duplázó funkció

Egy nyeremény után duplázhatsz: egy tippel – például egy kártya színére – mindent vagy semmit alapon kockáztathatod. A játék hosszú távú visszatérülését nem javítja.

Stratégiai tippek (csak tagoknak)

  • A tétet a volatilitáshoz igazítsd. Az alacsony volatilitás gyakori, kisebb nyereményeket és kiegyensúlyozottabb egyenleget jelent. Hosszabb játékmenetekhez és bónuszok megforgatásához illik, de nagy szorzók ritkán fordulnak elő. Egyszerű szabály: legalább 100 pörgetésnyi kerettel ülj le, így 50 $ keret mellett nagyjából 0,50 $ tét javasolt.

Még 3 tipp és egy játéktervező

  • Nézd meg, melyik RTP-változattal játszol. Skywind ezt a játékot a következő változatokban kínálja: 93,95%, 92,07%, 89,97%. Nyisd meg a játékszabályokat a kaszinódban, és azokat az oldalakat részesítsd előnyben, amelyek ezt a változatot futtatják: 93,95%.
  • Bónuszmegforgatás: 93,95% RTP mellett 1 000 $ megforgatása átlagosan körülbelül 60,50 $ összegbe kerül. Nézd meg a bónuszfeltételeket, mert egyes kaszinók bizonyos játékokat kizárnak. Számolj utána a megforgatási kalkulátorban.
  • Pörgetés előtt állíts be korlátokat. Döntsd el előre a veszteséglimitedet és a játékidődet, és állj meg, amint bármelyiket eléred. Semmilyen minta vagy fogadási rendszer nem változtat egy pörgetés kimenetelén.

Erről bővebben a nyerőgépek RTP-jéről és volatilitásáról és a bankroll-kezelésről szóló útmutatókban olvashatsz.

Belefér a keretedbe? (csak tagoknak)

Téttervek 20 $ és 250 $ közötti keretekhez, a minimális téttel (0,15 $) összevetve

alacsony volatilitás esetén legalább 100 pörgetésnyi keretet javaslunk. Íme, mit jelent ez ennél a játéknál: Red Devil Reel (minimális tét: 0,15 $, maximális tét: 300 $).

Téttervek – Red Devil Reel
KeretTét pörgetésenként100 pörgetés átlagos költsége
20 $0,20 $1,21 $
50 $0,50 $3,02 $
100 $1 $6,05 $
250 $2,50 $15,12 $

Ezek csak átlagok: egy rövid játékmenet ennél jóval jobban vagy rosszabbul is végződhet. Játék előtt állíts be veszteséglimitet.

RTP-változatok (csak tagoknak)

3 RTP-változat összehasonlítva: 93,95%, 92,07%, 89,97%

Skywind ezt a játékot (Red Devil Reel) 3 RTP-változatban kínálja (RTP), és minden kaszinó maga választja ki, melyiket futtatja. 1 000 $ összegű fogadás során az alacsonyabb (89,97%) változat átlagosan körülbelül 39,80 $ összeggel többe kerül, mint a legjobb (93,95%).

RTP-változatok – Red Devil Reel
VáltozatÁtlagos költség 100 $ megforgatásonkéntTöbbletköltség a legjobbhoz képest
93,95% (legjobb)6,05 $—
92,07%7,93 $+1,88 $
89,97%10,03 $+3,98 $

Nyisd meg a játék szabályait vagy információs képernyőjét a kaszinódban, hogy lásd, melyik változatot futtatja.

Más változatot láttál egy kaszinóban? Így működnek a tagok RTP-bejelentései

Hasonló stílus, jobb RTP (csak tagoknak)

4 hasonló stílusú, magasabb RTP-jű nyerőgép (legfeljebb 98,6%)

Nyerőgépek ugyanolyan mechanikával (nyerővonalak) és ugyanolyan volatilitás mellett (alacsony), mint Red Devil Reel, de magasabb közzétett RTP értékkel. A kaszinók ezeknek is futtathatják alacsonyabb változatait.

Kérdések

Gyakran ismételt kérdések

Red Devil Reel: ki fejlesztette?

Red Devil Reel fejlesztője: Skywind; megjelenés éve: 2023.

Red Devil Reel: mennyi az RTP?

Red Devil Reel alapértelmezett RTP-je: 93,95%. Skywind más változatokat is kínál (92,07%, 89,97%), ezért nézd meg a játék információs képernyőjét a kaszinódban.

Red Devil Reel: magas volatilitású a játék?

Red Devil Reel besorolása: alacsony volatilitás. Az alacsony volatilitás gyakori, kisebb nyereményeket és kiegyensúlyozottabb egyenleget jelent.

Red Devil Reel: mennyi a maximális nyeremény?

Red Devil Reel maximális nyereménye 98x (a tétre vetítve), ami 1 $ összegű pörgetésnél 98 $.

Red Devil Reel: játszhatok vele ingyen?

Jelenleg nem: a GambGeniuson nem szerepel hivatalos Skywind-demó ehhez a játékhoz: Red Devil Reel.

Red Devil Reel: van benne bónuszvásárlás?

Red Devil Reel: az általunk ellenőrzött források szerint nincs benne bónuszvásárlás.

Honnan származnak ezek az adatok

Az adatok a szolgáltató közlése szerintiek. A kaszinók alacsonyabb RTP-jű változatokat is futtathatnak, ezért játék előtt mindig nézd meg a játékszabályokat.

A játék grafikája © Skywind; a játék azonosítása céljából jelenítjük meg.

A GambGenius szerkesztősége

Adatok ellenőrizve:

Szerkesztőink minden ajánlat teljes feltételeit elolvassák, és kiszámítják minden bónusz várható értékét, mielőtt felkerül a listára. Olvasd el szerkesztői irányelveinket.

Csatlakozz ingyen, hogy a saját listád minden eszközödön megmaradjon

Red Devil Reel · Legjobbra értékelt kaszinók

A legjobb nyerőgépes kaszinók

Még nem ellenőriztük, melyik partnerünk kínálja ezt a játékot.

Partnereinknél nem elérhető

Hasonló nyerőgépek, amelyekkel partnereinknél játszhatsz

18+ · Új ügyfeleknek · Az ÁSZF érvényes. Az elérhetőség országonként eltér.

Hasonló nyerőgépek

További játékok: Skywind

Összes Skywind-nyerőgép

Hasonlók: Red Devil Reel

Hasonló nyerőgépek más stúdióktól

A szerencsejáték maradjon szórakozás

Játék előtt állíts be befizetési limitet, soha ne próbáld visszanyerni a veszteségeidet, és tarts rendszeresen szünetet. Ha a játék már nem okoz örömet, ingyenes és bizalmas segítséget kaphatsz a nap 24 órájában.

Felelős játék eszközei