Csak 18+. A szerencsejáték függőséget okozhat – Játssz felelősen.

Backseat Gaming-nyerőgép

Timeless Magic

RTP
96,22%
Volatilitás
Nagyon magas
Max. nyeremény
15 000x

Timeless Magic – online nyerőgép a játékfejlesztő Backseat Gaming kínálatából, megjelenés éve: 2026. Elrendezés: 6×5; az azonos szimbólumokból álló csoportok (klaszterek) hoznak nyereményt. Fő funkciók: lavina (lehulló szimbólumok), Hold & Win funkció, szorzók és ingyenes pörgetések. Röviden: 96,22% RTP, nagyon magas volatilitás és 15 000x maximális nyeremény. Témák: varázslat és fantasy.

A legjobb nyerőgépes kaszinók

Még nem ellenőriztük, melyik partnerünk kínálja ezt a játékot.

A teljes útmutató elolvasása
Hozzáadva: 88 Backseat Gaming-nyerőgép
Timeless Magic nyerőgép – Backseat Gaming

Gyors válasz

Timeless Magic: Backseat Gaming-nyerőgép (2026) – 96,22% RTP, nagyon magas volatilitás és 15 000x maximális nyeremény. Mechanika: klaszternyeremények; funkciók: lavina, Hold & Win és szorzók. Az RTP kaszinónként eltérhet.

Fő adatok

RTP
96,22%
Volatilitás
Nagyon magas
Nyerési gyakoriság
14,01% (nagyjából minden 7,1. pörgetés)
Max. nyeremény
15 000x
Elrendezés
6×5
Kifizetés
Klaszternyeremények
Megjelent
2026
Jackpot
Nincs

A szolgáltató nem tette közzé: téttartomány

Legjobbra értékelt kaszinók (ellenőrizd, elérhető-e a játék)

Még nem ellenőriztük, melyik partnerünk kínálja ezt a játékot.

  • Aurivo Casino100%, legfeljebb 1000 $ + 200 ingyenes pörgetés30x a bónuszra
    200 pörgetés + 100% – Aurivo Casino (új lapon nyílik meg)

    18+. Új ügyfeleknek. Min. befizetés: 20 $. Bónuszmegforgatás: 30x. Max. tét: 5 $. 30 nap. 200 pörgetés – játék: Book of Dead, tét: 0,20 $. Jóváírás: napi 20-as adagokban, 10 napon át. A teljes ÁSZF érvényes.

    Fő feltételek

    18+. Csak új ügyfeleknek. Min. befizetés: 20 $. Megforgatási követelmény: 30x a bónuszra. Maximális tét a megforgatás alatt: 5 $. Ingyenes pörgetések ezen a játékon: Book of Dead, pörgetésenként 0,20 $ értékben. A pörgetések jóváírása: napi 20-as adagokban, 10 napon át. Az ajánlat 30 napig érvényes. A teljes ÁSZF érvényes. Játssz felelősen.

  • Velmora150 ingyenes pörgetés megforgatás nélkül Minden nyeremény a tiédMegforgatás nélkül
    150 megforgatás nélküli pörgetés – Velmora (új lapon nyílik meg)

    18+. Új ügyfeleknek. Min. befizetés: 20 $. Nincs megforgatás. 7 nap. 150 pörgetés – játék: Big Bass Bonanza, tét: 0,10 $. A teljes ÁSZF érvényes.

    Fő feltételek

    18+. Csak új ügyfeleknek. Min. befizetés: 20 $. A nyereményeket nem kell megforgatni. Ingyenes pörgetések ezen a játékon: Big Bass Bonanza, pörgetésenként 0,10 $ értékben. Az ajánlat 7 napig érvényes. A teljes ÁSZF érvényes. Játssz felelősen.

  • Kronos Royale200%, legfeljebb 2000 $ + heti 10% pénzvisszatérítés40x a bónuszra
    200% bónusz – Kronos Royale (új lapon nyílik meg)

    18+. Új ügyfeleknek. Min. befizetés: 50 $. Bónuszmegforgatás: 40x. Max. tét: 10 $. 60 nap. A teljes ÁSZF érvényes.

    Fő feltételek

    18+. Csak új ügyfeleknek. Min. befizetés: 50 $. Megforgatási követelmény: 40x a bónuszra. Maximális tét a megforgatás alatt: 10 $. Cashback: A heti nettó kaszinóveszteség 10%-a (hétfőtől vasárnapig), minden hétfőn készpénzként, megforgatás nélkül kifizetve, hetente legfeljebb 500 $. Az ajánlat 60 napig érvényes. A teljes ÁSZF érvényes. Játssz felelősen.

A játékok elérhetősége kaszinónként és országonként eltér.

Mennyibe kerül egy óra játék?

Témák:

Tagi hozzáférés – a teljes útmutató feloldva

Hogyan kell játszani: Timeless Magic (csak tagoknak)

A vízszintesen vagy függőlegesen érintkező azonos szimbólumok csoportjai fizetnek. A nagyobb klaszterek többet fizetnek, a nyerő klaszterek pedig általában eltűnnek, hogy helyet adjanak az új szimbólumoknak.

Timeless Magic – elrendezés: 6×5, kifizetés: klaszternyeremények.

  1. Állítsd be a tétet. Válaszd ki a pörgetésenkénti teljes tétet. A nyereményeket ennek a tétnek a többszöröseként fizetik.
  2. Nézd meg a kifizetési táblázatot. Nyisd meg a játék információs képernyőjét, hogy lásd, mennyit fizetnek az egyes szimbólumok, és mik ennek a változatnak a pontos szabályai.
  3. Pörgess. Minden pörgetés eredményét tanúsított véletlenszám-generátor határozza meg, az előző pörgetésektől függetlenül.
  4. Indítsd el a bónuszt. Gyűjtsd össze a szükséges scatter szimbólumokat az ingyenes pörgetések funkció elindításához.

Teljes útmutató – Timeless Magic: hogyan működnek a nyeremények, 5 funkció és 3 stratégiai tipp

  • Tétterved: 50 $ keret → pörgetésenként nagyjából 0,12 $ (nagyon magas volatilitás)
  • Mennyibe kerül 96,22% RTP mellett minden 100 $ megforgatás: átlagosan 3,78 $
  • 5 funkció elmagyarázva: klaszternyeremények, lavina, Hold & Win, szorzók, ingyenes pörgetések
  • Téttervek 20 $ és 250 $ közötti keretekhez
  • 4 hasonló stílusú, magasabb RTP-jű nyerőgép (legfeljebb 98%)
  • Stratégiai tippek és játéktervező – Timeless Magic

Ingyenes · bankkártya nélkül · csak 18+

Soha nem adjuk el · bármikor exportálhatod vagy törölheted · Mit kapnak a tagok?

Hogyan működnek a nyeremények (csak tagoknak)

Mennyibe kerül 96,22% RTP mellett minden 100 $ megforgatás, és mit jelent 1 $ tétnél a maximális nyeremény (15 000x)

A főnyeremény felső határa 15 000x (a tétre vetítve). 1 $ összegű pörgetésnél ez 15 000 $; 0,20 $ tétnél 3 000 $. A felső határ elérésekor a kör általában azonnal véget ér.

Mivel a nyeremények nem vonalakhoz kötöttek, minden látható szimbólum beleszámíthat egy kifizetésbe. A kifizetési táblázat megmutatja, hány azonos szimbólum kell az egyes szintekhez.

A szorzókat a nyereményekre a megjelenésükkor alkalmazzák; sok játékban több szorzó összeadódik vagy összeszorzódik – innen származnak a legnagyobb nyeremények.

Mivel a nyerő szimbólumok eltűnnek, és újak kerülnek a helyükre, egyetlen kifizetett pörgetés nyereménysorozatot hozhat. Mindegyik beleszámít az adott pörgetés összesített nyereményébe.

96,22% RTP – mit jelent?

Várható visszatérülés = tét × 96,22%
Összesen 100 $ tét esetén a hosszú távú átlagos veszteség 3,78 $

Az RTP pörgetések millióira vetített hosszú távú átlag. Egy-egy játékmenet ennél jóval jobban vagy rosszabbul is végződhet, különösen ennél a játéknál (nagyon magas volatilitás).

A közzétett nyerési gyakoriság 14,01%, vagyis nagyjából minden 7,1. pörgetés hoz valamit – bár ezeknek a nyereményeknek jó része kisebb a tétnél.

A funkciók elmagyarázva (csak tagoknak)

5 funkció elmagyarázva: klaszternyeremények, lavina, Hold & Win, szorzók és továbbiak

Klaszternyeremények

A nyereményeket a vízszintesen vagy függőlegesen érintkező azonos szimbólumok csoportjai alkotják, nem vonalak.

Lavina

Egy nyeremény után a nyerő szimbólumok eltűnnek, és újak hullanak a helyükre. Így egyetlen kifizetett pörgetésből több egymást követő nyeremény is születhet. Kaszkádnak vagy tumble funkciónak is nevezik.

Hold & Win

Ha elég különleges pénz- vagy érmeszimbólum jelenik meg, elindul egy újrapörgetési funkció: ezek a szimbólumok rögzülnek, az újrapörgetés-számláló minden új szimbólumnál visszaáll, a funkció végén pedig összegyűjtöd az értéküket.

Szorzók

A szorzók meghatározott tényezővel – például 2x-szel vagy 10x-szel – növelik a nyereményt. Kapcsolódhatnak szimbólumokhoz, vonatkozhatnak egy teljes pörgetésre, vagy nőhetnek egy funkció alatt, és a legnagyobb nyeremények fő mozgatórugói.

Ingyenes pörgetések

Bónuszkör, amelyben a pörgetések nem terhelik az egyenlegedet; általában három vagy több scatter szimbólum indítja. A kör alatti nyeremények az egyenlegedhez adódnak, és sok játékban újabb pörgetéseket is szerezhetsz.

Stratégiai tippek (csak tagoknak)

  • A tétet a volatilitáshoz igazítsd. A nagyon magas volatilitás azt jelenti, hogy a legtöbb pörgetés veszít, a visszatérülés jelentős része pedig ritka, nagy funkciókból származik. Kezeld szórakozásként, szigorú kerettel és a játékkereted legfeljebb nagyjából 0,5%-ának megfelelő téttel. Egyszerű szabály: legalább 400 pörgetésnyi kerettel ülj le, így 50 $ keret mellett nagyjából 0,12 $ tét javasolt.

Még 2 tipp és egy játéktervező

  • Bónuszmegforgatás: 96,22% RTP mellett 1 000 $ megforgatása átlagosan körülbelül 37,80 $ összegbe kerül. Nézd meg a bónuszfeltételeket, mert egyes kaszinók bizonyos játékokat kizárnak. Számolj utána a megforgatási kalkulátorban.
  • Pörgetés előtt állíts be korlátokat. Döntsd el előre a veszteséglimitedet és a játékidődet, és állj meg, amint bármelyiket eléred. Semmilyen minta vagy fogadási rendszer nem változtat egy pörgetés kimenetelén.

Erről bővebben a nyerőgépek RTP-jéről és volatilitásáról és a bankroll-kezelésről szóló útmutatókban olvashatsz.

Belefér a keretedbe? (csak tagoknak)

Téttervek 20 $ és 250 $ közötti keretekhez

nagyon magas volatilitás esetén legalább 400 pörgetésnyi keretet javaslunk. Íme, mit jelent ez ennél a játéknál: Timeless Magic.

Téttervek – Timeless Magic
KeretTét pörgetésenkéntTéttartomány400 pörgetés átlagos költsége
20 $0,05 $A téttartomány nincs közzétéve0,76 $
50 $0,12 $A téttartomány nincs közzétéve1,89 $
100 $0,25 $A téttartomány nincs közzétéve3,78 $
250 $0,62 $A téttartomány nincs közzétéve9,45 $

Ezek csak átlagok: egy rövid játékmenet ennél jóval jobban vagy rosszabbul is végződhet. Játék előtt állíts be veszteséglimitet.

Hasonló stílus, jobb RTP (csak tagoknak)

4 hasonló stílusú, magasabb RTP-jű nyerőgép (legfeljebb 98%)

Nyerőgépek ugyanolyan mechanikával (klaszternyeremények) és ugyanolyan volatilitás mellett (nagyon magas), mint Timeless Magic, de magasabb közzétett RTP értékkel. A kaszinók ezeknek is futtathatják alacsonyabb változatait.

Kérdések

Gyakran ismételt kérdések

Timeless Magic: ki fejlesztette?

Timeless Magic fejlesztője: Backseat Gaming; megjelenés éve: 2026.

Timeless Magic: mennyi az RTP?

Timeless Magic alapértelmezett RTP-je: 96,22%.

Timeless Magic: magas volatilitású a játék?

Timeless Magic besorolása: nagyon magas volatilitás. A nagyon magas volatilitás azt jelenti, hogy a legtöbb pörgetés veszít, a visszatérülés jelentős része pedig ritka, nagy funkciókból származik.

Timeless Magic: mennyi a maximális nyeremény?

Timeless Magic maximális nyereménye 15 000x (a tétre vetítve), ami 1 $ összegű pörgetésnél 15 000 $.

Timeless Magic: játszhatok vele ingyen?

Jelenleg nem: a GambGeniuson nem szerepel hivatalos Backseat Gaming-demó ehhez a játékhoz: Timeless Magic.

Timeless Magic: van benne bónuszvásárlás?

Timeless Magic: az általunk ellenőrzött források szerint nincs benne bónuszvásárlás.

Honnan származnak ezek az adatok

Az adatok forrása: a szolgáltató saját oldala és 1 független nyerőgép-adatbázis. A kaszinók alacsonyabb RTP-jű változatokat is futtathatnak, ezért játék előtt mindig nézd meg a játékszabályokat.

A játék grafikája © Backseat Gaming; a játék azonosítása céljából jelenítjük meg.

Timeless Magic · Legjobbra értékelt kaszinók

A legjobb nyerőgépes kaszinók

Még nem ellenőriztük, melyik partnerünk kínálja ezt a játékot.

Partnereinknél nem elérhető

Hasonló nyerőgépek, amelyekkel partnereinknél játszhatsz

18+ · Új ügyfeleknek · Az ÁSZF érvényes. Az elérhetőség országonként eltér.

A szerencsejáték maradjon szórakozás

Játék előtt állíts be befizetési limitet, soha ne próbáld visszanyerni a veszteségeidet, és tarts rendszeresen szünetet. Ha a játék már nem okoz örömet, ingyenes és bizalmas segítséget kaphatsz a nap 24 órájában.

Felelős játék eszközei