Tik nuo 18 metų. Lošimas gali sukelti priklausomybę – loškite atsakingai.

Pragmatic Play lošimo automatas

Crazy 7s

RTP
93,15 %
Didžiausias laimėjimas
8 000x

Pragmatic Play 2015 m. išleido lošimo automatą Crazy 7s. Šiame automate yra 15 laimėjimo linijų. Pagrindiniai rodikliai: RTP 93,15 % ir didžiausias laimėjimas – 8 000x statymo. Tema: klasikiniai lošimo automatai.

Žaisti kazino Aurivo Casino (atsidaro naujame skirtuke)

Siūlo Pragmatic Play · patikrinkite, ar Crazy 7s yra žaidimų sąraše jūsų šalyje.

18+. Naujiems klientams. Min. įnašas 20 $. Apyvarta 30x nuo bonuso. Maks. statymas 5 $. 30 dienų. 200 sukimų žaidime Book of Dead po 0,20 $. Suteikiami kasdien po 20 per 10 dienų. Taikomos visos taisyklės ir sąlygos.

Pagrindinės sąlygos

18+. Tik naujiems klientams. Mažiausias įnašas 20 $. Apyvartos reikalavimas 30x nuo bonuso. Vykdant apyvartą didžiausias statymas 5 $. Nemokami sukimai žaidime Book of Dead, sukimo vertė 0,20 $. Sukimai suteikiami kasdien po 20 per 10 dienų. Pasiūlymas galioja 30 dienų. Taikomos visos taisyklės ir sąlygos. Loškite atsakingai.

Skaityti visą gidą
Pridėta 1 022 Pragmatic Play lošimo automatai

Crazy 7s

RTP
93,15 %
Kintamumas
Neskelbiama
Didžiausias laimėjimas
8 000x

Trumpas atsakymas

Crazy 7s – studijos Pragmatic Play lošimo automatas (2015 m.): RTP 93,15 % ir didžiausias laimėjimas 8 000x. Laimėjimų sistema: 15 laimėjimo linijų. RTP skirtinguose kazino gali skirtis.

Pagrindinės specifikacijos

RTP
93,15 %
Didžiausias laimėjimas
8 000x
Laimėjimai
15 laimėjimo linijų
Išleistas
2015 m. rugpjūčio 12 d.

Kūrėjas neskelbia: kintamumas, žaidimo laukas, statymų intervalas, džekpotas

Kazino su Pragmatic Play žaidimais

  • Aurivo Casino100 % iki 1000 $ + 200 nemokamų sukimų30x nuo bonusoSiūlo Pragmatic Play
    Žaisti svetainėje Aurivo Casino (atsidaro naujame skirtuke)

    18+. Naujiems klientams. Min. įnašas 20 $. Apyvarta 30x nuo bonuso. Maks. statymas 5 $. 30 dienų. 200 sukimų žaidime Book of Dead po 0,20 $. Suteikiami kasdien po 20 per 10 dienų. Taikomos visos taisyklės ir sąlygos.

    Pagrindinės sąlygos

    18+. Tik naujiems klientams. Mažiausias įnašas 20 $. Apyvartos reikalavimas 30x nuo bonuso. Vykdant apyvartą didžiausias statymas 5 $. Nemokami sukimai žaidime Book of Dead, sukimo vertė 0,20 $. Sukimai suteikiami kasdien po 20 per 10 dienų. Pasiūlymas galioja 30 dienų. Taikomos visos taisyklės ir sąlygos. Loškite atsakingai.

  • Velmora150 nemokamų sukimų be apyvartos Visi laimėjimai – jūsųBe apyvartosSiūlo Pragmatic Play
    Žaisti svetainėje Velmora (atsidaro naujame skirtuke)

    18+. Naujiems klientams. Min. įnašas 20 $. Be apyvartos. 7 dienos. 150 sukimų žaidime Big Bass Bonanza po 0,10 $. Taikomos visos taisyklės ir sąlygos.

    Pagrindinės sąlygos

    18+. Tik naujiems klientams. Mažiausias įnašas 20 $. Laimėjimams apyvarta netaikoma. Nemokami sukimai žaidime Big Bass Bonanza, sukimo vertė 0,10 $. Pasiūlymas galioja 7 dienas. Taikomos visos taisyklės ir sąlygos. Loškite atsakingai.

  • Lunaro100 % iki 300 $ + 100 nemokamų sukimų25x nuo bonusoSiūlo Pragmatic Play
    Žaisti svetainėje Lunaro (atsidaro naujame skirtuke)

    18+. Naujiems klientams. Min. įnašas 10 $. Apyvarta 25x nuo bonuso. Maks. statymas 5 $. 30 dienų. 100 sukimų žaidime Gates of Olympus po 0,20 $. Taikomos visos taisyklės ir sąlygos.

    Pagrindinės sąlygos

    18+. Tik naujiems klientams. Mažiausias įnašas 10 $. Apyvartos reikalavimas 25x nuo bonuso. Vykdant apyvartą didžiausias statymas 5 $. Nemokami sukimai žaidime Gates of Olympus, sukimo vertė 0,20 $. Pasiūlymas galioja 30 dienų. Taikomos visos taisyklės ir sąlygos. Loškite atsakingai.

Patikrinkite, ar Crazy 7s yra žaidimų sąraše jūsų šalyje.

Kiek kainuoja valanda?

Temos:

Nario prieiga – visas gidas atrakintas

Kaip žaisti Crazy 7s (tik nariams)

Laimėjimai išmokami, kai vienodi simboliai iškrenta aktyvioje laimėjimo linijoje, paprastai iš kairės į dešinę, pradedant nuo kairiausio būgno. Visas jūsų statymas paskirstomas linijoms, o kiekvienos linijos laimėjimas – linijos statymas, padaugintas iš simbolio vertės išmokų lentelėje.

Crazy 7s: 15 laimėjimo linijų.

  1. Nustatykite statymą. Pasirinkite bendrą vieno sukimo statymą. Laimėjimai išmokami šio statymo kartotiniais.
  2. Peržiūrėkite išmokų lentelę. Atidarykite žaidimo informacinį langą ir pamatysite, kiek moka kiekvienas simbolis bei tikslias šios versijos taisykles.
  3. Sukite. Kiekvieno sukimo rezultatą lemia sertifikuotas atsitiktinių skaičių generatorius, nepriklausomai nuo ankstesnių sukimų.

Išsamus Crazy 7s gidas: kaip veikia laimėjimai ir 2 strategijos patarimai

  • Kiek kainuoja 93,15 % RTP kiekvienai 100 $ apyvartai: vidutiniškai 6,85 $
  • Strategijos patarimai žaidimui Crazy 7s

Nemokamai · be kortelės · tik nuo 18 metų

Niekada neparduodame · eksportuokite ar ištrinkite bet kada · Ką gauna nariai?

Kaip veikia laimėjimai (tik nariams)

Kiek kainuoja 93,15 % RTP už kiekvieną apyvartos 100 $, didžiausias laimėjimas 8 000x statant 1 $

Didžiausias prizas ribojamas iki 8 000x jūsų statymo. Statant 1 $, tai 8 000 $; statant 0,20 $ – 1 600 $. Pasiekus ribą, raundas paprastai iškart baigiasi.

Ką reiškia RTP 93,15 %

Tikėtina grąža = statymas × 93,15 %
Iš viso pastačius 100 $, ilgalaikis vidutinis nuostolis – 6,85 $

RTP – ilgalaikis vidurkis per milijonus sukimų. Bet kuri atskira sesija gali baigtis gerokai geriau ar blogiau, ypač didelio kintamumo žaidime.

Funkcijų paaiškinimai (tik nariams)

Kas nurodyta informaciniame lange

Mūsų patikrintuose šaltiniuose šiam žaidimui specialios funkcijos nenurodytos. Išsamiau žr. žaidimo informaciniame lange.

Strategijos patarimai (tik nariams)

  • Bonuso apyvarta: esant 93,15 % RTP, 1 000 $ apyvartos įvykdymas vidutiniškai kainuoja apie 68,50 $. Patikrinkite bonuso sąlygas, nes kai kurie kazino tam tikrų žaidimų neįskaičiuoja. Suskaičiuokite apyvartos skaičiuoklėje.

Dar 1 patarimas

  • Nusistatykite limitus prieš sukdami. Iš anksto nuspręskite pralošimo limitą ir sesijos trukmę ir sustokite pasiekę bet kurį iš jų. Joks dėsningumas ar statymų sistema nekeičia sukimo rezultato.

Daugiau apie tai – gide lošimo automatų RTP ir kintamumas ir lošimo biudžeto valdymo gide.

Klausimai

Dažniausiai užduodami klausimai

Kas sukūrė Crazy 7s?

Crazy 7s sukūrė Pragmatic Play, žaidimas išleistas 2015 m.

Koks Crazy 7s RTP?

Numatytasis Crazy 7s RTP – 93,15 %.

Koks didžiausias Crazy 7s laimėjimas?

Didžiausias Crazy 7s laimėjimas – 8 000x jūsų statymo, t. y. 8 000 $ statant 1 $.

Ar galiu žaisti Crazy 7s nemokamai?

Šiuo metu GambGenius to padaryti negalima: oficialios Pragmatic Play žaidimo Crazy 7s demo versijos neturime.

Ar Crazy 7s turi bonuso pirkimo funkciją?

Mūsų patikrintuose šaltiniuose Crazy 7s bonuso pirkimo funkcija nenurodyta.

Kur galima žaisti Crazy 7s?

Pragmatic Play žaidimus siūlo: Aurivo Casino, Velmora ir Lunaro. Prieš registruodamiesi patikrinkite, ar Crazy 7s yra žaidimų sąraše jūsų šalyje. 18+ · Naujiems klientams · Taikomos taisyklės ir sąlygos. Prieinamumas priklauso nuo šalies.

Iš kur šie duomenys

Specifikacijų šaltiniai: 1 nepriklausoma lošimo automatų duomenų bazė. Kazino gali naudoti mažesnio RTP versijas, todėl prieš žaisdami visada patikrinkite žaidimo taisykles.

Crazy 7s · Aurivo Casino · 100 % iki 1000 $

Žaisti kazino Aurivo (atsidaro naujame skirtuke)

18+. Naujiems klientams. Min. įnašas 20 $. Apyvarta 30x nuo bonuso. Maks. statymas 5 $. 30 dienų. 200 sukimų žaidime Book of Dead po 0,20 $. Suteikiami kasdien po 20 per 10 dienų. Taikomos visos taisyklės ir sąlygos.

Lošimas turi išlikti pramoga

Prieš žaisdami nustatykite įnašų limitus, niekada nebandykite atsilošti ir reguliariai darykite pertraukas. Jei lošimas nustoja teikti malonumą, nemokama ir konfidenciali pagalba prieinama visą parą.

Atsakingo lošimo priemonės