Tylko 18+. Hazard może uzależniać – graj odpowiedzialnie.

Slot studia Playtech

Candy Roll

RTP
95,43%

Studio Playtech wypuściło slot Candy Roll w 2024 roku. Rozgrywka toczy się na planszy 5×3 z 30 liniami wypłat. Główna funkcja: darmowe spiny. Najważniejsze dane: RTP 95,43%. Motywy: fantasy i słodycze.

Zagraj w kasynie Kronos Royale (otwiera się w nowej karcie)

Oferuje gry Playtech · sprawdź, czy Candy Roll jest dostępny w lobby w twoim kraju.

18+. Nowi klienci. Min. depozyt 50 $. Obrót 40x od bonusu. Maks. stawka 10 $. 60 dni. Obowiązuje pełny regulamin.

Najważniejsze warunki

18+. Tylko dla nowych klientów. Min. depozyt 50 $. Wymóg obrotu 40x od bonusu. Maks. stawka 10 $ w trakcie obrotu. Cashback: 10% tygodniowych strat netto w kasynie (od poniedziałku do niedzieli), wypłacane co poniedziałek jako gotówka bez obrotu, maksymalnie 500 $ tygodniowo. Oferta ważna 60 dni. Obowiązuje pełny regulamin. Graj odpowiedzialnie.

Czytaj pełny poradnik
Dodano: 781 slotów Playtech

Candy Roll

RTP
95,43%
Zmienność
Nieopublikowane
Maks. wygrana
Nieopublikowane

Krótka odpowiedź

Candy Roll to slot studia Playtech (2024). Najważniejsze dane: RTP 95,43%. Mechanika: 30 linii wypłat; funkcje: darmowe spiny. RTP może się różnić w zależności od kasyna.

Najważniejsze parametry

RTP
95,43%
Plansza
5×3
Wypłaty
30 linii wypłat
Premiera
2024
Zakres stawek
0,10 $–190 $

Dostawca nie opublikował: zmienność, maksymalna wygrana, jackpot

Kasyna z grami Playtech

  • Kronos Royale200% do 2000 $ + 10% cotygodniowego cashbacku40x od bonusuOferuje gry Playtech
    Zagraj w Kronos Royale (otwiera się w nowej karcie)

    18+. Nowi klienci. Min. depozyt 50 $. Obrót 40x od bonusu. Maks. stawka 10 $. 60 dni. Obowiązuje pełny regulamin.

    Najważniejsze warunki

    18+. Tylko dla nowych klientów. Min. depozyt 50 $. Wymóg obrotu 40x od bonusu. Maks. stawka 10 $ w trakcie obrotu. Cashback: 10% tygodniowych strat netto w kasynie (od poniedziałku do niedzieli), wypłacane co poniedziałek jako gotówka bez obrotu, maksymalnie 500 $ tygodniowo. Oferta ważna 60 dni. Obowiązuje pełny regulamin. Graj odpowiedzialnie.

Sprawdź, czy Candy Roll jest dostępny w lobby w twoim kraju.

Ile kosztuje godzina gry?

Motywy:

Dostęp członkowski – pełny poradnik odblokowany

Jak grać w Candy Roll (tylko dla członków)

Wygrana pada, gdy jednakowe symbole wylądują na aktywnej linii wypłat, zwykle od lewej do prawej, zaczynając od skrajnego lewego bębna. Łączna stawka rozkłada się na linie, a każda wygrana na linii to stawka na linię pomnożona przez wartość symbolu z tabeli wypłat.

Candy Roll to gra na planszy 5×3; wypłaty: 30 linii wypłat.

  1. Ustaw stawkę. Wybierz łączną stawkę na spin od 0,10 $ do 190 $. Wygrane są wypłacane jako wielokrotność tej stawki.
  2. Sprawdź tabelę wypłat. Otwórz ekran informacyjny gry, aby zobaczyć, ile płaci każdy symbol i jakie dokładnie zasady obowiązują w tej wersji.
  3. Zakręć. O wyniku każdego spinu decyduje certyfikowany generator liczb losowych, niezależnie od poprzednich spinów.
  4. Uruchom bonus. Zbierz wymaganą liczbę symboli scatter, aby rozpocząć darmowe spiny.

Pełny poradnik do Candy Roll: jak działają wygrane, 1 funkcja i 2 wskazówki strategiczne

  • Ile kosztuje RTP 95,43% na każde 100 $ obrotu: średnio 4,57 $
  • Wyjaśnienie 1 funkcji: darmowe spiny
  • Wskazówki strategiczne dla Candy Roll

Za darmo · bez karty · tylko 18+

Nigdy nie sprzedajemy danych · eksport lub usunięcie w każdej chwili · Co zyskują członkowie?

Jak działają wygrane (tylko dla członków)

Ile kosztuje RTP 95,43% na każde 100 $ obrotu

Co oznacza RTP 95,43%

Oczekiwany zwrot = stawka × 95,43%
Przy łącznych zakładach 100 $ długoterminowa średnia strata wynosi 4,57 $

RTP to długoterminowa średnia z milionów spinów. Każda pojedyncza sesja może skończyć się wynikiem dużo wyższym lub niższym, zwłaszcza w grze o dużej zmienności.

Funkcje w praktyce (tylko dla członków)

Wyjaśnienie 1 funkcji: darmowe spiny

Darmowe spiny

Runda bonusowa ze spinami, które nie obciążają twojego salda, zwykle uruchamiana przez trzy lub więcej symboli scatter. Wygrane z rundy trafiają na saldo, a wiele gier pozwala ponownie uruchomić dodatkowe spiny.

Wskazówki strategiczne (tylko dla członków)

  • Obrót bonusem: przy RTP 95,43% zrealizowanie obrotu 1000 $ kosztuje średnio około 45,70 $. Sprawdź warunki bonusu, bo niektóre kasyna wykluczają konkretne gry. Policz to w kalkulatorze obrotu.

Jeszcze 1 wskazówka

  • Ustaw limity, zanim zakręcisz. Z góry ustal limit strat i czas sesji i przestań grać, gdy osiągniesz którykolwiek z nich. Żaden wzór ani system obstawiania nie zmienia wyniku spinu.

Więcej na ten temat w poradnikach RTP i zmienność slotów w praktyce oraz zarządzanie bankrollem.

Pytania

Najczęściej zadawane pytania

Kto stworzył Candy Roll?

Candy Roll to gra studia Playtech, wydana w 2024 roku.

Jakie RTP ma Candy Roll?

Domyślne RTP slotu Candy Roll wynosi 95,43%.

Czy mogę zagrać w Candy Roll za darmo?

Obecnie nie w GambGenius: nie mamy na liście oficjalnego dema Candy Roll od Playtech.

Czy Candy Roll ma zakup bonusu?

W sprawdzonych przez nas źródłach Candy Roll nie ma opcji zakupu bonusu.

Gdzie mogę zagrać w Candy Roll?

Gry Playtech oferuje: Kronos Royale. Przed rejestracją sprawdź, czy Candy Roll jest dostępny w lobby w twoim kraju. 18+ · Nowi klienci · Obowiązuje regulamin. Dostępność zależy od kraju.

Skąd pochodzą te dane

Źródła parametrów: 2 niezależne bazy slotów. Kasyna mogą uruchamiać wersje z niższym RTP, więc przed grą zawsze sprawdzaj zasady gry.

Candy Roll · Kronos Royale · 200% do 2000 $

Zagraj w kasynie Kronos Royale (otwiera się w nowej karcie)

18+. Nowi klienci. Min. depozyt 50 $. Obrót 40x od bonusu. Maks. stawka 10 $. 60 dni. Obowiązuje pełny regulamin.

Hazard ma pozostać rozrywką

Ustaw limity depozytów, zanim zaczniesz grać, nigdy nie próbuj odgrywać strat i rób regularne przerwy. Jeśli gra przestaje sprawiać przyjemność, bezpłatna i poufna pomoc jest dostępna całą dobę, 7 dni w tygodniu.

Narzędzia odpowiedzialnej gry