Iba 18+. Hazardné hry môžu byť návykové – Hrajte zodpovedne.

Automat od Spinomenal

Forest Harmony

RTP
92,94 %
Volatilita
Stredná

Forest Harmony je automat štúdia Spinomenal z roku 2017. Hrá sa na mriežke s 5 valcami a vypláca na 40 výherných líniách. Hlavné funkcie: free spiny a wild symboly. V skratke: RTP 92,94 % a stredná volatilita. Téma: zvieratá.

Pozrieť top kasína s automatmi

Zatiaľ sme nepotvrdili, ktorý partner túto hru ponúka.

Prečítať celého sprievodcu
Pridané 980 automatov Spinomenal

Forest Harmony

RTP
92,94 %
Volatilita
Stredná
Max. výhra
Nezverejnené

Rýchla odpoveď

Forest Harmony je automat od Spinomenal (2017); parametre: RTP 92,94 % a stredná volatilita. Mechanika: 40 výherných línií; funkcie: free spiny a wild symboly. RTP sa môže v jednotlivých kasínach líšiť.

Kľúčové parametre

RTP
92,94 %
Volatilita
Stredná
Mriežka
5 valcov
Výplaty
40 výherných línií
Vydané
12. februára 2017
Jackpot
Žiadny

Výrobca nezverejnil: maximálna výhra, rozsah stávok

Najlepšie hodnotené kasína (overte si dostupnosť hry)

Zatiaľ sme nepotvrdili, ktorý partner túto hru ponúka.

  • Aurivo Casino100 % až do 1 000 $ + 200 free spinov30× bonus
    Získať 200 zatočení + 100 % v Aurivo Casino (otvorí sa na novej karte)

    18+. Noví zákazníci. Min. vklad 20 $. Pretočenie bonusu 30×. Max. stávka 5 $. 30 dní. 200 zatočení na hru Book of Dead po 0,20 $. Pripísanie: v denných dávkach po 20 počas 10 dní. Platia úplné obchodné podmienky.

    Kľúčové podmienky

    18+. Iba pre nových zákazníkov. Min. vklad 20 $. Podmienka pretočenia 30× bonus. Max. stávka počas pretáčania 5 $. Free spiny na hru Book of Dead v hodnote 0,20 $ za zatočenie. Pripísanie zatočení: v denných dávkach po 20 počas 10 dní. Ponuka platí 30 dní. Platia úplné obchodné podmienky. Hrajte zodpovedne.

  • Velmora150 free spinov bez pretočenia Všetky výhry si necháteBez pretočenia
    Získať 150 zatočení bez pretočenia v Velmora (otvorí sa na novej karte)

    18+. Noví zákazníci. Min. vklad 20 $. Bez pretočenia. 7 dní. 150 zatočení na hru Big Bass Bonanza po 0,10 $. Platia úplné obchodné podmienky.

    Kľúčové podmienky

    18+. Iba pre nových zákazníkov. Min. vklad 20 $. Výhry bez pretočenia. Free spiny na hru Big Bass Bonanza v hodnote 0,10 $ za zatočenie. Ponuka platí 7 dní. Platia úplné obchodné podmienky. Hrajte zodpovedne.

  • Kronos Royale200 % až do 2 000 $ + 10 % týždenný cashback40× bonus
    Získať bonus 200 % v Kronos Royale (otvorí sa na novej karte)

    18+. Noví zákazníci. Min. vklad 50 $. Pretočenie bonusu 40×. Max. stávka 10 $. 60 dní. Platia úplné obchodné podmienky.

    Kľúčové podmienky

    18+. Iba pre nových zákazníkov. Min. vklad 50 $. Podmienka pretočenia 40× bonus. Max. stávka počas pretáčania 10 $. Cashback: 10 % z čistých strát v kasíne za každý týždeň (pondelok až nedeľa), vyplácané každý pondelok v hotovosti bez pretočenia, najviac 500 $ týždenne. Ponuka platí 60 dní. Platia úplné obchodné podmienky. Hrajte zodpovedne.

Dostupnosť hier sa líši podľa kasína a krajiny.

Koľko stojí hodina hrania?

Témy:

Prístup pre členov – celý sprievodca odomknutý

Ako hrať Forest Harmony (iba pre členov)

Výhry sa vyplácajú, keď rovnaké symboly dopadnú na aktívnu výhernú líniu, zvyčajne zľava doprava od valca úplne vľavo. Celková stávka sa rozdelí medzi línie a každá výhra na línii je stávka na líniu vynásobená hodnotou symbolu vo výplatnej tabuľke.

Forest Harmony sa hrá na mriežke 5 valcov; výplaty: 40 výherných línií.

  1. Nastavte stávku. Zvoľte celkovú stávku na zatočenie. Výhry sa vyplácajú ako násobky tejto stávky.
  2. Pozrite si výplatnú tabuľku. Otvorte informačnú obrazovku hry a zistite, koľko vypláca každý symbol a aké presné pravidlá platia pre túto verziu.
  3. Roztočte valce. O výsledku každého zatočenia rozhoduje certifikovaný generátor náhodných čísel nezávisle od predchádzajúcich zatočení.
  4. Spustite bonus. Na spustenie free spinov potrebujete dopad požadovaného počtu scatter symbolov.

Kompletný sprievodca automatom Forest Harmony: ako fungujú výhry, 2 funkcie a 3 strategické tipy

  • Váš plán stávok: rozpočet 50 $ → približne 0,25 $ na zatočenie (stredná volatilita)
  • Koľko stojí RTP 92,94 % na každých vsadených 100 $: v priemere 7,06 $
  • 2 vysvetlené funkcie: free spiny, wild symboly
  • Plány stávok pre rozpočty od 20 $ do 250 $, overené voči minimálnej stávke 0,40 $
  • 4 automaty s rovnakým štýlom a vyšším RTP (až 99 %)
  • Strategické tipy a plánovač herného sedenia pre Forest Harmony

Zadarmo · bez karty · iba 18+

Nikdy nepredávame · export alebo vymazanie kedykoľvek · Čo získajú členovia?

Ako fungujú výhry (iba pre členov)

Koľko stojí RTP 92,94 % na každých vsadených 100 $

Čo znamená RTP 92,94 %

Očakávaná návratnosť = stávka × 92,94 %
Pri celkových stávkach 100 $ je dlhodobá priemerná strata 7,06 $

RTP je dlhodobý priemer z miliónov zatočení. Ktorékoľvek jednotlivé herné sedenie môže skončiť vysoko nad ním alebo hlboko pod ním, najmä pri hre s takouto volatilitou (stredná volatilita).

Funkcie vysvetlené (iba pre členov)

2 vysvetlené funkcie: free spiny, wild symboly

Free spiny

Bonusové kolo zatočení, ktoré nezaťažujú váš zostatok, zvyčajne spustené dopadom troch alebo viacerých scatter symbolov. Výhry počas kola sa pripisujú k vášmu zostatku a mnohé hry umožňujú opätovne spustiť ďalšie zatočenia.

Wild symboly

Wildy nahrádzajú bežné výherné symboly a pomáhajú dopĺňať výherné kombinácie. Scatter ani bonusové symboly zvyčajne nenahrádzajú.

Strategické tipy (iba pre členov)

  • Prispôsobte stávku volatilite. Stredná volatilita vyvažuje frekvenciu a veľkosť výhier. Počítajte s obdobiami bez výhier medzi funkciami, no nie s extrémnymi výkyvmi. Jednoduché pravidlo: majte rozpočet aspoň na 200 zatočení, takže pri rozpočte 50 $ vychádza stávka približne 0,25 $.

2 ďalšie tipy a plánovač herného sedenia

  • Pretáčanie bonusu: pri RTP 92,94 % stojí splnenie pretočenia v sume 1 000 $ v priemere približne 70,60 $. Skontrolujte bonusové podmienky, pretože niektoré kasína vylučujú konkrétne hry. Svoje čísla si prepočítajte v kalkulačke pretočenia.
  • Nastavte si limity ešte pred hraním. Vopred si určte limit prehier a dĺžku herného sedenia a prestaňte, keď dosiahnete ktorýkoľvek z nich. Žiadny vzorec ani stávkový systém nezmení výsledok zatočenia.

Viac o tom v článkoch RTP a volatilita automatov vysvetlené a správa bankrollu.

Zmestí sa do vášho rozpočtu? (iba pre členov)

Plány stávok pre rozpočty od 20 $ do 250 $, overené voči minimálnej stávke 0,40 $

Keď je volatilita stredná, odporúčame rozpočet aspoň na 200 zatočení. Takto to vyzerá pri hre Forest Harmony.

Plány stávok pre Forest Harmony
RozpočetStávka na zatočenieRozsah stávokPriemerné náklady na 200 zatočení
20 $0,10 $Pod minimálnou stávkou 0,40 $1,41 $
50 $0,25 $Pod minimálnou stávkou 0,40 $3,53 $
100 $0,50 $Vyhovuje7,06 $
250 $1,25 $Vyhovuje17,65 $

Iba priemery: krátke herné sedenie môže skončiť vysoko nad nimi alebo hlboko pod nimi. Pred hraním si nastavte limit prehier.

Rovnaký štýl, lepšie RTP (iba pre členov)

4 automaty s rovnakým štýlom a vyšším RTP (až 99 %)

Automaty s rovnakou mechanikou (výherné línie) a volatilitou ako Forest Harmony (volatilita: stredná), ale s vyšším zverejneným RTP. Kasína však môžu prevádzkovať nižšie verzie ktoréhokoľvek z nich.

Otázky

Často kladené otázky

Kto je výrobcom hry Forest Harmony?

Forest Harmony vyvinulo štúdio Spinomenal a hra vyšla v roku 2017.

Aké je RTP hry Forest Harmony?

Predvolené RTP hry Forest Harmony je 92,94 %.

Má Forest Harmony vysokú volatilitu?

Klasifikácia hry Forest Harmony: stredná volatilita. Stredná volatilita vyvažuje frekvenciu a veľkosť výhier.

Môžem hrať Forest Harmony zadarmo?

Na GambGenius momentálne nie: oficiálne demo Forest Harmony od Spinomenal neuvádzame.

Má Forest Harmony nákup bonusu?

V zdrojoch, ktoré sme overili, nie je pri hre Forest Harmony uvedený žiadny nákup bonusu.

Odkiaľ pochádzajú tieto údaje

Zdroje parametrov: 1 nezávislá databáza automatov a archivovaná kópia zverejnenej stránky. Kasína môžu prevádzkovať verzie s nižším RTP, preto si pred hraním vždy skontrolujte pravidlá hry.

Forest Harmony · Najlepšie hodnotené kasína

Pozrieť top kasína s automatmi

Zatiaľ sme nepotvrdili, ktorý partner túto hru ponúka.

Naši partneri ho neponúkajú

Podobné automaty, ktoré si zahráte u našich partnerov

18+ · Noví zákazníci · Platia obchodné podmienky. Dostupnosť sa líši podľa krajiny.

Hranie by malo zostať zábavou

Pred hraním si nastavte limity vkladov, nikdy sa nesnažte vyhrať späť prehry a robte si pravidelné prestávky. Ak vás hranie prestane baviť, bezplatná a dôverná pomoc je k dispozícii nonstop.

Nástroje zodpovedného hrania