Tik nuo 18 metų. Lošimas gali sukelti priklausomybę – loškite atsakingai.

Booming Games lošimo automatas

Booming Bars

RTP
95,32 %
Kintamumas
Mažas
Didžiausias laimėjimas
97x

Booming Games 2017 m. išleido lošimo automatą Booming Bars. Žaidimo laukas – 3×3, jame yra 10 laimėjimo linijų. Pagrindinės funkcijos: nemokami sukimai ir wild simboliai. Pagrindiniai rodikliai: RTP 95,32 %, mažas kintamumas ir didžiausias laimėjimas – 97x statymo. Temos: klasikiniai lošimo automatai, brangakmeniai ir pinigai.

Geriausi kazino lošimo automatams

Dar nepatvirtinome, kuris partneris siūlo šį žaidimą.

Skaityti visą gidąUžsiregistruokite nemokamai, kad jūsų sąrašas būtų pasiekiamas visuose įrenginiuose
Daugiau
327 Booming Games lošimo automatai Užsiregistruokite nemokamai, kad galėtumėte sekti ir pirmieji pamatyti naujus Booming Games lošimo automatus
Booming Games lošimo automatas Booming Bars

Trumpas atsakymas

Booming Bars – studijos Booming Games lošimo automatas (2017 m.): RTP 95,32 %, mažas kintamumas ir didžiausias laimėjimas 97x. Laimėjimų sistema: 10 laimėjimo linijų; funkcijos: nemokami sukimai ir wild simboliai. RTP skirtinguose kazino gali skirtis.

Šiame puslapyje9 skyriai

Pagrindinės specifikacijos

RTP
95,32 %
0,72 proc. punkto žemiau medianos (96,04 %)
Kintamumas
Mažas1 iš 6 mūsų kintamumo skalėje
Didžiausias laimėjimas
97x
Laimėjimų dažnis
53,78 % (maždaug 1 iš 1,9 sukimų)
Žaidimo laukas
3×3
Laimėjimai
10 laimėjimo linijų
Išleistas
2017 m. lapkr. 7 d.
Statymų intervalas
0,10 $–500 $
Džekpotas
Nėra

Aukščiausiai įvertinti kazino (patikrinkite, ar žaidimas prieinamas)

Dar nepatvirtinome, kuris partneris siūlo šį žaidimą.

Informacija apie reklamą: šiuo metu iš pateiktų prekės ženklų nieko neuždirbame; jei tai pasikeis, tai bus nurodyta prie kiekvieno pasiūlymo. Kaip uždirbame

  • Aurivo Casino100 % iki 1000 $ + 200 nemokamų sukimų30x nuo bonuso
    Gauti 200 sukimų + 100 % svetainėje Aurivo Casino (atsidaro naujame skirtuke)

    18+. Naujiems klientams. Min. įnašas 20 $. Apyvarta 30x nuo bonuso. Maks. statymas 5 $. 30 dienų. 200 sukimų žaidime Book of Dead po 0,20 $. Suteikiami kasdien po 20 per 10 dienų. Taikomos visos taisyklės ir sąlygos.

    Pagrindinės sąlygos

    Visos svarbios sąlygos nurodytos eilutėje aukščiau.

    Taikomos visos taisyklės ir sąlygos. Loškite atsakingai.

  • Velmora150 nemokamų sukimų be apyvartos Visi laimėjimai – jūsųBe apyvartos
    Gauti 150 sukimų be apyvartos svetainėje Velmora (atsidaro naujame skirtuke)

    18+. Naujiems klientams. Min. įnašas 20 $. Be apyvartos. 7 dienos. 150 sukimų žaidime Big Bass Bonanza po 0,10 $. Taikomos visos taisyklės ir sąlygos.

    Pagrindinės sąlygos

    Visos svarbios sąlygos nurodytos eilutėje aukščiau.

    Taikomos visos taisyklės ir sąlygos. Loškite atsakingai.

  • Kronos Royale200 % iki 2000 $ + 10 % savaitinis pinigų grąžinimas40x nuo bonuso
    Gauti 200 % bonusą svetainėje Kronos Royale (atsidaro naujame skirtuke)

    18+. Naujiems klientams. Min. įnašas 50 $. Apyvarta 40x nuo bonuso. Maks. statymas 10 $. 60 dienų. Taikomos visos taisyklės ir sąlygos.

    Pagrindinės sąlygos
    Pinigų grąžinimas
    Pinigų grąžinimas: 10 % grynųjų kazino pralošimų kiekvieną savaitę (nuo pirmadienio iki sekmadienio), išmokama pinigais be apyvartos reikalavimų kiekvieną pirmadienį, iki 500 $ per savaitę.

    Taikomos visos taisyklės ir sąlygos. Loškite atsakingai.

Žaidimų prieinamumas priklauso nuo kazino ir šalies.

Kiek kainuoja valanda?

Temos:

Vaisiai ir klasikaBrangakmeniai ir auksasPinigai ir prabangaNusikaltimai ir apiplėšimai
Nario prieiga – visas gidas atrakintas

Kaip žaisti Booming Bars (tik nariams)

Laimėjimai išmokami, kai vienodi simboliai iškrenta aktyvioje laimėjimo linijoje, paprastai iš kairės į dešinę, pradedant nuo kairiausio būgno. Visas jūsų statymas paskirstomas linijoms, o kiekvienos linijos laimėjimas – linijos statymas, padaugintas iš simbolio vertės išmokų lentelėje.

Booming Bars: žaidimo laukas 3×3, 10 laimėjimo linijų.

  1. Nustatykite statymą. Pasirinkite bendrą vieno sukimo statymą nuo 0,10 $ iki 500 $. Laimėjimai išmokami šio statymo kartotiniais.
  2. Peržiūrėkite išmokų lentelę. Atidarykite žaidimo informacinį langą ir pamatysite, kiek moka kiekvienas simbolis bei tikslias šios versijos taisykles.
  3. Sukite. Kiekvieno sukimo rezultatą lemia sertifikuotas atsitiktinių skaičių generatorius, nepriklausomai nuo ankstesnių sukimų.
  4. Suaktyvinkite bonusą. Kad prasidėtų nemokamų sukimų funkcija, turi iškristi reikiamas scatter simbolių skaičius.

Išsamus Booming Bars gidas: kaip veikia laimėjimai, 2 funkcijos ir 3 strategijos patarimai

  • Jūsų statymų planas: 50 $ biudžetas → apie 0,50 $ už sukimą (mažas kintamumas)
  • Kiek kainuoja 95,32 % RTP kiekvienai 100 $ apyvartai: vidutiniškai 4,68 $
  • Paaiškintos 2 funkcijos: nemokami sukimai, wild simboliai
  • Statymų planai biudžetams nuo 20 $ iki 250 $, patikrinti pagal mažiausią 0,10 $ statymą
  • 4 to paties stiliaus lošimo automatai su didesniu RTP (iki 98,6 %)
  • Strategijos patarimai ir sesijos planuoklis žaidimui Booming Bars

Nemokamai · be kortelės · tik nuo 18 metų

Niekada neparduodame · eksportuokite ar ištrinkite bet kada · Ką gauna nariai?

Kaip veikia laimėjimai (tik nariams)

Kiek kainuoja 95,32 % RTP už kiekvieną apyvartos 100 $, didžiausias laimėjimas 97x statant 1 $

Didžiausias prizas ribojamas iki 97x jūsų statymo. Statant 1 $, tai 97 $; statant 0,20 $ – 19,40 $. Pasiekus ribą, raundas paprastai iškart baigiasi.

Ką reiškia RTP 95,32 %

Tikėtina grąža = statymas × 95,32 %
Iš viso pastačius 100 $, ilgalaikis vidutinis nuostolis – 4,68 $

RTP – ilgalaikis vidurkis per milijonus sukimų. Bet kuri atskira sesija gali baigtis gerokai geriau ar blogiau, ypač žaidime, kuriam būdingas mažas kintamumas.

Paskelbtas laimėjimų dažnis – 53,78 %, t. y. maždaug 1 iš 1,9 sukimų ką nors grąžina, nors daugelis tų laimėjimų yra mažesni už statymą.

Funkcijų paaiškinimai (tik nariams)

Paaiškintos 2 funkcijos: nemokami sukimai, wild simboliai

Nemokami sukimai

Bonusinis sukimų raundas, žaidžiamas nemažinant jūsų likučio, paprastai suaktyvinamas iškritus trims ar daugiau scatter simbolių. Raundo laimėjimai pridedami prie jūsų likučio, o daugelyje žaidimų galima vėl suaktyvinti papildomų sukimų.

Wild simboliai

Wild simboliai pakeičia įprastus mokančius simbolius ir padeda sudaryti laiminčius derinius. Scatter ar bonuso simbolių jie paprastai nepakeičia.

Strategijos patarimai (tik nariams)

  • Statymo dydį pritaikykite kintamumui. Mažas kintamumas reiškia dažnus, nedidelius laimėjimus ir tolygesnį likutį. Tinka ilgesnėms sesijoms ir bonuso apyvartai, tačiau dideli daugikliai reti. Paprasta taisyklė: turėkite biudžetą bent 100 sukimų, tad 50 $ biudžetui tinka maždaug 0,50 $ statymas.

Dar 2 patarimai ir sesijos planuoklis

  • Bonuso apyvarta: esant 95,32 % RTP, 1 000 $ apyvartos įvykdymas vidutiniškai kainuoja apie 46,80 $. Patikrinkite bonuso sąlygas, nes kai kurie kazino tam tikrų žaidimų neįskaičiuoja. Suskaičiuokite apyvartos skaičiuoklėje.
  • Nusistatykite limitus prieš sukdami. Iš anksto nuspręskite pralošimo limitą ir sesijos trukmę ir sustokite pasiekę bet kurį iš jų. Joks dėsningumas ar statymų sistema nekeičia sukimo rezultato.

Daugiau apie tai – gide lošimo automatų RTP ir kintamumas ir lošimo biudžeto valdymo gide.

Ar jis tinka jūsų biudžetui? (tik nariams)

Statymų planai biudžetams nuo 20 $ iki 250 $, patikrinti pagal mažiausią 0,10 $ statymą

Kai kintamumas mažas, siūlome biudžetą, kurio užtektų bent 100 sukimų. Štai ką tai reiškia žaidimui Booming Bars (statymai nuo 0,10 $; didžiausias statymas – 500 $).

Booming Bars statymų planai
BiudžetasStatymas už sukimąVidutiniai 100 sukimų kaštai
20 $0,20 $0,94 $
50 $0,50 $2,34 $
100 $1 $4,68 $
250 $2,50 $11,70 $

Tai tik vidurkiai: trumpa sesija gali baigtis gerokai geriau ar blogiau. Prieš žaisdami nusistatykite pralošimo limitą.

Tas pats stilius, geresnis RTP (tik nariams)

4 to paties stiliaus lošimo automatai su didesniu RTP (iki 98,6 %)

Lošimo automatai, kurių mechanika (laimėjimo linijos) ir kintamumas (mažas) tokie patys kaip Booming Bars, o paskelbtas RTP didesnis. Kazino vis tiek gali naudoti bet kurio jų mažesnio RTP versijas.

Klausimai

Dažniausiai užduodami klausimai

Kas sukūrė Booming Bars?

Booming Bars sukūrė Booming Games, žaidimas išleistas 2017 m.

Koks Booming Bars RTP?

Numatytasis Booming Bars RTP – 95,32 %.

Ar Booming Bars yra didelio kintamumo?

Booming Bars kintamumo kategorija: mažas kintamumas. Mažas kintamumas reiškia dažnus, nedidelius laimėjimus ir tolygesnį likutį.

Koks didžiausias Booming Bars laimėjimas?

Didžiausias Booming Bars laimėjimas – 97x jūsų statymo, t. y. 97 $ statant 1 $.

Ar galiu žaisti Booming Bars nemokamai?

Šiuo metu GambGenius to padaryti negalima: oficialios Booming Games žaidimo Booming Bars demo versijos neturime.

Ar Booming Bars turi bonuso pirkimo funkciją?

Mūsų patikrintuose šaltiniuose Booming Bars bonuso pirkimo funkcija nenurodyta.

Iš kur šie duomenys

Specifikacijų šaltiniai: 1 nepriklausoma lošimo automatų duomenų bazė. Kazino gali naudoti mažesnio RTP versijas, todėl prieš žaisdami visada patikrinkite žaidimo taisykles.

Žaidimo grafika © Booming Games, rodoma žaidimui identifikuoti.

GambGenius redakcija

Specifikacijos patikrintos

Mūsų redaktoriai perskaito visas kiekvieno pasiūlymo sąlygas ir apskaičiuoja kiekvieno bonuso tikėtinąją vertę, prieš jį paskelbdami. Skaitykite mūsų redakcinę politiką.

Užsiregistruokite nemokamai, kad jūsų sąrašas būtų pasiekiamas visuose įrenginiuose

Booming Bars · Aukščiausiai įvertinti kazino

Geriausi kazino lošimo automatams

Dar nepatvirtinome, kuris partneris siūlo šį žaidimą.

Mūsų partneriai šio žaidimo nesiūlo

Panašūs lošimo automatai, kuriuos galite žaisti pas mūsų partnerius

18+ · Naujiems klientams · Taikomos taisyklės ir sąlygos. Prieinamumas priklauso nuo šalies.

Lošimas turi išlikti pramoga

Prieš žaisdami nustatykite įnašų limitus, niekada nebandykite atsilošti ir reguliariai darykite pertraukas. Jei lošimas nustoja teikti malonumą, nemokama ir konfidenciali pagalba prieinama visą parą.

Atsakingo lošimo priemonės