Tik nuo 18 metų. Lošimas gali sukelti priklausomybę – loškite atsakingai.

Yggdrasil lošimo automatas

Cherry Pop Blast

RTP
96 %
Kintamumas
Didelis
Didžiausias laimėjimas
20 000x

Cherry Pop Blast – internetinis lošimo automatas, kurį 2026 m. išleido Yggdrasil. Pagrindinė funkcija: rizikos žaidimas. Pagrindiniai rodikliai: RTP 96 %, didelis kintamumas ir didžiausias laimėjimas – 20 000x statymo. Tema: vaisių simboliai. Galima žaisti oficialią nemokamą demonstracinę versiją.

Informacija apie reklamą: šiuo metu iš pateiktų prekės ženklų nieko neuždirbame; jei tai pasikeis, tai bus nurodyta prie kiekvieno pasiūlymo. Kaip uždirbame

Žaisti kazino Lunaro (atsidaro naujame skirtuke)

Siūlo Yggdrasil · patikrinkite, ar Cherry Pop Blast yra žaidimų sąraše jūsų šalyje.

18+. Naujiems klientams. Min. įnašas 10 $. Apyvarta 25x nuo bonuso. Maks. statymas 5 $. 30 dienų. 100 sukimų žaidime Gates of Olympus po 0,20 $. Taikomos visos taisyklės ir sąlygos.

Pagrindinės sąlygos

Visos svarbios sąlygos nurodytos eilutėje aukščiau.

Taikomos visos taisyklės ir sąlygos. Loškite atsakingai.

Skaityti visą gidąUžsiregistruokite nemokamai, kad jūsų sąrašas būtų pasiekiamas visuose įrenginiuose
Daugiau
174 Yggdrasil lošimo automatai Užsiregistruokite nemokamai, kad galėtumėte sekti ir pirmieji pamatyti naujus Yggdrasil lošimo automatus
Yggdrasil lošimo automatas Cherry Pop Blast

Trumpas atsakymas

Cherry Pop Blast – studijos Yggdrasil lošimo automatas (2026 m.): RTP 96 %, didelis kintamumas ir didžiausias laimėjimas 20 000x. Laimėjimų sistema: laimėjimo būdai; funkcijos: rizikos žaidimas. Galima žaisti oficialią nemokamą demo versiją. RTP skirtinguose kazino gali skirtis.

Šiame puslapyje11 skyrių

Pagrindinės specifikacijos

RTP
96 %
0,04 proc. punkto žemiau medianos (96,04 %)
Kintamumas
Didelis5 iš 6 mūsų kintamumo skalėje
Didžiausias laimėjimas
20 000x
Didesnis nei 87 % mūsų duomenų bazės lošimo automatų
Laimėjimų dažnis
20,78 % (maždaug 1 iš 4,8 sukimų)
Laimėjimai
Laimėjimo būdai
Išleistas
2026
Statymų intervalas
0,10 $–300 $
Džekpotas
Nėra

Kūrėjas neskelbia: žaidimo laukas

Kazino su Yggdrasil žaidimais

Informacija apie reklamą: šiuo metu iš pateiktų prekės ženklų nieko neuždirbame; jei tai pasikeis, tai bus nurodyta prie kiekvieno pasiūlymo. Kaip uždirbame

  • Lunaro100 % iki 300 $ + 100 nemokamų sukimų25x nuo bonusoSiūlo Yggdrasil
    Žaisti svetainėje Lunaro (atsidaro naujame skirtuke)

    18+. Naujiems klientams. Min. įnašas 10 $. Apyvarta 25x nuo bonuso. Maks. statymas 5 $. 30 dienų. 100 sukimų žaidime Gates of Olympus po 0,20 $. Taikomos visos taisyklės ir sąlygos.

    Pagrindinės sąlygos

    Visos svarbios sąlygos nurodytos eilutėje aukščiau.

    Taikomos visos taisyklės ir sąlygos. Loškite atsakingai.

Patikrinkite, ar Cherry Pop Blast yra žaidimų sąraše jūsų šalyje.

Kiek kainuoja valanda?

Temos:

Nemokama demo versija Nariams

Išbandykite Cherry Pop Blast virtualiais pinigais prieš nuspręsdami, ar žaisti tikrais. Oficialios Yggdrasil demo versijos GambGenius nariams nemokamos.

Nario prieiga – visas gidas atrakintas

Kaip žaisti Cherry Pop Blast (tik nariams)

Vietoj fiksuotų linijų vienodi simboliai gretimuose būgnuose moka bet kurioje vietoje, pradedant nuo kairiausio būgno. Kuo daugiau vienodų simbolių kiekviename būgne, tuo daugiau būdų derinys išmoka.

Cherry Pop Blast: laimėjimo būdai.

  1. Nustatykite statymą. Pasirinkite bendrą vieno sukimo statymą nuo 0,10 $ iki 300 $. Laimėjimai išmokami šio statymo kartotiniais.
  2. Peržiūrėkite išmokų lentelę. Atidarykite žaidimo informacinį langą ir pamatysite, kiek moka kiekvienas simbolis bei tikslias šios versijos taisykles.
  3. Sukite. Kiekvieno sukimo rezultatą lemia sertifikuotas atsitiktinių skaičių generatorius, nepriklausomai nuo ankstesnių sukimų.

Išsamus Cherry Pop Blast gidas: kaip veikia laimėjimai, 1 funkcija ir 4 strategijos patarimai

  • Jūsų statymų planas: 50 $ biudžetas → apie 0,17 $ už sukimą (didelis kintamumas)
  • Kiek kainuoja 96 % RTP kiekvienai 100 $ apyvartai: vidutiniškai 4,00 $
  • Paaiškinta 1 funkcija: rizikos žaidimas
  • Statymų planai biudžetams nuo 20 $ iki 250 $, patikrinti pagal mažiausią 0,10 $ statymą
  • Palygintos 2 RTP versijos: 96 %, 94 %
  • 4 to paties stiliaus lošimo automatai su didesniu RTP (iki 98,12 %)
  • Strategijos patarimai ir sesijos planuoklis žaidimui Cherry Pop Blast

Nemokamai · be kortelės · tik nuo 18 metų

Niekada neparduodame · eksportuokite ar ištrinkite bet kada · Ką gauna nariai?

Kaip veikia laimėjimai (tik nariams)

Kiek kainuoja 96 % RTP už kiekvieną apyvartos 100 $, didžiausias laimėjimas 20 000x statant 1 $

Didžiausias prizas ribojamas iki 20 000x jūsų statymo. Statant 1 $, tai 20 000 $; statant 0,20 $ – 4 000 $. Pasiekus ribą, raundas paprastai iškart baigiasi.

Ką reiškia RTP 96 %

Tikėtina grąža = statymas × 96 %
Iš viso pastačius 100 $, ilgalaikis vidutinis nuostolis – 4,00 $

RTP – ilgalaikis vidurkis per milijonus sukimų. Bet kuri atskira sesija gali baigtis gerokai geriau ar blogiau, ypač žaidime, kuriam būdingas didelis kintamumas.

Paskelbtas laimėjimų dažnis – 20,78 %, t. y. maždaug 1 iš 4,8 sukimų ką nors grąžina, nors daugelis tų laimėjimų yra mažesni už statymą.

Funkcijų paaiškinimai (tik nariams)

Paaiškinta 1 funkcija: rizikos žaidimas

Rizikos žaidimas

Po laimėjimo galite jį rizikuoti spėjimu „dvigubai arba nieko“, pavyzdžiui, atspėdami kortos spalvą. Ilgalaikės žaidimo grąžos tai nepagerina.

Strategijos patarimai (tik nariams)

  • Statymo dydį pritaikykite kintamumui. Didelis kintamumas grąžą sutelkia retuose, dideliuose laimėjimuose. Ilgos pralaimėjimų serijos – įprastas dalykas. Statykite mažai (apie 1 % sesijos biudžeto ar mažiau), kad atlaikytumėte svyravimus. Paprasta taisyklė: turėkite biudžetą bent 300 sukimų, tad 50 $ biudžetui tinka maždaug 0,17 $ statymas.

Dar 3 patarimai ir sesijos planuoklis

  • Patikrinkite, kurią RTP versiją žaidžiate. Yggdrasil šį žaidimą siūlo su tokiais RTP: 96 %, 94 %. Atsidarykite žaidimo taisykles savo kazino ir rinkitės svetaines, kuriose veikia 96 % versija.
  • Bonuso apyvarta: esant 96 % RTP, 1 000 $ apyvartos įvykdymas vidutiniškai kainuoja apie 40,00 $. Patikrinkite bonuso sąlygas, nes kai kurie kazino tam tikrų žaidimų neįskaičiuoja. Suskaičiuokite apyvartos skaičiuoklėje.
  • Nusistatykite limitus prieš sukdami. Iš anksto nuspręskite pralošimo limitą ir sesijos trukmę ir sustokite pasiekę bet kurį iš jų. Joks dėsningumas ar statymų sistema nekeičia sukimo rezultato.

Daugiau apie tai – gide lošimo automatų RTP ir kintamumas ir lošimo biudžeto valdymo gide.

Ar jis tinka jūsų biudžetui? (tik nariams)

Statymų planai biudžetams nuo 20 $ iki 250 $, patikrinti pagal mažiausią 0,10 $ statymą

Kai kintamumas didelis, siūlome biudžetą, kurio užtektų bent 300 sukimų. Štai ką tai reiškia žaidimui Cherry Pop Blast (statymai nuo 0,10 $; didžiausias statymas – 300 $).

Cherry Pop Blast statymų planai
BiudžetasStatymas už sukimąStatymų intervalasVidutiniai 300 sukimų kaštai
20 $0,07 $Mažiau nei mažiausias 0,10 $ statymas0,80 $
50 $0,17 $Tinka2 $
100 $0,33 $Tinka4 $
250 $0,83 $Tinka10 $

Tai tik vidurkiai: trumpa sesija gali baigtis gerokai geriau ar blogiau. Prieš žaisdami nusistatykite pralošimo limitą.

RTP versijos (tik nariams)

Palygintos 2 RTP versijos: 96 %, 94 %

Yggdrasil žaidimą Cherry Pop Blast tiekia 2 RTP versijomis, o kiekvienas kazino pasirenka, kurią naudoti. Iš viso pastačius 1 000 $, 94 % versija vidutiniškai kainuoja apie 20 $ daugiau nei 96 % versija.

Cherry Pop Blast RTP versijos
VersijaVidutiniai kaštai už kiekvieną apyvartos 100 $Papildomai, palyginti su geriausia
96 % (geriausia)4,00 $—
94 %6,00 $+2 $

Atidarykite žaidimo taisyklių ar informacinį langą savo kazino ir pamatysite, kuri versija naudojama.

Kazino matėte kitą versiją? Kaip veikia narių RTP pranešimai

Tas pats stilius, geresnis RTP (tik nariams)

4 to paties stiliaus lošimo automatai su didesniu RTP (iki 98,12 %)

Lošimo automatai, kurių mechanika (laimėjimo būdai) ir kintamumas (didelis) tokie patys kaip Cherry Pop Blast, o paskelbtas RTP didesnis. Kazino vis tiek gali naudoti bet kurio jų mažesnio RTP versijas.

Klausimai

Dažniausiai užduodami klausimai

Kas sukūrė Cherry Pop Blast?

Cherry Pop Blast sukūrė Yggdrasil, žaidimas išleistas 2026 m.

Koks Cherry Pop Blast RTP?

Numatytasis Cherry Pop Blast RTP – 96 %. Yggdrasil taip pat tiekia versijas su tokiu RTP: 94 %, todėl patikrinkite žaidimo informacinį langą savo kazino.

Ar Cherry Pop Blast yra didelio kintamumo?

Cherry Pop Blast kintamumo kategorija: didelis kintamumas. Didelis kintamumas grąžą sutelkia retuose, dideliuose laimėjimuose.

Koks didžiausias Cherry Pop Blast laimėjimas?

Didžiausias Cherry Pop Blast laimėjimas – 20 000x jūsų statymo, t. y. 20 000 $ statant 1 $.

Ar galiu žaisti Cherry Pop Blast nemokamai?

Taip. GambGenius nariai šiame puslapyje gali nemokamai žaisti oficialią Yggdrasil žaidimo Cherry Pop Blast demo versiją. Joje naudojami tik virtualūs pinigai, todėl demo laimėjimų išsiimti negalima; ji skirta žaidėjams nuo 18 metų.

Ar Cherry Pop Blast turi bonuso pirkimo funkciją?

Mūsų patikrintuose šaltiniuose Cherry Pop Blast bonuso pirkimo funkcija nenurodyta.

Kur galima žaisti Cherry Pop Blast?

Yggdrasil žaidimus siūlo Lunaro. Prieš registruodamiesi patikrinkite, ar Cherry Pop Blast yra žaidimų sąraše jūsų šalyje. 18+ · Naujiems klientams · Taikomos taisyklės ir sąlygos. Prieinamumas priklauso nuo šalies.

Iš kur šie duomenys

Specifikacijos pateiktos taip, kaip jas skelbia kūrėjas. Kazino gali naudoti mažesnio RTP versijas, todėl prieš žaisdami visada patikrinkite žaidimo taisykles.

Žaidimo grafika © Yggdrasil, rodoma žaidimui identifikuoti.

GambGenius redakcija

Specifikacijos patikrintos

Mūsų redaktoriai perskaito visas kiekvieno pasiūlymo sąlygas ir apskaičiuoja kiekvieno bonuso tikėtinąją vertę, prieš jį paskelbdami. Skaitykite mūsų redakcinę politiką.

Užsiregistruokite nemokamai, kad jūsų sąrašas būtų pasiekiamas visuose įrenginiuose

Cherry Pop Blast · Lunaro · 100 % iki 300 $

Žaisti kazino Lunaro (atsidaro naujame skirtuke)

18+. Naujiems klientams. Min. įnašas 10 $. Apyvarta 25x nuo bonuso. Maks. statymas 5 $. 30 dienų. 100 sukimų žaidime Gates of Olympus po 0,20 $. Taikomos visos taisyklės ir sąlygos.

Panašūs į Cherry Pop Blast

Panašūs lošimo automatai iš kitų studijų

Lošimas turi išlikti pramoga

Prieš žaisdami nustatykite įnašų limitus, niekada nebandykite atsilošti ir reguliariai darykite pertraukas. Jei lošimas nustoja teikti malonumą, nemokama ir konfidenciali pagalba prieinama visą parą.

Atsakingo lošimo priemonės