Tik nuo 18 metų. Lošimas gali sukelti priklausomybę – loškite atsakingai.

NetEnt lošimo automatas

Cosmic Fortune

RTP
96,9 %
Kintamumas
Mažas

NetEnt 2014 m. išleido lošimo automatą Cosmic Fortune. Pagrindinė funkcija: nemokami sukimai. Pagrindiniai rodikliai: RTP 96,9 % ir mažas kintamumas. Temos: kosmosas ir sportas.

Informacija apie reklamą: šiuo metu iš pateiktų prekės ženklų nieko neuždirbame; jei tai pasikeis, tai bus nurodyta prie kiekvieno pasiūlymo. Kaip uždirbame

Žaisti kazino Aurivo Casino (atsidaro naujame skirtuke)

Siūlo NetEnt · patikrinkite, ar Cosmic Fortune yra žaidimų sąraše jūsų šalyje.

18+. Naujiems klientams. Min. įnašas 20 $. Apyvarta 30x nuo bonuso. Maks. statymas 5 $. 30 dienų. 200 sukimų žaidime Book of Dead po 0,20 $. Suteikiami kasdien po 20 per 10 dienų. Taikomos visos taisyklės ir sąlygos.

Pagrindinės sąlygos

Visos svarbios sąlygos nurodytos eilutėje aukščiau.

Taikomos visos taisyklės ir sąlygos. Loškite atsakingai.

Skaityti visą gidąUžsiregistruokite nemokamai, kad jūsų sąrašas būtų pasiekiamas visuose įrenginiuose
Daugiau
339 NetEnt lošimo automatai Užsiregistruokite nemokamai, kad galėtumėte sekti ir pirmieji pamatyti naujus NetEnt lošimo automatus
NetEnt lošimo automatas Cosmic Fortune

Trumpas atsakymas

Cosmic Fortune – studijos NetEnt lošimo automatas (2014 m.): RTP 96,9 % ir mažas kintamumas. Funkcijos: nemokami sukimai. RTP skirtinguose kazino gali skirtis.

Šiame puslapyje8 skyriai

Pagrindinės specifikacijos

RTP
96,9 %
0,86 proc. punkto virš medianos (96,04 %)
Kintamumas
Mažas1 iš 6 mūsų kintamumo skalėje
Išleistas
2014

Kūrėjas neskelbia: didžiausias laimėjimas, žaidimo laukas, statymų intervalas, džekpotas

Kazino su NetEnt žaidimais

Informacija apie reklamą: šiuo metu iš pateiktų prekės ženklų nieko neuždirbame; jei tai pasikeis, tai bus nurodyta prie kiekvieno pasiūlymo. Kaip uždirbame

  • Aurivo Casino100 % iki 1000 $ + 200 nemokamų sukimų30x nuo bonusoSiūlo NetEnt
    Žaisti svetainėje Aurivo Casino (atsidaro naujame skirtuke)

    18+. Naujiems klientams. Min. įnašas 20 $. Apyvarta 30x nuo bonuso. Maks. statymas 5 $. 30 dienų. 200 sukimų žaidime Book of Dead po 0,20 $. Suteikiami kasdien po 20 per 10 dienų. Taikomos visos taisyklės ir sąlygos.

    Pagrindinės sąlygos

    Visos svarbios sąlygos nurodytos eilutėje aukščiau.

    Taikomos visos taisyklės ir sąlygos. Loškite atsakingai.

  • Kronos Royale200 % iki 2000 $ + 10 % savaitinis pinigų grąžinimas40x nuo bonusoSiūlo NetEnt
    Žaisti svetainėje Kronos Royale (atsidaro naujame skirtuke)

    18+. Naujiems klientams. Min. įnašas 50 $. Apyvarta 40x nuo bonuso. Maks. statymas 10 $. 60 dienų. Taikomos visos taisyklės ir sąlygos.

    Pagrindinės sąlygos
    Pinigų grąžinimas
    Pinigų grąžinimas: 10 % grynųjų kazino pralošimų kiekvieną savaitę (nuo pirmadienio iki sekmadienio), išmokama pinigais be apyvartos reikalavimų kiekvieną pirmadienį, iki 500 $ per savaitę.

    Taikomos visos taisyklės ir sąlygos. Loškite atsakingai.

  • Lunaro100 % iki 300 $ + 100 nemokamų sukimų25x nuo bonusoSiūlo NetEnt
    Žaisti svetainėje Lunaro (atsidaro naujame skirtuke)

    18+. Naujiems klientams. Min. įnašas 10 $. Apyvarta 25x nuo bonuso. Maks. statymas 5 $. 30 dienų. 100 sukimų žaidime Gates of Olympus po 0,20 $. Taikomos visos taisyklės ir sąlygos.

    Pagrindinės sąlygos

    Visos svarbios sąlygos nurodytos eilutėje aukščiau.

    Taikomos visos taisyklės ir sąlygos. Loškite atsakingai.

Patikrinkite, ar Cosmic Fortune yra žaidimų sąraše jūsų šalyje.

Kiek kainuoja valanda?

Temos:

Kosmosas ir mokslinė fantastikaSportas ir lenktynės
Nario prieiga – visas gidas atrakintas

Kaip žaisti Cosmic Fortune (tik nariams)

Šis žaidimas naudoja savo laimėjimų vertinimo sistemą. Kaip tiksliai sudaromi deriniai, žr. žaidimo išmokų lentelėje.

  1. Nustatykite statymą. Pasirinkite bendrą vieno sukimo statymą. Laimėjimai išmokami šio statymo kartotiniais.
  2. Peržiūrėkite išmokų lentelę. Atidarykite žaidimo informacinį langą ir pamatysite, kiek moka kiekvienas simbolis bei tikslias šios versijos taisykles.
  3. Sukite. Kiekvieno sukimo rezultatą lemia sertifikuotas atsitiktinių skaičių generatorius, nepriklausomai nuo ankstesnių sukimų.
  4. Suaktyvinkite bonusą. Kad prasidėtų nemokamų sukimų funkcija, turi iškristi reikiamas scatter simbolių skaičius.

Išsamus Cosmic Fortune gidas: kaip veikia laimėjimai, 1 funkcija ir 3 strategijos patarimai

  • Jūsų statymų planas: 50 $ biudžetas → apie 0,50 $ už sukimą (mažas kintamumas)
  • Kiek kainuoja 96,9 % RTP kiekvienai 100 $ apyvartai: vidutiniškai 3,10 $
  • Paaiškinta 1 funkcija: nemokami sukimai
  • Statymų planai biudžetams nuo 20 $ iki 250 $
  • Strategijos patarimai ir sesijos planuoklis žaidimui Cosmic Fortune

Nemokamai · be kortelės · tik nuo 18 metų

Niekada neparduodame · eksportuokite ar ištrinkite bet kada · Ką gauna nariai?

Kaip veikia laimėjimai (tik nariams)

Kiek kainuoja 96,9 % RTP už kiekvieną apyvartos 100 $

Ką reiškia RTP 96,9 %

Tikėtina grąža = statymas × 96,9 %
Iš viso pastačius 100 $, ilgalaikis vidutinis nuostolis – 3,10 $

RTP – ilgalaikis vidurkis per milijonus sukimų. Bet kuri atskira sesija gali baigtis gerokai geriau ar blogiau, ypač žaidime, kuriam būdingas mažas kintamumas.

Funkcijų paaiškinimai (tik nariams)

Paaiškinta 1 funkcija: nemokami sukimai

Nemokami sukimai

Bonusinis sukimų raundas, žaidžiamas nemažinant jūsų likučio, paprastai suaktyvinamas iškritus trims ar daugiau scatter simbolių. Raundo laimėjimai pridedami prie jūsų likučio, o daugelyje žaidimų galima vėl suaktyvinti papildomų sukimų.

Strategijos patarimai (tik nariams)

  • Statymo dydį pritaikykite kintamumui. Mažas kintamumas reiškia dažnus, nedidelius laimėjimus ir tolygesnį likutį. Tinka ilgesnėms sesijoms ir bonuso apyvartai, tačiau dideli daugikliai reti. Paprasta taisyklė: turėkite biudžetą bent 100 sukimų, tad 50 $ biudžetui tinka maždaug 0,50 $ statymas.

Dar 2 patarimai ir sesijos planuoklis

  • Bonuso apyvarta: esant 96,9 % RTP, 1 000 $ apyvartos įvykdymas vidutiniškai kainuoja apie 31,00 $. Patikrinkite bonuso sąlygas, nes kai kurie kazino tam tikrų žaidimų neįskaičiuoja. Suskaičiuokite apyvartos skaičiuoklėje.
  • Nusistatykite limitus prieš sukdami. Iš anksto nuspręskite pralošimo limitą ir sesijos trukmę ir sustokite pasiekę bet kurį iš jų. Joks dėsningumas ar statymų sistema nekeičia sukimo rezultato.

Daugiau apie tai – gide lošimo automatų RTP ir kintamumas ir lošimo biudžeto valdymo gide.

Ar jis tinka jūsų biudžetui? (tik nariams)

Statymų planai biudžetams nuo 20 $ iki 250 $

Kai kintamumas mažas, siūlome biudžetą, kurio užtektų bent 100 sukimų. Štai ką tai reiškia žaidimui Cosmic Fortune.

Cosmic Fortune statymų planai
BiudžetasStatymas už sukimąStatymų intervalasVidutiniai 100 sukimų kaštai
20 $0,20 $Statymų intervalas neskelbiamas0,62 $
50 $0,50 $Statymų intervalas neskelbiamas1,55 $
100 $1 $Statymų intervalas neskelbiamas3,10 $
250 $2,50 $Statymų intervalas neskelbiamas7,75 $

Tai tik vidurkiai: trumpa sesija gali baigtis gerokai geriau ar blogiau. Prieš žaisdami nusistatykite pralošimo limitą.

Klausimai

Dažniausiai užduodami klausimai

Kas sukūrė Cosmic Fortune?

Cosmic Fortune sukūrė NetEnt, žaidimas išleistas 2014 m.

Koks Cosmic Fortune RTP?

Numatytasis Cosmic Fortune RTP – 96,9 %.

Ar Cosmic Fortune yra didelio kintamumo?

Cosmic Fortune kintamumo kategorija: mažas kintamumas. Mažas kintamumas reiškia dažnus, nedidelius laimėjimus ir tolygesnį likutį.

Ar galiu žaisti Cosmic Fortune nemokamai?

Šiuo metu GambGenius to padaryti negalima: oficialios NetEnt žaidimo Cosmic Fortune demo versijos neturime.

Ar Cosmic Fortune turi bonuso pirkimo funkciją?

Mūsų patikrintuose šaltiniuose Cosmic Fortune bonuso pirkimo funkcija nenurodyta.

Kur galima žaisti Cosmic Fortune?

NetEnt žaidimus siūlo: Aurivo Casino, Kronos Royale ir Lunaro. Prieš registruodamiesi patikrinkite, ar Cosmic Fortune yra žaidimų sąraše jūsų šalyje. 18+ · Naujiems klientams · Taikomos taisyklės ir sąlygos. Prieinamumas priklauso nuo šalies.

Iš kur šie duomenys

Specifikacijų šaltiniai: 1 nepriklausoma lošimo automatų duomenų bazė ir archyvuota paskelbto puslapio kopija. Kazino gali naudoti mažesnio RTP versijas, todėl prieš žaisdami visada patikrinkite žaidimo taisykles.

Žaidimo grafika © NetEnt, rodoma žaidimui identifikuoti.

GambGenius redakcija

Specifikacijos patikrintos

Mūsų redaktoriai perskaito visas kiekvieno pasiūlymo sąlygas ir apskaičiuoja kiekvieno bonuso tikėtinąją vertę, prieš jį paskelbdami. Skaitykite mūsų redakcinę politiką.

Užsiregistruokite nemokamai, kad jūsų sąrašas būtų pasiekiamas visuose įrenginiuose

Cosmic Fortune · Aurivo Casino · 100 % iki 1000 $

Žaisti kazino Aurivo (atsidaro naujame skirtuke)

18+. Naujiems klientams. Min. įnašas 20 $. Apyvarta 30x nuo bonuso. Maks. statymas 5 $. 30 dienų. 200 sukimų žaidime Book of Dead po 0,20 $. Suteikiami kasdien po 20 per 10 dienų. Taikomos visos taisyklės ir sąlygos.

Lošimas turi išlikti pramoga

Prieš žaisdami nustatykite įnašų limitus, niekada nebandykite atsilošti ir reguliariai darykite pertraukas. Jei lošimas nustoja teikti malonumą, nemokama ir konfidenciali pagalba prieinama visą parą.

Atsakingo lošimo priemonės