Tik nuo 18 metų. Lošimas gali sukelti priklausomybę – loškite atsakingai.

Relax Gaming lošimo automatas

Epic Dreams

RTP
96,1 %
Kintamumas
Didelis
Didžiausias laimėjimas
5 000x

Epic Dreams – 2024 m. studijos Relax Gaming lošimo automatas. Žaidimo laukas – 6 būgnai, jame yra 117 649 laimėjimo būdai. Pagrindinės funkcijos: nemokami sukimai, krentantys simboliai (kaskados) ir pasirinkimo bonusas. Pagrindiniai rodikliai: RTP 96,1 %, didelis kintamumas ir didžiausias laimėjimas – 5 000x statymo. Temos: gyvūnai ir džiunglės. Galima žaisti oficialią nemokamą demonstracinę versiją.

Informacija apie reklamą: šiuo metu iš pateiktų prekės ženklų nieko neuždirbame; jei tai pasikeis, tai bus nurodyta prie kiekvieno pasiūlymo. Kaip uždirbame

Žaisti kazino Aurivo Casino (atsidaro naujame skirtuke)

Siūlo Relax Gaming · patikrinkite, ar Epic Dreams yra žaidimų sąraše jūsų šalyje.

18+. Naujiems klientams. Min. įnašas 20 $. Apyvarta 30x nuo bonuso. Maks. statymas 5 $. 30 dienų. 200 sukimų žaidime Book of Dead po 0,20 $. Suteikiami kasdien po 20 per 10 dienų. Taikomos visos taisyklės ir sąlygos.

Pagrindinės sąlygos

Visos svarbios sąlygos nurodytos eilutėje aukščiau.

Taikomos visos taisyklės ir sąlygos. Loškite atsakingai.

Skaityti visą gidąUžsiregistruokite nemokamai, kad jūsų sąrašas būtų pasiekiamas visuose įrenginiuose
Daugiau
206 Relax Gaming lošimo automatai Užsiregistruokite nemokamai, kad galėtumėte sekti ir pirmieji pamatyti naujus Relax Gaming lošimo automatus
Relax Gaming lošimo automatas Epic Dreams

Trumpas atsakymas

Epic Dreams – studijos Relax Gaming lošimo automatas (2024 m.): RTP 96,1 %, didelis kintamumas ir didžiausias laimėjimas 5 000x. Laimėjimų sistema: 117 649 laimėjimo būdai; funkcijos: nemokami sukimai, krentantys simboliai ir pasirinkimo bonusas. Galima žaisti oficialią nemokamą demo versiją. RTP skirtinguose kazino gali skirtis.

Šiame puslapyje10 skyrių

Pagrindinės specifikacijos

RTP
96,1 %
0,06 proc. punkto virš medianos (96,04 %)
Kintamumas
Didelis5 iš 6 mūsų kintamumo skalėje
Didžiausias laimėjimas
5 000x
Didesnis nei 40 % mūsų duomenų bazės lošimo automatų
Laimėjimų dažnis
21,3 % (maždaug 1 iš 4,7 sukimų)
Žaidimo laukas
6 būgnai
Laimėjimai
117 649 laimėjimo būdai
Išleistas
2024 m. bal. 30 d.
Statymų intervalas
0,10 $–200 $
Džekpotas
Nėra

Kazino su Relax Gaming žaidimais

Informacija apie reklamą: šiuo metu iš pateiktų prekės ženklų nieko neuždirbame; jei tai pasikeis, tai bus nurodyta prie kiekvieno pasiūlymo. Kaip uždirbame

  • Aurivo Casino100 % iki 1000 $ + 200 nemokamų sukimų30x nuo bonusoSiūlo Relax Gaming
    Žaisti svetainėje Aurivo Casino (atsidaro naujame skirtuke)

    18+. Naujiems klientams. Min. įnašas 20 $. Apyvarta 30x nuo bonuso. Maks. statymas 5 $. 30 dienų. 200 sukimų žaidime Book of Dead po 0,20 $. Suteikiami kasdien po 20 per 10 dienų. Taikomos visos taisyklės ir sąlygos.

    Pagrindinės sąlygos

    Visos svarbios sąlygos nurodytos eilutėje aukščiau.

    Taikomos visos taisyklės ir sąlygos. Loškite atsakingai.

Patikrinkite, ar Epic Dreams yra žaidimų sąraše jūsų šalyje.

Kiek kainuoja valanda?

Temos:

Nemokama demo versija Nariams

Išbandykite Epic Dreams virtualiais pinigais prieš nuspręsdami, ar žaisti tikrais. Oficialios Relax Gaming demo versijos GambGenius nariams nemokamos.

Nario prieiga – visas gidas atrakintas

Kaip žaisti Epic Dreams (tik nariams)

Vietoj fiksuotų linijų vienodi simboliai gretimuose būgnuose moka bet kurioje vietoje, pradedant nuo kairiausio būgno. Kuo daugiau vienodų simbolių kiekviename būgne, tuo daugiau būdų derinys išmoka.

Epic Dreams: žaidimo laukas 6 būgnai, 117 649 laimėjimo būdai.

  1. Nustatykite statymą. Pasirinkite bendrą vieno sukimo statymą nuo 0,10 $ iki 200 $. Laimėjimai išmokami šio statymo kartotiniais.
  2. Peržiūrėkite išmokų lentelę. Atidarykite žaidimo informacinį langą ir pamatysite, kiek moka kiekvienas simbolis bei tikslias šios versijos taisykles.
  3. Sukite. Kiekvieno sukimo rezultatą lemia sertifikuotas atsitiktinių skaičių generatorius, nepriklausomai nuo ankstesnių sukimų.
  4. Suaktyvinkite bonusą. Kad prasidėtų nemokamų sukimų funkcija, turi iškristi reikiamas scatter simbolių skaičius.

Išsamus Epic Dreams gidas: kaip veikia laimėjimai, 3 funkcijos ir 3 strategijos patarimai

  • Jūsų statymų planas: 50 $ biudžetas → apie 0,17 $ už sukimą (didelis kintamumas)
  • Kiek kainuoja 96,1 % RTP kiekvienai 100 $ apyvartai: vidutiniškai 3,90 $
  • Paaiškintos 3 funkcijos: nemokami sukimai, krentantys simboliai, pasirinkimo bonusas
  • Statymų planai biudžetams nuo 20 $ iki 250 $, patikrinti pagal mažiausią 0,10 $ statymą
  • 4 to paties stiliaus lošimo automatai su didesniu RTP (iki 98,12 %)
  • Strategijos patarimai ir sesijos planuoklis žaidimui Epic Dreams

Nemokamai · be kortelės · tik nuo 18 metų

Niekada neparduodame · eksportuokite ar ištrinkite bet kada · Ką gauna nariai?

Kaip veikia laimėjimai (tik nariams)

Kiek kainuoja 96,1 % RTP už kiekvieną apyvartos 100 $, didžiausias laimėjimas 5 000x statant 1 $

Didžiausias prizas ribojamas iki 5 000x jūsų statymo. Statant 1 $, tai 5 000 $; statant 0,20 $ – 1 000 $. Pasiekus ribą, raundas paprastai iškart baigiasi.

Kadangi laimėję simboliai iškrenta ir yra pakeičiami naujais, vienas apmokėtas sukimas gali duoti laimėjimų grandinę. Visi jie įskaičiuojami į to sukimo sumą.

Ką reiškia RTP 96,1 %

Tikėtina grąža = statymas × 96,1 %
Iš viso pastačius 100 $, ilgalaikis vidutinis nuostolis – 3,90 $

RTP – ilgalaikis vidurkis per milijonus sukimų. Bet kuri atskira sesija gali baigtis gerokai geriau ar blogiau, ypač žaidime, kuriam būdingas didelis kintamumas.

Paskelbtas laimėjimų dažnis – 21,3 %, t. y. maždaug 1 iš 4,7 sukimų ką nors grąžina, nors daugelis tų laimėjimų yra mažesni už statymą.

Funkcijų paaiškinimai (tik nariams)

Paaiškintos 3 funkcijos: nemokami sukimai, krentantys simboliai, pasirinkimo bonusas

Nemokami sukimai

Bonusinis sukimų raundas, žaidžiamas nemažinant jūsų likučio, paprastai suaktyvinamas iškritus trims ar daugiau scatter simbolių. Raundo laimėjimai pridedami prie jūsų likučio, o daugelyje žaidimų galima vėl suaktyvinti papildomų sukimų.

Krentantys simboliai

Po laimėjimo laimėję simboliai pašalinami, o į jų vietą įkrenta nauji. Taip per vieną apmokėtą sukimą gali susidaryti keli laimėjimai iš eilės. Dar vadinama kaskadomis ar lavinomis.

Pasirinkimo bonusas

Bonusinis žaidimas, kuriame renkatės iš paslėptų objektų ir atskleidžiate piniginius prizus, daugiklius ar papildomas funkcijas.

Strategijos patarimai (tik nariams)

  • Statymo dydį pritaikykite kintamumui. Didelis kintamumas grąžą sutelkia retuose, dideliuose laimėjimuose. Ilgos pralaimėjimų serijos – įprastas dalykas. Statykite mažai (apie 1 % sesijos biudžeto ar mažiau), kad atlaikytumėte svyravimus. Paprasta taisyklė: turėkite biudžetą bent 300 sukimų, tad 50 $ biudžetui tinka maždaug 0,17 $ statymas.

Dar 2 patarimai ir sesijos planuoklis

  • Bonuso apyvarta: esant 96,1 % RTP, 1 000 $ apyvartos įvykdymas vidutiniškai kainuoja apie 39,00 $. Patikrinkite bonuso sąlygas, nes kai kurie kazino tam tikrų žaidimų neįskaičiuoja. Suskaičiuokite apyvartos skaičiuoklėje.
  • Nusistatykite limitus prieš sukdami. Iš anksto nuspręskite pralošimo limitą ir sesijos trukmę ir sustokite pasiekę bet kurį iš jų. Joks dėsningumas ar statymų sistema nekeičia sukimo rezultato.

Daugiau apie tai – gide lošimo automatų RTP ir kintamumas ir lošimo biudžeto valdymo gide.

Ar jis tinka jūsų biudžetui? (tik nariams)

Statymų planai biudžetams nuo 20 $ iki 250 $, patikrinti pagal mažiausią 0,10 $ statymą

Kai kintamumas didelis, siūlome biudžetą, kurio užtektų bent 300 sukimų. Štai ką tai reiškia žaidimui Epic Dreams (statymai nuo 0,10 $; didžiausias statymas – 200 $).

Epic Dreams statymų planai
BiudžetasStatymas už sukimąStatymų intervalasVidutiniai 300 sukimų kaštai
20 $0,07 $Mažiau nei mažiausias 0,10 $ statymas0,78 $
50 $0,17 $Tinka1,95 $
100 $0,33 $Tinka3,90 $
250 $0,83 $Tinka9,75 $

Tai tik vidurkiai: trumpa sesija gali baigtis gerokai geriau ar blogiau. Prieš žaisdami nusistatykite pralošimo limitą.

Tas pats stilius, geresnis RTP (tik nariams)

4 to paties stiliaus lošimo automatai su didesniu RTP (iki 98,12 %)

Lošimo automatai, kurių mechanika (laimėjimo būdai) ir kintamumas (didelis) tokie patys kaip Epic Dreams, o paskelbtas RTP didesnis. Kazino vis tiek gali naudoti bet kurio jų mažesnio RTP versijas.

Klausimai

Dažniausiai užduodami klausimai

Kas sukūrė Epic Dreams?

Epic Dreams sukūrė Relax Gaming, žaidimas išleistas 2024 m.

Koks Epic Dreams RTP?

Numatytasis Epic Dreams RTP – 96,1 %.

Ar Epic Dreams yra didelio kintamumo?

Epic Dreams kintamumo kategorija: didelis kintamumas. Didelis kintamumas grąžą sutelkia retuose, dideliuose laimėjimuose.

Koks didžiausias Epic Dreams laimėjimas?

Didžiausias Epic Dreams laimėjimas – 5 000x jūsų statymo, t. y. 5 000 $ statant 1 $.

Ar galiu žaisti Epic Dreams nemokamai?

Taip. GambGenius nariai šiame puslapyje gali nemokamai žaisti oficialią Relax Gaming žaidimo Epic Dreams demo versiją. Joje naudojami tik virtualūs pinigai, todėl demo laimėjimų išsiimti negalima; ji skirta žaidėjams nuo 18 metų.

Ar Epic Dreams turi bonuso pirkimo funkciją?

Mūsų patikrintuose šaltiniuose Epic Dreams bonuso pirkimo funkcija nenurodyta.

Kur galima žaisti Epic Dreams?

Relax Gaming žaidimus siūlo Aurivo Casino. Prieš registruodamiesi patikrinkite, ar Epic Dreams yra žaidimų sąraše jūsų šalyje. 18+ · Naujiems klientams · Taikomos taisyklės ir sąlygos. Prieinamumas priklauso nuo šalies.

Iš kur šie duomenys

Specifikacijų šaltiniai: paties kūrėjo svetainė ir 1 nepriklausoma lošimo automatų duomenų bazė. Kazino gali naudoti mažesnio RTP versijas, todėl prieš žaisdami visada patikrinkite žaidimo taisykles.

Žaidimo grafika © Relax Gaming, rodoma žaidimui identifikuoti.

GambGenius redakcija

Specifikacijos patikrintos

Mūsų redaktoriai perskaito visas kiekvieno pasiūlymo sąlygas ir apskaičiuoja kiekvieno bonuso tikėtinąją vertę, prieš jį paskelbdami. Skaitykite mūsų redakcinę politiką.

Užsiregistruokite nemokamai, kad jūsų sąrašas būtų pasiekiamas visuose įrenginiuose

Epic Dreams · Aurivo Casino · 100 % iki 1000 $

Žaisti kazino Aurivo (atsidaro naujame skirtuke)

18+. Naujiems klientams. Min. įnašas 20 $. Apyvarta 30x nuo bonuso. Maks. statymas 5 $. 30 dienų. 200 sukimų žaidime Book of Dead po 0,20 $. Suteikiami kasdien po 20 per 10 dienų. Taikomos visos taisyklės ir sąlygos.

Lošimas turi išlikti pramoga

Prieš žaisdami nustatykite įnašų limitus, niekada nebandykite atsilošti ir reguliariai darykite pertraukas. Jei lošimas nustoja teikti malonumą, nemokama ir konfidenciali pagalba prieinama visą parą.

Atsakingo lošimo priemonės