Tik nuo 18 metų. Lošimas gali sukelti priklausomybę – loškite atsakingai.

Playtech lošimo automatas

Feng Shui Flip

RTP
94,48 %

Feng Shui Flip – internetinis lošimo automatas, kurį 2024 m. išleido Playtech. Žaidimo laukas – 5×3, jame yra 30 laimėjimo linijų. Pagrindinė funkcija: nemokami sukimai. Pagrindiniai rodikliai: RTP 94,48 %. Tema: Azijos kultūra.

Informacija apie reklamą: šiuo metu iš pateiktų prekės ženklų nieko neuždirbame; jei tai pasikeis, tai bus nurodyta prie kiekvieno pasiūlymo. Kaip uždirbame

Žaisti kazino Kronos Royale (atsidaro naujame skirtuke)

Siūlo Playtech · patikrinkite, ar Feng Shui Flip yra žaidimų sąraše jūsų šalyje.

18+. Naujiems klientams. Min. įnašas 50 $. Apyvarta 40x nuo bonuso. Maks. statymas 10 $. 60 dienų. Taikomos visos taisyklės ir sąlygos.

Pagrindinės sąlygos
Pinigų grąžinimas
Pinigų grąžinimas: 10 % grynųjų kazino pralošimų kiekvieną savaitę (nuo pirmadienio iki sekmadienio), išmokama pinigais be apyvartos reikalavimų kiekvieną pirmadienį, iki 500 $ per savaitę.

Taikomos visos taisyklės ir sąlygos. Loškite atsakingai.

Skaityti visą gidąUžsiregistruokite nemokamai, kad jūsų sąrašas būtų pasiekiamas visuose įrenginiuose
781 Playtech lošimo automatas Užsiregistruokite nemokamai, kad galėtumėte sekti ir pirmieji pamatyti naujus Playtech lošimo automatus

Feng Shui Flip

RTP
94,48 %
Kintamumas
Neskelbiama
Didžiausias laimėjimas
Neskelbiama

Trumpas atsakymas

Feng Shui Flip – studijos Playtech lošimo automatas (2024 m.): RTP 94,48 %. Laimėjimų sistema: 30 laimėjimo linijų; funkcijos: nemokami sukimai. RTP skirtinguose kazino gali skirtis.

Šiame puslapyje7 skyriai

Pagrindinės specifikacijos

RTP
94,48 %
1,56 proc. punkto žemiau medianos (96,04 %)
Žaidimo laukas
5×3
Laimėjimai
30 laimėjimo linijų
Išleistas
2024
Statymų intervalas
0,10 $–225 $

Kūrėjas neskelbia: kintamumas, didžiausias laimėjimas, džekpotas

Kazino su Playtech žaidimais

Informacija apie reklamą: šiuo metu iš pateiktų prekės ženklų nieko neuždirbame; jei tai pasikeis, tai bus nurodyta prie kiekvieno pasiūlymo. Kaip uždirbame

  • Kronos Royale200 % iki 2000 $ + 10 % savaitinis pinigų grąžinimas40x nuo bonusoSiūlo Playtech
    Žaisti svetainėje Kronos Royale (atsidaro naujame skirtuke)

    18+. Naujiems klientams. Min. įnašas 50 $. Apyvarta 40x nuo bonuso. Maks. statymas 10 $. 60 dienų. Taikomos visos taisyklės ir sąlygos.

    Pagrindinės sąlygos
    Pinigų grąžinimas
    Pinigų grąžinimas: 10 % grynųjų kazino pralošimų kiekvieną savaitę (nuo pirmadienio iki sekmadienio), išmokama pinigais be apyvartos reikalavimų kiekvieną pirmadienį, iki 500 $ per savaitę.

    Taikomos visos taisyklės ir sąlygos. Loškite atsakingai.

Patikrinkite, ar Feng Shui Flip yra žaidimų sąraše jūsų šalyje.

Kiek kainuoja valanda?

Temos:

Nario prieiga – visas gidas atrakintas

Kaip žaisti Feng Shui Flip (tik nariams)

Laimėjimai išmokami, kai vienodi simboliai iškrenta aktyvioje laimėjimo linijoje, paprastai iš kairės į dešinę, pradedant nuo kairiausio būgno. Visas jūsų statymas paskirstomas linijoms, o kiekvienos linijos laimėjimas – linijos statymas, padaugintas iš simbolio vertės išmokų lentelėje.

Feng Shui Flip: žaidimo laukas 5×3, 30 laimėjimo linijų.

  1. Nustatykite statymą. Pasirinkite bendrą vieno sukimo statymą nuo 0,10 $ iki 225 $. Laimėjimai išmokami šio statymo kartotiniais.
  2. Peržiūrėkite išmokų lentelę. Atidarykite žaidimo informacinį langą ir pamatysite, kiek moka kiekvienas simbolis bei tikslias šios versijos taisykles.
  3. Sukite. Kiekvieno sukimo rezultatą lemia sertifikuotas atsitiktinių skaičių generatorius, nepriklausomai nuo ankstesnių sukimų.
  4. Suaktyvinkite bonusą. Kad prasidėtų nemokamų sukimų funkcija, turi iškristi reikiamas scatter simbolių skaičius.

Išsamus Feng Shui Flip gidas: kaip veikia laimėjimai, 1 funkcija ir 2 strategijos patarimai

  • Kiek kainuoja 94,48 % RTP kiekvienai 100 $ apyvartai: vidutiniškai 5,52 $
  • Paaiškinta 1 funkcija: nemokami sukimai
  • Strategijos patarimai žaidimui Feng Shui Flip

Nemokamai · be kortelės · tik nuo 18 metų

Niekada neparduodame · eksportuokite ar ištrinkite bet kada · Ką gauna nariai?

Kaip veikia laimėjimai (tik nariams)

Kiek kainuoja 94,48 % RTP už kiekvieną apyvartos 100 $

Ką reiškia RTP 94,48 %

Tikėtina grąža = statymas × 94,48 %
Iš viso pastačius 100 $, ilgalaikis vidutinis nuostolis – 5,52 $

RTP – ilgalaikis vidurkis per milijonus sukimų. Bet kuri atskira sesija gali baigtis gerokai geriau ar blogiau, ypač didelio kintamumo žaidime.

Funkcijų paaiškinimai (tik nariams)

Paaiškinta 1 funkcija: nemokami sukimai

Nemokami sukimai

Bonusinis sukimų raundas, žaidžiamas nemažinant jūsų likučio, paprastai suaktyvinamas iškritus trims ar daugiau scatter simbolių. Raundo laimėjimai pridedami prie jūsų likučio, o daugelyje žaidimų galima vėl suaktyvinti papildomų sukimų.

Strategijos patarimai (tik nariams)

  • Bonuso apyvarta: esant 94,48 % RTP, 1 000 $ apyvartos įvykdymas vidutiniškai kainuoja apie 55,20 $. Patikrinkite bonuso sąlygas, nes kai kurie kazino tam tikrų žaidimų neįskaičiuoja. Suskaičiuokite apyvartos skaičiuoklėje.

Dar 1 patarimas

  • Nusistatykite limitus prieš sukdami. Iš anksto nuspręskite pralošimo limitą ir sesijos trukmę ir sustokite pasiekę bet kurį iš jų. Joks dėsningumas ar statymų sistema nekeičia sukimo rezultato.

Daugiau apie tai – gide lošimo automatų RTP ir kintamumas ir lošimo biudžeto valdymo gide.

Klausimai

Dažniausiai užduodami klausimai

Kas sukūrė Feng Shui Flip?

Feng Shui Flip sukūrė Playtech, žaidimas išleistas 2024 m.

Koks Feng Shui Flip RTP?

Numatytasis Feng Shui Flip RTP – 94,48 %.

Ar galiu žaisti Feng Shui Flip nemokamai?

Šiuo metu GambGenius to padaryti negalima: oficialios Playtech žaidimo Feng Shui Flip demo versijos neturime.

Ar Feng Shui Flip turi bonuso pirkimo funkciją?

Mūsų patikrintuose šaltiniuose Feng Shui Flip bonuso pirkimo funkcija nenurodyta.

Kur galima žaisti Feng Shui Flip?

Playtech žaidimus siūlo Kronos Royale. Prieš registruodamiesi patikrinkite, ar Feng Shui Flip yra žaidimų sąraše jūsų šalyje. 18+ · Naujiems klientams · Taikomos taisyklės ir sąlygos. Prieinamumas priklauso nuo šalies.

Iš kur šie duomenys

Specifikacijų šaltiniai: 2 nepriklausomos lošimo automatų duomenų bazės. Kazino gali naudoti mažesnio RTP versijas, todėl prieš žaisdami visada patikrinkite žaidimo taisykles.

GambGenius redakcija

Specifikacijos patikrintos

Mūsų redaktoriai perskaito visas kiekvieno pasiūlymo sąlygas ir apskaičiuoja kiekvieno bonuso tikėtinąją vertę, prieš jį paskelbdami. Skaitykite mūsų redakcinę politiką.

Užsiregistruokite nemokamai, kad jūsų sąrašas būtų pasiekiamas visuose įrenginiuose

Feng Shui Flip · Kronos Royale · 200 % iki 2000 $

Žaisti kazino Kronos Royale (atsidaro naujame skirtuke)

18+. Naujiems klientams. Min. įnašas 50 $. Apyvarta 40x nuo bonuso. Maks. statymas 10 $. 60 dienų. Taikomos visos taisyklės ir sąlygos.

Panašūs į Feng Shui Flip

Panašūs lošimo automatai iš kitų studijų

Lošimas turi išlikti pramoga

Prieš žaisdami nustatykite įnašų limitus, niekada nebandykite atsilošti ir reguliariai darykite pertraukas. Jei lošimas nustoja teikti malonumą, nemokama ir konfidenciali pagalba prieinama visą parą.

Atsakingo lošimo priemonės