Tik nuo 18 metų. Lošimas gali sukelti priklausomybę – loškite atsakingai.

Stakelogic lošimo automatas

John Doe

RTP
95,97 %
Kintamumas
Vidutinis
Didžiausias laimėjimas
1 765x

John Doe – internetinis lošimo automatas, kurį 2016 m. išleido Stakelogic. Šiame automate yra 40 laimėjimo linijų. Pagrindinė funkcija: wild simboliai. Trumpai apie žaidimą: RTP 95,97 %, vidutinis kintamumas ir didžiausias laimėjimas – 1 765x statymo. Temos: nusikaltimai ir film noir. Galima žaisti oficialią nemokamą demonstracinę versiją.

Geriausi kazino lošimo automatams

Dar nepatvirtinome, kuris partneris siūlo šį žaidimą.

Skaityti visą gidą
Pridėta 294 Stakelogic lošimo automatai
Stakelogic lošimo automatas John Doe

Trumpas atsakymas

John Doe – studijos Stakelogic lošimo automatas (2016 m.): RTP 95,97 %, vidutinis kintamumas ir didžiausias laimėjimas 1 765x. Laimėjimų sistema: 40 laimėjimo linijų; funkcijos: wild simboliai. Galima žaisti oficialią nemokamą demo versiją. RTP skirtinguose kazino gali skirtis.

Pagrindinės specifikacijos

RTP
95,97 %
Kintamumas
Vidutinis
Didžiausias laimėjimas
1 765x
Laimėjimai
40 laimėjimo linijų
Išleistas
2016 m. lapkričio 11 d.

Kūrėjas neskelbia: žaidimo laukas, statymų intervalas, džekpotas

Aukščiausiai įvertinti kazino (patikrinkite, ar žaidimas prieinamas)

Dar nepatvirtinome, kuris partneris siūlo šį žaidimą.

  • Aurivo Casino100 % iki 1000 $ + 200 nemokamų sukimų30x nuo bonuso
    Gauti 200 sukimų + 100 % svetainėje Aurivo Casino (atsidaro naujame skirtuke)

    18+. Naujiems klientams. Min. įnašas 20 $. Apyvarta 30x nuo bonuso. Maks. statymas 5 $. 30 dienų. 200 sukimų žaidime Book of Dead po 0,20 $. Suteikiami kasdien po 20 per 10 dienų. Taikomos visos taisyklės ir sąlygos.

    Pagrindinės sąlygos

    18+. Tik naujiems klientams. Mažiausias įnašas 20 $. Apyvartos reikalavimas 30x nuo bonuso. Vykdant apyvartą didžiausias statymas 5 $. Nemokami sukimai žaidime Book of Dead, sukimo vertė 0,20 $. Sukimai suteikiami kasdien po 20 per 10 dienų. Pasiūlymas galioja 30 dienų. Taikomos visos taisyklės ir sąlygos. Loškite atsakingai.

  • Velmora150 nemokamų sukimų be apyvartos Visi laimėjimai – jūsųBe apyvartos
    Gauti 150 sukimų be apyvartos svetainėje Velmora (atsidaro naujame skirtuke)

    18+. Naujiems klientams. Min. įnašas 20 $. Be apyvartos. 7 dienos. 150 sukimų žaidime Big Bass Bonanza po 0,10 $. Taikomos visos taisyklės ir sąlygos.

    Pagrindinės sąlygos

    18+. Tik naujiems klientams. Mažiausias įnašas 20 $. Laimėjimams apyvarta netaikoma. Nemokami sukimai žaidime Big Bass Bonanza, sukimo vertė 0,10 $. Pasiūlymas galioja 7 dienas. Taikomos visos taisyklės ir sąlygos. Loškite atsakingai.

  • Kronos Royale200 % iki 2000 $ + 10 % savaitinis pinigų grąžinimas40x nuo bonuso
    Gauti 200 % bonusą svetainėje Kronos Royale (atsidaro naujame skirtuke)

    18+. Naujiems klientams. Min. įnašas 50 $. Apyvarta 40x nuo bonuso. Maks. statymas 10 $. 60 dienų. Taikomos visos taisyklės ir sąlygos.

    Pagrindinės sąlygos

    18+. Tik naujiems klientams. Mažiausias įnašas 50 $. Apyvartos reikalavimas 40x nuo bonuso. Vykdant apyvartą didžiausias statymas 10 $. Pinigų grąžinimas: 10 % grynųjų kazino pralošimų kiekvieną savaitę (nuo pirmadienio iki sekmadienio), išmokama pinigais be apyvartos reikalavimų kiekvieną pirmadienį, iki 500 $ per savaitę. Pasiūlymas galioja 60 dienų. Taikomos visos taisyklės ir sąlygos. Loškite atsakingai.

Žaidimų prieinamumas priklauso nuo kazino ir šalies.

Kiek kainuoja valanda?

Temos:

Nusikaltimai ir apiplėšimaiSiaubas ir Helovinas

Nemokama demo versija Nariams

Išbandykite John Doe virtualiais pinigais prieš nuspręsdami, ar žaisti tikrais. Oficialios Stakelogic demo versijos GambGenius nariams nemokamos.

Nario prieiga – visas gidas atrakintas

Kaip žaisti John Doe (tik nariams)

Laimėjimai išmokami, kai vienodi simboliai iškrenta aktyvioje laimėjimo linijoje, paprastai iš kairės į dešinę, pradedant nuo kairiausio būgno. Visas jūsų statymas paskirstomas linijoms, o kiekvienos linijos laimėjimas – linijos statymas, padaugintas iš simbolio vertės išmokų lentelėje.

John Doe: 40 laimėjimo linijų.

  1. Nustatykite statymą. Pasirinkite bendrą vieno sukimo statymą. Laimėjimai išmokami šio statymo kartotiniais.
  2. Peržiūrėkite išmokų lentelę. Atidarykite žaidimo informacinį langą ir pamatysite, kiek moka kiekvienas simbolis bei tikslias šios versijos taisykles.
  3. Sukite. Kiekvieno sukimo rezultatą lemia sertifikuotas atsitiktinių skaičių generatorius, nepriklausomai nuo ankstesnių sukimų.

Išsamus John Doe gidas: kaip veikia laimėjimai, 1 funkcija ir 3 strategijos patarimai

  • Jūsų statymų planas: 50 $ biudžetas → apie 0,25 $ už sukimą (vidutinis kintamumas)
  • Kiek kainuoja 95,97 % RTP kiekvienai 100 $ apyvartai: vidutiniškai 4,03 $
  • Paaiškinta 1 funkcija: wild simboliai
  • Statymų planai biudžetams nuo 20 $ iki 250 $
  • 4 to paties stiliaus lošimo automatai su didesniu RTP (iki 99 %)
  • Strategijos patarimai ir sesijos planuoklis žaidimui John Doe

Nemokamai · be kortelės · tik nuo 18 metų

Niekada neparduodame · eksportuokite ar ištrinkite bet kada · Ką gauna nariai?

Kaip veikia laimėjimai (tik nariams)

Kiek kainuoja 95,97 % RTP už kiekvieną apyvartos 100 $, didžiausias laimėjimas 1 765x statant 1 $

Didžiausias prizas ribojamas iki 1 765x jūsų statymo. Statant 1 $, tai 1 765 $; statant 0,20 $ – 353 $. Pasiekus ribą, raundas paprastai iškart baigiasi.

Ką reiškia RTP 95,97 %

Tikėtina grąža = statymas × 95,97 %
Iš viso pastačius 100 $, ilgalaikis vidutinis nuostolis – 4,03 $

RTP – ilgalaikis vidurkis per milijonus sukimų. Bet kuri atskira sesija gali baigtis gerokai geriau ar blogiau, ypač žaidime, kuriam būdingas vidutinis kintamumas.

Funkcijų paaiškinimai (tik nariams)

Paaiškinta 1 funkcija: wild simboliai

Wild simboliai

Wild simboliai pakeičia įprastus mokančius simbolius ir padeda sudaryti laiminčius derinius. Scatter ar bonuso simbolių jie paprastai nepakeičia.

Strategijos patarimai (tik nariams)

  • Statymo dydį pritaikykite kintamumui. Vidutinis kintamumas subalansuoja laimėjimų dažnį ir dydį. Tikėkitės nesėkmingų laikotarpių tarp funkcijų, bet ne kraštutinių svyravimų. Paprasta taisyklė: turėkite biudžetą bent 200 sukimų, tad 50 $ biudžetui tinka maždaug 0,25 $ statymas.

Dar 2 patarimai ir sesijos planuoklis

  • Bonuso apyvarta: esant 95,97 % RTP, 1 000 $ apyvartos įvykdymas vidutiniškai kainuoja apie 40,30 $. Patikrinkite bonuso sąlygas, nes kai kurie kazino tam tikrų žaidimų neįskaičiuoja. Suskaičiuokite apyvartos skaičiuoklėje.
  • Nusistatykite limitus prieš sukdami. Iš anksto nuspręskite pralošimo limitą ir sesijos trukmę ir sustokite pasiekę bet kurį iš jų. Joks dėsningumas ar statymų sistema nekeičia sukimo rezultato.

Daugiau apie tai – gide lošimo automatų RTP ir kintamumas ir lošimo biudžeto valdymo gide.

Ar jis tinka jūsų biudžetui? (tik nariams)

Statymų planai biudžetams nuo 20 $ iki 250 $

Kai kintamumas vidutinis, siūlome biudžetą, kurio užtektų bent 200 sukimų. Štai ką tai reiškia žaidimui John Doe.

John Doe statymų planai
BiudžetasStatymas už sukimąStatymų intervalasVidutiniai 200 sukimų kaštai
20 $0,10 $Statymų intervalas neskelbiamas0,81 $
50 $0,25 $Statymų intervalas neskelbiamas2,02 $
100 $0,50 $Statymų intervalas neskelbiamas4,03 $
250 $1,25 $Statymų intervalas neskelbiamas10,08 $

Tai tik vidurkiai: trumpa sesija gali baigtis gerokai geriau ar blogiau. Prieš žaisdami nusistatykite pralošimo limitą.

Tas pats stilius, geresnis RTP (tik nariams)

4 to paties stiliaus lošimo automatai su didesniu RTP (iki 99 %)

Lošimo automatai, kurių mechanika (laimėjimo linijos) ir kintamumas (vidutinis) tokie patys kaip John Doe, o paskelbtas RTP didesnis. Kazino vis tiek gali naudoti bet kurio jų mažesnio RTP versijas.

Klausimai

Dažniausiai užduodami klausimai

Kas sukūrė John Doe?

John Doe sukūrė Stakelogic, žaidimas išleistas 2016 m.

Koks John Doe RTP?

Numatytasis John Doe RTP – 95,97 %.

Ar John Doe yra didelio kintamumo?

John Doe kintamumo kategorija: vidutinis kintamumas. Vidutinis kintamumas subalansuoja laimėjimų dažnį ir dydį.

Koks didžiausias John Doe laimėjimas?

Didžiausias John Doe laimėjimas – 1 765x jūsų statymo, t. y. 1 765 $ statant 1 $.

Ar galiu žaisti John Doe nemokamai?

Taip. GambGenius nariai šiame puslapyje gali nemokamai žaisti oficialią Stakelogic žaidimo John Doe demo versiją. Joje naudojami tik virtualūs pinigai, todėl demo laimėjimų išsiimti negalima; ji skirta žaidėjams nuo 18 metų.

Ar John Doe turi bonuso pirkimo funkciją?

Mūsų patikrintuose šaltiniuose John Doe bonuso pirkimo funkcija nenurodyta.

Iš kur šie duomenys

Specifikacijų šaltiniai: paties kūrėjo svetainė ir 1 nepriklausoma lošimo automatų duomenų bazė. Kazino gali naudoti mažesnio RTP versijas, todėl prieš žaisdami visada patikrinkite žaidimo taisykles.

Žaidimo grafika © Stakelogic, rodoma žaidimui identifikuoti.

John Doe · Aukščiausiai įvertinti kazino

Geriausi kazino lošimo automatams

Dar nepatvirtinome, kuris partneris siūlo šį žaidimą.

Mūsų partneriai šio žaidimo nesiūlo

Panašūs lošimo automatai, kuriuos galite žaisti pas mūsų partnerius

18+ · Naujiems klientams · Taikomos taisyklės ir sąlygos. Prieinamumas priklauso nuo šalies.

Lošimas turi išlikti pramoga

Prieš žaisdami nustatykite įnašų limitus, niekada nebandykite atsilošti ir reguliariai darykite pertraukas. Jei lošimas nustoja teikti malonumą, nemokama ir konfidenciali pagalba prieinama visą parą.

Atsakingo lošimo priemonės