Tik nuo 18 metų. Lošimas gali sukelti priklausomybę – loškite atsakingai.

Red Rake Gaming lošimo automatas

Max Dangerous and the Lost Relics

RTP
95,3 %
Didžiausias laimėjimas
4 000x

Max Dangerous and the Lost Relics – internetinis lošimo automatas, kurį 2021 m. išleido Red Rake Gaming. Žaidimo laukas – 5×4, jame yra 50 laimėjimo linijų. Pagrindinės funkcijos: nemokami sukimai, daugikliai, wild simboliai ir lipnūs wild simboliai. Trumpai apie žaidimą: RTP 95,3 % ir didžiausias laimėjimas – 4 000x statymo. Tema: nuotykiai. Galima žaisti oficialią nemokamą demonstracinę versiją.

Geriausi kazino lošimo automatams

Dar nepatvirtinome, kuris partneris siūlo šį žaidimą.

Skaityti visą gidąUžsiregistruokite nemokamai, kad jūsų sąrašas būtų pasiekiamas visuose įrenginiuose
203 Red Rake Gaming lošimo automatai Užsiregistruokite nemokamai, kad galėtumėte sekti ir pirmieji pamatyti naujus Red Rake Gaming lošimo automatus
Red Rake Gaming lošimo automatas Max Dangerous and the Lost Relics

Trumpas atsakymas

Max Dangerous and the Lost Relics – studijos Red Rake Gaming lošimo automatas (2021 m.): RTP 95,3 % ir didžiausias laimėjimas 4 000x. Laimėjimų sistema: 50 laimėjimo linijų; funkcijos: nemokami sukimai, daugikliai ir wild simboliai. Galima žaisti oficialią nemokamą demo versiją. RTP skirtinguose kazino gali skirtis.

Šiame puslapyje8 skyriai

Pagrindinės specifikacijos

RTP
95,3 %
0,74 proc. punkto žemiau medianos (96,04 %)
Didžiausias laimėjimas
4 000x
Didesnis nei 37 % mūsų duomenų bazės lošimo automatų
Žaidimo laukas
5×4
Laimėjimai
50 laimėjimo linijų
Išleistas
2021
Džekpotas
Nėra

Kūrėjas neskelbia: kintamumas, statymų intervalas

Aukščiausiai įvertinti kazino (patikrinkite, ar žaidimas prieinamas)

Dar nepatvirtinome, kuris partneris siūlo šį žaidimą.

Informacija apie reklamą: šiuo metu iš pateiktų prekės ženklų nieko neuždirbame; jei tai pasikeis, tai bus nurodyta prie kiekvieno pasiūlymo. Kaip uždirbame

  • Aurivo Casino100 % iki 1000 $ + 200 nemokamų sukimų30x nuo bonuso
    Gauti 200 sukimų + 100 % svetainėje Aurivo Casino (atsidaro naujame skirtuke)

    18+. Naujiems klientams. Min. įnašas 20 $. Apyvarta 30x nuo bonuso. Maks. statymas 5 $. 30 dienų. 200 sukimų žaidime Book of Dead po 0,20 $. Suteikiami kasdien po 20 per 10 dienų. Taikomos visos taisyklės ir sąlygos.

    Pagrindinės sąlygos

    Visos svarbios sąlygos nurodytos eilutėje aukščiau.

    Taikomos visos taisyklės ir sąlygos. Loškite atsakingai.

  • Velmora150 nemokamų sukimų be apyvartos Visi laimėjimai – jūsųBe apyvartos
    Gauti 150 sukimų be apyvartos svetainėje Velmora (atsidaro naujame skirtuke)

    18+. Naujiems klientams. Min. įnašas 20 $. Be apyvartos. 7 dienos. 150 sukimų žaidime Big Bass Bonanza po 0,10 $. Taikomos visos taisyklės ir sąlygos.

    Pagrindinės sąlygos

    Visos svarbios sąlygos nurodytos eilutėje aukščiau.

    Taikomos visos taisyklės ir sąlygos. Loškite atsakingai.

  • Kronos Royale200 % iki 2000 $ + 10 % savaitinis pinigų grąžinimas40x nuo bonuso
    Gauti 200 % bonusą svetainėje Kronos Royale (atsidaro naujame skirtuke)

    18+. Naujiems klientams. Min. įnašas 50 $. Apyvarta 40x nuo bonuso. Maks. statymas 10 $. 60 dienų. Taikomos visos taisyklės ir sąlygos.

    Pagrindinės sąlygos
    Pinigų grąžinimas
    Pinigų grąžinimas: 10 % grynųjų kazino pralošimų kiekvieną savaitę (nuo pirmadienio iki sekmadienio), išmokama pinigais be apyvartos reikalavimų kiekvieną pirmadienį, iki 500 $ per savaitę.

    Taikomos visos taisyklės ir sąlygos. Loškite atsakingai.

Žaidimų prieinamumas priklauso nuo kazino ir šalies.

Kiek kainuoja valanda?

Temos:

Nemokama demo versija Nariams

Išbandykite Max Dangerous and the Lost Relics virtualiais pinigais prieš nuspręsdami, ar žaisti tikrais. Oficialios Red Rake Gaming demo versijos GambGenius nariams nemokamos.

Nario prieiga – visas gidas atrakintas

Kaip žaisti Max Dangerous and the Lost Relics (tik nariams)

Laimėjimai išmokami, kai vienodi simboliai iškrenta aktyvioje laimėjimo linijoje, paprastai iš kairės į dešinę, pradedant nuo kairiausio būgno. Visas jūsų statymas paskirstomas linijoms, o kiekvienos linijos laimėjimas – linijos statymas, padaugintas iš simbolio vertės išmokų lentelėje.

Max Dangerous and the Lost Relics: žaidimo laukas 5×4, 50 laimėjimo linijų.

  1. Nustatykite statymą. Pasirinkite bendrą vieno sukimo statymą. Laimėjimai išmokami šio statymo kartotiniais.
  2. Peržiūrėkite išmokų lentelę. Atidarykite žaidimo informacinį langą ir pamatysite, kiek moka kiekvienas simbolis bei tikslias šios versijos taisykles.
  3. Sukite. Kiekvieno sukimo rezultatą lemia sertifikuotas atsitiktinių skaičių generatorius, nepriklausomai nuo ankstesnių sukimų.
  4. Suaktyvinkite bonusą. Kad prasidėtų nemokamų sukimų funkcija, turi iškristi reikiamas scatter simbolių skaičius.

Išsamus Max Dangerous and the Lost Relics gidas: kaip veikia laimėjimai, 5 funkcijos ir 2 strategijos patarimai

  • Kiek kainuoja 95,3 % RTP kiekvienai 100 $ apyvartai: vidutiniškai 4,70 $
  • Paaiškintos 5 funkcijos: nemokami sukimai, daugikliai, wild simboliai, lipnūs wild simboliai, krentantys simboliai
  • Strategijos patarimai žaidimui Max Dangerous and the Lost Relics

Nemokamai · be kortelės · tik nuo 18 metų

Niekada neparduodame · eksportuokite ar ištrinkite bet kada · Ką gauna nariai?

Kaip veikia laimėjimai (tik nariams)

Kiek kainuoja 95,3 % RTP už kiekvieną apyvartos 100 $, didžiausias laimėjimas 4 000x statant 1 $

Didžiausias prizas ribojamas iki 4 000x jūsų statymo. Statant 1 $, tai 4 000 $; statant 0,20 $ – 800 $. Pasiekus ribą, raundas paprastai iškart baigiasi.

Daugikliai taikomi laimėjimams jiems iškritus; daugelyje žaidimų keli daugikliai sumuojami ar sudauginami – būtent iš čia ir ateina didžiausi laimėjimai.

Kadangi laimėję simboliai iškrenta ir yra pakeičiami naujais, vienas apmokėtas sukimas gali duoti laimėjimų grandinę. Visi jie įskaičiuojami į to sukimo sumą.

Ką reiškia RTP 95,3 %

Tikėtina grąža = statymas × 95,3 %
Iš viso pastačius 100 $, ilgalaikis vidutinis nuostolis – 4,70 $

RTP – ilgalaikis vidurkis per milijonus sukimų. Bet kuri atskira sesija gali baigtis gerokai geriau ar blogiau, ypač didelio kintamumo žaidime.

Funkcijų paaiškinimai (tik nariams)

Paaiškintos 5 funkcijos: nemokami sukimai, daugikliai, wild simboliai, lipnūs wild simboliai ir kt.

Nemokami sukimai

Bonusinis sukimų raundas, žaidžiamas nemažinant jūsų likučio, paprastai suaktyvinamas iškritus trims ar daugiau scatter simbolių. Raundo laimėjimai pridedami prie jūsų likučio, o daugelyje žaidimų galima vėl suaktyvinti papildomų sukimų.

Daugikliai

Daugikliai padidina laimėjimą nustatytą kartų skaičių, pavyzdžiui, 2x ar 10x. Jie gali būti susieti su simboliais, taikomi visam sukimui ar augti per funkciją ir yra pagrindinis didžiausių laimėjimų šaltinis.

Wild simboliai

Wild simboliai pakeičia įprastus mokančius simbolius ir padeda sudaryti laiminčius derinius. Scatter ar bonuso simbolių jie paprastai nepakeičia.

Lipnūs wild simboliai

Lipnūs wild simboliai lieka užfiksuoti vietoje kelis sukimus ar iki funkcijos pabaigos, todėl kiekvienas paskesnis sukimas turi didesnę tikimybę sujungti laimėjimus.

Krentantys simboliai

Po laimėjimo laimėję simboliai pašalinami, o į jų vietą įkrenta nauji. Taip per vieną apmokėtą sukimą gali susidaryti keli laimėjimai iš eilės. Dar vadinama kaskadomis ar lavinomis.

Strategijos patarimai (tik nariams)

  • Bonuso apyvarta: esant 95,3 % RTP, 1 000 $ apyvartos įvykdymas vidutiniškai kainuoja apie 47,00 $. Patikrinkite bonuso sąlygas, nes kai kurie kazino tam tikrų žaidimų neįskaičiuoja. Suskaičiuokite apyvartos skaičiuoklėje.

Dar 1 patarimas

  • Nusistatykite limitus prieš sukdami. Iš anksto nuspręskite pralošimo limitą ir sesijos trukmę ir sustokite pasiekę bet kurį iš jų. Joks dėsningumas ar statymų sistema nekeičia sukimo rezultato.

Daugiau apie tai – gide lošimo automatų RTP ir kintamumas ir lošimo biudžeto valdymo gide.

Klausimai

Dažniausiai užduodami klausimai

Kas sukūrė Max Dangerous and the Lost Relics?

Max Dangerous and the Lost Relics sukūrė Red Rake Gaming, žaidimas išleistas 2021 m.

Koks Max Dangerous and the Lost Relics RTP?

Numatytasis Max Dangerous and the Lost Relics RTP – 95,3 %.

Koks didžiausias Max Dangerous and the Lost Relics laimėjimas?

Didžiausias Max Dangerous and the Lost Relics laimėjimas – 4 000x jūsų statymo, t. y. 4 000 $ statant 1 $.

Ar galiu žaisti Max Dangerous and the Lost Relics nemokamai?

Taip. GambGenius nariai šiame puslapyje gali nemokamai žaisti oficialią Red Rake Gaming žaidimo Max Dangerous and the Lost Relics demo versiją. Joje naudojami tik virtualūs pinigai, todėl demo laimėjimų išsiimti negalima; ji skirta žaidėjams nuo 18 metų.

Ar Max Dangerous and the Lost Relics turi bonuso pirkimo funkciją?

Mūsų patikrintuose šaltiniuose Max Dangerous and the Lost Relics bonuso pirkimo funkcija nenurodyta.

Iš kur šie duomenys

Specifikacijos pateiktos taip, kaip jas skelbia kūrėjas. Kazino gali naudoti mažesnio RTP versijas, todėl prieš žaisdami visada patikrinkite žaidimo taisykles.

Žaidimo grafika © Red Rake Gaming, rodoma žaidimui identifikuoti.

GambGenius redakcija

Specifikacijos patikrintos

Mūsų redaktoriai perskaito visas kiekvieno pasiūlymo sąlygas ir apskaičiuoja kiekvieno bonuso tikėtinąją vertę, prieš jį paskelbdami. Skaitykite mūsų redakcinę politiką.

Užsiregistruokite nemokamai, kad jūsų sąrašas būtų pasiekiamas visuose įrenginiuose

Max Dangerous and the Lost Relics · Aukščiausiai įvertinti kazino

Geriausi kazino lošimo automatams

Dar nepatvirtinome, kuris partneris siūlo šį žaidimą.

Mūsų partneriai šio žaidimo nesiūlo

Panašūs lošimo automatai, kuriuos galite žaisti pas mūsų partnerius

18+ · Naujiems klientams · Taikomos taisyklės ir sąlygos. Prieinamumas priklauso nuo šalies.

Lošimas turi išlikti pramoga

Prieš žaisdami nustatykite įnašų limitus, niekada nebandykite atsilošti ir reguliariai darykite pertraukas. Jei lošimas nustoja teikti malonumą, nemokama ir konfidenciali pagalba prieinama visą parą.

Atsakingo lošimo priemonės