Tik nuo 18 metų. Lošimas gali sukelti priklausomybę – loškite atsakingai.

Pragmatic Play lošimo automatas

Monkey Warrior

RTP
96,5 %
Kintamumas
Vidutinis–didelis
Didžiausias laimėjimas
6 080x

Pragmatic Play 2019 m. išleido lošimo automatą Monkey Warrior. Žaidimo laukas – 5×3, jame yra 243 laimėjimo būdai. Pagrindinės funkcijos: nemokami sukimai ir pakartotiniai sukimai. Pagrindiniai rodikliai: RTP 96,5 %, vidutinis–didelis kintamumas ir didžiausias laimėjimas – 6 080x statymo. Tema: gyvūnai. Galima žaisti oficialią nemokamą demonstracinę versiją.

Žaisti kazino Aurivo Casino (atsidaro naujame skirtuke)

Siūlo Pragmatic Play · patikrinkite, ar Monkey Warrior yra žaidimų sąraše jūsų šalyje.

18+. Naujiems klientams. Min. įnašas 20 $. Apyvarta 30x nuo bonuso. Maks. statymas 5 $. 30 dienų. 200 sukimų žaidime Book of Dead po 0,20 $. Suteikiami kasdien po 20 per 10 dienų. Taikomos visos taisyklės ir sąlygos.

Pagrindinės sąlygos

18+. Tik naujiems klientams. Mažiausias įnašas 20 $. Apyvartos reikalavimas 30x nuo bonuso. Vykdant apyvartą didžiausias statymas 5 $. Nemokami sukimai žaidime Book of Dead, sukimo vertė 0,20 $. Sukimai suteikiami kasdien po 20 per 10 dienų. Pasiūlymas galioja 30 dienų. Taikomos visos taisyklės ir sąlygos. Loškite atsakingai.

Pridėta 1 022 Pragmatic Play lošimo automatai
Pragmatic Play lošimo automatas Monkey Warrior

Trumpas atsakymas

Monkey Warrior – studijos Pragmatic Play lošimo automatas (2019 m.): RTP 96,5 %, vidutinis–didelis kintamumas ir didžiausias laimėjimas 6 080x. Laimėjimų sistema: 243 laimėjimo būdai; funkcijos: nemokami sukimai ir pakartotiniai sukimai. Galima žaisti oficialią nemokamą demo versiją. RTP skirtinguose kazino gali skirtis.

Pagrindinės specifikacijos

RTP
96,5 %
Kintamumas
Vidutinis–didelis
Didžiausias laimėjimas
6 080x
Žaidimo laukas
5×3
Laimėjimai
243 laimėjimo būdai
Išleistas
2019 m. birželio 15 d.

Kūrėjas neskelbia: statymų intervalas, džekpotas

Kazino su Pragmatic Play žaidimais

  • Aurivo Casino100 % iki 1000 $ + 200 nemokamų sukimų30x nuo bonusoSiūlo Pragmatic Play
    Žaisti svetainėje Aurivo Casino (atsidaro naujame skirtuke)

    18+. Naujiems klientams. Min. įnašas 20 $. Apyvarta 30x nuo bonuso. Maks. statymas 5 $. 30 dienų. 200 sukimų žaidime Book of Dead po 0,20 $. Suteikiami kasdien po 20 per 10 dienų. Taikomos visos taisyklės ir sąlygos.

    Pagrindinės sąlygos

    18+. Tik naujiems klientams. Mažiausias įnašas 20 $. Apyvartos reikalavimas 30x nuo bonuso. Vykdant apyvartą didžiausias statymas 5 $. Nemokami sukimai žaidime Book of Dead, sukimo vertė 0,20 $. Sukimai suteikiami kasdien po 20 per 10 dienų. Pasiūlymas galioja 30 dienų. Taikomos visos taisyklės ir sąlygos. Loškite atsakingai.

  • Velmora150 nemokamų sukimų be apyvartos Visi laimėjimai – jūsųBe apyvartosSiūlo Pragmatic Play
    Žaisti svetainėje Velmora (atsidaro naujame skirtuke)

    18+. Naujiems klientams. Min. įnašas 20 $. Be apyvartos. 7 dienos. 150 sukimų žaidime Big Bass Bonanza po 0,10 $. Taikomos visos taisyklės ir sąlygos.

    Pagrindinės sąlygos

    18+. Tik naujiems klientams. Mažiausias įnašas 20 $. Laimėjimams apyvarta netaikoma. Nemokami sukimai žaidime Big Bass Bonanza, sukimo vertė 0,10 $. Pasiūlymas galioja 7 dienas. Taikomos visos taisyklės ir sąlygos. Loškite atsakingai.

  • Lunaro100 % iki 300 $ + 100 nemokamų sukimų25x nuo bonusoSiūlo Pragmatic Play
    Žaisti svetainėje Lunaro (atsidaro naujame skirtuke)

    18+. Naujiems klientams. Min. įnašas 10 $. Apyvarta 25x nuo bonuso. Maks. statymas 5 $. 30 dienų. 100 sukimų žaidime Gates of Olympus po 0,20 $. Taikomos visos taisyklės ir sąlygos.

    Pagrindinės sąlygos

    18+. Tik naujiems klientams. Mažiausias įnašas 10 $. Apyvartos reikalavimas 25x nuo bonuso. Vykdant apyvartą didžiausias statymas 5 $. Nemokami sukimai žaidime Gates of Olympus, sukimo vertė 0,20 $. Pasiūlymas galioja 30 dienų. Taikomos visos taisyklės ir sąlygos. Loškite atsakingai.

Patikrinkite, ar Monkey Warrior yra žaidimų sąraše jūsų šalyje.

Kiek kainuoja valanda?

Temos:

Nemokama demo versija Nariams

Išbandykite Monkey Warrior virtualiais pinigais prieš nuspręsdami, ar žaisti tikrais. Oficialios Pragmatic Play demo versijos GambGenius nariams nemokamos.

Nario prieiga – visas gidas atrakintas

Kaip žaisti Monkey Warrior (tik nariams)

Vietoj fiksuotų linijų vienodi simboliai gretimuose būgnuose moka bet kurioje vietoje, pradedant nuo kairiausio būgno. Kuo daugiau vienodų simbolių kiekviename būgne, tuo daugiau būdų derinys išmoka.

Monkey Warrior: žaidimo laukas 5×3, 243 laimėjimo būdai.

  1. Nustatykite statymą. Pasirinkite bendrą vieno sukimo statymą. Laimėjimai išmokami šio statymo kartotiniais.
  2. Peržiūrėkite išmokų lentelę. Atidarykite žaidimo informacinį langą ir pamatysite, kiek moka kiekvienas simbolis bei tikslias šios versijos taisykles.
  3. Sukite. Kiekvieno sukimo rezultatą lemia sertifikuotas atsitiktinių skaičių generatorius, nepriklausomai nuo ankstesnių sukimų.
  4. Suaktyvinkite bonusą. Kad prasidėtų nemokamų sukimų funkcija, turi iškristi reikiamas scatter simbolių skaičius.

Išsamus Monkey Warrior gidas: kaip veikia laimėjimai, 2 funkcijos ir 4 strategijos patarimai

  • Jūsų statymų planas: 50 $ biudžetas → apie 0,20 $ už sukimą (vidutinis–didelis kintamumas)
  • Kiek kainuoja 96,5 % RTP kiekvienai 100 $ apyvartai: vidutiniškai 3,50 $
  • Paaiškintos 2 funkcijos: nemokami sukimai, pakartotiniai sukimai
  • Statymų planai biudžetams nuo 20 $ iki 250 $, patikrinti pagal mažiausią 0,25 $ statymą
  • Palygintos 2 RTP versijos: 96,5 %, 95,5 %
  • 4 to paties stiliaus lošimo automatai su didesniu RTP (iki 97,15 %)
  • Strategijos patarimai ir sesijos planuoklis žaidimui Monkey Warrior

Nemokamai · be kortelės · tik nuo 18 metų

Niekada neparduodame · eksportuokite ar ištrinkite bet kada · Ką gauna nariai?

Kaip veikia laimėjimai (tik nariams)

Kiek kainuoja 96,5 % RTP už kiekvieną apyvartos 100 $, didžiausias laimėjimas 6 080x statant 1 $

Didžiausias prizas ribojamas iki 6 080x jūsų statymo. Statant 1 $, tai 6 080 $; statant 0,20 $ – 1 216 $. Pasiekus ribą, raundas paprastai iškart baigiasi.

Ką reiškia RTP 96,5 %

Tikėtina grąža = statymas × 96,5 %
Iš viso pastačius 100 $, ilgalaikis vidutinis nuostolis – 3,50 $

RTP – ilgalaikis vidurkis per milijonus sukimų. Bet kuri atskira sesija gali baigtis gerokai geriau ar blogiau, ypač žaidime, kuriam būdingas vidutinis–didelis kintamumas.

Funkcijų paaiškinimai (tik nariams)

Paaiškintos 2 funkcijos: nemokami sukimai, pakartotiniai sukimai

Nemokami sukimai

Bonusinis sukimų raundas, žaidžiamas nemažinant jūsų likučio, paprastai suaktyvinamas iškritus trims ar daugiau scatter simbolių. Raundo laimėjimai pridedami prie jūsų likučio, o daugelyje žaidimų galima vėl suaktyvinti papildomų sukimų.

Pakartotiniai sukimai

Pasirinkti būgnai ar visas žaidimo laukas sukasi dar kartą be naujo statymo; paprastai tai suaktyvina tam tikras simbolių derinys ar „beveik laimėjimo“ funkcija.

Strategijos patarimai (tik nariams)

  • Statymo dydį pritaikykite kintamumui. Vidutinis–didelis kintamumas reiškia ilgesnes pertraukas tarp reikšmingų laimėjimų, o didžioji grąžos dalis sutelkta funkcijose. Statykite mažesnes sumas, palyginti su savo biudžetu. Paprasta taisyklė: turėkite biudžetą bent 250 sukimų, tad 50 $ biudžetui tinka maždaug 0,20 $ statymas.

Dar 3 patarimai ir sesijos planuoklis

  • Patikrinkite, kurią RTP versiją žaidžiate. Pragmatic Play šį žaidimą siūlo su tokiais RTP: 96,5 %, 95,5 %. Atsidarykite žaidimo taisykles savo kazino ir rinkitės svetaines, kuriose veikia 96,5 % versija.
  • Bonuso apyvarta: esant 96,5 % RTP, 1 000 $ apyvartos įvykdymas vidutiniškai kainuoja apie 35,00 $. Patikrinkite bonuso sąlygas, nes kai kurie kazino tam tikrų žaidimų neįskaičiuoja. Suskaičiuokite apyvartos skaičiuoklėje.
  • Nusistatykite limitus prieš sukdami. Iš anksto nuspręskite pralošimo limitą ir sesijos trukmę ir sustokite pasiekę bet kurį iš jų. Joks dėsningumas ar statymų sistema nekeičia sukimo rezultato.

Daugiau apie tai – gide lošimo automatų RTP ir kintamumas ir lošimo biudžeto valdymo gide.

Ar jis tinka jūsų biudžetui? (tik nariams)

Statymų planai biudžetams nuo 20 $ iki 250 $, patikrinti pagal mažiausią 0,25 $ statymą

Kai kintamumas vidutinis–didelis, siūlome biudžetą, kurio užtektų bent 250 sukimų. Štai ką tai reiškia žaidimui Monkey Warrior.

Monkey Warrior statymų planai
BiudžetasStatymas už sukimąStatymų intervalasVidutiniai 250 sukimų kaštai
20 $0,08 $Mažiau nei mažiausias 0,25 $ statymas0,70 $
50 $0,20 $Mažiau nei mažiausias 0,25 $ statymas1,75 $
100 $0,40 $Tinka3,50 $
250 $1 $Tinka8,75 $

Tai tik vidurkiai: trumpa sesija gali baigtis gerokai geriau ar blogiau. Prieš žaisdami nusistatykite pralošimo limitą.

RTP versijos (tik nariams)

Palygintos 2 RTP versijos: 96,5 %, 95,5 %

Pragmatic Play žaidimą Monkey Warrior tiekia 2 RTP versijomis, o kiekvienas kazino pasirenka, kurią naudoti. Iš viso pastačius 1 000 $, 95,5 % versija vidutiniškai kainuoja apie 10 $ daugiau nei 96,5 % versija.

Monkey Warrior RTP versijos
VersijaVidutiniai kaštai už kiekvieną apyvartos 100 $Papildomai, palyginti su geriausia
96,5 % (geriausia)3,50 $—
95,5 %4,50 $+1 $

Atidarykite žaidimo taisyklių ar informacinį langą savo kazino ir pamatysite, kuri versija naudojama.

Kazino matėte kitą versiją? Kaip veikia narių RTP pranešimai

Tas pats stilius, geresnis RTP (tik nariams)

4 to paties stiliaus lošimo automatai su didesniu RTP (iki 97,15 %)

Lošimo automatai, kurių mechanika (laimėjimo būdai) ir kintamumas (vidutinis–didelis) tokie patys kaip Monkey Warrior, o paskelbtas RTP didesnis. Kazino vis tiek gali naudoti bet kurio jų mažesnio RTP versijas.

Klausimai

Dažniausiai užduodami klausimai

Kas sukūrė Monkey Warrior?

Monkey Warrior sukūrė Pragmatic Play, žaidimas išleistas 2019 m.

Koks Monkey Warrior RTP?

Numatytasis Monkey Warrior RTP – 96,5 %. Pragmatic Play taip pat tiekia versijas su tokiu RTP: 95,5 %, todėl patikrinkite žaidimo informacinį langą savo kazino.

Ar Monkey Warrior yra didelio kintamumo?

Monkey Warrior kintamumo kategorija: vidutinis–didelis kintamumas. Vidutinis–didelis kintamumas reiškia ilgesnes pertraukas tarp reikšmingų laimėjimų, o didžioji grąžos dalis sutelkta funkcijose.

Koks didžiausias Monkey Warrior laimėjimas?

Didžiausias Monkey Warrior laimėjimas – 6 080x jūsų statymo, t. y. 6 080 $ statant 1 $.

Ar galiu žaisti Monkey Warrior nemokamai?

Taip. GambGenius nariai šiame puslapyje gali nemokamai žaisti oficialią Pragmatic Play žaidimo Monkey Warrior demo versiją. Joje naudojami tik virtualūs pinigai, todėl demo laimėjimų išsiimti negalima; ji skirta žaidėjams nuo 18 metų.

Ar Monkey Warrior turi bonuso pirkimo funkciją?

Mūsų patikrintuose šaltiniuose Monkey Warrior bonuso pirkimo funkcija nenurodyta.

Kur galima žaisti Monkey Warrior?

Pragmatic Play žaidimus siūlo: Aurivo Casino, Velmora ir Lunaro. Prieš registruodamiesi patikrinkite, ar Monkey Warrior yra žaidimų sąraše jūsų šalyje. 18+ · Naujiems klientams · Taikomos taisyklės ir sąlygos. Prieinamumas priklauso nuo šalies.

Iš kur šie duomenys

Specifikacijų šaltiniai: paties kūrėjo svetainė ir 1 nepriklausoma lošimo automatų duomenų bazė. Kazino gali naudoti mažesnio RTP versijas, todėl prieš žaisdami visada patikrinkite žaidimo taisykles.

Žaidimo grafika © Pragmatic Play, rodoma žaidimui identifikuoti.

Monkey Warrior · Aurivo Casino · 100 % iki 1000 $

Žaisti kazino Aurivo (atsidaro naujame skirtuke)

18+. Naujiems klientams. Min. įnašas 20 $. Apyvarta 30x nuo bonuso. Maks. statymas 5 $. 30 dienų. 200 sukimų žaidime Book of Dead po 0,20 $. Suteikiami kasdien po 20 per 10 dienų. Taikomos visos taisyklės ir sąlygos.

Lošimas turi išlikti pramoga

Prieš žaisdami nustatykite įnašų limitus, niekada nebandykite atsilošti ir reguliariai darykite pertraukas. Jei lošimas nustoja teikti malonumą, nemokama ir konfidenciali pagalba prieinama visą parą.

Atsakingo lošimo priemonės