Tik nuo 18 metų. Lošimas gali sukelti priklausomybę – loškite atsakingai.

BGaming lošimo automatas

Tiki Elements

RTP
97 %
Kintamumas
Mažas
Didžiausias laimėjimas
10 000x

BGaming 2026 m. išleido lošimo automatą Tiki Elements. Pagrindiniai rodikliai: RTP 97 %, mažas kintamumas ir didžiausias laimėjimas – 10 000x statymo. Tema: nuotykiai.

Geriausi kazino lošimo automatams

Dar nepatvirtinome, kuris partneris siūlo šį žaidimą.

Skaityti visą gidą
Pridėta 316 BGaming lošimo automatų

Tiki Elements

RTP
97 %
Kintamumas
Mažas
Didžiausias laimėjimas
10 000x

Trumpas atsakymas

Tiki Elements – studijos BGaming lošimo automatas (2026 m.): RTP 97 %, mažas kintamumas ir didžiausias laimėjimas 10 000x. RTP skirtinguose kazino gali skirtis.

Pagrindinės specifikacijos

RTP
97 %
Kintamumas
Mažas
Didžiausias laimėjimas
10 000x
Išleistas
2026 m. kovo 26 d.

Kūrėjas neskelbia: žaidimo laukas, statymų intervalas, džekpotas

Aukščiausiai įvertinti kazino (patikrinkite, ar žaidimas prieinamas)

Dar nepatvirtinome, kuris partneris siūlo šį žaidimą.

  • Aurivo Casino100 % iki 1000 $ + 200 nemokamų sukimų30x nuo bonuso
    Gauti 200 sukimų + 100 % svetainėje Aurivo Casino (atsidaro naujame skirtuke)

    18+. Naujiems klientams. Min. įnašas 20 $. Apyvarta 30x nuo bonuso. Maks. statymas 5 $. 30 dienų. 200 sukimų žaidime Book of Dead po 0,20 $. Suteikiami kasdien po 20 per 10 dienų. Taikomos visos taisyklės ir sąlygos.

    Pagrindinės sąlygos

    18+. Tik naujiems klientams. Mažiausias įnašas 20 $. Apyvartos reikalavimas 30x nuo bonuso. Vykdant apyvartą didžiausias statymas 5 $. Nemokami sukimai žaidime Book of Dead, sukimo vertė 0,20 $. Sukimai suteikiami kasdien po 20 per 10 dienų. Pasiūlymas galioja 30 dienų. Taikomos visos taisyklės ir sąlygos. Loškite atsakingai.

  • Velmora150 nemokamų sukimų be apyvartos Visi laimėjimai – jūsųBe apyvartos
    Gauti 150 sukimų be apyvartos svetainėje Velmora (atsidaro naujame skirtuke)

    18+. Naujiems klientams. Min. įnašas 20 $. Be apyvartos. 7 dienos. 150 sukimų žaidime Big Bass Bonanza po 0,10 $. Taikomos visos taisyklės ir sąlygos.

    Pagrindinės sąlygos

    18+. Tik naujiems klientams. Mažiausias įnašas 20 $. Laimėjimams apyvarta netaikoma. Nemokami sukimai žaidime Big Bass Bonanza, sukimo vertė 0,10 $. Pasiūlymas galioja 7 dienas. Taikomos visos taisyklės ir sąlygos. Loškite atsakingai.

  • Kronos Royale200 % iki 2000 $ + 10 % savaitinis pinigų grąžinimas40x nuo bonuso
    Gauti 200 % bonusą svetainėje Kronos Royale (atsidaro naujame skirtuke)

    18+. Naujiems klientams. Min. įnašas 50 $. Apyvarta 40x nuo bonuso. Maks. statymas 10 $. 60 dienų. Taikomos visos taisyklės ir sąlygos.

    Pagrindinės sąlygos

    18+. Tik naujiems klientams. Mažiausias įnašas 50 $. Apyvartos reikalavimas 40x nuo bonuso. Vykdant apyvartą didžiausias statymas 10 $. Pinigų grąžinimas: 10 % grynųjų kazino pralošimų kiekvieną savaitę (nuo pirmadienio iki sekmadienio), išmokama pinigais be apyvartos reikalavimų kiekvieną pirmadienį, iki 500 $ per savaitę. Pasiūlymas galioja 60 dienų. Taikomos visos taisyklės ir sąlygos. Loškite atsakingai.

Žaidimų prieinamumas priklauso nuo kazino ir šalies.

Kiek kainuoja valanda?

Temos:

Nario prieiga – visas gidas atrakintas

Kaip žaisti Tiki Elements (tik nariams)

Šis žaidimas naudoja savo laimėjimų vertinimo sistemą. Kaip tiksliai sudaromi deriniai, žr. žaidimo išmokų lentelėje.

  1. Nustatykite statymą. Pasirinkite bendrą vieno sukimo statymą. Laimėjimai išmokami šio statymo kartotiniais.
  2. Peržiūrėkite išmokų lentelę. Atidarykite žaidimo informacinį langą ir pamatysite, kiek moka kiekvienas simbolis bei tikslias šios versijos taisykles.
  3. Sukite. Kiekvieno sukimo rezultatą lemia sertifikuotas atsitiktinių skaičių generatorius, nepriklausomai nuo ankstesnių sukimų.

Išsamus Tiki Elements gidas: kaip veikia laimėjimai ir 3 strategijos patarimai

  • Jūsų statymų planas: 50 $ biudžetas → apie 0,50 $ už sukimą (mažas kintamumas)
  • Kiek kainuoja 97 % RTP kiekvienai 100 $ apyvartai: vidutiniškai 3,00 $
  • Statymų planai biudžetams nuo 20 $ iki 250 $, patikrinti pagal mažiausią 0,25 $ statymą
  • Strategijos patarimai ir sesijos planuoklis žaidimui Tiki Elements

Nemokamai · be kortelės · tik nuo 18 metų

Niekada neparduodame · eksportuokite ar ištrinkite bet kada · Ką gauna nariai?

Kaip veikia laimėjimai (tik nariams)

Kiek kainuoja 97 % RTP už kiekvieną apyvartos 100 $, didžiausias laimėjimas 10 000x statant 1 $

Didžiausias prizas ribojamas iki 10 000x jūsų statymo. Statant 1 $, tai 10 000 $; statant 0,20 $ – 2 000 $. Pasiekus ribą, raundas paprastai iškart baigiasi.

Ką reiškia RTP 97 %

Tikėtina grąža = statymas × 97 %
Iš viso pastačius 100 $, ilgalaikis vidutinis nuostolis – 3,00 $

RTP – ilgalaikis vidurkis per milijonus sukimų. Bet kuri atskira sesija gali baigtis gerokai geriau ar blogiau, ypač žaidime, kuriam būdingas mažas kintamumas.

Funkcijų paaiškinimai (tik nariams)

Kas nurodyta informaciniame lange

Mūsų patikrintuose šaltiniuose šiam žaidimui specialios funkcijos nenurodytos. Išsamiau žr. žaidimo informaciniame lange.

Strategijos patarimai (tik nariams)

  • Statymo dydį pritaikykite kintamumui. Mažas kintamumas reiškia dažnus, nedidelius laimėjimus ir tolygesnį likutį. Tinka ilgesnėms sesijoms ir bonuso apyvartai, tačiau dideli daugikliai reti. Paprasta taisyklė: turėkite biudžetą bent 100 sukimų, tad 50 $ biudžetui tinka maždaug 0,50 $ statymas.

Dar 2 patarimai ir sesijos planuoklis

  • Bonuso apyvarta: esant 97 % RTP, 1 000 $ apyvartos įvykdymas vidutiniškai kainuoja apie 30,00 $. Patikrinkite bonuso sąlygas, nes kai kurie kazino tam tikrų žaidimų neįskaičiuoja. Suskaičiuokite apyvartos skaičiuoklėje.
  • Nusistatykite limitus prieš sukdami. Iš anksto nuspręskite pralošimo limitą ir sesijos trukmę ir sustokite pasiekę bet kurį iš jų. Joks dėsningumas ar statymų sistema nekeičia sukimo rezultato.

Daugiau apie tai – gide lošimo automatų RTP ir kintamumas ir lošimo biudžeto valdymo gide.

Ar jis tinka jūsų biudžetui? (tik nariams)

Statymų planai biudžetams nuo 20 $ iki 250 $, patikrinti pagal mažiausią 0,25 $ statymą

Kai kintamumas mažas, siūlome biudžetą, kurio užtektų bent 100 sukimų. Štai ką tai reiškia žaidimui Tiki Elements.

Tiki Elements statymų planai
BiudžetasStatymas už sukimąStatymų intervalasVidutiniai 100 sukimų kaštai
20 $0,20 $Mažiau nei mažiausias 0,25 $ statymas0,60 $
50 $0,50 $Tinka1,50 $
100 $1 $Tinka3 $
250 $2,50 $Tinka7,50 $

Tai tik vidurkiai: trumpa sesija gali baigtis gerokai geriau ar blogiau. Prieš žaisdami nusistatykite pralošimo limitą.

Klausimai

Dažniausiai užduodami klausimai

Kas sukūrė Tiki Elements?

Tiki Elements sukūrė BGaming, žaidimas išleistas 2026 m.

Koks Tiki Elements RTP?

Numatytasis Tiki Elements RTP – 97 %.

Ar Tiki Elements yra didelio kintamumo?

Tiki Elements kintamumo kategorija: mažas kintamumas. Mažas kintamumas reiškia dažnus, nedidelius laimėjimus ir tolygesnį likutį.

Koks didžiausias Tiki Elements laimėjimas?

Didžiausias Tiki Elements laimėjimas – 10 000x jūsų statymo, t. y. 10 000 $ statant 1 $.

Ar galiu žaisti Tiki Elements nemokamai?

Šiuo metu GambGenius to padaryti negalima: oficialios BGaming žaidimo Tiki Elements demo versijos neturime.

Ar Tiki Elements turi bonuso pirkimo funkciją?

Mūsų patikrintuose šaltiniuose Tiki Elements bonuso pirkimo funkcija nenurodyta.

Iš kur šie duomenys

Specifikacijų šaltiniai: 1 nepriklausoma lošimo automatų duomenų bazė. Kazino gali naudoti mažesnio RTP versijas, todėl prieš žaisdami visada patikrinkite žaidimo taisykles.

Tiki Elements · Aukščiausiai įvertinti kazino

Geriausi kazino lošimo automatams

Dar nepatvirtinome, kuris partneris siūlo šį žaidimą.

Mūsų partneriai šio žaidimo nesiūlo

Panašūs lošimo automatai, kuriuos galite žaisti pas mūsų partnerius

18+ · Naujiems klientams · Taikomos taisyklės ir sąlygos. Prieinamumas priklauso nuo šalies.

Lošimas turi išlikti pramoga

Prieš žaisdami nustatykite įnašų limitus, niekada nebandykite atsilošti ir reguliariai darykite pertraukas. Jei lošimas nustoja teikti malonumą, nemokama ir konfidenciali pagalba prieinama visą parą.

Atsakingo lošimo priemonės