Tik nuo 18 metų. Lošimas gali sukelti priklausomybę – loškite atsakingai.

Games Global lošimo automatas

Wolf Call

RTP
94,24 %
Kintamumas
Vidutinis–didelis
Didžiausias laimėjimas
10 000x

Wolf Call – 2022 m. studijos Games Global lošimo automatas. Šiame automate yra 1 024 laimėjimo būdai. Pagrindiniai rodikliai: RTP 94,24 %, vidutinis–didelis kintamumas ir didžiausias laimėjimas – 10 000x statymo. Tema: gyvūnai. Galima žaisti oficialią nemokamą demonstracinę versiją.

Žaisti kazino Kronos Royale (atsidaro naujame skirtuke)

Siūlo Games Global · patikrinkite, ar Wolf Call yra žaidimų sąraše jūsų šalyje.

18+. Naujiems klientams. Min. įnašas 50 $. Apyvarta 40x nuo bonuso. Maks. statymas 10 $. 60 dienų. Taikomos visos taisyklės ir sąlygos.

Pagrindinės sąlygos

18+. Tik naujiems klientams. Mažiausias įnašas 50 $. Apyvartos reikalavimas 40x nuo bonuso. Vykdant apyvartą didžiausias statymas 10 $. Pinigų grąžinimas: 10 % grynųjų kazino pralošimų kiekvieną savaitę (nuo pirmadienio iki sekmadienio), išmokama pinigais be apyvartos reikalavimų kiekvieną pirmadienį, iki 500 $ per savaitę. Pasiūlymas galioja 60 dienų. Taikomos visos taisyklės ir sąlygos. Loškite atsakingai.

Pridėta 1 501 Games Global lošimo automatas
Games Global lošimo automatas Wolf Call

Trumpas atsakymas

Wolf Call – studijos Games Global lošimo automatas (2022 m.): RTP 94,24 %, vidutinis–didelis kintamumas ir didžiausias laimėjimas 10 000x. Laimėjimų sistema: 1 024 laimėjimo būdai. Galima žaisti oficialią nemokamą demo versiją. RTP skirtinguose kazino gali skirtis.

Pagrindinės specifikacijos

RTP
94,24 %
Kintamumas
Vidutinis–didelis
Laimėjimų dažnis
36,68 % (maždaug 1 iš 2,7 sukimų)
Didžiausias laimėjimas
10 000x
Laimėjimai
1 024 laimėjimo būdai
Išleistas
2022 m. sausio 11 d.

Kūrėjas neskelbia: žaidimo laukas, statymų intervalas, džekpotas

Kazino su Games Global žaidimais

  • Kronos Royale200 % iki 2000 $ + 10 % savaitinis pinigų grąžinimas40x nuo bonusoSiūlo Games Global
    Žaisti svetainėje Kronos Royale (atsidaro naujame skirtuke)

    18+. Naujiems klientams. Min. įnašas 50 $. Apyvarta 40x nuo bonuso. Maks. statymas 10 $. 60 dienų. Taikomos visos taisyklės ir sąlygos.

    Pagrindinės sąlygos

    18+. Tik naujiems klientams. Mažiausias įnašas 50 $. Apyvartos reikalavimas 40x nuo bonuso. Vykdant apyvartą didžiausias statymas 10 $. Pinigų grąžinimas: 10 % grynųjų kazino pralošimų kiekvieną savaitę (nuo pirmadienio iki sekmadienio), išmokama pinigais be apyvartos reikalavimų kiekvieną pirmadienį, iki 500 $ per savaitę. Pasiūlymas galioja 60 dienų. Taikomos visos taisyklės ir sąlygos. Loškite atsakingai.

Patikrinkite, ar Wolf Call yra žaidimų sąraše jūsų šalyje.

Kiek kainuoja valanda?

Temos:

Nemokama demo versija Nariams

Išbandykite Wolf Call virtualiais pinigais prieš nuspręsdami, ar žaisti tikrais. Oficialios Games Global demo versijos GambGenius nariams nemokamos.

Žaisti Wolf Call demo versijąOficiali Games Global demo versija · tik virtualūs pinigai · 18+Atsidaro Games Global demo svetainėje
Nario prieiga – visas gidas atrakintas

Kaip žaisti Wolf Call (tik nariams)

Vietoj fiksuotų linijų vienodi simboliai gretimuose būgnuose moka bet kurioje vietoje, pradedant nuo kairiausio būgno. Kuo daugiau vienodų simbolių kiekviename būgne, tuo daugiau būdų derinys išmoka.

Wolf Call: 1 024 laimėjimo būdai.

  1. Nustatykite statymą. Pasirinkite bendrą vieno sukimo statymą. Laimėjimai išmokami šio statymo kartotiniais.
  2. Peržiūrėkite išmokų lentelę. Atidarykite žaidimo informacinį langą ir pamatysite, kiek moka kiekvienas simbolis bei tikslias šios versijos taisykles.
  3. Sukite. Kiekvieno sukimo rezultatą lemia sertifikuotas atsitiktinių skaičių generatorius, nepriklausomai nuo ankstesnių sukimų.

Išsamus Wolf Call gidas: kaip veikia laimėjimai ir 3 strategijos patarimai

  • Jūsų statymų planas: 50 $ biudžetas → apie 0,20 $ už sukimą (vidutinis–didelis kintamumas)
  • Kiek kainuoja 94,24 % RTP kiekvienai 100 $ apyvartai: vidutiniškai 5,76 $
  • Statymų planai biudžetams nuo 20 $ iki 250 $, patikrinti pagal mažiausią 0,20 $ statymą
  • 4 to paties stiliaus lošimo automatai su didesniu RTP (iki 97,15 %)
  • Strategijos patarimai ir sesijos planuoklis žaidimui Wolf Call

Nemokamai · be kortelės · tik nuo 18 metų

Niekada neparduodame · eksportuokite ar ištrinkite bet kada · Ką gauna nariai?

Kaip veikia laimėjimai (tik nariams)

Kiek kainuoja 94,24 % RTP už kiekvieną apyvartos 100 $, didžiausias laimėjimas 10 000x statant 1 $

Didžiausias prizas ribojamas iki 10 000x jūsų statymo. Statant 1 $, tai 10 000 $; statant 0,20 $ – 2 000 $. Pasiekus ribą, raundas paprastai iškart baigiasi.

Ką reiškia RTP 94,24 %

Tikėtina grąža = statymas × 94,24 %
Iš viso pastačius 100 $, ilgalaikis vidutinis nuostolis – 5,76 $

RTP – ilgalaikis vidurkis per milijonus sukimų. Bet kuri atskira sesija gali baigtis gerokai geriau ar blogiau, ypač žaidime, kuriam būdingas vidutinis–didelis kintamumas.

Paskelbtas laimėjimų dažnis – 36,68 %, t. y. maždaug 1 iš 2,7 sukimų ką nors grąžina, nors daugelis tų laimėjimų yra mažesni už statymą.

Funkcijų paaiškinimai (tik nariams)

Kas nurodyta informaciniame lange

Mūsų patikrintuose šaltiniuose šiam žaidimui specialios funkcijos nenurodytos. Išsamiau žr. žaidimo informaciniame lange.

Strategijos patarimai (tik nariams)

  • Statymo dydį pritaikykite kintamumui. Vidutinis–didelis kintamumas reiškia ilgesnes pertraukas tarp reikšmingų laimėjimų, o didžioji grąžos dalis sutelkta funkcijose. Statykite mažesnes sumas, palyginti su savo biudžetu. Paprasta taisyklė: turėkite biudžetą bent 250 sukimų, tad 50 $ biudžetui tinka maždaug 0,20 $ statymas.

Dar 2 patarimai ir sesijos planuoklis

  • Bonuso apyvarta: esant 94,24 % RTP, 1 000 $ apyvartos įvykdymas vidutiniškai kainuoja apie 57,60 $. Patikrinkite bonuso sąlygas, nes kai kurie kazino tam tikrų žaidimų neįskaičiuoja. Suskaičiuokite apyvartos skaičiuoklėje.
  • Nusistatykite limitus prieš sukdami. Iš anksto nuspręskite pralošimo limitą ir sesijos trukmę ir sustokite pasiekę bet kurį iš jų. Joks dėsningumas ar statymų sistema nekeičia sukimo rezultato.

Daugiau apie tai – gide lošimo automatų RTP ir kintamumas ir lošimo biudžeto valdymo gide.

Ar jis tinka jūsų biudžetui? (tik nariams)

Statymų planai biudžetams nuo 20 $ iki 250 $, patikrinti pagal mažiausią 0,20 $ statymą

Kai kintamumas vidutinis–didelis, siūlome biudžetą, kurio užtektų bent 250 sukimų. Štai ką tai reiškia žaidimui Wolf Call.

Wolf Call statymų planai
BiudžetasStatymas už sukimąStatymų intervalasVidutiniai 250 sukimų kaštai
20 $0,08 $Mažiau nei mažiausias 0,20 $ statymas1,15 $
50 $0,20 $Tinka2,88 $
100 $0,40 $Tinka5,76 $
250 $1 $Tinka14,40 $

Tai tik vidurkiai: trumpa sesija gali baigtis gerokai geriau ar blogiau. Prieš žaisdami nusistatykite pralošimo limitą.

Tas pats stilius, geresnis RTP (tik nariams)

4 to paties stiliaus lošimo automatai su didesniu RTP (iki 97,15 %)

Lošimo automatai, kurių mechanika (laimėjimo būdai) ir kintamumas (vidutinis–didelis) tokie patys kaip Wolf Call, o paskelbtas RTP didesnis. Kazino vis tiek gali naudoti bet kurio jų mažesnio RTP versijas.

Klausimai

Dažniausiai užduodami klausimai

Kas sukūrė Wolf Call?

Wolf Call sukūrė Games Global, žaidimas išleistas 2022 m.

Koks Wolf Call RTP?

Numatytasis Wolf Call RTP – 94,24 %.

Ar Wolf Call yra didelio kintamumo?

Wolf Call kintamumo kategorija: vidutinis–didelis kintamumas. Vidutinis–didelis kintamumas reiškia ilgesnes pertraukas tarp reikšmingų laimėjimų, o didžioji grąžos dalis sutelkta funkcijose.

Koks didžiausias Wolf Call laimėjimas?

Didžiausias Wolf Call laimėjimas – 10 000x jūsų statymo, t. y. 10 000 $ statant 1 $.

Ar galiu žaisti Wolf Call nemokamai?

Taip. GambGenius nariai gali atidaryti oficialią Games Global žaidimo Wolf Call demo versiją, veikiančią paties Games Global demo svetainėje. Joje naudojami tik virtualūs pinigai, todėl demo laimėjimų išsiimti negalima; ji skirta žaidėjams nuo 18 metų.

Ar Wolf Call turi bonuso pirkimo funkciją?

Mūsų patikrintuose šaltiniuose Wolf Call bonuso pirkimo funkcija nenurodyta.

Kur galima žaisti Wolf Call?

Games Global žaidimus siūlo Kronos Royale. Prieš registruodamiesi patikrinkite, ar Wolf Call yra žaidimų sąraše jūsų šalyje. 18+ · Naujiems klientams · Taikomos taisyklės ir sąlygos. Prieinamumas priklauso nuo šalies.

Iš kur šie duomenys

Specifikacijų šaltiniai: 1 nepriklausoma lošimo automatų duomenų bazė. Kazino gali naudoti mažesnio RTP versijas, todėl prieš žaisdami visada patikrinkite žaidimo taisykles.

Žaidimo grafika © Games Global, rodoma žaidimui identifikuoti.

18+. Naujiems klientams. Min. įnašas 50 $. Apyvarta 40x nuo bonuso. Maks. statymas 10 $. 60 dienų. Taikomos visos taisyklės ir sąlygos.

Lošimas turi išlikti pramoga

Prieš žaisdami nustatykite įnašų limitus, niekada nebandykite atsilošti ir reguliariai darykite pertraukas. Jei lošimas nustoja teikti malonumą, nemokama ir konfidenciali pagalba prieinama visą parą.

Atsakingo lošimo priemonės