Tikai 18+. Azartspēles var izraisīt atkarību – Lūdzu, spēlējiet atbildīgi.

Betsoft spēļu automāts

Frog Hunter

Frog Hunter ir izstrādātāja Betsoft online spēļu automāts, izlaists 2013. gadā. Spēlē ir 5 laimesta līnijas. Tēma: dzīvnieki.

Labākie spēļu automātu kazino

Mēs neesam apstiprinājuši, kurš partneris piedāvā šo spēli.

Lasīt pilnu ceļvediPievienojieties bez maksas, lai jūsu izlase būtu pieejama visās ierīcēs
286 Betsoft spēļu automāti Pievienojieties bez maksas, lai sekotu un pirmie redzētu jaunos Betsoft spēļu automātus

Frog Hunter

RTP
Nav publicēts
Volatilitāte
Nav publicēts
Maks. laimests
Nav publicēts

Īsā atbilde

Frog Hunter ir Betsoft spēļu automāts (2013). Laimesta sistēma: 5 laimesta līnijas.

Šajā lapā7 sadaļas

Galvenie dati

Izmaksa
5 laimesta līnijas
Izlaists
20. maijs 2013

Izstrādātājs nav publicējis: RTP, volatilitāte, maksimālais laimests, režģis, likmju diapazons, džekpots

Augstāk novērtētie kazino (pārbaudiet spēles pieejamību)

Mēs neesam apstiprinājuši, kurš partneris piedāvā šo spēli.

Informācija par reklāmu: pašlaik mēs nepelnām neko no uzskaitītajiem zīmoliem; ja tas mainīsies, tas būs norādīts pie katra piedāvājuma. Kā mēs pelnām

  • Aurivo Casino100% līdz 1000 $ + 200 bezmaksas griezieni30x no bonusa
    Saņemt 200 griezienus + 100% vietnē Aurivo Casino (atveras jaunā cilnē)

    18+. Jauniem klientiem. Min. iemaksa 20 $. Apgrozījums 30x no bonusa. Maks. likme 5 $. 30 dienas. 200 griezieni spēlē Book of Dead, 0,20 $ par griezienu. Ieskaita: pa 20 dienā 10 dienu garumā. Piemēro pilnos noteikumus.

    Galvenie noteikumi

    Visi būtiskie noteikumi ir norādīti rindā augstāk.

    Piemēro pilnos noteikumus un nosacījumus. Lūdzu, spēlējiet atbildīgi.

  • Velmora150 bezmaksas griezieni bez apgrozījuma Visi laimesti paliek jumsBez apgrozījuma
    Saņemt 150 griezienus bez apgrozījuma vietnē Velmora (atveras jaunā cilnē)

    18+. Jauniem klientiem. Min. iemaksa 20 $. Bez apgrozījuma. 7 dienas. 150 griezieni spēlē Big Bass Bonanza, 0,10 $ par griezienu. Piemēro pilnos noteikumus.

    Galvenie noteikumi

    Visi būtiskie noteikumi ir norādīti rindā augstāk.

    Piemēro pilnos noteikumus un nosacījumus. Lūdzu, spēlējiet atbildīgi.

  • Kronos Royale200% līdz 2000 $ + 10% iknedēļas naudas atmaksa40x no bonusa
    Saņemt 200% bonusu vietnē Kronos Royale (atveras jaunā cilnē)

    18+. Jauniem klientiem. Min. iemaksa 50 $. Apgrozījums 40x no bonusa. Maks. likme 10 $. 60 dienas. Piemēro pilnos noteikumus.

    Galvenie noteikumi
    Naudas atmaksa
    Naudas atmaksa: 10% no neto zaudējumiem kazino katru nedēļu (no pirmdienas līdz svētdienai), ko katru pirmdienu izmaksā naudā bez apgrozījuma, līdz 500 $ nedēļā.

    Piemēro pilnos noteikumus un nosacījumus. Lūdzu, spēlējiet atbildīgi.

Spēļu pieejamība atšķiras atkarībā no kazino un valsts.

Tēmas:

Dalībnieka piekļuve – pilns ceļvedis atbloķēts

Kā spēlēt Frog Hunter

Laimesti tiek izmaksāti, kad vienādi simboli nokrīt uz aktīvas laimesta līnijas, parasti no kreisās uz labo pusi, sākot no kreisā malējā ruļļa. Jūsu kopējā likme tiek sadalīta pa līnijām, un katras līnijas laimests ir līnijas likme, reizināta ar simbola vērtību izmaksu tabulā.

Frog Hunter – laimesta sistēma: 5 laimesta līnijas.

  1. Iestatiet likmi. Izvēlieties kopējo likmi par griezienu. Laimesti tiek izmaksāti kā šīs likmes reizinājumi.
  2. Pārbaudiet izmaksu tabulu. Atveriet spēles informācijas ekrānu, lai redzētu, cik izmaksā katrs simbols, un precīzus šīs versijas noteikumus.
  3. Grieziet. Katra grieziena rezultātu nosaka sertificēts nejaušo skaitļu ģenerators, neatkarīgi no iepriekšējiem griezieniem.

Kā darbojas laimesti

Laimesti tiek izmaksāti, kad vienādi simboli nokrīt uz aktīvas laimesta līnijas, parasti no kreisās uz labo pusi, sākot no kreisā malējā ruļļa. Jūsu kopējā likme tiek sadalīta pa līnijām, un katras līnijas laimests ir līnijas likme, reizināta ar simbola vērtību izmaksu tabulā. Cik izmaksā katrs simbols, skatiet spēles izmaksu tabulā.

Funkcijas izskaidrotas

Mūsu pārbaudītajos avotos šai spēlei nav norādītas īpašas funkcijas. Sīkāku informāciju skatiet spēles informācijas ekrānā.

Stratēģijas padomi

  • Nosakiet limitus pirms griežat. Iepriekš izlemiet zaudējumu limitu un sesijas ilgumu un apstājieties, sasniedzot kādu no tiem. Nekāda shēma vai likmju sistēma nemaina grieziena iznākumu.

    Vairāk par to rakstos spēļu automātu RTP un volatilitāte un spēļu budžeta pārvaldība.

    Izstrādātājs par šo spēli vēl nav publicējis daudz informācijas

    Mēs rādām tikai datus, kuriem varam norādīt avotu, tāpēc šis ceļvedis ir pieejams visiem. Sekojiet Betsoft, lai uzzinātu par tā jaunajiem spēļu automātiem.

    Pievienojieties bez maksas, lai sekotu un pirmie redzētu jaunos Betsoft spēļu automātusVisi Betsoft spēļu automāti (286)

    Jautājumi

    Biežāk uzdotie jautājumi

    Kas izstrādājis Frog Hunter?

    Frog Hunter izstrādātājs ir Betsoft, un spēle tika izlaista 2013. gadā.

    Vai Frog Hunter var spēlēt bez maksas?

    GambGenius pašlaik nē: mūsu sarakstā nav oficiālas Betsoft Frog Hunter demo versijas.

    Vai Frog Hunter ir bonusa pirkšana?

    Mūsu pārbaudītajos avotos Frog Hunter bonusa pirkšana nav norādīta.

    No kurienes nāk šie dati

    Datu avoti: 1 neatkarīga spēļu automātu datubāze. Kazino var izmantot versijas ar zemāku RTP, tāpēc pirms spēlēšanas vienmēr pārbaudiet spēles noteikumus.

    GambGenius redakcija

    Dati pārbaudīti:

    Mūsu redaktori izlasa katra piedāvājuma pilnus noteikumus un aprēķina katra bonusa paredzamo vērtību, pirms tas parādās sarakstā. Izlasiet mūsu redakcijas politiku.

    Pievienojieties bez maksas, lai jūsu izlase būtu pieejama visās ierīcēs

    Frog Hunter · Augstāk novērtētie kazino

    Labākie spēļu automātu kazino

    Mēs neesam apstiprinājuši, kurš partneris piedāvā šo spēli.

    Mūsu partneri nepiedāvā

    Līdzīgi spēļu automāti, ko varat spēlēt pie mūsu partneriem

    18+ · Jauniem klientiem · Piemēro noteikumus. Pieejamība atšķiras atkarībā no valsts.

    Azartspēlēm jāpaliek izklaidei

    Pirms spēlēšanas nosakiet iemaksu limitus, nekad necentieties atgūt zaudēto un regulāri ieturiet pārtraukumus. Ja azartspēles vairs nesagādā prieku, bezmaksas un konfidenciāla palīdzība ir pieejama 24/7.

    Atbildīgas spēlēšanas rīki