Tikai 18+. Azartspēles var izraisīt atkarību – Lūdzu, spēlējiet atbildīgi.

Playtech spēļu automāts

Funky Monkey

RTP
97,51%
Volatilitāte
Vidēja

Funky Monkey ir spēļu automāts, ko izstrādājusi studija Playtech. Spēles laukums: 3×3, 1 laimesta līnija. Galvenā funkcija: bezmaksas griezieni. Galvenie rādītāji: RTP 97,51% un vidēja volatilitāte. Tēma: dzīvnieki.

Spēlēt vietnē Kronos Royale (atveras jaunā cilnē)

Piedāvā Playtech spēles · pārbaudiet, vai Funky Monkey jūsu valstī ir pieejams.

18+. Jauniem klientiem. Min. iemaksa 50 $. Apgrozījums 40x no bonusa. Maks. likme 10 $. 60 dienas. Piemēro pilnos noteikumus.

Galvenie noteikumi

18+. Tikai jauniem klientiem. Min. iemaksa 50 $. Apgrozījuma prasība: 40x no bonusa. Maks. likme apgrozījuma laikā 10 $. Naudas atmaksa: 10% no neto zaudējumiem kazino katru nedēļu (no pirmdienas līdz svētdienai), ko katru pirmdienu izmaksā naudā bez apgrozījuma, līdz 500 $ nedēļā. Piedāvājums derīgs 60 dienas. Piemēro pilnos noteikumus un nosacījumus. Lūdzu, spēlējiet atbildīgi.

Lasīt pilnu ceļvedi
Pievienots 781 Playtech spēļu automāts

Funky Monkey

RTP
97,51%
Volatilitāte
Vidēja
Maks. laimests
Nav publicēts

Īsā atbilde

Funky Monkey ir Playtech spēļu automāts: RTP 97,51% un vidēja volatilitāte. Laimesta sistēma: 1 laimesta līnija; funkcijas: bezmaksas griezieni. RTP dažādos kazino var atšķirties.

Galvenie dati

RTP
97,51%
Volatilitāte
Vidēja
Režģis
3×3
Izmaksa
1 laimesta līnija
Likmju diapazons
0,03 $–15 $

Izstrādātājs nav publicējis: maksimālais laimests, džekpots

Kazino ar Playtech spēlēm

  • Kronos Royale200% līdz 2000 $ + 10% iknedēļas naudas atmaksa40x no bonusaPiedāvā Playtech
    Spēlēt vietnē Kronos Royale (atveras jaunā cilnē)

    18+. Jauniem klientiem. Min. iemaksa 50 $. Apgrozījums 40x no bonusa. Maks. likme 10 $. 60 dienas. Piemēro pilnos noteikumus.

    Galvenie noteikumi

    18+. Tikai jauniem klientiem. Min. iemaksa 50 $. Apgrozījuma prasība: 40x no bonusa. Maks. likme apgrozījuma laikā 10 $. Naudas atmaksa: 10% no neto zaudējumiem kazino katru nedēļu (no pirmdienas līdz svētdienai), ko katru pirmdienu izmaksā naudā bez apgrozījuma, līdz 500 $ nedēļā. Piedāvājums derīgs 60 dienas. Piemēro pilnos noteikumus un nosacījumus. Lūdzu, spēlējiet atbildīgi.

Pārbaudiet, vai Funky Monkey jūsu valstī ir pieejams spēļu klāstā.

Cik izmaksā stunda?

Tēmas:

Dalībnieka piekļuve – pilns ceļvedis atbloķēts

Kā spēlēt Funky Monkey (tikai dalībniekiem)

Laimesti tiek izmaksāti, kad vienādi simboli nokrīt uz aktīvas laimesta līnijas, parasti no kreisās uz labo pusi, sākot no kreisā malējā ruļļa. Jūsu kopējā likme tiek sadalīta pa līnijām, un katras līnijas laimests ir līnijas likme, reizināta ar simbola vērtību izmaksu tabulā.

Funky Monkey: spēles laukums 3×3; 1 laimesta līnija.

  1. Iestatiet likmi. Izvēlieties kopējo likmi par griezienu no 0,03 $ līdz 15 $. Laimesti tiek izmaksāti kā šīs likmes reizinājumi.
  2. Pārbaudiet izmaksu tabulu. Atveriet spēles informācijas ekrānu, lai redzētu, cik izmaksā katrs simbols, un precīzus šīs versijas noteikumus.
  3. Grieziet. Katra grieziena rezultātu nosaka sertificēts nejaušo skaitļu ģenerators, neatkarīgi no iepriekšējiem griezieniem.
  4. Aktivizējiet bonusu. Lai sāktu bezmaksas griezienu funkciju, jānokrīt nepieciešamajiem scatter simboliem.

Pilns Funky Monkey ceļvedis: kā darbojas laimesti, 1 funkcija un 3 stratēģijas padomi

  • Jūsu likmju plāns: 50 $ budžets → aptuveni 0,25 $ par griezienu (vidēja volatilitāte)
  • Cik izmaksā RTP 97,51% uz katriem 100 $ apgrozījuma: vidēji 2,49 $
  • 1 izskaidrota funkcija: bezmaksas griezieni
  • Likmju plāni budžetiem no 20 $ līdz 250 $, pārbaudīti pret minimālo likmi 0,03 $
  • 4 spēļu automāti tādā pašā stilā un ar augstāku RTP (līdz 99%)
  • Stratēģijas padomi un sesijas plānotājs spēlei Funky Monkey

Bez maksas · bez kartes · tikai 18+

Nekad netiek pārdoti · eksportējiet vai dzēsiet jebkurā laikā · Ko saņem dalībnieki?

Kā darbojas laimesti (tikai dalībniekiem)

Cik izmaksā RTP 97,51% uz 100 $ apgrozījuma

Ko nozīmē RTP 97,51%

Paredzamā atdeve = likme × 97,51%
Pie kopējām likmēm 100 $ ilgtermiņa vidējais zaudējums ir 2,49 $

RTP ir ilgtermiņa vidējais rādītājs miljoniem griezienu. Jebkura atsevišķa sesija var beigties krietni virs vai zem tā, it īpaši spēlē, kurai ir vidēja volatilitāte.

Funkcijas izskaidrotas (tikai dalībniekiem)

1 izskaidrota funkcija: bezmaksas griezieni

Bezmaksas griezieni

Bonusa raunds ar griezieniem, kas netiek norakstīti no jūsu atlikuma; parasti to aktivizē trīs vai vairāk scatter simboli. Raunda laimesti tiek pieskaitīti jūsu atlikumam, un daudzās spēlēs var atkārtoti aktivizēt papildu griezienus.

Stratēģijas padomi (tikai dalībniekiem)

  • Pielāgojiet likmi volatilitātei. Vidēja volatilitāte līdzsvaro laimestu biežumu un apmēru. Starp funkcijām gaidāmi klusāki periodi, taču ne ekstrēmas svārstības. Vienkāršs noteikums: paredziet budžetu vismaz 200 griezieniem, tātad pie 50 $ budžeta ieteicamā likme ir aptuveni 0,25 $.

Vēl 2 padomi un sesijas plānotājs

  • Bonusa apgrozījums: 1 000 $ apgrozījuma izpilde pie RTP 97,51% vidēji izmaksā aptuveni 24,90 $. Pārbaudiet bonusa noteikumus, jo daži kazino izslēdz konkrētas spēles. Izrēķiniet savus skaitļus apgrozījuma kalkulatorā.
  • Nosakiet limitus pirms griežat. Iepriekš izlemiet zaudējumu limitu un sesijas ilgumu un apstājieties, sasniedzot kādu no tiem. Nekāda shēma vai likmju sistēma nemaina grieziena iznākumu.

Vairāk par to rakstos spēļu automātu RTP un volatilitāte un spēļu budžeta pārvaldība.

Vai tas atbilst jūsu budžetam? (tikai dalībniekiem)

Likmju plāni budžetiem no 20 $ līdz 250 $, pārbaudīti pret minimālo likmi 0,03 $

Ja volatilitāte ir vidēja, iesakām budžetu vismaz 200 griezieniem. Lūk, ko tas nozīmē spēlei Funky Monkey (likmes no 0,03 $; maksimālā likme: 15 $).

Likmju plāni spēlei Funky Monkey
BudžetsLikme par griezienuLikmju diapazonsVidējās izmaksas 200 griezieniem
20 $0,10 $Der0,50 $
50 $0,25 $Der1,24 $
100 $0,50 $Der2,49 $
250 $1,25 $Der6,22 $

Tikai vidējie rādītāji: īsa sesija var beigties krietni virs vai zem tiem. Pirms spēlēšanas nosakiet zaudējumu limitu.

Tāds pats stils, labāks RTP (tikai dalībniekiem)

4 spēļu automāti tādā pašā stilā un ar augstāku RTP (līdz 99%)

Spēļu automāti, kuriem mehānika (laimesta līnijas) un volatilitāte (vidēja) ir tāda pati kā Funky Monkey, bet publicētais RTP ir augstāks. Kazino joprojām var izmantot jebkura no tiem zemākas versijas.

Jautājumi

Biežāk uzdotie jautājumi

Kas izstrādājis Funky Monkey?

Funky Monkey izstrādātājs ir Playtech.

Kāds ir Funky Monkey RTP?

Funky Monkey standarta RTP ir 97,51%.

Vai Funky Monkey ir augstas volatilitātes spēle?

Funky Monkey vērtējums: vidēja volatilitāte. Vidēja volatilitāte līdzsvaro laimestu biežumu un apmēru.

Vai Funky Monkey var spēlēt bez maksas?

GambGenius pašlaik nē: mūsu sarakstā nav oficiālas Playtech Funky Monkey demo versijas.

Vai Funky Monkey ir bonusa pirkšana?

Mūsu pārbaudītajos avotos Funky Monkey bonusa pirkšana nav norādīta.

Kur var spēlēt Funky Monkey?

Playtech spēles piedāvā: Kronos Royale. Pirms reģistrēšanās pārbaudiet, vai Funky Monkey jūsu valstī ir pieejams. 18+ · Jauniem klientiem · Piemēro noteikumus. Pieejamība atšķiras atkarībā no valsts.

No kurienes nāk šie dati

Datu avoti: 2 neatkarīgas spēļu automātu datubāzes. Kazino var izmantot versijas ar zemāku RTP, tāpēc pirms spēlēšanas vienmēr pārbaudiet spēles noteikumus.

Funky Monkey · Kronos Royale · 200% līdz 2000 $

Spēlēt vietnē Kronos Royale (atveras jaunā cilnē)

18+. Jauniem klientiem. Min. iemaksa 50 $. Apgrozījums 40x no bonusa. Maks. likme 10 $. 60 dienas. Piemēro pilnos noteikumus.

Azartspēlēm jāpaliek izklaidei

Pirms spēlēšanas nosakiet iemaksu limitus, nekad necentieties atgūt zaudēto un regulāri ieturiet pārtraukumus. Ja azartspēles vairs nesagādā prieku, bezmaksas un konfidenciāla palīdzība ir pieejama 24/7.

Atbildīgas spēlēšanas rīki