Tikai 18+. Azartspēles var izraisīt atkarību – Lūdzu, spēlējiet atbildīgi.

Pragmatic Play spēļu automāts

Great Ghosts!

RTP
96,5%
Volatilitāte
Augsta
Maks. laimests
40 000x

Izstrādātājs Pragmatic Play spēļu automātu Great Ghosts! izlaida 2026. gadā. Spēles laukums: 3×3, 50 laimesta līnijas. Galvenās funkcijas: atkārtoti griezieni (respins), Hold and Win funkcija, izplešamie ruļļi un simbolu uzlabošana. Galvenie rādītāji: RTP 96,5%, augsta volatilitāte un maksimālais laimests 40 000x likmes apmērā. Tēma: Helovīns. Pieejama oficiāla bezmaksas demo versija.

Spēlēt vietnē Aurivo Casino (atveras jaunā cilnē)

Piedāvā Pragmatic Play spēles · pārbaudiet, vai Great Ghosts! jūsu valstī ir pieejams.

18+. Jauniem klientiem. Min. iemaksa 20 $. Apgrozījums 30x no bonusa. Maks. likme 5 $. 30 dienas. 200 griezieni spēlē Book of Dead, 0,20 $ par griezienu. Ieskaita: pa 20 dienā 10 dienu garumā. Piemēro pilnos noteikumus.

Galvenie noteikumi

18+. Tikai jauniem klientiem. Min. iemaksa 20 $. Apgrozījuma prasība: 30x no bonusa. Maks. likme apgrozījuma laikā 5 $. Bezmaksas griezieni spēlē Book of Dead, 0,20 $ par griezienu. Griezieni tiek ieskaitīti: pa 20 dienā 10 dienu garumā. Piedāvājums derīgs 30 dienas. Piemēro pilnos noteikumus un nosacījumus. Lūdzu, spēlējiet atbildīgi.

Spēļu automāts Great Ghosts!, izstrādātājs Pragmatic Play

Īsā atbilde

Great Ghosts! ir Pragmatic Play spēļu automāts (2026): RTP 96,5%, augsta volatilitāte un maksimālais laimests 40 000x. Laimesta sistēma: 50 laimesta līnijas; funkcijas: atkārtotie griezieni, Hold and Win un izplešamie ruļļi. Pieejama oficiāla bezmaksas demo versija. RTP dažādos kazino var atšķirties.

Galvenie dati

RTP
96,5%
Volatilitāte
Augsta
Laimestu biežums
35,97% (aptuveni 1 no 2,8 griezieniem)
Maks. laimests
40 000x
Režģis
3×3
Izmaksa
50 laimesta līnijas
Izlaists
2026. gada 15. aprīlis

Izstrādātājs nav publicējis: likmju diapazons, džekpots

Kazino ar Pragmatic Play spēlēm

  • Aurivo Casino100% līdz 1000 $ + 200 bezmaksas griezieni30x no bonusaPiedāvā Pragmatic Play
    Spēlēt vietnē Aurivo Casino (atveras jaunā cilnē)

    18+. Jauniem klientiem. Min. iemaksa 20 $. Apgrozījums 30x no bonusa. Maks. likme 5 $. 30 dienas. 200 griezieni spēlē Book of Dead, 0,20 $ par griezienu. Ieskaita: pa 20 dienā 10 dienu garumā. Piemēro pilnos noteikumus.

    Galvenie noteikumi

    18+. Tikai jauniem klientiem. Min. iemaksa 20 $. Apgrozījuma prasība: 30x no bonusa. Maks. likme apgrozījuma laikā 5 $. Bezmaksas griezieni spēlē Book of Dead, 0,20 $ par griezienu. Griezieni tiek ieskaitīti: pa 20 dienā 10 dienu garumā. Piedāvājums derīgs 30 dienas. Piemēro pilnos noteikumus un nosacījumus. Lūdzu, spēlējiet atbildīgi.

  • Velmora150 bezmaksas griezieni bez apgrozījuma Visi laimesti paliek jumsBez apgrozījumaPiedāvā Pragmatic Play
    Spēlēt vietnē Velmora (atveras jaunā cilnē)

    18+. Jauniem klientiem. Min. iemaksa 20 $. Bez apgrozījuma. 7 dienas. 150 griezieni spēlē Big Bass Bonanza, 0,10 $ par griezienu. Piemēro pilnos noteikumus.

    Galvenie noteikumi

    18+. Tikai jauniem klientiem. Min. iemaksa 20 $. Laimestiem nav apgrozījuma prasības. Bezmaksas griezieni spēlē Big Bass Bonanza, 0,10 $ par griezienu. Piedāvājums derīgs 7 dienas. Piemēro pilnos noteikumus un nosacījumus. Lūdzu, spēlējiet atbildīgi.

  • Lunaro100% līdz 300 $ + 100 bezmaksas griezieni25x no bonusaPiedāvā Pragmatic Play
    Spēlēt vietnē Lunaro (atveras jaunā cilnē)

    18+. Jauniem klientiem. Min. iemaksa 10 $. Apgrozījums 25x no bonusa. Maks. likme 5 $. 30 dienas. 100 griezieni spēlē Gates of Olympus, 0,20 $ par griezienu. Piemēro pilnos noteikumus.

    Galvenie noteikumi

    18+. Tikai jauniem klientiem. Min. iemaksa 10 $. Apgrozījuma prasība: 25x no bonusa. Maks. likme apgrozījuma laikā 5 $. Bezmaksas griezieni spēlē Gates of Olympus, 0,20 $ par griezienu. Piedāvājums derīgs 30 dienas. Piemēro pilnos noteikumus un nosacījumus. Lūdzu, spēlējiet atbildīgi.

Pārbaudiet, vai Great Ghosts! jūsu valstī ir pieejams spēļu klāstā.

Cik izmaksā stunda?

Tēmas:

Bezmaksas demo Dalībniekiem

Izmēģiniet Great Ghosts! ar virtuālo naudu, pirms izlemjat, vai spēlēt uz īstu naudu. Oficiālās Pragmatic Play demo versijas GambGenius dalībniekiem ir bez maksas.

Dalībnieka piekļuve – pilns ceļvedis atbloķēts

Kā spēlēt Great Ghosts! (tikai dalībniekiem)

Laimesti tiek izmaksāti, kad vienādi simboli nokrīt uz aktīvas laimesta līnijas, parasti no kreisās uz labo pusi, sākot no kreisā malējā ruļļa. Jūsu kopējā likme tiek sadalīta pa līnijām, un katras līnijas laimests ir līnijas likme, reizināta ar simbola vērtību izmaksu tabulā.

Great Ghosts!: spēles laukums 3×3; 50 laimesta līnijas.

  1. Iestatiet likmi. Izvēlieties kopējo likmi par griezienu. Laimesti tiek izmaksāti kā šīs likmes reizinājumi.
  2. Pārbaudiet izmaksu tabulu. Atveriet spēles informācijas ekrānu, lai redzētu, cik izmaksā katrs simbols, un precīzus šīs versijas noteikumus.
  3. Grieziet. Katra grieziena rezultātu nosaka sertificēts nejaušo skaitļu ģenerators, neatkarīgi no iepriekšējiem griezieniem.

Pilns Great Ghosts! ceļvedis: kā darbojas laimesti, 4 funkcijas un 4 stratēģijas padomi

  • Jūsu likmju plāns: 50 $ budžets → aptuveni 0,17 $ par griezienu (augsta volatilitāte)
  • Cik izmaksā RTP 96,5% uz katriem 100 $ apgrozījuma: vidēji 3,50 $
  • 4 izskaidrotas funkcijas: atkārtotie griezieni, Hold and Win, izplešamie ruļļi, simbolu uzlabošana
  • Likmju plāni budžetiem no 20 $ līdz 250 $, pārbaudīti pret minimālo likmi 0,20 $
  • Salīdzinātas 2 RTP versijas: 96,5%, 95,5%
  • 4 spēļu automāti tādā pašā stilā un ar augstāku RTP (līdz 99%)
  • Stratēģijas padomi un sesijas plānotājs spēlei Great Ghosts!

Bez maksas · bez kartes · tikai 18+

Nekad netiek pārdoti · eksportējiet vai dzēsiet jebkurā laikā · Ko saņem dalībnieki?

Kā darbojas laimesti (tikai dalībniekiem)

Cik izmaksā RTP 96,5% uz 100 $ apgrozījuma, maksimālais laimests 40 000x pie 1 $ likmes

Galvenā balva ir ierobežota līdz 40 000x jūsu likmes apmērā. Pie 1 $ grieziena tas ir 40 000 $; pie 0,20 $ – 8 000 $. Kad ierobežojums sasniegts, raunds parasti uzreiz beidzas.

Ko nozīmē RTP 96,5%

Paredzamā atdeve = likme × 96,5%
Pie kopējām likmēm 100 $ ilgtermiņa vidējais zaudējums ir 3,50 $

RTP ir ilgtermiņa vidējais rādītājs miljoniem griezienu. Jebkura atsevišķa sesija var beigties krietni virs vai zem tā, it īpaši spēlē, kurai ir augsta volatilitāte.

Publicētais laimestu biežums ir 35,97%, tātad aptuveni viens no 2,8 griezieniem kaut ko atdod – lai gan daudzi no šiem laimestiem ir mazāki par likmi.

Funkcijas izskaidrotas (tikai dalībniekiem)

4 izskaidrotas funkcijas: atkārtotie griezieni, Hold and Win, izplešamie ruļļi, simbolu uzlabošana

Atkārtotie griezieni

Izvēlētie ruļļi vai viss laukums griežas vēlreiz bez jaunas likmes; parasti to aktivizē noteikta simbolu kombinācija vai „gandrīz laimests“ funkcija.

Hold and Win

Ja nokrīt pietiekami daudz īpašu naudas vai monētu simbolu, sākas atkārtoto griezienu funkcija: šie simboli tiek nofiksēti, atkārtoto griezienu skaitītājs atiestatās ikreiz, kad nokrīt jauns, un to vērtības tiek savāktas funkcijas beigās.

Izplešamie ruļļi

Spēles laikā laukums palielinās, pievienojot rindas vai ruļļus un palielinot laimesta veidu vai līniju skaitu.

Simbolu uzlabošana

Funkcijas laikā zemākas vērtības simboli pārvēršas augstākas vērtības simbolos.

Stratēģijas padomi (tikai dalībniekiem)

  • Pielāgojiet likmi volatilitātei. Augsta volatilitāte koncentrē atdevi retos, lielos laimestos. Garas zaudējumu sērijas ir normālas. Turiet likmes mazas (aptuveni 1% no sesijas budžeta vai mazāk), lai varētu izturēt svārstības. Vienkāršs noteikums: paredziet budžetu vismaz 300 griezieniem, tātad pie 50 $ budžeta ieteicamā likme ir aptuveni 0,17 $.

Vēl 3 padomi un sesijas plānotājs

  • Pārbaudiet, kuru RTP versiju spēlējat. Pragmatic Play piedāvā šo spēli šādās versijās: 96,5%, 95,5%. Atveriet spēles noteikumus savā kazino un dodiet priekšroku vietnēm, kurās darbojas 96,5% versija.
  • Bonusa apgrozījums: 1 000 $ apgrozījuma izpilde pie RTP 96,5% vidēji izmaksā aptuveni 35,00 $. Pārbaudiet bonusa noteikumus, jo daži kazino izslēdz konkrētas spēles. Izrēķiniet savus skaitļus apgrozījuma kalkulatorā.
  • Nosakiet limitus pirms griežat. Iepriekš izlemiet zaudējumu limitu un sesijas ilgumu un apstājieties, sasniedzot kādu no tiem. Nekāda shēma vai likmju sistēma nemaina grieziena iznākumu.

Vairāk par to rakstos spēļu automātu RTP un volatilitāte un spēļu budžeta pārvaldība.

Vai tas atbilst jūsu budžetam? (tikai dalībniekiem)

Likmju plāni budžetiem no 20 $ līdz 250 $, pārbaudīti pret minimālo likmi 0,20 $

Ja volatilitāte ir augsta, iesakām budžetu vismaz 300 griezieniem. Lūk, ko tas nozīmē spēlei Great Ghosts!.

Likmju plāni spēlei Great Ghosts!
BudžetsLikme par griezienuLikmju diapazonsVidējās izmaksas 300 griezieniem
20 $0,07 $Zem minimālās likmes 0,20 $0,70 $
50 $0,17 $Zem minimālās likmes 0,20 $1,75 $
100 $0,33 $Der3,50 $
250 $0,83 $Der8,75 $

Tikai vidējie rādītāji: īsa sesija var beigties krietni virs vai zem tiem. Pirms spēlēšanas nosakiet zaudējumu limitu.

RTP versijas (tikai dalībniekiem)

Salīdzinātas 2 RTP versijas: 96,5%, 95,5%

Pragmatic Play piedāvā Great Ghosts! 2 RTP versijās, un katrs kazino izvēlas, kuru izmantot. Ja kopā likmēs izliek 1 000 $, 95,5% versija vidēji izmaksā par aptuveni 10 $ vairāk nekā 96,5% versija.

Great Ghosts! RTP versijas
VersijaVidējās izmaksas uz 100 $ apgrozījumaPapildus salīdzinājumā ar labāko
96,5% (labākā)3,50 $—
95,5%4,50 $+1 $

Atveriet spēles noteikumus vai informācijas ekrānu savā kazino, lai redzētu, kuru versiju tas izmanto.

Kazino redzējāt citu versiju? Kā darbojas dalībnieku RTP ziņojumi

Tāds pats stils, labāks RTP (tikai dalībniekiem)

4 spēļu automāti tādā pašā stilā un ar augstāku RTP (līdz 99%)

Spēļu automāti, kuriem mehānika (laimesta līnijas) un volatilitāte (augsta) ir tāda pati kā Great Ghosts!, bet publicētais RTP ir augstāks. Kazino joprojām var izmantot jebkura no tiem zemākas versijas.

Jautājumi

Biežāk uzdotie jautājumi

Kas izstrādājis Great Ghosts!?

Great Ghosts! izstrādātājs ir Pragmatic Play, un spēle tika izlaista 2026. gadā.

Kāds ir Great Ghosts! RTP?

Great Ghosts! standarta RTP ir 96,5%. Pragmatic Play piedāvā arī versijas ar RTP 95,5%, tāpēc pārbaudiet spēles informācijas ekrānu savā kazino.

Vai Great Ghosts! ir augstas volatilitātes spēle?

Great Ghosts! vērtējums: augsta volatilitāte. Augsta volatilitāte koncentrē atdevi retos, lielos laimestos.

Kāds ir Great Ghosts! maksimālais laimests?

Maksimālais laimests spēlē Great Ghosts! ir 40 000x jūsu likmes apmērā, t. i., 40 000 $ pie 1 $ grieziena.

Vai Great Ghosts! var spēlēt bez maksas?

Jā. GambGenius dalībnieki šajā lapā var bez maksas spēlēt oficiālo Pragmatic Play Great Ghosts! demo versiju. Tajā tiek izmantota tikai virtuālā nauda, tāpēc demo laimestus nevar izņemt, un tā paredzēta spēlētājiem no 18 gadu vecuma.

Vai Great Ghosts! ir bonusa pirkšana?

Mūsu pārbaudītajos avotos Great Ghosts! bonusa pirkšana nav norādīta.

Kur var spēlēt Great Ghosts!?

Pragmatic Play spēles piedāvā: Aurivo Casino, Velmora un Lunaro. Pirms reģistrēšanās pārbaudiet, vai Great Ghosts! jūsu valstī ir pieejams. 18+ · Jauniem klientiem · Piemēro noteikumus. Pieejamība atšķiras atkarībā no valsts.

No kurienes nāk šie dati

Datu avoti: izstrādātāja vietne un 1 neatkarīga spēļu automātu datubāze. Kazino var izmantot versijas ar zemāku RTP, tāpēc pirms spēlēšanas vienmēr pārbaudiet spēles noteikumus.

Spēles attēli © Pragmatic Play, parādīti spēles identificēšanai.

Great Ghosts! · Aurivo Casino · 100% līdz 1000 $

Spēlēt vietnē Aurivo (atveras jaunā cilnē)

18+. Jauniem klientiem. Min. iemaksa 20 $. Apgrozījums 30x no bonusa. Maks. likme 5 $. 30 dienas. 200 griezieni spēlē Book of Dead, 0,20 $ par griezienu. Ieskaita: pa 20 dienā 10 dienu garumā. Piemēro pilnos noteikumus.

Azartspēlēm jāpaliek izklaidei

Pirms spēlēšanas nosakiet iemaksu limitus, nekad necentieties atgūt zaudēto un regulāri ieturiet pārtraukumus. Ja azartspēles vairs nesagādā prieku, bezmaksas un konfidenciāla palīdzība ir pieejama 24/7.

Atbildīgas spēlēšanas rīki