Tikai 18+. Azartspēles var izraisīt atkarību – Lūdzu, spēlējiet atbildīgi.

Pragmatic Play spēļu automāts

Mining Rush

RTP
96,56%
Volatilitāte
Augsta
Maks. laimests
10 000x

Mining Rush ir izstrādātāja Pragmatic Play online spēļu automāts, izlaists 2024. gadā. Laimesti tiek izmaksāti par vienādu simbolu klasteriem (spēles laukums: 7×7). Galvenā funkcija: bezmaksas griezieni. Īsumā: RTP 96,56%, augsta volatilitāte un maksimālais laimests 10 000x likmes apmērā. Pieejama oficiāla bezmaksas demo versija.

Spēlēt vietnē Aurivo Casino (atveras jaunā cilnē)

Piedāvā Pragmatic Play spēles · pārbaudiet, vai Mining Rush jūsu valstī ir pieejams.

18+. Jauniem klientiem. Min. iemaksa 20 $. Apgrozījums 30x no bonusa. Maks. likme 5 $. 30 dienas. 200 griezieni spēlē Book of Dead, 0,20 $ par griezienu. Ieskaita: pa 20 dienā 10 dienu garumā. Piemēro pilnos noteikumus.

Galvenie noteikumi

18+. Tikai jauniem klientiem. Min. iemaksa 20 $. Apgrozījuma prasība: 30x no bonusa. Maks. likme apgrozījuma laikā 5 $. Bezmaksas griezieni spēlē Book of Dead, 0,20 $ par griezienu. Griezieni tiek ieskaitīti: pa 20 dienā 10 dienu garumā. Piedāvājums derīgs 30 dienas. Piemēro pilnos noteikumus un nosacījumus. Lūdzu, spēlējiet atbildīgi.

Spēļu automāts Mining Rush, izstrādātājs Pragmatic Play

Īsā atbilde

Mining Rush ir Pragmatic Play spēļu automāts (2024): RTP 96,56%, augsta volatilitāte un maksimālais laimests 10 000x. Laimesta sistēma: klasteru laimesti; funkcijas: bezmaksas griezieni. Pieejama oficiāla bezmaksas demo versija. RTP dažādos kazino var atšķirties.

Galvenie dati

RTP
96,56%
Volatilitāte
Augsta
Laimestu biežums
28,49% (aptuveni 1 no 3,5 griezieniem)
Maks. laimests
10 000x
Režģis
7×7
Izmaksa
Klasteru laimesti
Izlaists
2024. gada 6. decembris

Izstrādātājs nav publicējis: likmju diapazons, džekpots

Kazino ar Pragmatic Play spēlēm

  • Aurivo Casino100% līdz 1000 $ + 200 bezmaksas griezieni30x no bonusaPiedāvā Pragmatic Play
    Spēlēt vietnē Aurivo Casino (atveras jaunā cilnē)

    18+. Jauniem klientiem. Min. iemaksa 20 $. Apgrozījums 30x no bonusa. Maks. likme 5 $. 30 dienas. 200 griezieni spēlē Book of Dead, 0,20 $ par griezienu. Ieskaita: pa 20 dienā 10 dienu garumā. Piemēro pilnos noteikumus.

    Galvenie noteikumi

    18+. Tikai jauniem klientiem. Min. iemaksa 20 $. Apgrozījuma prasība: 30x no bonusa. Maks. likme apgrozījuma laikā 5 $. Bezmaksas griezieni spēlē Book of Dead, 0,20 $ par griezienu. Griezieni tiek ieskaitīti: pa 20 dienā 10 dienu garumā. Piedāvājums derīgs 30 dienas. Piemēro pilnos noteikumus un nosacījumus. Lūdzu, spēlējiet atbildīgi.

  • Velmora150 bezmaksas griezieni bez apgrozījuma Visi laimesti paliek jumsBez apgrozījumaPiedāvā Pragmatic Play
    Spēlēt vietnē Velmora (atveras jaunā cilnē)

    18+. Jauniem klientiem. Min. iemaksa 20 $. Bez apgrozījuma. 7 dienas. 150 griezieni spēlē Big Bass Bonanza, 0,10 $ par griezienu. Piemēro pilnos noteikumus.

    Galvenie noteikumi

    18+. Tikai jauniem klientiem. Min. iemaksa 20 $. Laimestiem nav apgrozījuma prasības. Bezmaksas griezieni spēlē Big Bass Bonanza, 0,10 $ par griezienu. Piedāvājums derīgs 7 dienas. Piemēro pilnos noteikumus un nosacījumus. Lūdzu, spēlējiet atbildīgi.

  • Lunaro100% līdz 300 $ + 100 bezmaksas griezieni25x no bonusaPiedāvā Pragmatic Play
    Spēlēt vietnē Lunaro (atveras jaunā cilnē)

    18+. Jauniem klientiem. Min. iemaksa 10 $. Apgrozījums 25x no bonusa. Maks. likme 5 $. 30 dienas. 100 griezieni spēlē Gates of Olympus, 0,20 $ par griezienu. Piemēro pilnos noteikumus.

    Galvenie noteikumi

    18+. Tikai jauniem klientiem. Min. iemaksa 10 $. Apgrozījuma prasība: 25x no bonusa. Maks. likme apgrozījuma laikā 5 $. Bezmaksas griezieni spēlē Gates of Olympus, 0,20 $ par griezienu. Piedāvājums derīgs 30 dienas. Piemēro pilnos noteikumus un nosacījumus. Lūdzu, spēlējiet atbildīgi.

Pārbaudiet, vai Mining Rush jūsu valstī ir pieejams spēļu klāstā.

Cik izmaksā stunda?

Tēmas:

Citas

Bezmaksas demo Dalībniekiem

Izmēģiniet Mining Rush ar virtuālo naudu, pirms izlemjat, vai spēlēt uz īstu naudu. Oficiālās Pragmatic Play demo versijas GambGenius dalībniekiem ir bez maksas.

Dalībnieka piekļuve – pilns ceļvedis atbloķēts

Kā spēlēt Mining Rush (tikai dalībniekiem)

Laimesti tiek izmaksāti par vienādu simbolu grupām, kas saskaras horizontāli vai vertikāli. Lielāki klasteri izmaksā vairāk, un laimējušie klasteri parasti pazūd, atbrīvojot vietu jauniem simboliem.

Mining Rush: spēles laukums 7×7; klasteru laimesti.

  1. Iestatiet likmi. Izvēlieties kopējo likmi par griezienu. Laimesti tiek izmaksāti kā šīs likmes reizinājumi.
  2. Pārbaudiet izmaksu tabulu. Atveriet spēles informācijas ekrānu, lai redzētu, cik izmaksā katrs simbols, un precīzus šīs versijas noteikumus.
  3. Grieziet. Katra grieziena rezultātu nosaka sertificēts nejaušo skaitļu ģenerators, neatkarīgi no iepriekšējiem griezieniem.
  4. Aktivizējiet bonusu. Lai sāktu bezmaksas griezienu funkciju, jānokrīt nepieciešamajiem scatter simboliem.

Pilns Mining Rush ceļvedis: kā darbojas laimesti, 2 funkcijas un 4 stratēģijas padomi

  • Jūsu likmju plāns: 50 $ budžets → aptuveni 0,17 $ par griezienu (augsta volatilitāte)
  • Cik izmaksā RTP 96,56% uz katriem 100 $ apgrozījuma: vidēji 3,44 $
  • 2 izskaidrotas funkcijas: bezmaksas griezieni, klasteru laimesti
  • Likmju plāni budžetiem no 20 $ līdz 250 $, pārbaudīti pret minimālo likmi 0,20 $
  • Salīdzinātas 2 RTP versijas: 96,56%, 95,49%
  • 4 spēļu automāti tādā pašā stilā un ar augstāku RTP (līdz 98,18%)
  • Stratēģijas padomi un sesijas plānotājs spēlei Mining Rush

Bez maksas · bez kartes · tikai 18+

Nekad netiek pārdoti · eksportējiet vai dzēsiet jebkurā laikā · Ko saņem dalībnieki?

Kā darbojas laimesti (tikai dalībniekiem)

Cik izmaksā RTP 96,56% uz 100 $ apgrozījuma, maksimālais laimests 10 000x pie 1 $ likmes

Galvenā balva ir ierobežota līdz 10 000x jūsu likmes apmērā. Pie 1 $ grieziena tas ir 10 000 $; pie 0,20 $ – 2 000 $. Kad ierobežojums sasniegts, raunds parasti uzreiz beidzas.

Tā kā laimesti nav atkarīgi no līnijām, katrs redzamais simbols var tikt ieskaitīts izmaksā. Izmaksu tabulā norādīts, cik vienādu simbolu vajag katram līmenim.

Ko nozīmē RTP 96,56%

Paredzamā atdeve = likme × 96,56%
Pie kopējām likmēm 100 $ ilgtermiņa vidējais zaudējums ir 3,44 $

RTP ir ilgtermiņa vidējais rādītājs miljoniem griezienu. Jebkura atsevišķa sesija var beigties krietni virs vai zem tā, it īpaši spēlē, kurai ir augsta volatilitāte.

Publicētais laimestu biežums ir 28,49%, tātad aptuveni viens no 3,5 griezieniem kaut ko atdod – lai gan daudzi no šiem laimestiem ir mazāki par likmi.

Funkcijas izskaidrotas (tikai dalībniekiem)

2 izskaidrotas funkcijas: bezmaksas griezieni, klasteru laimesti

Bezmaksas griezieni

Bonusa raunds ar griezieniem, kas netiek norakstīti no jūsu atlikuma; parasti to aktivizē trīs vai vairāk scatter simboli. Raunda laimesti tiek pieskaitīti jūsu atlikumam, un daudzās spēlēs var atkārtoti aktivizēt papildu griezienus.

Klasteru laimesti

Laimestus veido vienādu simbolu grupas, kas saskaras horizontāli vai vertikāli, nevis līnijas.

Stratēģijas padomi (tikai dalībniekiem)

  • Pielāgojiet likmi volatilitātei. Augsta volatilitāte koncentrē atdevi retos, lielos laimestos. Garas zaudējumu sērijas ir normālas. Turiet likmes mazas (aptuveni 1% no sesijas budžeta vai mazāk), lai varētu izturēt svārstības. Vienkāršs noteikums: paredziet budžetu vismaz 300 griezieniem, tātad pie 50 $ budžeta ieteicamā likme ir aptuveni 0,17 $.

Vēl 3 padomi un sesijas plānotājs

  • Pārbaudiet, kuru RTP versiju spēlējat. Pragmatic Play piedāvā šo spēli šādās versijās: 96,56%, 95,49%. Atveriet spēles noteikumus savā kazino un dodiet priekšroku vietnēm, kurās darbojas 96,56% versija.
  • Bonusa apgrozījums: 1 000 $ apgrozījuma izpilde pie RTP 96,56% vidēji izmaksā aptuveni 34,40 $. Pārbaudiet bonusa noteikumus, jo daži kazino izslēdz konkrētas spēles. Izrēķiniet savus skaitļus apgrozījuma kalkulatorā.
  • Nosakiet limitus pirms griežat. Iepriekš izlemiet zaudējumu limitu un sesijas ilgumu un apstājieties, sasniedzot kādu no tiem. Nekāda shēma vai likmju sistēma nemaina grieziena iznākumu.

Vairāk par to rakstos spēļu automātu RTP un volatilitāte un spēļu budžeta pārvaldība.

Vai tas atbilst jūsu budžetam? (tikai dalībniekiem)

Likmju plāni budžetiem no 20 $ līdz 250 $, pārbaudīti pret minimālo likmi 0,20 $

Ja volatilitāte ir augsta, iesakām budžetu vismaz 300 griezieniem. Lūk, ko tas nozīmē spēlei Mining Rush.

Likmju plāni spēlei Mining Rush
BudžetsLikme par griezienuLikmju diapazonsVidējās izmaksas 300 griezieniem
20 $0,07 $Zem minimālās likmes 0,20 $0,69 $
50 $0,17 $Zem minimālās likmes 0,20 $1,72 $
100 $0,33 $Der3,44 $
250 $0,83 $Der8,60 $

Tikai vidējie rādītāji: īsa sesija var beigties krietni virs vai zem tiem. Pirms spēlēšanas nosakiet zaudējumu limitu.

RTP versijas (tikai dalībniekiem)

Salīdzinātas 2 RTP versijas: 96,56%, 95,49%

Pragmatic Play piedāvā Mining Rush 2 RTP versijās, un katrs kazino izvēlas, kuru izmantot. Ja kopā likmēs izliek 1 000 $, 95,49% versija vidēji izmaksā par aptuveni 10,70 $ vairāk nekā 96,56% versija.

Mining Rush RTP versijas
VersijaVidējās izmaksas uz 100 $ apgrozījumaPapildus salīdzinājumā ar labāko
96,56% (labākā)3,44 $—
95,49%4,51 $+1,07 $

Atveriet spēles noteikumus vai informācijas ekrānu savā kazino, lai redzētu, kuru versiju tas izmanto.

Kazino redzējāt citu versiju? Kā darbojas dalībnieku RTP ziņojumi

Tāds pats stils, labāks RTP (tikai dalībniekiem)

4 spēļu automāti tādā pašā stilā un ar augstāku RTP (līdz 98,18%)

Spēļu automāti, kuriem mehānika (klasteru laimesti) un volatilitāte (augsta) ir tāda pati kā Mining Rush, bet publicētais RTP ir augstāks. Kazino joprojām var izmantot jebkura no tiem zemākas versijas.

Jautājumi

Biežāk uzdotie jautājumi

Kas izstrādājis Mining Rush?

Mining Rush izstrādātājs ir Pragmatic Play, un spēle tika izlaista 2024. gadā.

Kāds ir Mining Rush RTP?

Mining Rush standarta RTP ir 96,56%. Pragmatic Play piedāvā arī versijas ar RTP 95,49%, tāpēc pārbaudiet spēles informācijas ekrānu savā kazino.

Vai Mining Rush ir augstas volatilitātes spēle?

Mining Rush vērtējums: augsta volatilitāte. Augsta volatilitāte koncentrē atdevi retos, lielos laimestos.

Kāds ir Mining Rush maksimālais laimests?

Maksimālais laimests spēlē Mining Rush ir 10 000x jūsu likmes apmērā, t. i., 10 000 $ pie 1 $ grieziena.

Vai Mining Rush var spēlēt bez maksas?

Jā. GambGenius dalībnieki šajā lapā var bez maksas spēlēt oficiālo Pragmatic Play Mining Rush demo versiju. Tajā tiek izmantota tikai virtuālā nauda, tāpēc demo laimestus nevar izņemt, un tā paredzēta spēlētājiem no 18 gadu vecuma.

Vai Mining Rush ir bonusa pirkšana?

Mūsu pārbaudītajos avotos Mining Rush bonusa pirkšana nav norādīta.

Kur var spēlēt Mining Rush?

Pragmatic Play spēles piedāvā: Aurivo Casino, Velmora un Lunaro. Pirms reģistrēšanās pārbaudiet, vai Mining Rush jūsu valstī ir pieejams. 18+ · Jauniem klientiem · Piemēro noteikumus. Pieejamība atšķiras atkarībā no valsts.

No kurienes nāk šie dati

Datu avoti: izstrādātāja vietne un 1 neatkarīga spēļu automātu datubāze. Kazino var izmantot versijas ar zemāku RTP, tāpēc pirms spēlēšanas vienmēr pārbaudiet spēles noteikumus.

Spēles attēli © Pragmatic Play, parādīti spēles identificēšanai.

Mining Rush · Aurivo Casino · 100% līdz 1000 $

Spēlēt vietnē Aurivo (atveras jaunā cilnē)

18+. Jauniem klientiem. Min. iemaksa 20 $. Apgrozījums 30x no bonusa. Maks. likme 5 $. 30 dienas. 200 griezieni spēlē Book of Dead, 0,20 $ par griezienu. Ieskaita: pa 20 dienā 10 dienu garumā. Piemēro pilnos noteikumus.

Azartspēlēm jāpaliek izklaidei

Pirms spēlēšanas nosakiet iemaksu limitus, nekad necentieties atgūt zaudēto un regulāri ieturiet pārtraukumus. Ja azartspēles vairs nesagādā prieku, bezmaksas un konfidenciāla palīdzība ir pieejama 24/7.

Atbildīgas spēlēšanas rīki