Tikai 18+. Azartspēles var izraisīt atkarību – Lūdzu, spēlējiet atbildīgi.

Peter & Sons spēļu automāts

Pop Cop

RTP
96,16%
Volatilitāte
Augsta
Maks. laimests
10 000x

Pop Cop ir 2024. gada spēļu automāts, ko izstrādājusi studija Peter & Sons. Simboli dod laimestu jebkurā spēles laukuma vietā (spēles laukums: 6×5). Galvenās funkcijas: bonusa pirkšana, bezmaksas griezieni, reizinātāji un krītošie simboli (kaskādes). Galvenie rādītāji: RTP 96,16%, augsta volatilitāte un maksimālais laimests 10 000x likmes apmērā. Tēma: piedzīvojumi. Pieejama oficiāla bezmaksas demo versija.

Labākie spēļu automātu kazino

Mēs neesam apstiprinājuši, kurš partneris piedāvā šo spēli.

Lasīt pilnu ceļvediPievienojieties bez maksas, lai jūsu izlase būtu pieejama visās ierīcēs
Vairāk
90 Peter & Sons spēļu automāti Pievienojieties bez maksas, lai sekotu un pirmie redzētu jaunos Peter & Sons spēļu automātus
Spēļu automāts Pop Cop, izstrādātājs Peter & Sons

Īsā atbilde

Pop Cop ir Peter & Sons spēļu automāts (2024): RTP 96,16%, augsta volatilitāte un maksimālais laimests 10 000x. Laimesta sistēma: scatter laimesti; funkcijas: bonusa pirkšana, bezmaksas griezieni un reizinātāji. Pieejama oficiāla bezmaksas demo versija. RTP dažādos kazino var atšķirties.

Šajā lapā10 sadaļas

Galvenie dati

RTP
96,16%
Par 0,12 procentpunktiem virs mediānas (96,04%)
Volatilitāte
Augsta5 no 6 mūsu volatilitātes skalā
Maks. laimests
10 000x
Augstāks nekā 64% spēļu automātu mūsu datubāzē
Laimestu biežums
23,21% (aptuveni 1 no 4,3 griezieniem)
Režģis
6×5
Izmaksa
Scatter laimesti
Izlaists
15. febr. 2024
Likmju diapazons
0,10 $–100 $
Džekpots
Nav

Augstāk novērtētie kazino (pārbaudiet spēles pieejamību)

Mēs neesam apstiprinājuši, kurš partneris piedāvā šo spēli.

Informācija par reklāmu: pašlaik mēs nepelnām neko no uzskaitītajiem zīmoliem; ja tas mainīsies, tas būs norādīts pie katra piedāvājuma. Kā mēs pelnām

  • Aurivo Casino100% līdz 1000 $ + 200 bezmaksas griezieni30x no bonusa
    Saņemt 200 griezienus + 100% vietnē Aurivo Casino (atveras jaunā cilnē)

    18+. Jauniem klientiem. Min. iemaksa 20 $. Apgrozījums 30x no bonusa. Maks. likme 5 $. 30 dienas. 200 griezieni spēlē Book of Dead, 0,20 $ par griezienu. Ieskaita: pa 20 dienā 10 dienu garumā. Piemēro pilnos noteikumus.

    Galvenie noteikumi

    Visi būtiskie noteikumi ir norādīti rindā augstāk.

    Piemēro pilnos noteikumus un nosacījumus. Lūdzu, spēlējiet atbildīgi.

  • Velmora150 bezmaksas griezieni bez apgrozījuma Visi laimesti paliek jumsBez apgrozījuma
    Saņemt 150 griezienus bez apgrozījuma vietnē Velmora (atveras jaunā cilnē)

    18+. Jauniem klientiem. Min. iemaksa 20 $. Bez apgrozījuma. 7 dienas. 150 griezieni spēlē Big Bass Bonanza, 0,10 $ par griezienu. Piemēro pilnos noteikumus.

    Galvenie noteikumi

    Visi būtiskie noteikumi ir norādīti rindā augstāk.

    Piemēro pilnos noteikumus un nosacījumus. Lūdzu, spēlējiet atbildīgi.

  • Kronos Royale200% līdz 2000 $ + 10% iknedēļas naudas atmaksa40x no bonusa
    Saņemt 200% bonusu vietnē Kronos Royale (atveras jaunā cilnē)

    18+. Jauniem klientiem. Min. iemaksa 50 $. Apgrozījums 40x no bonusa. Maks. likme 10 $. 60 dienas. Piemēro pilnos noteikumus.

    Galvenie noteikumi
    Naudas atmaksa
    Naudas atmaksa: 10% no neto zaudējumiem kazino katru nedēļu (no pirmdienas līdz svētdienai), ko katru pirmdienu izmaksā naudā bez apgrozījuma, līdz 500 $ nedēļā.

    Piemēro pilnos noteikumus un nosacījumus. Lūdzu, spēlējiet atbildīgi.

Spēļu pieejamība atšķiras atkarībā no kazino un valsts.

Cik izmaksā stunda?

Tēmas:

Bezmaksas demo Dalībniekiem

Izmēģiniet Pop Cop ar virtuālo naudu, pirms izlemjat, vai spēlēt uz īstu naudu. Oficiālās Peter & Sons demo versijas GambGenius dalībniekiem ir bez maksas.

Dalībnieka piekļuve – pilns ceļvedis atbloķēts

Kā spēlēt Pop Cop (tikai dalībniekiem)

Simboli izmaksā jebkurā laukuma vietā: redzamam jābūt noteiktam minimālajam vienāda simbola skaitam (piemēram, astoņiem vai vairāk) neatkarīgi no pozīcijas. Jo vairāk vienādu simbolu, jo augstāks izmaksas līmenis.

Pop Cop: spēles laukums 6×5; scatter laimesti.

  1. Iestatiet likmi. Izvēlieties kopējo likmi par griezienu no 0,10 $ līdz 100 $. Laimesti tiek izmaksāti kā šīs likmes reizinājumi.
  2. Pārbaudiet izmaksu tabulu. Atveriet spēles informācijas ekrānu, lai redzētu, cik izmaksā katrs simbols, un precīzus šīs versijas noteikumus.
  3. Grieziet. Katra grieziena rezultātu nosaka sertificēts nejaušo skaitļu ģenerators, neatkarīgi no iepriekšējiem griezieniem.
  4. Aktivizējiet bonusu. Lai sāktu bezmaksas griezienu funkciju, jānokrīt nepieciešamajiem scatter simboliem.
  5. Bonusa pirkšana pēc izvēles. Kur tas atļauts, samaksājiet fiksētu cenu, lai uzreiz sāktu bonusu.

Pilns Pop Cop ceļvedis: kā darbojas laimesti, 4 funkcijas un 4 stratēģijas padomi

  • Jūsu likmju plāns: 50 $ budžets → aptuveni 0,17 $ par griezienu (augsta volatilitāte)
  • Cik izmaksā RTP 96,16% uz katriem 100 $ apgrozījuma: vidēji 3,84 $
  • 4 izskaidrotas funkcijas: bonusa pirkšana, bezmaksas griezieni, reizinātāji, krītošie simboli
  • Bonusa pirkšanas riska analīze
  • Likmju plāni budžetiem no 20 $ līdz 250 $, pārbaudīti pret minimālo likmi 0,10 $
  • 4 spēļu automāti tādā pašā stilā un ar augstāku RTP (līdz 98%)
  • Stratēģijas padomi un sesijas plānotājs spēlei Pop Cop

Bez maksas · bez kartes · tikai 18+

Nekad netiek pārdoti · eksportējiet vai dzēsiet jebkurā laikā · Ko saņem dalībnieki?

Kā darbojas laimesti (tikai dalībniekiem)

Cik izmaksā RTP 96,16% uz 100 $ apgrozījuma, maksimālais laimests 10 000x pie 1 $ likmes

Galvenā balva ir ierobežota līdz 10 000x jūsu likmes apmērā. Pie 1 $ grieziena tas ir 10 000 $; pie 0,20 $ – 2 000 $. Kad ierobežojums sasniegts, raunds parasti uzreiz beidzas.

Tā kā laimesti nav atkarīgi no līnijām, katrs redzamais simbols var tikt ieskaitīts izmaksā. Izmaksu tabulā norādīts, cik vienādu simbolu vajag katram līmenim.

Reizinātāji tiek piemēroti laimestiem, tiklīdz tie nokrīt; daudzās spēlēs vairāki reizinātāji tiek saskaitīti vai sareizināti, un tieši no tā rodas lielākie laimesti.

Tā kā laimējušie simboli pazūd un tiek aizstāti, viens apmaksāts grieziens var radīt laimestu ķēdi. Visi tie tiek ieskaitīti šī grieziena kopsummā.

Ko nozīmē RTP 96,16%

Paredzamā atdeve = likme × 96,16%
Pie kopējām likmēm 100 $ ilgtermiņa vidējais zaudējums ir 3,84 $

RTP ir ilgtermiņa vidējais rādītājs miljoniem griezienu. Jebkura atsevišķa sesija var beigties krietni virs vai zem tā, it īpaši spēlē, kurai ir augsta volatilitāte.

Publicētais laimestu biežums ir 23,21%, tātad aptuveni viens no 4,3 griezieniem kaut ko atdod – lai gan daudzi no šiem laimestiem ir mazāki par likmi.

Funkcijas izskaidrotas (tikai dalībniekiem)

4 izskaidrotas funkcijas: bonusa pirkšana, bezmaksas griezieni, reizinātāji, krītošie simboli

Bonusa pirkšana

Ļauj samaksāt fiksētu jūsu likmes reizinājumu, lai uzreiz nokļūtu bonusa funkcijā, negaidot tās aktivizēšanos. Tā būtiski palielina dispersiju un nav pieejama visās valstīs (Lielbritānijā tā ir aizliegta).

Bezmaksas griezieni

Bonusa raunds ar griezieniem, kas netiek norakstīti no jūsu atlikuma; parasti to aktivizē trīs vai vairāk scatter simboli. Raunda laimesti tiek pieskaitīti jūsu atlikumam, un daudzās spēlēs var atkārtoti aktivizēt papildu griezienus.

Reizinātāji

Reizinātāji palielina laimestu noteiktu reižu skaitu, piemēram, 2x vai 10x. Tie var būt piesaistīti simboliem, attiekties uz visu griezienu vai augt funkcijas laikā, un tie ir galvenais lielāko laimestu avots.

Krītošie simboli

Pēc laimesta laimējušie simboli tiek noņemti, un to vietā iekrīt jauni. Tā no viena apmaksāta grieziena var rasties vairāki laimesti pēc kārtas. Sauc arī par kaskādēm vai lavīnām.

Stratēģijas padomi (tikai dalībniekiem)

  • Pielāgojiet likmi volatilitātei. Augsta volatilitāte koncentrē atdevi retos, lielos laimestos. Garas zaudējumu sērijas ir normālas. Turiet likmes mazas (aptuveni 1% no sesijas budžeta vai mazāk), lai varētu izturēt svārstības. Vienkāršs noteikums: paredziet budžetu vismaz 300 griezieniem, tātad pie 50 $ budžeta ieteicamā likme ir aptuveni 0,17 $.

Vēl 3 padomi un sesijas plānotājs

  • Uztveriet bonusa pirkšanu kā augsta riska izvēli. Funkcijas pirkšana koncentrē jūsu budžetu dažos raundos ar lielu dispersiju. Daudzi rezultāti atdod mazāk, nekā samaksāts. Vispirms izlasiet mūsu ceļvedi par bonusa pirkšanu.
  • Bonusa apgrozījums: 1 000 $ apgrozījuma izpilde pie RTP 96,16% vidēji izmaksā aptuveni 38,40 $. Pārbaudiet bonusa noteikumus, jo daži kazino izslēdz konkrētas spēles. Izrēķiniet savus skaitļus apgrozījuma kalkulatorā.
  • Nosakiet limitus pirms griežat. Iepriekš izlemiet zaudējumu limitu un sesijas ilgumu un apstājieties, sasniedzot kādu no tiem. Nekāda shēma vai likmju sistēma nemaina grieziena iznākumu.

Vairāk par to rakstos spēļu automātu RTP un volatilitāte un spēļu budžeta pārvaldība.

Vai tas atbilst jūsu budžetam? (tikai dalībniekiem)

Likmju plāni budžetiem no 20 $ līdz 250 $, pārbaudīti pret minimālo likmi 0,10 $

Ja volatilitāte ir augsta, iesakām budžetu vismaz 300 griezieniem. Lūk, ko tas nozīmē spēlei Pop Cop (likmes no 0,10 $; maksimālā likme: 100 $).

Likmju plāni spēlei Pop Cop
BudžetsLikme par griezienuLikmju diapazonsVidējās izmaksas 300 griezieniem
20 $0,07 $Zem minimālās likmes 0,10 $0,77 $
50 $0,17 $Der1,92 $
100 $0,33 $Der3,84 $
250 $0,83 $Der9,60 $

Tikai vidējie rādītāji: īsa sesija var beigties krietni virs vai zem tiem. Pirms spēlēšanas nosakiet zaudējumu limitu.

Tāds pats stils, labāks RTP (tikai dalībniekiem)

4 spēļu automāti tādā pašā stilā un ar augstāku RTP (līdz 98%)

Spēļu automāti, kuriem mehānika (scatter laimesti) un volatilitāte (augsta) ir tāda pati kā Pop Cop, bet publicētais RTP ir augstāks. Kazino joprojām var izmantot jebkura no tiem zemākas versijas.

Jautājumi

Biežāk uzdotie jautājumi

Kas izstrādājis Pop Cop?

Pop Cop izstrādātājs ir Peter & Sons, un spēle tika izlaista 2024. gadā.

Kāds ir Pop Cop RTP?

Pop Cop standarta RTP ir 96,16%.

Vai Pop Cop ir augstas volatilitātes spēle?

Pop Cop vērtējums: augsta volatilitāte. Augsta volatilitāte koncentrē atdevi retos, lielos laimestos.

Kāds ir Pop Cop maksimālais laimests?

Maksimālais laimests spēlē Pop Cop ir 10 000x jūsu likmes apmērā, t. i., 10 000 $ pie 1 $ grieziena.

Vai Pop Cop var spēlēt bez maksas?

Jā. GambGenius dalībnieki šajā lapā var bez maksas spēlēt oficiālo Peter & Sons Pop Cop demo versiju. Tajā tiek izmantota tikai virtuālā nauda, tāpēc demo laimestus nevar izņemt, un tā paredzēta spēlētājiem no 18 gadu vecuma.

Vai Pop Cop ir bonusa pirkšana?

Jā. Pop Cop ir bonusa pirkšanas iespēja, lai gan dažās valstīs, piemēram, Lielbritānijā, tā nav pieejama.

No kurienes nāk šie dati

Dati atbilst izstrādātāja publicētajiem. Kazino var izmantot versijas ar zemāku RTP, tāpēc pirms spēlēšanas vienmēr pārbaudiet spēles noteikumus.

Spēles attēli © Peter & Sons, parādīti spēles identificēšanai.

GambGenius redakcija

Dati pārbaudīti:

Mūsu redaktori izlasa katra piedāvājuma pilnus noteikumus un aprēķina katra bonusa paredzamo vērtību, pirms tas parādās sarakstā. Izlasiet mūsu redakcijas politiku.

Pievienojieties bez maksas, lai jūsu izlase būtu pieejama visās ierīcēs

Pop Cop · Augstāk novērtētie kazino

Labākie spēļu automātu kazino

Mēs neesam apstiprinājuši, kurš partneris piedāvā šo spēli.

Mūsu partneri nepiedāvā

Līdzīgi spēļu automāti, ko varat spēlēt pie mūsu partneriem

18+ · Jauniem klientiem · Piemēro noteikumus. Pieejamība atšķiras atkarībā no valsts.

Līdzīgi spēļu automāti

Vēl no Peter & Sons

Visi Peter & Sons spēļu automāti

Līdzīgi Pop Cop

Līdzīgi spēļu automāti no citām studijām

Azartspēlēm jāpaliek izklaidei

Pirms spēlēšanas nosakiet iemaksu limitus, nekad necentieties atgūt zaudēto un regulāri ieturiet pārtraukumus. Ja azartspēles vairs nesagādā prieku, bezmaksas un konfidenciāla palīdzība ir pieejama 24/7.

Atbildīgas spēlēšanas rīki