Kun 18+. Pengespill kan være avhengighetsskapende – Spill ansvarlig.

Spilleautomat fra 3 Oaks Gaming

3 Aztec Temples

Maksgevinst
2 000x

3 Oaks Gaming lanserte spilleautomaten 3 Aztec Temples i 2025. Spillet har 5 hjul og 3 rader med 25 gevinstlinjer. Hovedfunksjoner: multiplikatorer, respins, en hold-and-win-funksjon og mysteriesymboler. Kort oppsummert: maksgevinst på 2 000x innsatsen. Temaer: aztekerne og jungelen. En offisiell gratis demoversjon er tilgjengelig.

Les hele guidenBli medlem gratis for å ha favorittlisten din på alle enheter
102 spilleautomater fra 3 Oaks Gaming Bli medlem gratis for å følge og se nye automater fra 3 Oaks Gaming først
Spilleautomaten 3 Aztec Temples fra 3 Oaks Gaming

Kort svar

3 Aztec Temples er en spilleautomat fra 3 Oaks Gaming (2025) med en maksgevinst på 2 000x. Spillet har 25 gevinstlinjer, med multiplikatorer, respins og hold-and-win. En offisiell gratis demo er tilgjengelig.

På denne siden8 deler

Nøkkeltall

Maksgevinst
2 000x
Høyere enn 21 % av automatene i databasen vår
Brett
5×3
Gevinster
25 gevinstlinjer
Lansert
10. apr. 2025
Innsatsområde
0,20 $–100 $
Jackpot
Fast

Ikke publisert av leverandøren: RTP, volatilitet

Best vurderte casinoer (sjekk at spillet er tilgjengelig)

Vi har ikke bekreftet hvilken partner som tilbyr dette spillet.

Annonseinformasjon: vi tjener foreløpig ingenting på merkene som er oppført; hvis det endrer seg, står det ved hvert tilbud. Slik tjener vi penger

  • Aurivo Casino100 % opptil 1 000 $ + 200 gratisspinn30x bonusen
    Få 200 spinn + 100 % hos Aurivo Casino (åpnes i ny fane)

    18+. Nye kunder. Min. innskudd 20 $. 30x omsetning av bonus. Maksinnsats 5 $. 30 dager. 200 spinn på Book of Dead à 0,20 $. Krediteres fordelt på 20 per dag over 10 dager. Fullstendige vilkår gjelder.

    Hovedvilkår

    Alle vesentlige vilkår står i linjen ovenfor.

    Fullstendige vilkår gjelder. Spill ansvarlig.

  • Velmora150 gratisspinn uten omsetningskrav Behold alle gevinsterUten omsetningskrav
    Hent 150 spinn uten omsetningskrav hos Velmora (åpnes i ny fane)

    18+. Nye kunder. Min. innskudd 20 $. Uten omsetningskrav. 7 dager. 150 spinn på Big Bass Bonanza à 0,10 $. Fullstendige vilkår gjelder.

    Hovedvilkår

    Alle vesentlige vilkår står i linjen ovenfor.

    Fullstendige vilkår gjelder. Spill ansvarlig.

  • Kronos Royale200 % opptil 2 000 $ + 10 % cashback hver uke40x bonusen
    Få 200 % i bonus hos Kronos Royale (åpnes i ny fane)

    18+. Nye kunder. Min. innskudd 50 $. 40x omsetning av bonus. Maksinnsats 10 $. 60 dager. Fullstendige vilkår gjelder.

    Hovedvilkår
    Cashback
    Cashback: 10 % av netto casinotap hver uke (mandag til søndag), utbetalt som kontanter uten omsetningskrav hver mandag, opptil 500 $ per uke.

    Fullstendige vilkår gjelder. Spill ansvarlig.

Hvilke spill som er tilgjengelige, varierer mellom casinoer og land.

Temaer:

Aztekere og mayaEventyr og skatter

Gratis demo Medlemmer

Prøv 3 Aztec Temples med lekepenger før du bestemmer deg for om du vil spille for ekte penger. Offisielle demoer fra 3 Oaks Gaming er gratis for GambGenius-medlemmer.

Spill demoen av 3 Aztec TemplesOffisiell demo fra 3 Oaks Gaming · kun lekepenger · 18+Åpnes på demosiden til 3 Oaks Gaming
Medlemstilgang – hele guiden er låst opp

Slik spiller du 3 Aztec Temples (kun for medlemmer)

Gevinster utbetales når like symboler lander på en aktiv gevinstlinje, som regel fra venstre mot høyre fra hjulet lengst til venstre. Den samlede innsatsen fordeles på linjene, og hver linjegevinst er linjeinnsatsen ganget med symbolets verdi i gevinsttabellen.

3 Aztec Temples spilles på et 5×3-brett med 25 gevinstlinjer.

  1. Velg innsats. Velg samlet innsats per spinn mellom 0,20 $ og 100 $. Gevinster utbetales som multipler av denne innsatsen.
  2. Sjekk gevinsttabellen. Åpne infoskjermen i spillet for å se hva hvert symbol betaler og de nøyaktige reglene for denne versjonen.
  3. Spinn. Resultatet av hvert spinn avgjøres av en sertifisert tilfeldighetsgenerator, uavhengig av tidligere spinn.

Hele guiden til 3 Aztec Temples: slik fungerer gevinstene, 5 funksjoner og 1 strategitips

  • 5 funksjoner forklart: multiplikatorer, respins, hold-and-win, mysteriesymboler, faste jackpoter
  • Strategitips for 3 Aztec Temples

Gratis · uten kort · kun 18+

Selges aldri · eksporter eller slett når som helst · Hva får medlemmer?

Slik fungerer gevinstene (kun for medlemmer)

Maksgevinsten på 2 000x ved en innsats på 1 $

Toppremien er begrenset til 2 000x innsatsen. På et spinn til 1 $ tilsvarer det 2 000 $; til 0,20 $ er det 400 $. Når taket er nådd, avsluttes runden som regel umiddelbart.

Multiplikatorer legges på gevinstene etter hvert som de lander; i mange spill legges flere multiplikatorer sammen eller ganges med hverandre, og det er der de største gevinstene kommer fra.

Funksjoner forklart (kun for medlemmer)

5 funksjoner forklart: multiplikatorer, respins, hold-and-win, mysteriesymboler med mer

Multiplikatorer

Multiplikatorer øker en gevinst med en fast faktor, for eksempel 2x eller 10x. De kan være knyttet til symboler, gjelde et helt spinn eller vokse under en funksjon, og står bak de fleste av de største gevinstene.

Respins

Utvalgte hjul eller hele brettet spinner på nytt uten ny innsats, som regel utløst av en bestemt symbolkombinasjon eller en nesten-gevinst-funksjon.

Hold-and-win

Lander du nok spesielle penge- eller myntsymboler, starter en respin-funksjon: symbolene låses på plass, respin-telleren nullstilles hver gang et nytt lander, og verdiene samles inn når funksjonen er over.

Mysteriesymboler

Spesielle symboler som alle avslører det samme tilfeldig valgte vanlige symbolet, noe som kan fullføre flere gevinster samtidig.

Faste jackpoter

Jackpotpremier satt til faste multipler av innsatsen, for eksempel Mini, Minor, Major og Grand.

Strategitips (kun for medlemmer)

  • Sett grenser før du spinner. Bestem tapsgrense og spilletid på forhånd, og stopp når du når en av dem. Ingen mønstre eller spillesystemer endrer utfallet av et spinn.

0 tips til

Spørsmål

Ofte stilte spørsmål

Hvem har laget 3 Aztec Temples?

3 Aztec Temples er utviklet av 3 Oaks Gaming og ble lansert i 2025.

Hva er maksgevinsten på 3 Aztec Temples?

Maksgevinsten på 3 Aztec Temples er 2 000x innsatsen, altså 2 000 $ på et spinn til 1 $.

Kan jeg spille 3 Aztec Temples gratis?

Ja. GambGenius-medlemmer kan åpne den offisielle demoen av 3 Aztec Temples fra 3 Oaks Gaming, som kjører på leverandørens egen demoside. Den bruker bare lekepenger, så gevinster i demoen kan ikke tas ut, og den er for spillere som har fylt 18 år.

Har 3 Aztec Temples bonuskjøp?

Det er ikke oppført noe bonuskjøp for 3 Aztec Temples i kildene vi har sjekket.

Hvor disse dataene kommer fra

Spesifikasjonene kommer fra leverandørens eget nettsted og 1 uavhengig automatdatabase. Casinoer kan kjøre versjoner med lavere RTP, så sjekk alltid spillreglene før du spiller.

Spillgrafikk © 3 Oaks Gaming, vist for å identifisere spillet.

GambGenius-redaksjonen

Spesifikasjoner sjekket

Redaksjonen vår leser de fullstendige vilkårene for hvert tilbud og beregner forventet verdi av hver bonus før den blir oppført. Les våre redaksjonelle retningslinjer.

Bli medlem gratis for å ha favorittlisten din på alle enheter

3 Aztec Temples · Best vurderte casinoer

Demo (gratis konto) (åpnes på demosiden til 3 Oaks Gaming i en ny fane)Se de beste automatcasinoene

Vi har ikke bekreftet hvilken partner som tilbyr dette spillet.

Tilbys ikke hos partnerne våre

Lignende automater du kan spille hos partnerne våre

18+ · Nye kunder · Vilkår gjelder. Tilgjengeligheten varierer fra land til land.

Ligner på 3 Aztec Temples

Lignende automater fra andre studioer

Pengespill skal forbli underholdning

Sett innskuddsgrenser før du spiller, jag aldri etter tap, og ta jevnlige pauser. Slutter spillingen å være morsom, finnes det gratis og konfidensiell hjelp døgnet rundt.

Verktøy for ansvarlig spill