Kun 18+. Pengespill kan være avhengighetsskapende – Spill ansvarlig.

Spilleautomat fra Amusnet (EGT)

40 Extra Crown

RTP
96,08 %

40 Extra Crown er en spilleautomat fra Amusnet (EGT), lansert i 2025. Spillet har 5 hjul og 3 rader med 40 gevinstlinjer. Hovedfunksjoner: en gamble-funksjon og en progressiv jackpot. Kort oppsummert: RTP på 96,08 %. Temaer: fruktsymboler og klassiske automater. Spillet er en del av Extra Crown-serien. En offisiell gratis demoversjon er tilgjengelig.

Les hele guidenBli medlem gratis for å ha favorittlisten din på alle enheter
425 spilleautomater fra Amusnet (EGT) Bli medlem gratis for å følge og se nye automater fra Amusnet (EGT) først
Spilleautomaten 40 Extra Crown fra Amusnet (EGT)

Kort svar

40 Extra Crown er en spilleautomat fra Amusnet (EGT) (2025) med RTP på 96,08 %. Spillet har 40 gevinstlinjer, med gamble-funksjon og progressiv jackpot. En offisiell gratis demo er tilgjengelig. RTP kan variere fra casino til casino.

På denne siden8 deler

Nøkkeltall

RTP
96,08 %
0,04 prosentpoeng over medianen (96,04 %)
Brett
5×3
Gevinster
40 gevinstlinjer
Lansert
4. feb. 2025
Jackpot
Progressiv

Ikke publisert av leverandøren: volatilitet, maksgevinst, innsatsområde

Best vurderte casinoer (sjekk at spillet er tilgjengelig)

Vi har ikke bekreftet hvilken partner som tilbyr dette spillet.

Annonseinformasjon: vi tjener foreløpig ingenting på merkene som er oppført; hvis det endrer seg, står det ved hvert tilbud. Slik tjener vi penger

  • Aurivo Casino100 % opptil 1 000 $ + 200 gratisspinn30x bonusen
    Få 200 spinn + 100 % hos Aurivo Casino (åpnes i ny fane)

    18+. Nye kunder. Min. innskudd 20 $. 30x omsetning av bonus. Maksinnsats 5 $. 30 dager. 200 spinn på Book of Dead à 0,20 $. Krediteres fordelt på 20 per dag over 10 dager. Fullstendige vilkår gjelder.

    Hovedvilkår

    Alle vesentlige vilkår står i linjen ovenfor.

    Fullstendige vilkår gjelder. Spill ansvarlig.

  • Velmora150 gratisspinn uten omsetningskrav Behold alle gevinsterUten omsetningskrav
    Hent 150 spinn uten omsetningskrav hos Velmora (åpnes i ny fane)

    18+. Nye kunder. Min. innskudd 20 $. Uten omsetningskrav. 7 dager. 150 spinn på Big Bass Bonanza à 0,10 $. Fullstendige vilkår gjelder.

    Hovedvilkår

    Alle vesentlige vilkår står i linjen ovenfor.

    Fullstendige vilkår gjelder. Spill ansvarlig.

  • Kronos Royale200 % opptil 2 000 $ + 10 % cashback hver uke40x bonusen
    Få 200 % i bonus hos Kronos Royale (åpnes i ny fane)

    18+. Nye kunder. Min. innskudd 50 $. 40x omsetning av bonus. Maksinnsats 10 $. 60 dager. Fullstendige vilkår gjelder.

    Hovedvilkår
    Cashback
    Cashback: 10 % av netto casinotap hver uke (mandag til søndag), utbetalt som kontanter uten omsetningskrav hver mandag, opptil 500 $ per uke.

    Fullstendige vilkår gjelder. Spill ansvarlig.

Hvilke spill som er tilgjengelige, varierer mellom casinoer og land.

Hva koster en time?

Temaer:

En del av Extra Crown-serien.

Gratis demo Medlemmer

Prøv 40 Extra Crown med lekepenger før du bestemmer deg for om du vil spille for ekte penger. Offisielle demoer fra Amusnet (EGT) er gratis for GambGenius-medlemmer.

Spill demoen av 40 Extra CrownOffisiell demo fra Amusnet (EGT) · kun lekepenger · 18+Åpnes på demosiden til Amusnet (EGT)
Medlemstilgang – hele guiden er låst opp

Slik spiller du 40 Extra Crown (kun for medlemmer)

Gevinster utbetales når like symboler lander på en aktiv gevinstlinje, som regel fra venstre mot høyre fra hjulet lengst til venstre. Den samlede innsatsen fordeles på linjene, og hver linjegevinst er linjeinnsatsen ganget med symbolets verdi i gevinsttabellen.

40 Extra Crown spilles på et 5×3-brett med 40 gevinstlinjer.

  1. Velg innsats. Velg samlet innsats per spinn. Gevinster utbetales som multipler av denne innsatsen.
  2. Sjekk gevinsttabellen. Åpne infoskjermen i spillet for å se hva hvert symbol betaler og de nøyaktige reglene for denne versjonen.
  3. Spinn. Resultatet av hvert spinn avgjøres av en sertifisert tilfeldighetsgenerator, uavhengig av tidligere spinn.

Hele guiden til 40 Extra Crown: slik fungerer gevinstene, 2 funksjoner og 3 strategitips

  • Hva 96,08 % RTP koster per 100 $ omsatt: 3,92 $ i snitt
  • 2 funksjoner forklart: gamble-funksjon, progressiv jackpot
  • Strategitips for 40 Extra Crown

Gratis · uten kort · kun 18+

Selges aldri · eksporter eller slett når som helst · Hva får medlemmer?

Slik fungerer gevinstene (kun for medlemmer)

Hva 96,08 % RTP koster per 100 $ omsatt

Hva 96,08 % RTP betyr

Forventet tilbakebetaling = innsats × 96,08 %
Over 100 $ i samlet innsats er det langsiktige gjennomsnittstapet 3,92 $

RTP er et langsiktig gjennomsnitt over millioner av spinn. Enhver enkelt økt kan ende langt over eller under, særlig i et volatilt spill.

Funksjoner forklart (kun for medlemmer)

2 funksjoner forklart: gamble-funksjon, progressiv jackpot

Gamble-funksjon

Etter en gevinst kan du risikere den på en dobbelt-eller-kvitt-gjetning, for eksempel fargen på et kort. Det forbedrer ikke spillets langsiktige tilbakebetaling.

Progressiv jackpot

En jackpot som vokser med en andel av hver kvalifiserende innsats til noen vinner den. Bidragene finansieres av spillets RTP.

Strategitips (kun for medlemmer)

  • Sjekk hva som kreves for jackpoten. Enkelte progressive jackpoter krever en minste- eller maksinnsats for å vinne toppremien. En del av hver innsats finansierer jackpoten, så RTP-en i grunnspillet er lavere.

2 tips til

  • Omsetning av bonus: med 96,08 % RTP koster det i snitt rundt 39,20 $ å omsette 1 000 $. Sjekk bonusvilkårene, for noen casinoer utelukker bestemte spill. Regn på tallene dine i omsetningskalkulatoren.
  • Sett grenser før du spinner. Bestem tapsgrense og spilletid på forhånd, og stopp når du når en av dem. Ingen mønstre eller spillesystemer endrer utfallet av et spinn.

Les mer i RTP og volatilitet forklart og styring av spillebudsjettet.

Spørsmål

Ofte stilte spørsmål

Hvem har laget 40 Extra Crown?

40 Extra Crown er utviklet av Amusnet (EGT) og ble lansert i 2025.

Hva er RTP-en til 40 Extra Crown?

Standard-RTP-en til 40 Extra Crown er 96,08 %.

Kan jeg spille 40 Extra Crown gratis?

Ja. GambGenius-medlemmer kan åpne den offisielle demoen av 40 Extra Crown fra Amusnet (EGT), som kjører på leverandørens egen demoside. Den bruker bare lekepenger, så gevinster i demoen kan ikke tas ut, og den er for spillere som har fylt 18 år.

Har 40 Extra Crown bonuskjøp?

Det er ikke oppført noe bonuskjøp for 40 Extra Crown i kildene vi har sjekket.

Hvor disse dataene kommer fra

Spesifikasjonene er slik leverandøren har publisert dem. Casinoer kan kjøre versjoner med lavere RTP, så sjekk alltid spillreglene før du spiller.

Spillgrafikk © Amusnet (EGT), vist for å identifisere spillet.

GambGenius-redaksjonen

Spesifikasjoner sjekket

Redaksjonen vår leser de fullstendige vilkårene for hvert tilbud og beregner forventet verdi av hver bonus før den blir oppført. Les våre redaksjonelle retningslinjer.

Bli medlem gratis for å ha favorittlisten din på alle enheter

40 Extra Crown · Best vurderte casinoer

Demo (gratis konto) (åpnes på demosiden til Amusnet (EGT) i en ny fane)Se de beste automatcasinoene

Vi har ikke bekreftet hvilken partner som tilbyr dette spillet.

Tilbys ikke hos partnerne våre

Lignende automater du kan spille hos partnerne våre

18+ · Nye kunder · Vilkår gjelder. Tilgjengeligheten varierer fra land til land.

Ligner på 40 Extra Crown

Lignende automater fra andre studioer

Pengespill skal forbli underholdning

Sett innskuddsgrenser før du spiller, jag aldri etter tap, og ta jevnlige pauser. Slutter spillingen å være morsom, finnes det gratis og konfidensiell hjelp døgnet rundt.

Verktøy for ansvarlig spill