Kun 18+. Pengespill kan være avhengighetsskapende – Spill ansvarlig.

Spilleautomat fra Habanero

Candy Tower

RTP
98 %
Volatilitet
Høy
Maksgevinst
3 177x

Candy Tower er en automat fra Habanero som kom ut i 2021. Spillet har 6 hjul og 5 rader, og gevinster utløses av klynger med like symboler. Hovedfunksjoner: gratisspinn, wild-symboler og ekspanderende hjul. Kort oppsummert: RTP på 98 %, høy volatilitet og maksgevinst på 3 177x innsatsen. Tema: godteri.

Se de beste automatcasinoene

Vi har ikke bekreftet hvilken partner som tilbyr dette spillet.

Les hele guiden
Lagt til 204 spilleautomater fra Habanero
Spilleautomaten Candy Tower fra Habanero

Kort svar

Candy Tower er en spilleautomat fra Habanero (2021) med RTP på 98 %, høy volatilitet og en maksgevinst på 3 177x. Spillet har klyngegevinster, med gratisspinn, wild-symboler og ekspanderende hjul. RTP kan variere fra casino til casino.

Nøkkeltall

RTP
98 %
Volatilitet
Høy
Maksgevinst
3 177x
Brett
6×5
Gevinster
Klyngegevinster
Lansert
31. mai 2021
Jackpot
Ingen

Ikke publisert av leverandøren: innsatsområde

Best vurderte casinoer (sjekk at spillet er tilgjengelig)

Vi har ikke bekreftet hvilken partner som tilbyr dette spillet.

  • Aurivo Casino100 % opptil 1 000 $ + 200 gratisspinn30x bonusen
    Få 200 spinn + 100 % hos Aurivo Casino (åpnes i ny fane)

    18+. Nye kunder. Min. innskudd 20 $. 30x omsetning av bonus. Maksinnsats 5 $. 30 dager. 200 spinn på Book of Dead à 0,20 $. Krediteres fordelt på 20 per dag over 10 dager. Fullstendige vilkår gjelder.

    Hovedvilkår

    18+. Kun nye kunder. Minsteinnskudd 20 $. Omsetningskrav på 30x bonusen. Maksinnsats 5 $ under omsetning. Gratisspinn på Book of Dead à 0,20 $ per spinn. Spinnene krediteres fordelt på 20 per dag over 10 dager. Tilbudet gjelder i 30 dager. Fullstendige vilkår gjelder. Spill ansvarlig.

  • Velmora150 gratisspinn uten omsetningskrav Behold alle gevinsterUten omsetningskrav
    Hent 150 spinn uten omsetningskrav hos Velmora (åpnes i ny fane)

    18+. Nye kunder. Min. innskudd 20 $. Uten omsetningskrav. 7 dager. 150 spinn på Big Bass Bonanza à 0,10 $. Fullstendige vilkår gjelder.

    Hovedvilkår

    18+. Kun nye kunder. Minsteinnskudd 20 $. Ingen omsetningskrav på gevinster. Gratisspinn på Big Bass Bonanza à 0,10 $ per spinn. Tilbudet gjelder i 7 dager. Fullstendige vilkår gjelder. Spill ansvarlig.

  • Kronos Royale200 % opptil 2 000 $ + 10 % cashback hver uke40x bonusen
    Få 200 % i bonus hos Kronos Royale (åpnes i ny fane)

    18+. Nye kunder. Min. innskudd 50 $. 40x omsetning av bonus. Maksinnsats 10 $. 60 dager. Fullstendige vilkår gjelder.

    Hovedvilkår

    18+. Kun nye kunder. Minsteinnskudd 50 $. Omsetningskrav på 40x bonusen. Maksinnsats 10 $ under omsetning. Cashback: 10 % av netto casinotap hver uke (mandag til søndag), utbetalt som kontanter uten omsetningskrav hver mandag, opptil 500 $ per uke. Tilbudet gjelder i 60 dager. Fullstendige vilkår gjelder. Spill ansvarlig.

Hvilke spill som er tilgjengelige, varierer mellom casinoer og land.

Hva koster en time?

Medlemstilgang – hele guiden er låst opp

Slik spiller du Candy Tower (kun for medlemmer)

Gevinster utbetales for grupper med like symboler som berører hverandre vannrett eller loddrett. Større klynger betaler mer, og vinnende klynger forsvinner som regel for å gi plass til nye symboler.

Candy Tower spilles på et 6×5-brett med klyngegevinster.

  1. Velg innsats. Velg samlet innsats per spinn. Gevinster utbetales som multipler av denne innsatsen.
  2. Sjekk gevinsttabellen. Åpne infoskjermen i spillet for å se hva hvert symbol betaler og de nøyaktige reglene for denne versjonen.
  3. Spinn. Resultatet av hvert spinn avgjøres av en sertifisert tilfeldighetsgenerator, uavhengig av tidligere spinn.
  4. Utløs bonusen. Få det nødvendige antallet scatter-symboler for å starte gratisspinnrunden.

Hele guiden til Candy Tower: slik fungerer gevinstene, 4 funksjoner og 4 strategitips

  • Innsatsplanen din: et budsjett på 50 $ → rundt 0,17 $ per spinn (høy volatilitet)
  • Hva 98 % RTP koster per 100 $ omsatt: 2,00 $ i snitt
  • 4 funksjoner forklart: gratisspinn, wild-symboler, ekspanderende hjul, klyngegevinster
  • Innsatsplaner for budsjetter fra 20 $ til 250 $
  • 5 RTP-versjoner sammenlignet: 98 %, 97 %, 94 %, 92 %, 86 %
  • 1 automat i samme stil med høyere RTP (opptil 98,18 %)
  • Strategitips og en øktplanlegger for Candy Tower

Gratis · uten kort · kun 18+

Selges aldri · eksporter eller slett når som helst · Hva får medlemmer?

Slik fungerer gevinstene (kun for medlemmer)

Hva 98 % RTP koster per 100 $ omsatt, og maksgevinsten på 3 177x ved en innsats på 1 $

Toppremien er begrenset til 3 177x innsatsen. På et spinn til 1 $ tilsvarer det 3 177 $; til 0,20 $ er det 635,40 $. Når taket er nådd, avsluttes runden som regel umiddelbart.

Fordi gevinstene ikke avhenger av linjer, kan alle synlige symboler telle med i en gevinst. Gevinsttabellen viser hvor mange like symboler hvert nivå krever.

Hva 98 % RTP betyr

Forventet tilbakebetaling = innsats × 98 %
Over 100 $ i samlet innsats er det langsiktige gjennomsnittstapet 2,00 $

RTP er et langsiktig gjennomsnitt over millioner av spinn. Enhver enkelt økt kan ende langt over eller under, særlig i et spill med høy volatilitet.

Funksjoner forklart (kun for medlemmer)

4 funksjoner forklart: gratisspinn, wild-symboler, ekspanderende hjul, klyngegevinster

Gratisspinn

En bonusrunde med spinn som ikke koster noe fra saldoen din, som regel utløst når tre eller flere scatter-symboler lander. Gevinster i runden legges til saldoen, og i mange spill kan du utløse ekstra spinn på nytt.

Wild-symboler

Wilds erstatter vanlige gevinstsymboler og hjelper til med å fullføre vinnende kombinasjoner. Normalt erstatter de ikke scatter- eller bonussymboler.

Ekspanderende hjul

Brettet vokser under spillet med flere rader eller hjul, og antallet vinnermåter eller linjer som kan gi gevinst, øker.

Klyngegevinster

Gevinster dannes av grupper med like symboler som berører hverandre vannrett eller loddrett, i stedet for langs linjer.

Strategitips (kun for medlemmer)

  • Tilpass innsatsen til volatiliteten. Høy volatilitet samler tilbakebetalingen i sjeldne, store gevinster. Lange tapsperioder er normalt. Hold innsatsen lav (rundt 1 % av øktbudsjettet eller mindre), slik at du tåler svingningene. En enkel regel: ha med budsjett til minst 300 spinn, så et budsjett på 50 $ tilsier en innsats på rundt 0,17 $.

3 tips til og en øktplanlegger

  • Sjekk hvilken RTP-versjon du spiller. Habanero tilbyr dette spillet med RTP på 98 %, 97 %, 94 %, 92 %, 86 %. Åpne spillreglene hos casinoet ditt, og velg helst sider som kjører versjonen med 98 % RTP.
  • Omsetning av bonus: med 98 % RTP koster det i snitt rundt 20,00 $ å omsette 1 000 $. Sjekk bonusvilkårene, for noen casinoer utelukker bestemte spill. Regn på tallene dine i omsetningskalkulatoren.
  • Sett grenser før du spinner. Bestem tapsgrense og spilletid på forhånd, og stopp når du når en av dem. Ingen mønstre eller spillesystemer endrer utfallet av et spinn.

Les mer i RTP og volatilitet forklart og styring av spillebudsjettet.

Passer det budsjettet ditt? (kun for medlemmer)

Innsatsplaner for budsjetter fra 20 $ til 250 $

Ved høy volatilitet anbefaler vi et budsjett på minst 300 spinn. Slik ser det ut for Candy Tower.

Innsatsplaner for Candy Tower
BudsjettInnsats per spinnInnsatsområdeGjennomsnittlig kostnad for 300 spinn
20 $0,07 $Innsatsområdet er ikke publisert0,40 $
50 $0,17 $Innsatsområdet er ikke publisert1 $
100 $0,33 $Innsatsområdet er ikke publisert2 $
250 $0,83 $Innsatsområdet er ikke publisert5 $

Bare gjennomsnitt: en kort økt kan ende langt over eller under. Sett en tapsgrense før du spiller.

RTP-versjoner (kun for medlemmer)

5 RTP-versjoner sammenlignet: 98 %, 97 %, 94 %, 92 %, 86 %

Habanero leverer Candy Tower i 5 versjoner med ulik RTP, og hvert casino velger hvilken det kjører. Over 1 000 $ i innsats koster versjonen med 86 % i snitt rundt 120 $ mer enn versjonen med 98 %.

RTP-versjoner av Candy Tower
VersjonGjennomsnittlig kostnad per 100 $ omsattEkstra mot beste
98 % (best)2,00 $—
97 %3,00 $+1 $
94 %6,00 $+4 $
92 %8,00 $+6 $
86 %14,00 $+12 $

Åpne spillreglene eller infoskjermen hos casinoet ditt for å se hvilken versjon det kjører.

Har du sett en annen versjon hos et casino? Slik fungerer medlemmenes RTP-rapporter

Samme stil, bedre RTP (kun for medlemmer)

1 automat i samme stil med høyere RTP (opptil 98,18 %)

Automater med samme mekanikk (klyngegevinster) og volatilitet (høy) som Candy Tower, men med høyere publisert RTP. Casinoer kan likevel kjøre lavere versjoner av alle disse.

Spørsmål

Ofte stilte spørsmål

Hvem har laget Candy Tower?

Candy Tower er utviklet av Habanero og ble lansert i 2021.

Hva er RTP-en til Candy Tower?

Standard-RTP-en til Candy Tower er 98 %. Habanero leverer også versjoner med RTP på 97 %, 94 %, 92 %, 86 %, så sjekk infoskjermen i spillet hos casinoet ditt.

Har Candy Tower høy volatilitet?

Candy Tower har høy volatilitet. Høy volatilitet samler tilbakebetalingen i sjeldne, store gevinster.

Hva er maksgevinsten på Candy Tower?

Maksgevinsten på Candy Tower er 3 177x innsatsen, altså 3 177 $ på et spinn til 1 $.

Kan jeg spille Candy Tower gratis?

Ikke på GambGenius for øyeblikket: vi har ingen offisiell demo av Candy Tower fra Habanero oppført.

Har Candy Tower bonuskjøp?

Det er ikke oppført noe bonuskjøp for Candy Tower i kildene vi har sjekket.

Hvor disse dataene kommer fra

Spesifikasjonene er slik leverandøren har publisert dem. Casinoer kan kjøre versjoner med lavere RTP, så sjekk alltid spillreglene før du spiller.

Spillgrafikk © Habanero, vist for å identifisere spillet.

Candy Tower · Best vurderte casinoer

Se de beste automatcasinoene

Vi har ikke bekreftet hvilken partner som tilbyr dette spillet.

Tilbys ikke hos partnerne våre

Lignende automater du kan spille hos partnerne våre

18+ · Nye kunder · Vilkår gjelder. Tilgjengeligheten varierer fra land til land.

Pengespill skal forbli underholdning

Sett innskuddsgrenser før du spiller, jag aldri etter tap, og ta jevnlige pauser. Slutter spillingen å være morsom, finnes det gratis og konfidensiell hjelp døgnet rundt.

Verktøy for ansvarlig spill