Kun 18+. Pengespill kan være avhengighetsskapende – Spill ansvarlig.

Spilleautomat fra Wazdan

Easter Coins

RTP
96,17 %
Volatilitet
Høy
Maksgevinst
2 000x

Easter Coins er en automat fra Wazdan som kom ut i 2026. Hovedfunksjoner: en hold-and-win-funksjon, bonuskjøp, ante-innsats og en gamble-funksjon. Nøkkeltall: RTP på 96,17 %, høy volatilitet og maksgevinst på 2 000x innsatsen. Tema: påske. Spillet er en del av Coins-serien. En offisiell gratis demoversjon er tilgjengelig.

Se de beste automatcasinoene

Vi har ikke bekreftet hvilken partner som tilbyr dette spillet.

Les hele guidenBli medlem gratis for å ha favorittlisten din på alle enheter
Mer
245 spilleautomater fra Wazdan Bli medlem gratis for å følge og se nye automater fra Wazdan først
Spilleautomaten Easter Coins fra Wazdan

Kort svar

Easter Coins er en spilleautomat fra Wazdan (2026) med RTP på 96,17 %, høy volatilitet og en maksgevinst på 2 000x. Spillet har hold-and-win, bonuskjøp og ante-innsats. En offisiell gratis demo er tilgjengelig. RTP kan variere fra casino til casino.

På denne siden9 deler

Nøkkeltall

RTP
96,17 %
0,13 prosentpoeng over medianen (96,04 %)
Volatilitet
Høy5 av 6 på volatilitetsskalaen vår
Maksgevinst
2 000x
Høyere enn 21 % av automatene i databasen vår
Lansert
20. mar. 2026
Jackpot
Fast

Ikke publisert av leverandøren: brett, innsatsområde

Best vurderte casinoer (sjekk at spillet er tilgjengelig)

Vi har ikke bekreftet hvilken partner som tilbyr dette spillet.

Annonseinformasjon: vi tjener foreløpig ingenting på merkene som er oppført; hvis det endrer seg, står det ved hvert tilbud. Slik tjener vi penger

  • Aurivo Casino100 % opptil 1 000 $ + 200 gratisspinn30x bonusen
    Få 200 spinn + 100 % hos Aurivo Casino (åpnes i ny fane)

    18+. Nye kunder. Min. innskudd 20 $. 30x omsetning av bonus. Maksinnsats 5 $. 30 dager. 200 spinn på Book of Dead à 0,20 $. Krediteres fordelt på 20 per dag over 10 dager. Fullstendige vilkår gjelder.

    Hovedvilkår

    Alle vesentlige vilkår står i linjen ovenfor.

    Fullstendige vilkår gjelder. Spill ansvarlig.

  • Velmora150 gratisspinn uten omsetningskrav Behold alle gevinsterUten omsetningskrav
    Hent 150 spinn uten omsetningskrav hos Velmora (åpnes i ny fane)

    18+. Nye kunder. Min. innskudd 20 $. Uten omsetningskrav. 7 dager. 150 spinn på Big Bass Bonanza à 0,10 $. Fullstendige vilkår gjelder.

    Hovedvilkår

    Alle vesentlige vilkår står i linjen ovenfor.

    Fullstendige vilkår gjelder. Spill ansvarlig.

  • Kronos Royale200 % opptil 2 000 $ + 10 % cashback hver uke40x bonusen
    Få 200 % i bonus hos Kronos Royale (åpnes i ny fane)

    18+. Nye kunder. Min. innskudd 50 $. 40x omsetning av bonus. Maksinnsats 10 $. 60 dager. Fullstendige vilkår gjelder.

    Hovedvilkår
    Cashback
    Cashback: 10 % av netto casinotap hver uke (mandag til søndag), utbetalt som kontanter uten omsetningskrav hver mandag, opptil 500 $ per uke.

    Fullstendige vilkår gjelder. Spill ansvarlig.

Hvilke spill som er tilgjengelige, varierer mellom casinoer og land.

Hva koster en time?

Temaer:

Festivaler og fest

En del av Coins-serien.

Gratis demo Medlemmer

Prøv Easter Coins med lekepenger før du bestemmer deg for om du vil spille for ekte penger. Offisielle demoer fra Wazdan er gratis for GambGenius-medlemmer.

Medlemstilgang – hele guiden er låst opp

Slik spiller du Easter Coins (kun for medlemmer)

Dette spillet bruker sitt eget system for å beregne gevinster. Sjekk gevinsttabellen i spillet for nøyaktig hvordan kombinasjoner dannes.

  1. Velg innsats. Velg samlet innsats per spinn. Gevinster utbetales som multipler av denne innsatsen.
  2. Sjekk gevinsttabellen. Åpne infoskjermen i spillet for å se hva hvert symbol betaler og de nøyaktige reglene for denne versjonen.
  3. Spinn. Resultatet av hvert spinn avgjøres av en sertifisert tilfeldighetsgenerator, uavhengig av tidligere spinn.
  4. Valgfri ante-innsats. Betal ekstra per spinn for å øke sjansen for å utløse funksjonen.
  5. Valgfritt bonuskjøp. Der det er tillatt, kan du betale en fast pris for å starte bonusen direkte.

Hele guiden til Easter Coins: slik fungerer gevinstene, 5 funksjoner og 5 strategitips

  • Innsatsplanen din: et budsjett på 50 $ → rundt 0,17 $ per spinn (høy volatilitet)
  • Hva 96,17 % RTP koster per 100 $ omsatt: 3,83 $ i snitt
  • 5 funksjoner forklart: hold-and-win, bonuskjøp, ante-innsats, gamble-funksjon, faste jackpoter
  • Risikoen ved bonuskjøp forklart
  • Innsatsplaner for budsjetter fra 20 $ til 250 $
  • Strategitips og en øktplanlegger for Easter Coins

Gratis · uten kort · kun 18+

Selges aldri · eksporter eller slett når som helst · Hva får medlemmer?

Slik fungerer gevinstene (kun for medlemmer)

Hva 96,17 % RTP koster per 100 $ omsatt, og maksgevinsten på 2 000x ved en innsats på 1 $

Toppremien er begrenset til 2 000x innsatsen. På et spinn til 1 $ tilsvarer det 2 000 $; til 0,20 $ er det 400 $. Når taket er nådd, avsluttes runden som regel umiddelbart.

Hva 96,17 % RTP betyr

Forventet tilbakebetaling = innsats × 96,17 %
Over 100 $ i samlet innsats er det langsiktige gjennomsnittstapet 3,83 $

RTP er et langsiktig gjennomsnitt over millioner av spinn. Enhver enkelt økt kan ende langt over eller under, særlig i et spill med høy volatilitet.

Funksjoner forklart (kun for medlemmer)

5 funksjoner forklart: hold-and-win, bonuskjøp, ante-innsats, gamble-funksjon med mer

Hold-and-win

Lander du nok spesielle penge- eller myntsymboler, starter en respin-funksjon: symbolene låses på plass, respin-telleren nullstilles hver gang et nytt lander, og verdiene samles inn når funksjonen er over.

Bonuskjøp

Lar deg betale en fast multippel av innsatsen for å gå rett inn i bonusfunksjonen i stedet for å vente på at den utløses. Det øker variansen betraktelig og er ikke tilgjengelig i alle land (det er forbudt i Storbritannia).

Ante-innsats

Et valgfritt tillegg på hvert spinn, typisk +25 %, som øker sjansen for å utløse bonusfunksjonen.

Gamble-funksjon

Etter en gevinst kan du risikere den på en dobbelt-eller-kvitt-gjetning, for eksempel fargen på et kort. Det forbedrer ikke spillets langsiktige tilbakebetaling.

Faste jackpoter

Jackpotpremier satt til faste multipler av innsatsen, for eksempel Mini, Minor, Major og Grand.

Strategitips (kun for medlemmer)

  • Tilpass innsatsen til volatiliteten. Høy volatilitet samler tilbakebetalingen i sjeldne, store gevinster. Lange tapsperioder er normalt. Hold innsatsen lav (rundt 1 % av øktbudsjettet eller mindre), slik at du tåler svingningene. En enkel regel: ha med budsjett til minst 300 spinn, så et budsjett på 50 $ tilsier en innsats på rundt 0,17 $.

4 tips til og en øktplanlegger

  • Behandle bonuskjøp som høy risiko. Når du kjøper funksjonen, samler du budsjettet i noen få runder med stor varians. Mange resultater gir mindre tilbake enn prisen du betalte. Les guiden vår om bonuskjøp først.
  • Forstå ante-innsatsen. Den koster mer per spinn for å utløse funksjoner oftere; den gjør ikke spillet til et bedre spill.
  • Omsetning av bonus: med 96,17 % RTP koster det i snitt rundt 38,30 $ å omsette 1 000 $. Sjekk bonusvilkårene, for noen casinoer utelukker bestemte spill. Regn på tallene dine i omsetningskalkulatoren.
  • Sett grenser før du spinner. Bestem tapsgrense og spilletid på forhånd, og stopp når du når en av dem. Ingen mønstre eller spillesystemer endrer utfallet av et spinn.

Les mer i RTP og volatilitet forklart og styring av spillebudsjettet.

Passer det budsjettet ditt? (kun for medlemmer)

Innsatsplaner for budsjetter fra 20 $ til 250 $

Ved høy volatilitet anbefaler vi et budsjett på minst 300 spinn. Slik ser det ut for Easter Coins.

Innsatsplaner for Easter Coins
BudsjettInnsats per spinnInnsatsområdeGjennomsnittlig kostnad for 300 spinn
20 $0,07 $Innsatsområdet er ikke publisert0,77 $
50 $0,17 $Innsatsområdet er ikke publisert1,92 $
100 $0,33 $Innsatsområdet er ikke publisert3,83 $
250 $0,83 $Innsatsområdet er ikke publisert9,57 $

Bare gjennomsnitt: en kort økt kan ende langt over eller under. Sett en tapsgrense før du spiller.

Spørsmål

Ofte stilte spørsmål

Hvem har laget Easter Coins?

Easter Coins er utviklet av Wazdan og ble lansert i 2026.

Hva er RTP-en til Easter Coins?

Standard-RTP-en til Easter Coins er 96,17 %.

Har Easter Coins høy volatilitet?

Easter Coins har høy volatilitet. Høy volatilitet samler tilbakebetalingen i sjeldne, store gevinster.

Hva er maksgevinsten på Easter Coins?

Maksgevinsten på Easter Coins er 2 000x innsatsen, altså 2 000 $ på et spinn til 1 $.

Kan jeg spille Easter Coins gratis?

Ja. GambGenius-medlemmer kan spille den offisielle demoen av Easter Coins fra Wazdan gratis på denne siden. Den bruker bare lekepenger, så gevinster i demoen kan ikke tas ut, og den er for spillere som har fylt 18 år.

Har Easter Coins bonuskjøp?

Ja. Easter Coins har et bonuskjøp, men det er ikke tilgjengelig i enkelte land, som Storbritannia.

Hvor disse dataene kommer fra

Spesifikasjonene er slik leverandøren har publisert dem. Casinoer kan kjøre versjoner med lavere RTP, så sjekk alltid spillreglene før du spiller.

Spillgrafikk © Wazdan, vist for å identifisere spillet.

GambGenius-redaksjonen

Spesifikasjoner sjekket

Redaksjonen vår leser de fullstendige vilkårene for hvert tilbud og beregner forventet verdi av hver bonus før den blir oppført. Les våre redaksjonelle retningslinjer.

Bli medlem gratis for å ha favorittlisten din på alle enheter

Easter Coins · Best vurderte casinoer

Se de beste automatcasinoene

Vi har ikke bekreftet hvilken partner som tilbyr dette spillet.

Tilbys ikke hos partnerne våre

Lignende automater du kan spille hos partnerne våre

18+ · Nye kunder · Vilkår gjelder. Tilgjengeligheten varierer fra land til land.

Ligner på Easter Coins

Lignende automater fra andre studioer

Samme serie

Flere automater i Coins-serien

Hele Coins-serien

Pengespill skal forbli underholdning

Sett innskuddsgrenser før du spiller, jag aldri etter tap, og ta jevnlige pauser. Slutter spillingen å være morsom, finnes det gratis og konfidensiell hjelp døgnet rundt.

Verktøy for ansvarlig spill