Kun 18+. Pengespill kan være avhengighetsskapende – Spill ansvarlig.

Spilleautomat fra Red Tiger

Five Star

RTP
95,2 %
Volatilitet
Høy
Maksgevinst
2 000x

Five Star er en spilleautomat fra Red Tiger, lansert i 2016. Spillet har 5 hjul og 3 rader med 3 gevinstlinjer. Nøkkeltall: RTP på 95,2 %, høy volatilitet og maksgevinst på 2 000x innsatsen. Temaer: fruktsymboler, dyr og klassiske automater. Spillet er en del av Five Star-serien.

Spill hos Aurivo Casino (åpnes i ny fane)

Tilbyr Red Tiger · sjekk at Five Star finnes i lobbyen i landet ditt.

18+. Nye kunder. Min. innskudd 20 $. 30x omsetning av bonus. Maksinnsats 5 $. 30 dager. 200 spinn på Book of Dead à 0,20 $. Krediteres fordelt på 20 per dag over 10 dager. Fullstendige vilkår gjelder.

Hovedvilkår

18+. Kun nye kunder. Minsteinnskudd 20 $. Omsetningskrav på 30x bonusen. Maksinnsats 5 $ under omsetning. Gratisspinn på Book of Dead à 0,20 $ per spinn. Spinnene krediteres fordelt på 20 per dag over 10 dager. Tilbudet gjelder i 30 dager. Fullstendige vilkår gjelder. Spill ansvarlig.

Les hele guiden
Spilleautomaten Five Star fra Red Tiger

Kort svar

Five Star er en spilleautomat fra Red Tiger (2016) med RTP på 95,2 %, høy volatilitet og en maksgevinst på 2 000x. Spillet har 3 gevinstlinjer. RTP kan variere fra casino til casino.

Nøkkeltall

RTP
95,2 %
Volatilitet
Høy
Treffrekvens
10,78 % (omtrent 1 av 9,3 spinn)
Maksgevinst
2 000x
Brett
5×3
Gevinster
3 gevinstlinjer
Lansert
5. oktober 2016
Innsatsområde
0,10 $–50 $

Ikke publisert av leverandøren: jackpot

Casinoer med spill fra Red Tiger

  • Aurivo Casino100 % opptil 1 000 $ + 200 gratisspinn30x bonusenTilbyr Red Tiger
    Spill hos Aurivo Casino (åpnes i ny fane)

    18+. Nye kunder. Min. innskudd 20 $. 30x omsetning av bonus. Maksinnsats 5 $. 30 dager. 200 spinn på Book of Dead à 0,20 $. Krediteres fordelt på 20 per dag over 10 dager. Fullstendige vilkår gjelder.

    Hovedvilkår

    18+. Kun nye kunder. Minsteinnskudd 20 $. Omsetningskrav på 30x bonusen. Maksinnsats 5 $ under omsetning. Gratisspinn på Book of Dead à 0,20 $ per spinn. Spinnene krediteres fordelt på 20 per dag over 10 dager. Tilbudet gjelder i 30 dager. Fullstendige vilkår gjelder. Spill ansvarlig.

  • Kronos Royale200 % opptil 2 000 $ + 10 % cashback hver uke40x bonusenTilbyr Red Tiger
    Spill hos Kronos Royale (åpnes i ny fane)

    18+. Nye kunder. Min. innskudd 50 $. 40x omsetning av bonus. Maksinnsats 10 $. 60 dager. Fullstendige vilkår gjelder.

    Hovedvilkår

    18+. Kun nye kunder. Minsteinnskudd 50 $. Omsetningskrav på 40x bonusen. Maksinnsats 10 $ under omsetning. Cashback: 10 % av netto casinotap hver uke (mandag til søndag), utbetalt som kontanter uten omsetningskrav hver mandag, opptil 500 $ per uke. Tilbudet gjelder i 60 dager. Fullstendige vilkår gjelder. Spill ansvarlig.

  • Lunaro100 % opptil 300 $ + 100 gratisspinn25x bonusenTilbyr Red Tiger
    Spill hos Lunaro (åpnes i ny fane)

    18+. Nye kunder. Min. innskudd 10 $. 25x omsetning av bonus. Maksinnsats 5 $. 30 dager. 100 spinn på Gates of Olympus à 0,20 $. Fullstendige vilkår gjelder.

    Hovedvilkår

    18+. Kun nye kunder. Minsteinnskudd 10 $. Omsetningskrav på 25x bonusen. Maksinnsats 5 $ under omsetning. Gratisspinn på Gates of Olympus à 0,20 $ per spinn. Tilbudet gjelder i 30 dager. Fullstendige vilkår gjelder. Spill ansvarlig.

Sjekk at Five Star finnes i lobbyen i landet ditt.

Hva koster en time?

Temaer:

En del av Five Star-serien.

Medlemstilgang – hele guiden er låst opp

Slik spiller du Five Star (kun for medlemmer)

Gevinster utbetales når like symboler lander på en aktiv gevinstlinje, som regel fra venstre mot høyre fra hjulet lengst til venstre. Den samlede innsatsen fordeles på linjene, og hver linjegevinst er linjeinnsatsen ganget med symbolets verdi i gevinsttabellen.

Five Star spilles på et 5×3-brett med 3 gevinstlinjer.

  1. Velg innsats. Velg samlet innsats per spinn mellom 0,10 $ og 50 $. Gevinster utbetales som multipler av denne innsatsen.
  2. Sjekk gevinsttabellen. Åpne infoskjermen i spillet for å se hva hvert symbol betaler og de nøyaktige reglene for denne versjonen.
  3. Spinn. Resultatet av hvert spinn avgjøres av en sertifisert tilfeldighetsgenerator, uavhengig av tidligere spinn.

Hele guiden til Five Star: slik fungerer gevinstene og 3 strategitips

  • Innsatsplanen din: et budsjett på 50 $ → rundt 0,17 $ per spinn (høy volatilitet)
  • Hva 95,2 % RTP koster per 100 $ omsatt: 4,80 $ i snitt
  • Innsatsplaner for budsjetter fra 20 $ til 250 $, sjekket mot minsteinnsatsen på 0,10 $
  • 4 automater i samme stil med høyere RTP (opptil 99 %)
  • Strategitips og en øktplanlegger for Five Star

Gratis · uten kort · kun 18+

Selges aldri · eksporter eller slett når som helst · Hva får medlemmer?

Slik fungerer gevinstene (kun for medlemmer)

Hva 95,2 % RTP koster per 100 $ omsatt, og maksgevinsten på 2 000x ved en innsats på 1 $

Toppremien er begrenset til 2 000x innsatsen. På et spinn til 1 $ tilsvarer det 2 000 $; til 0,20 $ er det 400 $. Når taket er nådd, avsluttes runden som regel umiddelbart.

Hva 95,2 % RTP betyr

Forventet tilbakebetaling = innsats × 95,2 %
Over 100 $ i samlet innsats er det langsiktige gjennomsnittstapet 4,80 $

RTP er et langsiktig gjennomsnitt over millioner av spinn. Enhver enkelt økt kan ende langt over eller under, særlig i et spill med høy volatilitet.

Den publiserte treffrekvensen er 10,78 %, altså gir omtrent 1 av 9,3 spinn en gevinst – selv om mange av disse gevinstene er mindre enn innsatsen.

Funksjoner forklart (kun for medlemmer)

Hva infoskjermen viser

Det er ikke oppført noen spesialfunksjoner for dette spillet i kildene vi har sjekket. Se infoskjermen i spillet for detaljer.

Strategitips (kun for medlemmer)

  • Tilpass innsatsen til volatiliteten. Høy volatilitet samler tilbakebetalingen i sjeldne, store gevinster. Lange tapsperioder er normalt. Hold innsatsen lav (rundt 1 % av øktbudsjettet eller mindre), slik at du tåler svingningene. En enkel regel: ha med budsjett til minst 300 spinn, så et budsjett på 50 $ tilsier en innsats på rundt 0,17 $.

2 tips til og en øktplanlegger

  • Omsetning av bonus: med 95,2 % RTP koster det i snitt rundt 48,00 $ å omsette 1 000 $. Sjekk bonusvilkårene, for noen casinoer utelukker bestemte spill. Regn på tallene dine i omsetningskalkulatoren.
  • Sett grenser før du spinner. Bestem tapsgrense og spilletid på forhånd, og stopp når du når en av dem. Ingen mønstre eller spillesystemer endrer utfallet av et spinn.

Les mer i RTP og volatilitet forklart og styring av spillebudsjettet.

Passer det budsjettet ditt? (kun for medlemmer)

Innsatsplaner for budsjetter fra 20 $ til 250 $, sjekket mot minsteinnsatsen på 0,10 $

Ved høy volatilitet anbefaler vi et budsjett på minst 300 spinn. Slik ser det ut for Five Star (innsatser fra 0,10 $ opp til en maksinnsats på 50 $).

Innsatsplaner for Five Star
BudsjettInnsats per spinnInnsatsområdeGjennomsnittlig kostnad for 300 spinn
20 $0,07 $Under minsteinnsatsen på 0,10 $0,96 $
50 $0,17 $Passer2,40 $
100 $0,33 $Passer4,80 $
250 $0,83 $Passer12 $

Bare gjennomsnitt: en kort økt kan ende langt over eller under. Sett en tapsgrense før du spiller.

Samme stil, bedre RTP (kun for medlemmer)

4 automater i samme stil med høyere RTP (opptil 99 %)

Automater med samme mekanikk (gevinstlinjer) og volatilitet (høy) som Five Star, men med høyere publisert RTP. Casinoer kan likevel kjøre lavere versjoner av alle disse.

Spørsmål

Ofte stilte spørsmål

Hvem har laget Five Star?

Five Star er utviklet av Red Tiger og ble lansert i 2016.

Hva er RTP-en til Five Star?

Standard-RTP-en til Five Star er 95,2 %.

Har Five Star høy volatilitet?

Five Star har høy volatilitet. Høy volatilitet samler tilbakebetalingen i sjeldne, store gevinster.

Hva er maksgevinsten på Five Star?

Maksgevinsten på Five Star er 2 000x innsatsen, altså 2 000 $ på et spinn til 1 $.

Kan jeg spille Five Star gratis?

Ikke på GambGenius for øyeblikket: vi har ingen offisiell demo av Five Star fra Red Tiger oppført.

Har Five Star bonuskjøp?

Det er ikke oppført noe bonuskjøp for Five Star i kildene vi har sjekket.

Hvor kan jeg spille Five Star?

Aurivo Casino, Kronos Royale og Lunaro tilbyr spill fra Red Tiger. Sjekk at Five Star finnes i lobbyen i landet ditt før du registrerer deg. 18+ · Nye kunder · Vilkår gjelder. Tilgjengeligheten varierer fra land til land.

Hvor disse dataene kommer fra

Spesifikasjonene er slik leverandøren har publisert dem. Casinoer kan kjøre versjoner med lavere RTP, så sjekk alltid spillreglene før du spiller.

Spillgrafikk © Red Tiger, vist for å identifisere spillet.

Five Star · Aurivo Casino · 100 % opptil 1 000 $

Spill hos Aurivo (åpnes i ny fane)

18+. Nye kunder. Min. innskudd 20 $. 30x omsetning av bonus. Maksinnsats 5 $. 30 dager. 200 spinn på Book of Dead à 0,20 $. Krediteres fordelt på 20 per dag over 10 dager. Fullstendige vilkår gjelder.

Pengespill skal forbli underholdning

Sett innskuddsgrenser før du spiller, jag aldri etter tap, og ta jevnlige pauser. Slutter spillingen å være morsom, finnes det gratis og konfidensiell hjelp døgnet rundt.

Verktøy for ansvarlig spill