Kun 18+. Pengespill kan være avhengighetsskapende – Spill ansvarlig.

Spilleautomat fra Novomatic (Greentube)

Joker 2000

Volatilitet
Lav–middels

Joker 2000 er en automat utviklet av Novomatic (Greentube). Spillet har 3 hjul med 5 gevinstlinjer. Hovedfunksjon: en gamble-funksjon. Nøkkeltall: lav til middels volatilitet. Tema: fruktsymboler.

Se de beste automatcasinoene

Vi har ikke bekreftet hvilken partner som tilbyr dette spillet.

Les hele guidenBli medlem gratis for å ha favorittlisten din på alle enheter
948 spilleautomater fra Novomatic (Greentube) Bli medlem gratis for å følge og se nye automater fra Novomatic (Greentube) først
Spilleautomaten Joker 2000 fra Novomatic (Greentube)

Kort svar

Joker 2000 er en spilleautomat fra Novomatic (Greentube) med lav–middels volatilitet. Spillet har 5 gevinstlinjer, med gamble-funksjon.

På denne siden8 deler

Nøkkeltall

Volatilitet
Lav–middels2 av 6 på volatilitetsskalaen vår
Brett
3 hjul
Gevinster
5 gevinstlinjer
Jackpot
Ingen

Ikke publisert av leverandøren: RTP, maksgevinst, innsatsområde

Best vurderte casinoer (sjekk at spillet er tilgjengelig)

Vi har ikke bekreftet hvilken partner som tilbyr dette spillet.

Annonseinformasjon: vi tjener foreløpig ingenting på merkene som er oppført; hvis det endrer seg, står det ved hvert tilbud. Slik tjener vi penger

  • Aurivo Casino100 % opptil 1 000 $ + 200 gratisspinn30x bonusen
    Få 200 spinn + 100 % hos Aurivo Casino (åpnes i ny fane)

    18+. Nye kunder. Min. innskudd 20 $. 30x omsetning av bonus. Maksinnsats 5 $. 30 dager. 200 spinn på Book of Dead à 0,20 $. Krediteres fordelt på 20 per dag over 10 dager. Fullstendige vilkår gjelder.

    Hovedvilkår

    Alle vesentlige vilkår står i linjen ovenfor.

    Fullstendige vilkår gjelder. Spill ansvarlig.

  • Velmora150 gratisspinn uten omsetningskrav Behold alle gevinsterUten omsetningskrav
    Hent 150 spinn uten omsetningskrav hos Velmora (åpnes i ny fane)

    18+. Nye kunder. Min. innskudd 20 $. Uten omsetningskrav. 7 dager. 150 spinn på Big Bass Bonanza à 0,10 $. Fullstendige vilkår gjelder.

    Hovedvilkår

    Alle vesentlige vilkår står i linjen ovenfor.

    Fullstendige vilkår gjelder. Spill ansvarlig.

  • Kronos Royale200 % opptil 2 000 $ + 10 % cashback hver uke40x bonusen
    Få 200 % i bonus hos Kronos Royale (åpnes i ny fane)

    18+. Nye kunder. Min. innskudd 50 $. 40x omsetning av bonus. Maksinnsats 10 $. 60 dager. Fullstendige vilkår gjelder.

    Hovedvilkår
    Cashback
    Cashback: 10 % av netto casinotap hver uke (mandag til søndag), utbetalt som kontanter uten omsetningskrav hver mandag, opptil 500 $ per uke.

    Fullstendige vilkår gjelder. Spill ansvarlig.

Hvilke spill som er tilgjengelige, varierer mellom casinoer og land.

Temaer:

Medlemstilgang – hele guiden er låst opp

Slik spiller du Joker 2000 (kun for medlemmer)

Gevinster utbetales når like symboler lander på en aktiv gevinstlinje, som regel fra venstre mot høyre fra hjulet lengst til venstre. Den samlede innsatsen fordeles på linjene, og hver linjegevinst er linjeinnsatsen ganget med symbolets verdi i gevinsttabellen.

Joker 2000 spilles på et 3 hjul-brett med 5 gevinstlinjer.

  1. Velg innsats. Velg samlet innsats per spinn. Gevinster utbetales som multipler av denne innsatsen.
  2. Sjekk gevinsttabellen. Åpne infoskjermen i spillet for å se hva hvert symbol betaler og de nøyaktige reglene for denne versjonen.
  3. Spinn. Resultatet av hvert spinn avgjøres av en sertifisert tilfeldighetsgenerator, uavhengig av tidligere spinn.

Hele guiden til Joker 2000: slik fungerer gevinstene, 1 funksjon og 2 strategitips

  • Innsatsplanen din: et budsjett på 50 $ → rundt 0,33 $ per spinn (lav–middels volatilitet)
  • 1 funksjon forklart: gamble-funksjon
  • Innsatsplaner for budsjetter fra 20 $ til 250 $
  • Strategitips og en øktplanlegger for Joker 2000

Gratis · uten kort · kun 18+

Selges aldri · eksporter eller slett når som helst · Hva får medlemmer?

Slik fungerer gevinstene (kun for medlemmer)

Hvordan gevinster utbetales og begrenses

Gevinster utbetales når like symboler lander på en aktiv gevinstlinje, som regel fra venstre mot høyre fra hjulet lengst til venstre. Den samlede innsatsen fordeles på linjene, og hver linjegevinst er linjeinnsatsen ganget med symbolets verdi i gevinsttabellen. Sjekk gevinsttabellen i spillet for hva hvert symbol betaler.

Funksjoner forklart (kun for medlemmer)

1 funksjon forklart: gamble-funksjon

Gamble-funksjon

Etter en gevinst kan du risikere den på en dobbelt-eller-kvitt-gjetning, for eksempel fargen på et kort. Det forbedrer ikke spillets langsiktige tilbakebetaling.

Strategitips (kun for medlemmer)

  • Tilpass innsatsen til volatiliteten. Lav til middels volatilitet gir ganske jevnlige treff med en og annen større funksjon. Det er et balansert valg for jevnt spill og omsetning av bonuser. En enkel regel: ha med budsjett til minst 150 spinn, så et budsjett på 50 $ tilsier en innsats på rundt 0,33 $.

1 tips til og en øktplanlegger

  • Sett grenser før du spinner. Bestem tapsgrense og spilletid på forhånd, og stopp når du når en av dem. Ingen mønstre eller spillesystemer endrer utfallet av et spinn.

Les mer i RTP og volatilitet forklart og styring av spillebudsjettet.

Passer det budsjettet ditt? (kun for medlemmer)

Innsatsplaner for budsjetter fra 20 $ til 250 $

Ved lav–middels volatilitet anbefaler vi et budsjett på minst 150 spinn. Slik ser det ut for Joker 2000.

Innsatsplaner for Joker 2000
BudsjettInnsats per spinnInnsatsområdeGjennomsnittlig kostnad for 150 spinn
20 $0,13 $Innsatsområdet er ikke publisertRTP er ikke publisert
50 $0,33 $Innsatsområdet er ikke publisertRTP er ikke publisert
100 $0,67 $Innsatsområdet er ikke publisertRTP er ikke publisert
250 $1,67 $Innsatsområdet er ikke publisertRTP er ikke publisert

Bare gjennomsnitt: en kort økt kan ende langt over eller under. Sett en tapsgrense før du spiller.

Spørsmål

Ofte stilte spørsmål

Hvem har laget Joker 2000?

Joker 2000 er utviklet av Novomatic (Greentube).

Har Joker 2000 høy volatilitet?

Joker 2000 har lav–middels volatilitet. Lav til middels volatilitet gir ganske jevnlige treff med en og annen større funksjon.

Kan jeg spille Joker 2000 gratis?

Ikke på GambGenius for øyeblikket: vi har ingen offisiell demo av Joker 2000 fra Novomatic (Greentube) oppført.

Har Joker 2000 bonuskjøp?

Det er ikke oppført noe bonuskjøp for Joker 2000 i kildene vi har sjekket.

Hvor disse dataene kommer fra

Spesifikasjonene er slik leverandøren har publisert dem. Casinoer kan kjøre versjoner med lavere RTP, så sjekk alltid spillreglene før du spiller.

Spillgrafikk © Novomatic (Greentube), vist for å identifisere spillet.

GambGenius-redaksjonen

Spesifikasjoner sjekket

Redaksjonen vår leser de fullstendige vilkårene for hvert tilbud og beregner forventet verdi av hver bonus før den blir oppført. Les våre redaksjonelle retningslinjer.

Bli medlem gratis for å ha favorittlisten din på alle enheter

Joker 2000 · Best vurderte casinoer

Se de beste automatcasinoene

Vi har ikke bekreftet hvilken partner som tilbyr dette spillet.

Tilbys ikke hos partnerne våre

Lignende automater du kan spille hos partnerne våre

18+ · Nye kunder · Vilkår gjelder. Tilgjengeligheten varierer fra land til land.

Ligner på Joker 2000

Lignende automater fra andre studioer

Pengespill skal forbli underholdning

Sett innskuddsgrenser før du spiller, jag aldri etter tap, og ta jevnlige pauser. Slutter spillingen å være morsom, finnes det gratis og konfidensiell hjelp døgnet rundt.

Verktøy for ansvarlig spill