Tylko 18+. Hazard może uzależniać – graj odpowiedzialnie.

Slot studia Red Rake Gaming

20,000 Waves

RTP
95,3%
Maks. wygrana
20 000x

20,000 Waves to slot online studia Red Rake Gaming, wydany w 2024 roku. Rozgrywka toczy się na planszy 6×6 i oferuje 46 656 sposobów na wygraną. Główne funkcje: darmowe spiny, symbole wild, lepkie wildy i kaskadowe bębny. W skrócie: RTP 95,3% i maksymalna wygrana 20 000x stawki. Motyw: plaża. Dostępna jest oficjalna darmowa wersja demo.

Zobacz najlepsze kasyna ze slotami

Nie potwierdziliśmy jeszcze, który partner oferuje tę grę.

Czytaj pełny poradnikDołącz za darmo, aby mieć swoją listę na każdym urządzeniu
203 sloty Red Rake Gaming Dołącz za darmo, aby obserwować Red Rake Gaming i widzieć nowe sloty przed innymi
Slot 20,000 Waves studia Red Rake Gaming

Krótka odpowiedź

20,000 Waves to slot studia Red Rake Gaming (2024). Najważniejsze dane: RTP 95,3% i maksymalna wygrana 20 000x. Mechanika: 46 656 sposobów na wygraną; funkcje: darmowe spiny, symbole wild i lepkie wildy. Dostępna jest oficjalna darmowa wersja demo. RTP może się różnić w zależności od kasyna.

Na tej stronie8 sekcji

Najważniejsze parametry

RTP
95,3%
0,74 pkt proc. poniżej mediany (96,04%)
Maks. wygrana
20 000x
Wyższa niż w 87% slotów z naszej bazy
Plansza
6×6
Wypłaty
46 656 sposobów na wygraną
Premiera
27 sie 2024
Zakres stawek
0,20 $–15 $
Jackpot
Brak

Dostawca nie opublikował: zmienność

Najwyżej oceniane kasyna (sprawdź dostępność gry)

Nie potwierdziliśmy jeszcze, który partner oferuje tę grę.

Informacja o reklamach: obecnie nic nie zarabiamy na wymienionych markach; jeśli to się zmieni, poinformujemy o tym przy każdej ofercie. Jak zarabiamy

  • Aurivo Casino100% do 1000 $ + 200 darmowych spinów30x od bonusu
    Odbierz 200 spinów + 100% w Aurivo Casino (otwiera się w nowej karcie)

    18+. Nowi klienci. Min. depozyt 20 $. Obrót 30x od bonusu. Maks. stawka 5 $. 30 dni. 200 spinów w grze Book of Dead po 0,20 $. Przyznawane w dziennych pakietach po 20 przez 10 dni. Obowiązuje pełny regulamin.

    Najważniejsze warunki

    Wszystkie istotne warunki są w wierszu powyżej.

    Obowiązuje pełny regulamin. Graj odpowiedzialnie.

  • Velmora150 darmowych spinów bez obrotu Zatrzymujesz każdą wygranąBez obrotu
    Odbierz 150 spinów bez obrotu w Velmora (otwiera się w nowej karcie)

    18+. Nowi klienci. Min. depozyt 20 $. Bez obrotu. 7 dni. 150 spinów w grze Big Bass Bonanza po 0,10 $. Obowiązuje pełny regulamin.

    Najważniejsze warunki

    Wszystkie istotne warunki są w wierszu powyżej.

    Obowiązuje pełny regulamin. Graj odpowiedzialnie.

  • Kronos Royale200% do 2000 $ + 10% cotygodniowego cashbacku40x od bonusu
    Odbierz bonus 200% w Kronos Royale (otwiera się w nowej karcie)

    18+. Nowi klienci. Min. depozyt 50 $. Obrót 40x od bonusu. Maks. stawka 10 $. 60 dni. Obowiązuje pełny regulamin.

    Najważniejsze warunki
    Cashback
    Cashback: 10% tygodniowych strat netto w kasynie (od poniedziałku do niedzieli), wypłacane co poniedziałek jako gotówka bez obrotu, maksymalnie 500 $ tygodniowo.

    Obowiązuje pełny regulamin. Graj odpowiedzialnie.

Dostępność gier zależy od kasyna i kraju.

Ile kosztuje godzina gry?

Motywy:

Darmowe demo Dla członków

Wypróbuj 20,000 Waves na wirtualne środki, zanim zdecydujesz, czy grać na prawdziwe pieniądze. Oficjalne wersje demo Red Rake Gaming są darmowe dla członków GambGenius.

Dostęp członkowski – pełny poradnik odblokowany

Jak grać w 20,000 Waves (tylko dla członków)

Zamiast stałych linii wypłacają jednakowe symbole na sąsiednich bębnach w dowolnej pozycji, zaczynając od skrajnego lewego bębna. Im więcej pasujących symboli na każdym bębnie, tym więcej sposobów, na jakie kombinacja wypłaca.

20,000 Waves to gra na planszy 6×6; wypłaty: 46 656 sposobów na wygraną.

  1. Ustaw stawkę. Wybierz łączną stawkę na spin od 0,20 $ do 15 $. Wygrane są wypłacane jako wielokrotność tej stawki.
  2. Sprawdź tabelę wypłat. Otwórz ekran informacyjny gry, aby zobaczyć, ile płaci każdy symbol i jakie dokładnie zasady obowiązują w tej wersji.
  3. Zakręć. O wyniku każdego spinu decyduje certyfikowany generator liczb losowych, niezależnie od poprzednich spinów.
  4. Uruchom bonus. Zbierz wymaganą liczbę symboli scatter, aby rozpocząć darmowe spiny.

Pełny poradnik do 20,000 Waves: jak działają wygrane, 5 funkcji i 2 wskazówki strategiczne

  • Ile kosztuje RTP 95,3% na każde 100 $ obrotu: średnio 4,70 $
  • Wyjaśnienie 5 funkcji: darmowe spiny, symbole wild, lepkie wildy, kaskadowe bębny, ulepszanie symboli
  • Wskazówki strategiczne dla 20,000 Waves

Za darmo · bez karty · tylko 18+

Nigdy nie sprzedajemy danych · eksport lub usunięcie w każdej chwili · Co zyskują członkowie?

Jak działają wygrane (tylko dla członków)

Ile kosztuje RTP 95,3% na każde 100 $ obrotu i maks. wygrana 20 000x przy stawce 1 $

Główna nagroda jest ograniczona do 20 000x stawki. Przy spinie za 1 $ to 20 000 $, a przy 0,20 $ – 4000 $. Po osiągnięciu limitu runda zwykle od razu się kończy.

Zwycięskie symbole znikają i są zastępowane nowymi, więc jeden płatny spin może dać serię wygranych. Wszystkie liczą się do łącznej wygranej z tego spinu.

Co oznacza RTP 95,3%

Oczekiwany zwrot = stawka × 95,3%
Przy łącznych zakładach 100 $ długoterminowa średnia strata wynosi 4,70 $

RTP to długoterminowa średnia z milionów spinów. Każda pojedyncza sesja może skończyć się wynikiem dużo wyższym lub niższym, zwłaszcza w grze o dużej zmienności.

Funkcje w praktyce (tylko dla członków)

Wyjaśnienie 5 funkcji: darmowe spiny, symbole wild, lepkie wildy, kaskadowe bębny i inne

Darmowe spiny

Runda bonusowa ze spinami, które nie obciążają twojego salda, zwykle uruchamiana przez trzy lub więcej symboli scatter. Wygrane z rundy trafiają na saldo, a wiele gier pozwala ponownie uruchomić dodatkowe spiny.

Symbole wild

Wildy zastępują zwykłe symbole płatne i pomagają uzupełnić zwycięskie kombinacje. Zwykle nie zastępują symboli scatter ani bonusowych.

Lepkie wildy

Lepkie wildy pozostają zablokowane na swoich pozycjach przez kilka spinów lub do końca funkcji, więc każdy kolejny spin ma większą szansę na połączenie wygranych.

Kaskadowe bębny

Po wygranej zwycięskie symbole znikają, a na ich miejsce spadają nowe. Jeden płatny spin może w ten sposób dać kilka wygranych z rzędu. Funkcja nazywana jest też kaskadami lub lawinami (tumble, avalanche).

Ulepszanie symboli

W trakcie funkcji nisko płatne symbole zamieniają się w wyżej płatne.

Wskazówki strategiczne (tylko dla członków)

  • Obrót bonusem: przy RTP 95,3% zrealizowanie obrotu 1000 $ kosztuje średnio około 47,00 $. Sprawdź warunki bonusu, bo niektóre kasyna wykluczają konkretne gry. Policz to w kalkulatorze obrotu.

Jeszcze 1 wskazówka

  • Ustaw limity, zanim zakręcisz. Z góry ustal limit strat i czas sesji i przestań grać, gdy osiągniesz którykolwiek z nich. Żaden wzór ani system obstawiania nie zmienia wyniku spinu.

Więcej na ten temat w poradnikach RTP i zmienność slotów w praktyce oraz zarządzanie bankrollem.

Pytania

Najczęściej zadawane pytania

Kto stworzył 20,000 Waves?

20,000 Waves to gra studia Red Rake Gaming, wydana w 2024 roku.

Jakie RTP ma 20,000 Waves?

Domyślne RTP slotu 20,000 Waves wynosi 95,3%.

Jaka jest maksymalna wygrana w 20,000 Waves?

Maksymalna wygrana w 20,000 Waves to 20 000x stawki, czyli 20 000 $ przy spinie za 1 $.

Czy mogę zagrać w 20,000 Waves za darmo?

Tak. Członkowie GambGenius mogą za darmo zagrać na tej stronie w oficjalne demo 20,000 Waves od Red Rake Gaming. Gra toczy się wyłącznie na wirtualne środki, więc wygranych z dema nie można wypłacić. Demo jest przeznaczone dla graczy w wieku od 18 lat.

Czy 20,000 Waves ma zakup bonusu?

W sprawdzonych przez nas źródłach 20,000 Waves nie ma opcji zakupu bonusu.

Skąd pochodzą te dane

Źródła parametrów: oficjalna strona dostawcy i 1 niezależna baza slotów. Kasyna mogą uruchamiać wersje z niższym RTP, więc przed grą zawsze sprawdzaj zasady gry.

Grafika gry © Red Rake Gaming, pokazana w celu identyfikacji gry.

Redakcja GambGenius

Parametry sprawdzone:

Nasi redaktorzy czytają cały regulamin każdej oferty i wyliczają wartość oczekiwaną bonusu, zanim trafi on do zestawienia. Przeczytaj naszą politykę redakcyjną.

Dołącz za darmo, aby mieć swoją listę na każdym urządzeniu

20,000 Waves · Najwyżej oceniane kasyna

Zobacz najlepsze kasyna ze slotami

Nie potwierdziliśmy jeszcze, który partner oferuje tę grę.

Niedostępny u naszych partnerów

Podobne sloty, w które zagrasz u naszych partnerów

18+ · Nowi klienci · Obowiązuje regulamin. Dostępność zależy od kraju.

Hazard ma pozostać rozrywką

Ustaw limity depozytów, zanim zaczniesz grać, nigdy nie próbuj odgrywać strat i rób regularne przerwy. Jeśli gra przestaje sprawiać przyjemność, bezpłatna i poufna pomoc jest dostępna całą dobę, 7 dni w tygodniu.

Narzędzia odpowiedzialnej gry