Tylko 18+. Hazard może uzależniać – graj odpowiedzialnie.

Slot studia Quickspin

Flip Royale

RTP
96,2%
Zmienność
Średnia
Maks. wygrana
433x

Flip Royale to slot studia Quickspin z 2022 roku. Rozgrywka toczy się na planszy 5×3 z 10 liniami wypłat. Główne funkcje: darmowe spiny i symbole wild. Najważniejsze dane: RTP 96,2%, średnia zmienność i maksymalna wygrana 433x stawki. Motywy: kasyno i karty do gry. Dostępna jest oficjalna darmowa wersja demo.

Zobacz najlepsze kasyna ze slotami

Nie potwierdziliśmy jeszcze, który partner oferuje tę grę.

Czytaj pełny poradnikDołącz za darmo, aby mieć swoją listę na każdym urządzeniu
Więcej
138 slotów Quickspin Dołącz za darmo, aby obserwować Quickspin i widzieć nowe sloty przed innymi
Slot Flip Royale studia Quickspin

Krótka odpowiedź

Flip Royale to slot studia Quickspin (2022). Najważniejsze dane: RTP 96,2%, średnia zmienność i maksymalna wygrana 433x. Mechanika: 10 linii wypłat; funkcje: darmowe spiny i symbole wild. Dostępna jest oficjalna darmowa wersja demo. RTP może się różnić w zależności od kasyna.

Na tej stronie11 sekcji

Najważniejsze parametry

RTP
96,2%
0,16 pkt proc. powyżej mediany (96,04%)
Zmienność
Średnia3 z 6 na naszej skali zmienności
Maks. wygrana
433x
Wyższa niż w 4% slotów z naszej bazy
Plansza
5×3
Wypłaty
10 linii wypłat
Premiera
20 maj 2022
Zakres stawek
0,10 $–1000 $
Jackpot
Brak

Najwyżej oceniane kasyna (sprawdź dostępność gry)

Nie potwierdziliśmy jeszcze, który partner oferuje tę grę.

Informacja o reklamach: obecnie nic nie zarabiamy na wymienionych markach; jeśli to się zmieni, poinformujemy o tym przy każdej ofercie. Jak zarabiamy

  • Aurivo Casino100% do 1000 $ + 200 darmowych spinów30x od bonusu
    Odbierz 200 spinów + 100% w Aurivo Casino (otwiera się w nowej karcie)

    18+. Nowi klienci. Min. depozyt 20 $. Obrót 30x od bonusu. Maks. stawka 5 $. 30 dni. 200 spinów w grze Book of Dead po 0,20 $. Przyznawane w dziennych pakietach po 20 przez 10 dni. Obowiązuje pełny regulamin.

    Najważniejsze warunki

    Wszystkie istotne warunki są w wierszu powyżej.

    Obowiązuje pełny regulamin. Graj odpowiedzialnie.

  • Velmora150 darmowych spinów bez obrotu Zatrzymujesz każdą wygranąBez obrotu
    Odbierz 150 spinów bez obrotu w Velmora (otwiera się w nowej karcie)

    18+. Nowi klienci. Min. depozyt 20 $. Bez obrotu. 7 dni. 150 spinów w grze Big Bass Bonanza po 0,10 $. Obowiązuje pełny regulamin.

    Najważniejsze warunki

    Wszystkie istotne warunki są w wierszu powyżej.

    Obowiązuje pełny regulamin. Graj odpowiedzialnie.

  • Kronos Royale200% do 2000 $ + 10% cotygodniowego cashbacku40x od bonusu
    Odbierz bonus 200% w Kronos Royale (otwiera się w nowej karcie)

    18+. Nowi klienci. Min. depozyt 50 $. Obrót 40x od bonusu. Maks. stawka 10 $. 60 dni. Obowiązuje pełny regulamin.

    Najważniejsze warunki
    Cashback
    Cashback: 10% tygodniowych strat netto w kasynie (od poniedziałku do niedzieli), wypłacane co poniedziałek jako gotówka bez obrotu, maksymalnie 500 $ tygodniowo.

    Obowiązuje pełny regulamin. Graj odpowiedzialnie.

Dostępność gier zależy od kasyna i kraju.

Ile kosztuje godzina gry?

Motywy:

Kasyno i kości

Darmowe demo Dla członków

Wypróbuj Flip Royale na wirtualne środki, zanim zdecydujesz, czy grać na prawdziwe pieniądze. Oficjalne wersje demo Quickspin są darmowe dla członków GambGenius.

Dostęp członkowski – pełny poradnik odblokowany

Jak grać w Flip Royale (tylko dla członków)

Wygrana pada, gdy jednakowe symbole wylądują na aktywnej linii wypłat, zwykle od lewej do prawej, zaczynając od skrajnego lewego bębna. Łączna stawka rozkłada się na linie, a każda wygrana na linii to stawka na linię pomnożona przez wartość symbolu z tabeli wypłat.

Flip Royale to gra na planszy 5×3; wypłaty: 10 linii wypłat.

  1. Ustaw stawkę. Wybierz łączną stawkę na spin od 0,10 $ do 1000 $. Wygrane są wypłacane jako wielokrotność tej stawki.
  2. Sprawdź tabelę wypłat. Otwórz ekran informacyjny gry, aby zobaczyć, ile płaci każdy symbol i jakie dokładnie zasady obowiązują w tej wersji.
  3. Zakręć. O wyniku każdego spinu decyduje certyfikowany generator liczb losowych, niezależnie od poprzednich spinów.
  4. Uruchom bonus. Zbierz wymaganą liczbę symboli scatter, aby rozpocząć darmowe spiny.

Pełny poradnik do Flip Royale: jak działają wygrane, 2 funkcje i 4 wskazówki strategiczne

  • Twój plan stawek: budżet 50 $ → około 0,25 $ na spin (średnia zmienność)
  • Ile kosztuje RTP 96,2% na każde 100 $ obrotu: średnio 3,80 $
  • Wyjaśnienie 2 funkcji: darmowe spiny, symbole wild
  • Plany stawek dla budżetów od 20 $ do 250 $, sprawdzone względem minimalnej stawki 0,10 $
  • Porównanie 3 wersji RTP: 96,2%, 94,18%, 87,07%
  • 4 sloty w tym samym stylu z wyższym RTP (do 98,06%)
  • Wskazówki strategiczne i planer sesji dla Flip Royale

Za darmo · bez karty · tylko 18+

Nigdy nie sprzedajemy danych · eksport lub usunięcie w każdej chwili · Co zyskują członkowie?

Jak działają wygrane (tylko dla członków)

Ile kosztuje RTP 96,2% na każde 100 $ obrotu i maks. wygrana 433x przy stawce 1 $

Główna nagroda jest ograniczona do 433x stawki. Przy spinie za 1 $ to 433 $, a przy 0,20 $ – 86,60 $. Po osiągnięciu limitu runda zwykle od razu się kończy.

Co oznacza RTP 96,2%

Oczekiwany zwrot = stawka × 96,2%
Przy łącznych zakładach 100 $ długoterminowa średnia strata wynosi 3,80 $

RTP to długoterminowa średnia z milionów spinów. Każda pojedyncza sesja może skończyć się wynikiem dużo wyższym lub niższym, zwłaszcza w grze takiej jak ta (średnia zmienność).

Funkcje w praktyce (tylko dla członków)

Wyjaśnienie 2 funkcji: darmowe spiny, symbole wild

Darmowe spiny

Runda bonusowa ze spinami, które nie obciążają twojego salda, zwykle uruchamiana przez trzy lub więcej symboli scatter. Wygrane z rundy trafiają na saldo, a wiele gier pozwala ponownie uruchomić dodatkowe spiny.

Symbole wild

Wildy zastępują zwykłe symbole płatne i pomagają uzupełnić zwycięskie kombinacje. Zwykle nie zastępują symboli scatter ani bonusowych.

Wskazówki strategiczne (tylko dla członków)

  • Dopasuj stawkę do zmienności. Średnia zmienność równoważy częstotliwość i wysokość wygranych. Licz się z przestojami między funkcjami, ale bez skrajnych wahań. Prosta zasada: miej budżet na co najmniej 200 spinów – przy budżecie 50 $ sugerowana stawka to około 0,25 $.

Jeszcze 3 wskazówki i planer sesji

  • Sprawdź, w którą wersję RTP grasz. Quickspin oferuje tę grę w wersjach: 96,2%, 94,18%, 87,07%. Otwórz zasady gry w swoim kasynie i wybieraj serwisy z wersją 96,2%.
  • Obrót bonusem: przy RTP 96,2% zrealizowanie obrotu 1000 $ kosztuje średnio około 38,00 $. Sprawdź warunki bonusu, bo niektóre kasyna wykluczają konkretne gry. Policz to w kalkulatorze obrotu.
  • Ustaw limity, zanim zakręcisz. Z góry ustal limit strat i czas sesji i przestań grać, gdy osiągniesz którykolwiek z nich. Żaden wzór ani system obstawiania nie zmienia wyniku spinu.

Więcej na ten temat w poradnikach RTP i zmienność slotów w praktyce oraz zarządzanie bankrollem.

Czy mieści się w twoim budżecie? (tylko dla członków)

Plany stawek dla budżetów od 20 $ do 250 $, sprawdzone względem minimalnej stawki 0,10 $

Przy takim poziomie zmienności (zmienność: średnia) sugerujemy budżet na co najmniej 200 spinów. Oto, co to oznacza dla Flip Royale (stawki od 0,10 $ do 1000 $; maksymalna stawka: 1000 $).

Plany stawek dla Flip Royale
BudżetStawka na spinŚredni koszt 200 spinów
20 $0,10 $0,76 $
50 $0,25 $1,90 $
100 $0,50 $3,80 $
250 $1,25 $9,50 $

To tylko średnie: krótka sesja może skończyć się wynikiem dużo wyższym lub niższym. Przed grą ustaw limit strat.

Wersje RTP (tylko dla członków)

Porównanie 3 wersji RTP: 96,2%, 94,18%, 87,07%

Quickspin udostępnia Flip Royale w 3 wersjach RTP, a każde kasyno samo wybiera, którą uruchamia. Przy zakładach za 1000 $ wersja 87,07% kosztuje średnio o około 91,30 $ więcej niż wersja 96,2%.

Wersje RTP slotu Flip Royale
WersjaŚredni koszt na każde 100 $ obrotuDopłata względem najlepszej
96,2% (najlepsza)3,80 $—
94,18%5,82 $+2,02 $
87,07%12,93 $+9,13 $

Otwórz zasady lub ekran informacyjny gry w swoim kasynie, aby sprawdzić, którą wersję uruchamia.

Widzisz w kasynie inną wersję? Jak działają zgłoszenia RTP od członków

Ten sam styl, lepsze RTP (tylko dla członków)

4 sloty w tym samym stylu z wyższym RTP (do 98,06%)

Sloty z tą samą mechaniką (linie wypłat) i tym samym poziomem zmienności (zmienność: średnia) co Flip Royale, ale z wyższym opublikowanym RTP. Kasyna nadal mogą uruchamiać niższe wersje każdego z nich.

Pytania

Najczęściej zadawane pytania

Kto stworzył Flip Royale?

Flip Royale to gra studia Quickspin, wydana w 2022 roku.

Jakie RTP ma Flip Royale?

Domyślne RTP slotu Flip Royale wynosi 96,2%. Quickspin udostępnia też wersje z RTP 94,18%, 87,07%, więc sprawdź ekran informacyjny gry w swoim kasynie.

Czy Flip Royale ma wysoką zmienność?

Zmienność slotu Flip Royale w naszej klasyfikacji: średnia zmienność. Średnia zmienność równoważy częstotliwość i wysokość wygranych.

Jaka jest maksymalna wygrana w Flip Royale?

Maksymalna wygrana w Flip Royale to 433x stawki, czyli 433 $ przy spinie za 1 $.

Czy mogę zagrać w Flip Royale za darmo?

Tak. Członkowie GambGenius mogą za darmo zagrać na tej stronie w oficjalne demo Flip Royale od Quickspin. Gra toczy się wyłącznie na wirtualne środki, więc wygranych z dema nie można wypłacić. Demo jest przeznaczone dla graczy w wieku od 18 lat.

Czy Flip Royale ma zakup bonusu?

W sprawdzonych przez nas źródłach Flip Royale nie ma opcji zakupu bonusu.

Skąd pochodzą te dane

Źródła parametrów: oficjalna strona dostawcy i 1 niezależna baza slotów. Kasyna mogą uruchamiać wersje z niższym RTP, więc przed grą zawsze sprawdzaj zasady gry.

Grafika gry © Quickspin, pokazana w celu identyfikacji gry.

Redakcja GambGenius

Parametry sprawdzone:

Nasi redaktorzy czytają cały regulamin każdej oferty i wyliczają wartość oczekiwaną bonusu, zanim trafi on do zestawienia. Przeczytaj naszą politykę redakcyjną.

Dołącz za darmo, aby mieć swoją listę na każdym urządzeniu

Flip Royale · Najwyżej oceniane kasyna

Zobacz najlepsze kasyna ze slotami

Nie potwierdziliśmy jeszcze, który partner oferuje tę grę.

Niedostępny u naszych partnerów

Podobne sloty, w które zagrasz u naszych partnerów

18+ · Nowi klienci · Obowiązuje regulamin. Dostępność zależy od kraju.

Hazard ma pozostać rozrywką

Ustaw limity depozytów, zanim zaczniesz grać, nigdy nie próbuj odgrywać strat i rób regularne przerwy. Jeśli gra przestaje sprawiać przyjemność, bezpłatna i poufna pomoc jest dostępna całą dobę, 7 dni w tygodniu.

Narzędzia odpowiedzialnej gry