Tylko 18+. Hazard może uzależniać – graj odpowiedzialnie.

Slot studia Pragmatic Play

Hellvis Wild

RTP
96,01%
Zmienność
Wysoka
Maks. wygrana
5000x

Studio Pragmatic Play wypuściło slot Hellvis Wild w 2023 roku. Rozgrywka toczy się na planszy 5×3 i oferuje 243 sposoby na wygraną. Główne funkcje: mnożniki, symbole wild i respiny. W skrócie: RTP 96,01%, wysoka zmienność i maksymalna wygrana 5000x stawki. Motyw: muzyka. Dostępna jest oficjalna darmowa wersja demo.

Zagraj w kasynie Aurivo Casino (otwiera się w nowej karcie)

Oferuje gry Pragmatic Play · sprawdź, czy Hellvis Wild jest dostępny w lobby w twoim kraju.

18+. Nowi klienci. Min. depozyt 20 $. Obrót 30x od bonusu. Maks. stawka 5 $. 30 dni. 200 spinów w grze Book of Dead po 0,20 $. Przyznawane w dziennych pakietach po 20 przez 10 dni. Obowiązuje pełny regulamin.

Najważniejsze warunki

18+. Tylko dla nowych klientów. Min. depozyt 20 $. Wymóg obrotu 30x od bonusu. Maks. stawka 5 $ w trakcie obrotu. Darmowe spiny w grze Book of Dead o wartości 0,20 $ za spin. Spiny przyznawane w dziennych pakietach po 20 przez 10 dni. Oferta ważna 30 dni. Obowiązuje pełny regulamin. Graj odpowiedzialnie.

Dodano: 1022 sloty Pragmatic Play
Slot Hellvis Wild studia Pragmatic Play

Krótka odpowiedź

Hellvis Wild to slot studia Pragmatic Play (2023). Najważniejsze dane: RTP 96,01%, wysoka zmienność i maksymalna wygrana 5000x. Mechanika: 243 sposoby na wygraną; funkcje: mnożniki, symbole wild i respiny. Dostępna jest oficjalna darmowa wersja demo. RTP może się różnić w zależności od kasyna.

Najważniejsze parametry

RTP
96,01%
Zmienność
Wysoka
Maks. wygrana
5000x
Plansza
5×3
Wypłaty
243 sposoby na wygraną
Premiera
20 czerwca 2023

Dostawca nie opublikował: zakres stawek, jackpot

Kasyna z grami Pragmatic Play

  • Aurivo Casino100% do 1000 $ + 200 darmowych spinów30x od bonusuOferuje gry Pragmatic Play
    Zagraj w Aurivo Casino (otwiera się w nowej karcie)

    18+. Nowi klienci. Min. depozyt 20 $. Obrót 30x od bonusu. Maks. stawka 5 $. 30 dni. 200 spinów w grze Book of Dead po 0,20 $. Przyznawane w dziennych pakietach po 20 przez 10 dni. Obowiązuje pełny regulamin.

    Najważniejsze warunki

    18+. Tylko dla nowych klientów. Min. depozyt 20 $. Wymóg obrotu 30x od bonusu. Maks. stawka 5 $ w trakcie obrotu. Darmowe spiny w grze Book of Dead o wartości 0,20 $ za spin. Spiny przyznawane w dziennych pakietach po 20 przez 10 dni. Oferta ważna 30 dni. Obowiązuje pełny regulamin. Graj odpowiedzialnie.

  • Velmora150 darmowych spinów bez obrotu Zatrzymujesz każdą wygranąBez obrotuOferuje gry Pragmatic Play
    Zagraj w Velmora (otwiera się w nowej karcie)

    18+. Nowi klienci. Min. depozyt 20 $. Bez obrotu. 7 dni. 150 spinów w grze Big Bass Bonanza po 0,10 $. Obowiązuje pełny regulamin.

    Najważniejsze warunki

    18+. Tylko dla nowych klientów. Min. depozyt 20 $. Wygrane bez obrotu. Darmowe spiny w grze Big Bass Bonanza o wartości 0,10 $ za spin. Oferta ważna 7 dni. Obowiązuje pełny regulamin. Graj odpowiedzialnie.

  • Lunaro100% do 300 $ + 100 darmowych spinów25x od bonusuOferuje gry Pragmatic Play
    Zagraj w Lunaro (otwiera się w nowej karcie)

    18+. Nowi klienci. Min. depozyt 10 $. Obrót 25x od bonusu. Maks. stawka 5 $. 30 dni. 100 spinów w grze Gates of Olympus po 0,20 $. Obowiązuje pełny regulamin.

    Najważniejsze warunki

    18+. Tylko dla nowych klientów. Min. depozyt 10 $. Wymóg obrotu 25x od bonusu. Maks. stawka 5 $ w trakcie obrotu. Darmowe spiny w grze Gates of Olympus o wartości 0,20 $ za spin. Oferta ważna 30 dni. Obowiązuje pełny regulamin. Graj odpowiedzialnie.

Sprawdź, czy Hellvis Wild jest dostępny w lobby w twoim kraju.

Ile kosztuje godzina gry?

Motywy:

Muzyka i nocne życie

Darmowe demo Dla członków

Wypróbuj Hellvis Wild na wirtualne środki, zanim zdecydujesz, czy grać na prawdziwe pieniądze. Oficjalne wersje demo Pragmatic Play są darmowe dla członków GambGenius.

Dostęp członkowski – pełny poradnik odblokowany

Jak grać w Hellvis Wild (tylko dla członków)

Zamiast stałych linii wypłacają jednakowe symbole na sąsiednich bębnach w dowolnej pozycji, zaczynając od skrajnego lewego bębna. Im więcej pasujących symboli na każdym bębnie, tym więcej sposobów, na jakie kombinacja wypłaca.

Hellvis Wild to gra na planszy 5×3; wypłaty: 243 sposoby na wygraną.

  1. Ustaw stawkę. Wybierz łączną stawkę na spin. Wygrane są wypłacane jako wielokrotność tej stawki.
  2. Sprawdź tabelę wypłat. Otwórz ekran informacyjny gry, aby zobaczyć, ile płaci każdy symbol i jakie dokładnie zasady obowiązują w tej wersji.
  3. Zakręć. O wyniku każdego spinu decyduje certyfikowany generator liczb losowych, niezależnie od poprzednich spinów.

Pełny poradnik do Hellvis Wild: jak działają wygrane, 3 funkcje i 3 wskazówki strategiczne

  • Twój plan stawek: budżet 50 $ → około 0,17 $ na spin (wysoka zmienność)
  • Ile kosztuje RTP 96,01% na każde 100 $ obrotu: średnio 3,99 $
  • Wyjaśnienie 3 funkcji: mnożniki, symbole wild, respiny
  • Plany stawek dla budżetów od 20 $ do 250 $, sprawdzone względem minimalnej stawki 0,20 $
  • 4 sloty w tym samym stylu z wyższym RTP (do 98,12%)
  • Wskazówki strategiczne i planer sesji dla Hellvis Wild

Za darmo · bez karty · tylko 18+

Nigdy nie sprzedajemy danych · eksport lub usunięcie w każdej chwili · Co zyskują członkowie?

Jak działają wygrane (tylko dla członków)

Ile kosztuje RTP 96,01% na każde 100 $ obrotu i maks. wygrana 5000x przy stawce 1 $

Główna nagroda jest ograniczona do 5000x stawki. Przy spinie za 1 $ to 5000 $, a przy 0,20 $ – 1000 $. Po osiągnięciu limitu runda zwykle od razu się kończy.

Mnożniki są stosowane do wygranych w chwili ich wylądowania; w wielu grach kilka mnożników sumuje się lub mnoży przez siebie – i stąd biorą się największe wygrane.

Co oznacza RTP 96,01%

Oczekiwany zwrot = stawka × 96,01%
Przy łącznych zakładach 100 $ długoterminowa średnia strata wynosi 3,99 $

RTP to długoterminowa średnia z milionów spinów. Każda pojedyncza sesja może skończyć się wynikiem dużo wyższym lub niższym, zwłaszcza w grze takiej jak ta (wysoka zmienność).

Funkcje w praktyce (tylko dla członków)

Wyjaśnienie 3 funkcji: mnożniki, symbole wild, respiny

Mnożniki

Mnożniki zwiększają wygraną o ustaloną krotność, np. 2x lub 10x. Mogą być przypisane do symboli, obejmować cały spin albo rosnąć w trakcie funkcji – to one najczęściej stoją za największymi wygranymi.

Symbole wild

Wildy zastępują zwykłe symbole płatne i pomagają uzupełnić zwycięskie kombinacje. Zwykle nie zastępują symboli scatter ani bonusowych.

Respiny

Wybrane bębny lub cała plansza kręcą się ponownie bez nowej stawki – zwykle po wylądowaniu określonej kombinacji symboli albo w ramach funkcji typu „prawie trafienie”.

Wskazówki strategiczne (tylko dla członków)

  • Dopasuj stawkę do zmienności. Wysoka zmienność skupia zwrot w rzadkich, dużych wygranych. Długie serie przegranych są normalne. Utrzymuj niskie stawki (około 1% budżetu na sesję lub mniej), aby przetrwać wahania. Prosta zasada: miej budżet na co najmniej 300 spinów – przy budżecie 50 $ sugerowana stawka to około 0,17 $.

Jeszcze 2 wskazówki i planer sesji

  • Obrót bonusem: przy RTP 96,01% zrealizowanie obrotu 1000 $ kosztuje średnio około 39,90 $. Sprawdź warunki bonusu, bo niektóre kasyna wykluczają konkretne gry. Policz to w kalkulatorze obrotu.
  • Ustaw limity, zanim zakręcisz. Z góry ustal limit strat i czas sesji i przestań grać, gdy osiągniesz którykolwiek z nich. Żaden wzór ani system obstawiania nie zmienia wyniku spinu.

Więcej na ten temat w poradnikach RTP i zmienność slotów w praktyce oraz zarządzanie bankrollem.

Czy mieści się w twoim budżecie? (tylko dla członków)

Plany stawek dla budżetów od 20 $ do 250 $, sprawdzone względem minimalnej stawki 0,20 $

Przy takim poziomie zmienności (zmienność: wysoka) sugerujemy budżet na co najmniej 300 spinów. Oto, co to oznacza dla Hellvis Wild.

Plany stawek dla Hellvis Wild
BudżetStawka na spinZakres stawekŚredni koszt 300 spinów
20 $0,07 $Poniżej minimalnej stawki 0,20 $0,80 $
50 $0,17 $Poniżej minimalnej stawki 0,20 $1,99 $
100 $0,33 $Pasuje3,99 $
250 $0,83 $Pasuje9,97 $

To tylko średnie: krótka sesja może skończyć się wynikiem dużo wyższym lub niższym. Przed grą ustaw limit strat.

Ten sam styl, lepsze RTP (tylko dla członków)

4 sloty w tym samym stylu z wyższym RTP (do 98,12%)

Sloty z tą samą mechaniką (sposoby na wygraną) i tym samym poziomem zmienności (zmienność: wysoka) co Hellvis Wild, ale z wyższym opublikowanym RTP. Kasyna nadal mogą uruchamiać niższe wersje każdego z nich.

Pytania

Najczęściej zadawane pytania

Kto stworzył Hellvis Wild?

Hellvis Wild to gra studia Pragmatic Play, wydana w 2023 roku.

Jakie RTP ma Hellvis Wild?

Domyślne RTP slotu Hellvis Wild wynosi 96,01%.

Czy Hellvis Wild ma wysoką zmienność?

Zmienność slotu Hellvis Wild w naszej klasyfikacji: wysoka zmienność. Wysoka zmienność skupia zwrot w rzadkich, dużych wygranych.

Jaka jest maksymalna wygrana w Hellvis Wild?

Maksymalna wygrana w Hellvis Wild to 5000x stawki, czyli 5000 $ przy spinie za 1 $.

Czy mogę zagrać w Hellvis Wild za darmo?

Tak. Członkowie GambGenius mogą za darmo zagrać na tej stronie w oficjalne demo Hellvis Wild od Pragmatic Play. Gra toczy się wyłącznie na wirtualne środki, więc wygranych z dema nie można wypłacić. Demo jest przeznaczone dla graczy w wieku od 18 lat.

Czy Hellvis Wild ma zakup bonusu?

W sprawdzonych przez nas źródłach Hellvis Wild nie ma opcji zakupu bonusu.

Gdzie mogę zagrać w Hellvis Wild?

Gry Pragmatic Play oferują: Aurivo Casino, Velmora i Lunaro. Przed rejestracją sprawdź, czy Hellvis Wild jest dostępny w lobby w twoim kraju. 18+ · Nowi klienci · Obowiązuje regulamin. Dostępność zależy od kraju.

Skąd pochodzą te dane

Źródła parametrów: oficjalna strona dostawcy i 1 niezależna baza slotów. Kasyna mogą uruchamiać wersje z niższym RTP, więc przed grą zawsze sprawdzaj zasady gry.

Grafika gry © Pragmatic Play, pokazana w celu identyfikacji gry.

Hellvis Wild · Aurivo Casino · 100% do 1000 $

Zagraj w kasynie Aurivo (otwiera się w nowej karcie)

18+. Nowi klienci. Min. depozyt 20 $. Obrót 30x od bonusu. Maks. stawka 5 $. 30 dni. 200 spinów w grze Book of Dead po 0,20 $. Przyznawane w dziennych pakietach po 20 przez 10 dni. Obowiązuje pełny regulamin.

Hazard ma pozostać rozrywką

Ustaw limity depozytów, zanim zaczniesz grać, nigdy nie próbuj odgrywać strat i rób regularne przerwy. Jeśli gra przestaje sprawiać przyjemność, bezpłatna i poufna pomoc jest dostępna całą dobę, 7 dni w tygodniu.

Narzędzia odpowiedzialnej gry