Tylko 18+. Hazard może uzależniać – graj odpowiedzialnie.

Slot studia Bullshark Games

Mafia Clash

RTP
96,35%
Zmienność
Wysoka
Maks. wygrana
10 000x

Mafia Clash to slot studia Bullshark Games z 2023 roku. Rozgrywka toczy się na planszy 5×4 z 20 liniami wypłat. Główne funkcje: mnożniki, symbole wild i darmowe spiny. Najważniejsze dane: RTP 96,35%, wysoka zmienność i maksymalna wygrana 10 000x stawki. Motyw: świat przestępczy. Dostępna jest oficjalna darmowa wersja demo.

Zobacz najlepsze kasyna ze slotami

Nie potwierdziliśmy jeszcze, który partner oferuje tę grę.

Czytaj pełny poradnikDołącz za darmo, aby mieć swoją listę na każdym urządzeniu
Więcej
42 sloty Bullshark Games Dołącz za darmo, aby obserwować Bullshark Games i widzieć nowe sloty przed innymi
Slot Mafia Clash studia Bullshark Games

Krótka odpowiedź

Mafia Clash to slot studia Bullshark Games (2023). Najważniejsze dane: RTP 96,35%, wysoka zmienność i maksymalna wygrana 10 000x. Mechanika: 20 linii wypłat; funkcje: mnożniki, symbole wild i darmowe spiny. Dostępna jest oficjalna darmowa wersja demo. RTP może się różnić w zależności od kasyna.

Na tej stronie11 sekcji

Najważniejsze parametry

RTP
96,35%
0,31 pkt proc. powyżej mediany (96,04%)
Zmienność
Wysoka5 z 6 na naszej skali zmienności
Maks. wygrana
10 000x
Wyższa niż w 64% slotów z naszej bazy
Częstotliwość wygranych
31,92% (średnio 1 na 3,1 spinu)
Plansza
5×4
Wypłaty
20 linii wypłat
Premiera
22 lis 2023
Zakres stawek
0,10 $–100 $
Jackpot
Brak

Najwyżej oceniane kasyna (sprawdź dostępność gry)

Nie potwierdziliśmy jeszcze, który partner oferuje tę grę.

Informacja o reklamach: obecnie nic nie zarabiamy na wymienionych markach; jeśli to się zmieni, poinformujemy o tym przy każdej ofercie. Jak zarabiamy

  • Aurivo Casino100% do 1000 $ + 200 darmowych spinów30x od bonusu
    Odbierz 200 spinów + 100% w Aurivo Casino (otwiera się w nowej karcie)

    18+. Nowi klienci. Min. depozyt 20 $. Obrót 30x od bonusu. Maks. stawka 5 $. 30 dni. 200 spinów w grze Book of Dead po 0,20 $. Przyznawane w dziennych pakietach po 20 przez 10 dni. Obowiązuje pełny regulamin.

    Najważniejsze warunki

    Wszystkie istotne warunki są w wierszu powyżej.

    Obowiązuje pełny regulamin. Graj odpowiedzialnie.

  • Velmora150 darmowych spinów bez obrotu Zatrzymujesz każdą wygranąBez obrotu
    Odbierz 150 spinów bez obrotu w Velmora (otwiera się w nowej karcie)

    18+. Nowi klienci. Min. depozyt 20 $. Bez obrotu. 7 dni. 150 spinów w grze Big Bass Bonanza po 0,10 $. Obowiązuje pełny regulamin.

    Najważniejsze warunki

    Wszystkie istotne warunki są w wierszu powyżej.

    Obowiązuje pełny regulamin. Graj odpowiedzialnie.

  • Kronos Royale200% do 2000 $ + 10% cotygodniowego cashbacku40x od bonusu
    Odbierz bonus 200% w Kronos Royale (otwiera się w nowej karcie)

    18+. Nowi klienci. Min. depozyt 50 $. Obrót 40x od bonusu. Maks. stawka 10 $. 60 dni. Obowiązuje pełny regulamin.

    Najważniejsze warunki
    Cashback
    Cashback: 10% tygodniowych strat netto w kasynie (od poniedziałku do niedzieli), wypłacane co poniedziałek jako gotówka bez obrotu, maksymalnie 500 $ tygodniowo.

    Obowiązuje pełny regulamin. Graj odpowiedzialnie.

Dostępność gier zależy od kasyna i kraju.

Ile kosztuje godzina gry?

Motywy:

Przestępczość i skoki

Darmowe demo Dla członków

Wypróbuj Mafia Clash na wirtualne środki, zanim zdecydujesz, czy grać na prawdziwe pieniądze. Oficjalne wersje demo Bullshark Games są darmowe dla członków GambGenius.

Dostęp członkowski – pełny poradnik odblokowany

Jak grać w Mafia Clash (tylko dla członków)

Wygrana pada, gdy jednakowe symbole wylądują na aktywnej linii wypłat, zwykle od lewej do prawej, zaczynając od skrajnego lewego bębna. Łączna stawka rozkłada się na linie, a każda wygrana na linii to stawka na linię pomnożona przez wartość symbolu z tabeli wypłat.

Mafia Clash to gra na planszy 5×4; wypłaty: 20 linii wypłat.

  1. Ustaw stawkę. Wybierz łączną stawkę na spin od 0,10 $ do 100 $. Wygrane są wypłacane jako wielokrotność tej stawki.
  2. Sprawdź tabelę wypłat. Otwórz ekran informacyjny gry, aby zobaczyć, ile płaci każdy symbol i jakie dokładnie zasady obowiązują w tej wersji.
  3. Zakręć. O wyniku każdego spinu decyduje certyfikowany generator liczb losowych, niezależnie od poprzednich spinów.
  4. Uruchom bonus. Zbierz wymaganą liczbę symboli scatter, aby rozpocząć darmowe spiny.

Pełny poradnik do Mafia Clash: jak działają wygrane, 3 funkcje i 4 wskazówki strategiczne

  • Twój plan stawek: budżet 50 $ → około 0,17 $ na spin (wysoka zmienność)
  • Ile kosztuje RTP 96,35% na każde 100 $ obrotu: średnio 3,65 $
  • Wyjaśnienie 3 funkcji: mnożniki, symbole wild, darmowe spiny
  • Plany stawek dla budżetów od 20 $ do 250 $, sprawdzone względem minimalnej stawki 0,10 $
  • Porównanie 2 wersji RTP: 96,35%, 94,3%
  • 4 sloty w tym samym stylu z wyższym RTP (do 99%)
  • Wskazówki strategiczne i planer sesji dla Mafia Clash

Za darmo · bez karty · tylko 18+

Nigdy nie sprzedajemy danych · eksport lub usunięcie w każdej chwili · Co zyskują członkowie?

Jak działają wygrane (tylko dla członków)

Ile kosztuje RTP 96,35% na każde 100 $ obrotu i maks. wygrana 10 000x przy stawce 1 $

Główna nagroda jest ograniczona do 10 000x stawki. Przy spinie za 1 $ to 10 000 $, a przy 0,20 $ – 2000 $. Po osiągnięciu limitu runda zwykle od razu się kończy.

Mnożniki są stosowane do wygranych w chwili ich wylądowania; w wielu grach kilka mnożników sumuje się lub mnoży przez siebie – i stąd biorą się największe wygrane.

Co oznacza RTP 96,35%

Oczekiwany zwrot = stawka × 96,35%
Przy łącznych zakładach 100 $ długoterminowa średnia strata wynosi 3,65 $

RTP to długoterminowa średnia z milionów spinów. Każda pojedyncza sesja może skończyć się wynikiem dużo wyższym lub niższym, zwłaszcza w grze takiej jak ta (wysoka zmienność).

Opublikowana częstotliwość wygranych wynosi 31,92%, czyli średnio jeden na 3,1 spinu coś zwraca – choć wiele z tych wygranych jest mniejszych od stawki.

Funkcje w praktyce (tylko dla członków)

Wyjaśnienie 3 funkcji: mnożniki, symbole wild, darmowe spiny

Mnożniki

Mnożniki zwiększają wygraną o ustaloną krotność, np. 2x lub 10x. Mogą być przypisane do symboli, obejmować cały spin albo rosnąć w trakcie funkcji – to one najczęściej stoją za największymi wygranymi.

Symbole wild

Wildy zastępują zwykłe symbole płatne i pomagają uzupełnić zwycięskie kombinacje. Zwykle nie zastępują symboli scatter ani bonusowych.

Darmowe spiny

Runda bonusowa ze spinami, które nie obciążają twojego salda, zwykle uruchamiana przez trzy lub więcej symboli scatter. Wygrane z rundy trafiają na saldo, a wiele gier pozwala ponownie uruchomić dodatkowe spiny.

Wskazówki strategiczne (tylko dla członków)

  • Dopasuj stawkę do zmienności. Wysoka zmienność skupia zwrot w rzadkich, dużych wygranych. Długie serie przegranych są normalne. Utrzymuj niskie stawki (około 1% budżetu na sesję lub mniej), aby przetrwać wahania. Prosta zasada: miej budżet na co najmniej 300 spinów – przy budżecie 50 $ sugerowana stawka to około 0,17 $.

Jeszcze 3 wskazówki i planer sesji

  • Sprawdź, w którą wersję RTP grasz. Bullshark Games oferuje tę grę w wersjach: 96,35%, 94,3%. Otwórz zasady gry w swoim kasynie i wybieraj serwisy z wersją 96,35%.
  • Obrót bonusem: przy RTP 96,35% zrealizowanie obrotu 1000 $ kosztuje średnio około 36,50 $. Sprawdź warunki bonusu, bo niektóre kasyna wykluczają konkretne gry. Policz to w kalkulatorze obrotu.
  • Ustaw limity, zanim zakręcisz. Z góry ustal limit strat i czas sesji i przestań grać, gdy osiągniesz którykolwiek z nich. Żaden wzór ani system obstawiania nie zmienia wyniku spinu.

Więcej na ten temat w poradnikach RTP i zmienność slotów w praktyce oraz zarządzanie bankrollem.

Czy mieści się w twoim budżecie? (tylko dla członków)

Plany stawek dla budżetów od 20 $ do 250 $, sprawdzone względem minimalnej stawki 0,10 $

Przy takim poziomie zmienności (zmienność: wysoka) sugerujemy budżet na co najmniej 300 spinów. Oto, co to oznacza dla Mafia Clash (stawki od 0,10 $ do 100 $; maksymalna stawka: 100 $).

Plany stawek dla Mafia Clash
BudżetStawka na spinZakres stawekŚredni koszt 300 spinów
20 $0,07 $Poniżej minimalnej stawki 0,10 $0,73 $
50 $0,17 $Pasuje1,83 $
100 $0,33 $Pasuje3,65 $
250 $0,83 $Pasuje9,13 $

To tylko średnie: krótka sesja może skończyć się wynikiem dużo wyższym lub niższym. Przed grą ustaw limit strat.

Wersje RTP (tylko dla członków)

Porównanie 2 wersji RTP: 96,35%, 94,3%

Bullshark Games udostępnia Mafia Clash w 2 wersjach RTP, a każde kasyno samo wybiera, którą uruchamia. Przy zakładach za 1000 $ wersja 94,3% kosztuje średnio o około 20,50 $ więcej niż wersja 96,35%.

Wersje RTP slotu Mafia Clash
WersjaŚredni koszt na każde 100 $ obrotuDopłata względem najlepszej
96,35% (najlepsza)3,65 $—
94,3%5,70 $+2,05 $

Otwórz zasady lub ekran informacyjny gry w swoim kasynie, aby sprawdzić, którą wersję uruchamia.

Widzisz w kasynie inną wersję? Jak działają zgłoszenia RTP od członków

Ten sam styl, lepsze RTP (tylko dla członków)

4 sloty w tym samym stylu z wyższym RTP (do 99%)

Sloty z tą samą mechaniką (linie wypłat) i tym samym poziomem zmienności (zmienność: wysoka) co Mafia Clash, ale z wyższym opublikowanym RTP. Kasyna nadal mogą uruchamiać niższe wersje każdego z nich.

Pytania

Najczęściej zadawane pytania

Kto stworzył Mafia Clash?

Mafia Clash to gra studia Bullshark Games, wydana w 2023 roku.

Jakie RTP ma Mafia Clash?

Domyślne RTP slotu Mafia Clash wynosi 96,35%. Bullshark Games udostępnia też wersje z RTP 94,3%, więc sprawdź ekran informacyjny gry w swoim kasynie.

Czy Mafia Clash ma wysoką zmienność?

Zmienność slotu Mafia Clash w naszej klasyfikacji: wysoka zmienność. Wysoka zmienność skupia zwrot w rzadkich, dużych wygranych.

Jaka jest maksymalna wygrana w Mafia Clash?

Maksymalna wygrana w Mafia Clash to 10 000x stawki, czyli 10 000 $ przy spinie za 1 $.

Czy mogę zagrać w Mafia Clash za darmo?

Tak. Członkowie GambGenius mogą za darmo zagrać na tej stronie w oficjalne demo Mafia Clash od Bullshark Games. Gra toczy się wyłącznie na wirtualne środki, więc wygranych z dema nie można wypłacić. Demo jest przeznaczone dla graczy w wieku od 18 lat.

Czy Mafia Clash ma zakup bonusu?

W sprawdzonych przez nas źródłach Mafia Clash nie ma opcji zakupu bonusu.

Skąd pochodzą te dane

Parametry zgodnie z publikacją dostawcy. Kasyna mogą uruchamiać wersje z niższym RTP, więc przed grą zawsze sprawdzaj zasady gry.

Grafika gry © Bullshark Games, pokazana w celu identyfikacji gry.

Redakcja GambGenius

Parametry sprawdzone:

Nasi redaktorzy czytają cały regulamin każdej oferty i wyliczają wartość oczekiwaną bonusu, zanim trafi on do zestawienia. Przeczytaj naszą politykę redakcyjną.

Dołącz za darmo, aby mieć swoją listę na każdym urządzeniu

Mafia Clash · Najwyżej oceniane kasyna

Zobacz najlepsze kasyna ze slotami

Nie potwierdziliśmy jeszcze, który partner oferuje tę grę.

Niedostępny u naszych partnerów

Podobne sloty, w które zagrasz u naszych partnerów

18+ · Nowi klienci · Obowiązuje regulamin. Dostępność zależy od kraju.

Hazard ma pozostać rozrywką

Ustaw limity depozytów, zanim zaczniesz grać, nigdy nie próbuj odgrywać strat i rób regularne przerwy. Jeśli gra przestaje sprawiać przyjemność, bezpłatna i poufna pomoc jest dostępna całą dobę, 7 dni w tygodniu.

Narzędzia odpowiedzialnej gry