Tylko 18+. Hazard może uzależniać – graj odpowiedzialnie.

Slot studia Yggdrasil

Power Plant

RTP
96%
Zmienność
Niska

Power Plant to slot online studia Yggdrasil, wydany w 2017 roku. Gra ma 82 linie wypłat. Główne funkcje: symbole wild, wildy w stosach i respiny. Najważniejsze dane: RTP 96% i niska zmienność. Motyw: kosmos.

Informacja o reklamach: obecnie nic nie zarabiamy na wymienionych markach; jeśli to się zmieni, poinformujemy o tym przy każdej ofercie. Jak zarabiamy

Zagraj w kasynie Lunaro (otwiera się w nowej karcie)

Oferuje gry Yggdrasil · sprawdź, czy Power Plant jest dostępny w lobby w twoim kraju.

18+. Nowi klienci. Min. depozyt 10 $. Obrót 25x od bonusu. Maks. stawka 5 $. 30 dni. 100 spinów w grze Gates of Olympus po 0,20 $. Obowiązuje pełny regulamin.

Najważniejsze warunki

Wszystkie istotne warunki są w wierszu powyżej.

Obowiązuje pełny regulamin. Graj odpowiedzialnie.

Czytaj pełny poradnikDołącz za darmo, aby mieć swoją listę na każdym urządzeniu
Więcej
174 sloty Yggdrasil Dołącz za darmo, aby obserwować Yggdrasil i widzieć nowe sloty przed innymi
Slot Power Plant studia Yggdrasil

Krótka odpowiedź

Power Plant to slot studia Yggdrasil (2017). Najważniejsze dane: RTP 96% i niska zmienność. Mechanika: 82 linie wypłat; funkcje: symbole wild, wildy w stosach i respiny. RTP może się różnić w zależności od kasyna.

Na tej stronie9 sekcji

Najważniejsze parametry

RTP
96%
0,04 pkt proc. poniżej mediany (96,04%)
Zmienność
Niska1 z 6 na naszej skali zmienności
Wypłaty
82 linie wypłat
Premiera
24 kwi 2017
Jackpot
Brak

Dostawca nie opublikował: maksymalna wygrana, plansza, zakres stawek

Kasyna z grami Yggdrasil

Informacja o reklamach: obecnie nic nie zarabiamy na wymienionych markach; jeśli to się zmieni, poinformujemy o tym przy każdej ofercie. Jak zarabiamy

  • Lunaro100% do 300 $ + 100 darmowych spinów25x od bonusuOferuje gry Yggdrasil
    Zagraj w Lunaro (otwiera się w nowej karcie)

    18+. Nowi klienci. Min. depozyt 10 $. Obrót 25x od bonusu. Maks. stawka 5 $. 30 dni. 100 spinów w grze Gates of Olympus po 0,20 $. Obowiązuje pełny regulamin.

    Najważniejsze warunki

    Wszystkie istotne warunki są w wierszu powyżej.

    Obowiązuje pełny regulamin. Graj odpowiedzialnie.

Sprawdź, czy Power Plant jest dostępny w lobby w twoim kraju.

Ile kosztuje godzina gry?

Motywy:

Kosmos i sci-fi
Dostęp członkowski – pełny poradnik odblokowany

Jak grać w Power Plant (tylko dla członków)

Wygrana pada, gdy jednakowe symbole wylądują na aktywnej linii wypłat, zwykle od lewej do prawej, zaczynając od skrajnego lewego bębna. Łączna stawka rozkłada się na linie, a każda wygrana na linii to stawka na linię pomnożona przez wartość symbolu z tabeli wypłat.

Power Plant – wypłaty: 82 linie wypłat.

  1. Ustaw stawkę. Wybierz łączną stawkę na spin. Wygrane są wypłacane jako wielokrotność tej stawki.
  2. Sprawdź tabelę wypłat. Otwórz ekran informacyjny gry, aby zobaczyć, ile płaci każdy symbol i jakie dokładnie zasady obowiązują w tej wersji.
  3. Zakręć. O wyniku każdego spinu decyduje certyfikowany generator liczb losowych, niezależnie od poprzednich spinów.

Pełny poradnik do Power Plant: jak działają wygrane, 3 funkcje i 3 wskazówki strategiczne

  • Twój plan stawek: budżet 50 $ → około 0,50 $ na spin (niska zmienność)
  • Ile kosztuje RTP 96% na każde 100 $ obrotu: średnio 4,00 $
  • Wyjaśnienie 3 funkcji: symbole wild, wildy w stosach, respiny
  • Plany stawek dla budżetów od 20 $ do 250 $
  • 4 sloty w tym samym stylu z wyższym RTP (do 98,6%)
  • Wskazówki strategiczne i planer sesji dla Power Plant

Za darmo · bez karty · tylko 18+

Nigdy nie sprzedajemy danych · eksport lub usunięcie w każdej chwili · Co zyskują członkowie?

Jak działają wygrane (tylko dla członków)

Ile kosztuje RTP 96% na każde 100 $ obrotu

Co oznacza RTP 96%

Oczekiwany zwrot = stawka × 96%
Przy łącznych zakładach 100 $ długoterminowa średnia strata wynosi 4,00 $

RTP to długoterminowa średnia z milionów spinów. Każda pojedyncza sesja może skończyć się wynikiem dużo wyższym lub niższym, zwłaszcza w grze takiej jak ta (niska zmienność).

Funkcje w praktyce (tylko dla członków)

Wyjaśnienie 3 funkcji: symbole wild, wildy w stosach, respiny

Symbole wild

Wildy zastępują zwykłe symbole płatne i pomagają uzupełnić zwycięskie kombinacje. Zwykle nie zastępują symboli scatter ani bonusowych.

Wildy w stosach

Wildy pojawiają się w pionowych stosach zajmujących kilka pozycji na bębnie, co może połączyć wygrane na wielu liniach naraz.

Respiny

Wybrane bębny lub cała plansza kręcą się ponownie bez nowej stawki – zwykle po wylądowaniu określonej kombinacji symboli albo w ramach funkcji typu „prawie trafienie”.

Wskazówki strategiczne (tylko dla członków)

  • Dopasuj stawkę do zmienności. Niska zmienność to częste, mniejsze wygrane i stabilniejsze saldo. Pasuje do dłuższych sesji i obracania bonusem, ale duże mnożniki zdarzają się rzadko. Prosta zasada: miej budżet na co najmniej 100 spinów – przy budżecie 50 $ sugerowana stawka to około 0,50 $.

Jeszcze 2 wskazówki i planer sesji

  • Obrót bonusem: przy RTP 96% zrealizowanie obrotu 1000 $ kosztuje średnio około 40,00 $. Sprawdź warunki bonusu, bo niektóre kasyna wykluczają konkretne gry. Policz to w kalkulatorze obrotu.
  • Ustaw limity, zanim zakręcisz. Z góry ustal limit strat i czas sesji i przestań grać, gdy osiągniesz którykolwiek z nich. Żaden wzór ani system obstawiania nie zmienia wyniku spinu.

Więcej na ten temat w poradnikach RTP i zmienność slotów w praktyce oraz zarządzanie bankrollem.

Czy mieści się w twoim budżecie? (tylko dla członków)

Plany stawek dla budżetów od 20 $ do 250 $

Przy takim poziomie zmienności (zmienność: niska) sugerujemy budżet na co najmniej 100 spinów. Oto, co to oznacza dla Power Plant.

Plany stawek dla Power Plant
BudżetStawka na spinZakres stawekŚredni koszt 100 spinów
20 $0,20 $Zakres stawek nieopublikowany0,80 $
50 $0,50 $Zakres stawek nieopublikowany2 $
100 $1 $Zakres stawek nieopublikowany4 $
250 $2,50 $Zakres stawek nieopublikowany10 $

To tylko średnie: krótka sesja może skończyć się wynikiem dużo wyższym lub niższym. Przed grą ustaw limit strat.

Ten sam styl, lepsze RTP (tylko dla członków)

4 sloty w tym samym stylu z wyższym RTP (do 98,6%)

Sloty z tą samą mechaniką (linie wypłat) i tym samym poziomem zmienności (zmienność: niska) co Power Plant, ale z wyższym opublikowanym RTP. Kasyna nadal mogą uruchamiać niższe wersje każdego z nich.

Pytania

Najczęściej zadawane pytania

Kto stworzył Power Plant?

Power Plant to gra studia Yggdrasil, wydana w 2017 roku.

Jakie RTP ma Power Plant?

Domyślne RTP slotu Power Plant wynosi 96%.

Czy Power Plant ma wysoką zmienność?

Zmienność slotu Power Plant w naszej klasyfikacji: niska zmienność. Niska zmienność to częste, mniejsze wygrane i stabilniejsze saldo.

Czy mogę zagrać w Power Plant za darmo?

Obecnie nie w GambGenius: nie mamy na liście oficjalnego dema Power Plant od Yggdrasil.

Czy Power Plant ma zakup bonusu?

W sprawdzonych przez nas źródłach Power Plant nie ma opcji zakupu bonusu.

Gdzie mogę zagrać w Power Plant?

Gry Yggdrasil oferuje: Lunaro. Przed rejestracją sprawdź, czy Power Plant jest dostępny w lobby w twoim kraju. 18+ · Nowi klienci · Obowiązuje regulamin. Dostępność zależy od kraju.

Skąd pochodzą te dane

Źródła parametrów: zarchiwizowana kopia opublikowanej strony i inne opublikowane źródła. Kasyna mogą uruchamiać wersje z niższym RTP, więc przed grą zawsze sprawdzaj zasady gry.

Grafika gry © Yggdrasil, pokazana w celu identyfikacji gry.

Redakcja GambGenius

Parametry sprawdzone:

Nasi redaktorzy czytają cały regulamin każdej oferty i wyliczają wartość oczekiwaną bonusu, zanim trafi on do zestawienia. Przeczytaj naszą politykę redakcyjną.

Dołącz za darmo, aby mieć swoją listę na każdym urządzeniu

Power Plant · Lunaro · 100% do 300 $

Zagraj w kasynie Lunaro (otwiera się w nowej karcie)

18+. Nowi klienci. Min. depozyt 10 $. Obrót 25x od bonusu. Maks. stawka 5 $. 30 dni. 100 spinów w grze Gates of Olympus po 0,20 $. Obowiązuje pełny regulamin.

Hazard ma pozostać rozrywką

Ustaw limity depozytów, zanim zaczniesz grać, nigdy nie próbuj odgrywać strat i rób regularne przerwy. Jeśli gra przestaje sprawiać przyjemność, bezpłatna i poufna pomoc jest dostępna całą dobę, 7 dni w tygodniu.

Narzędzia odpowiedzialnej gry