Tylko 18+. Hazard może uzależniać – graj odpowiedzialnie.

Slot studia Relax Gaming

Snake Arena 2

RTP
96,1%
Zmienność
Bardzo wysoka
Maks. wygrana
50 000x

Snake Arena 2 to slot online studia Relax Gaming, wydany w 2025 roku. Rozgrywka toczy się na planszy o 6 bębnach z 14 liniami wypłat. Główne funkcje: ulepszanie symboli i Hold and Win. W skrócie: RTP 96,1%, bardzo wysoka zmienność i maksymalna wygrana 50 000x stawki. Motywy: fantasy i średniowiecze. Gra należy do serii Snake Arena. Dostępna jest oficjalna darmowa wersja demo.

Informacja o reklamach: obecnie nic nie zarabiamy na wymienionych markach; jeśli to się zmieni, poinformujemy o tym przy każdej ofercie. Jak zarabiamy

Zagraj w kasynie Aurivo Casino (otwiera się w nowej karcie)

Oferuje gry Relax Gaming · sprawdź, czy Snake Arena 2 jest dostępny w lobby w twoim kraju.

18+. Nowi klienci. Min. depozyt 20 $. Obrót 30x od bonusu. Maks. stawka 5 $. 30 dni. 200 spinów w grze Book of Dead po 0,20 $. Przyznawane w dziennych pakietach po 20 przez 10 dni. Obowiązuje pełny regulamin.

Najważniejsze warunki

Wszystkie istotne warunki są w wierszu powyżej.

Obowiązuje pełny regulamin. Graj odpowiedzialnie.

Czytaj pełny poradnikDołącz za darmo, aby mieć swoją listę na każdym urządzeniu
Więcej
206 slotów Relax Gaming Dołącz za darmo, aby obserwować Relax Gaming i widzieć nowe sloty przed innymi
Slot Snake Arena 2 studia Relax Gaming

Krótka odpowiedź

Snake Arena 2 to slot studia Relax Gaming (2025). Najważniejsze dane: RTP 96,1%, bardzo wysoka zmienność i maksymalna wygrana 50 000x. Mechanika: 14 linii wypłat; funkcje: ulepszanie symboli i Hold and Win. Dostępna jest oficjalna darmowa wersja demo. RTP może się różnić w zależności od kasyna.

Na tej stronie11 sekcji

Najważniejsze parametry

RTP
96,1%
0,06 pkt proc. powyżej mediany (96,04%)
Zmienność
Bardzo wysoka6 z 6 na naszej skali zmienności
Maks. wygrana
50 000x
Wyższa niż w 97% slotów z naszej bazy
Częstotliwość wygranych
24,6% (średnio 1 na 4,1 spinu)
Plansza
6 bębnów
Wypłaty
14 linii wypłat
Premiera
18 lis 2025
Zakres stawek
0,10 $–20 $
Jackpot
Brak

Kasyna z grami Relax Gaming

Informacja o reklamach: obecnie nic nie zarabiamy na wymienionych markach; jeśli to się zmieni, poinformujemy o tym przy każdej ofercie. Jak zarabiamy

  • Aurivo Casino100% do 1000 $ + 200 darmowych spinów30x od bonusuOferuje gry Relax Gaming
    Zagraj w Aurivo Casino (otwiera się w nowej karcie)

    18+. Nowi klienci. Min. depozyt 20 $. Obrót 30x od bonusu. Maks. stawka 5 $. 30 dni. 200 spinów w grze Book of Dead po 0,20 $. Przyznawane w dziennych pakietach po 20 przez 10 dni. Obowiązuje pełny regulamin.

    Najważniejsze warunki

    Wszystkie istotne warunki są w wierszu powyżej.

    Obowiązuje pełny regulamin. Graj odpowiedzialnie.

Sprawdź, czy Snake Arena 2 jest dostępny w lobby w twoim kraju.

Ile kosztuje godzina gry?

Motywy:

Fantasy i magiaLegendy i historia

Część serii Snake Arena.

Darmowe demo Dla członków

Wypróbuj Snake Arena 2 na wirtualne środki, zanim zdecydujesz, czy grać na prawdziwe pieniądze. Oficjalne wersje demo Relax Gaming są darmowe dla członków GambGenius.

Dostęp członkowski – pełny poradnik odblokowany

Jak grać w Snake Arena 2 (tylko dla członków)

Wygrana pada, gdy jednakowe symbole wylądują na aktywnej linii wypłat, zwykle od lewej do prawej, zaczynając od skrajnego lewego bębna. Łączna stawka rozkłada się na linie, a każda wygrana na linii to stawka na linię pomnożona przez wartość symbolu z tabeli wypłat.

Snake Arena 2 to gra na planszy 6 bębnów; wypłaty: 14 linii wypłat.

  1. Ustaw stawkę. Wybierz łączną stawkę na spin od 0,10 $ do 20 $. Wygrane są wypłacane jako wielokrotność tej stawki.
  2. Sprawdź tabelę wypłat. Otwórz ekran informacyjny gry, aby zobaczyć, ile płaci każdy symbol i jakie dokładnie zasady obowiązują w tej wersji.
  3. Zakręć. O wyniku każdego spinu decyduje certyfikowany generator liczb losowych, niezależnie od poprzednich spinów.

Pełny poradnik do Snake Arena 2: jak działają wygrane, 2 funkcje i 4 wskazówki strategiczne

  • Twój plan stawek: budżet 50 $ → około 0,12 $ na spin (bardzo wysoka zmienność)
  • Ile kosztuje RTP 96,1% na każde 100 $ obrotu: średnio 3,90 $
  • Wyjaśnienie 2 funkcji: ulepszanie symboli, Hold and Win
  • Plany stawek dla budżetów od 20 $ do 250 $, sprawdzone względem minimalnej stawki 0,10 $
  • Porównanie 3 wersji RTP: 96,1%, 94%, 86%
  • 4 sloty w tym samym stylu z wyższym RTP (do 99%)
  • Wskazówki strategiczne i planer sesji dla Snake Arena 2

Za darmo · bez karty · tylko 18+

Nigdy nie sprzedajemy danych · eksport lub usunięcie w każdej chwili · Co zyskują członkowie?

Jak działają wygrane (tylko dla członków)

Ile kosztuje RTP 96,1% na każde 100 $ obrotu i maks. wygrana 50 000x przy stawce 1 $

Główna nagroda jest ograniczona do 50 000x stawki. Przy spinie za 1 $ to 50 000 $, a przy 0,20 $ – 10 000 $. Po osiągnięciu limitu runda zwykle od razu się kończy.

Co oznacza RTP 96,1%

Oczekiwany zwrot = stawka × 96,1%
Przy łącznych zakładach 100 $ długoterminowa średnia strata wynosi 3,90 $

RTP to długoterminowa średnia z milionów spinów. Każda pojedyncza sesja może skończyć się wynikiem dużo wyższym lub niższym, zwłaszcza w grze takiej jak ta (bardzo wysoka zmienność).

Opublikowana częstotliwość wygranych wynosi 24,6%, czyli średnio jeden na 4,1 spinu coś zwraca – choć wiele z tych wygranych jest mniejszych od stawki.

Funkcje w praktyce (tylko dla członków)

Wyjaśnienie 2 funkcji: ulepszanie symboli, Hold and Win

Ulepszanie symboli

W trakcie funkcji nisko płatne symbole zamieniają się w wyżej płatne.

Hold and Win

Odpowiednia liczba specjalnych symboli z wartościami lub monet uruchamia funkcję respinów: te symbole zostają zablokowane, licznik respinów resetuje się po każdym nowym takim symbolu, a ich wartości są sumowane na koniec funkcji.

Wskazówki strategiczne (tylko dla członków)

  • Dopasuj stawkę do zmienności. Bardzo wysoka zmienność oznacza, że większość spinów przegrywa, a spora część zwrotu pochodzi z rzadkich, dużych funkcji. Traktuj taką grę jako rozrywkę ze ścisłym budżetem i stawką około 0,5% budżetu na sesję lub mniejszą. Prosta zasada: miej budżet na co najmniej 400 spinów – przy budżecie 50 $ sugerowana stawka to około 0,12 $.

Jeszcze 3 wskazówki i planer sesji

  • Sprawdź, w którą wersję RTP grasz. Relax Gaming oferuje tę grę w wersjach: 96,1%, 94%, 86%. Otwórz zasady gry w swoim kasynie i wybieraj serwisy z wersją 96,1%.
  • Obrót bonusem: przy RTP 96,1% zrealizowanie obrotu 1000 $ kosztuje średnio około 39,00 $. Sprawdź warunki bonusu, bo niektóre kasyna wykluczają konkretne gry. Policz to w kalkulatorze obrotu.
  • Ustaw limity, zanim zakręcisz. Z góry ustal limit strat i czas sesji i przestań grać, gdy osiągniesz którykolwiek z nich. Żaden wzór ani system obstawiania nie zmienia wyniku spinu.

Więcej na ten temat w poradnikach RTP i zmienność slotów w praktyce oraz zarządzanie bankrollem.

Czy mieści się w twoim budżecie? (tylko dla członków)

Plany stawek dla budżetów od 20 $ do 250 $, sprawdzone względem minimalnej stawki 0,10 $

Przy takim poziomie zmienności (zmienność: bardzo wysoka) sugerujemy budżet na co najmniej 400 spinów. Oto, co to oznacza dla Snake Arena 2 (stawki od 0,10 $ do 20 $; maksymalna stawka: 20 $).

Plany stawek dla Snake Arena 2
BudżetStawka na spinZakres stawekŚredni koszt 400 spinów
20 $0,05 $Poniżej minimalnej stawki 0,10 $0,78 $
50 $0,12 $Pasuje1,95 $
100 $0,25 $Pasuje3,90 $
250 $0,62 $Pasuje9,75 $

To tylko średnie: krótka sesja może skończyć się wynikiem dużo wyższym lub niższym. Przed grą ustaw limit strat.

Wersje RTP (tylko dla członków)

Porównanie 3 wersji RTP: 96,1%, 94%, 86%

Relax Gaming udostępnia Snake Arena 2 w 3 wersjach RTP, a każde kasyno samo wybiera, którą uruchamia. Przy zakładach za 1000 $ wersja 86% kosztuje średnio o około 101 $ więcej niż wersja 96,1%.

Wersje RTP slotu Snake Arena 2
WersjaŚredni koszt na każde 100 $ obrotuDopłata względem najlepszej
96,1% (najlepsza)3,90 $—
94%6,00 $+2,10 $
86%14,00 $+10,10 $

Otwórz zasady lub ekran informacyjny gry w swoim kasynie, aby sprawdzić, którą wersję uruchamia.

Widzisz w kasynie inną wersję? Jak działają zgłoszenia RTP od członków

Ten sam styl, lepsze RTP (tylko dla członków)

4 sloty w tym samym stylu z wyższym RTP (do 99%)

Sloty z tą samą mechaniką (linie wypłat) i tym samym poziomem zmienności (zmienność: bardzo wysoka) co Snake Arena 2, ale z wyższym opublikowanym RTP. Kasyna nadal mogą uruchamiać niższe wersje każdego z nich.

Pytania

Najczęściej zadawane pytania

Kto stworzył Snake Arena 2?

Snake Arena 2 to gra studia Relax Gaming, wydana w 2025 roku.

Jakie RTP ma Snake Arena 2?

Domyślne RTP slotu Snake Arena 2 wynosi 96,1%. Relax Gaming udostępnia też wersje z RTP 94%, 86%, więc sprawdź ekran informacyjny gry w swoim kasynie.

Czy Snake Arena 2 ma wysoką zmienność?

Zmienność slotu Snake Arena 2 w naszej klasyfikacji: bardzo wysoka zmienność. Bardzo wysoka zmienność oznacza, że większość spinów przegrywa, a spora część zwrotu pochodzi z rzadkich, dużych funkcji.

Jaka jest maksymalna wygrana w Snake Arena 2?

Maksymalna wygrana w Snake Arena 2 to 50 000x stawki, czyli 50 000 $ przy spinie za 1 $.

Czy mogę zagrać w Snake Arena 2 za darmo?

Tak. Członkowie GambGenius mogą za darmo zagrać na tej stronie w oficjalne demo Snake Arena 2 od Relax Gaming. Gra toczy się wyłącznie na wirtualne środki, więc wygranych z dema nie można wypłacić. Demo jest przeznaczone dla graczy w wieku od 18 lat.

Czy Snake Arena 2 ma zakup bonusu?

W sprawdzonych przez nas źródłach Snake Arena 2 nie ma opcji zakupu bonusu.

Gdzie mogę zagrać w Snake Arena 2?

Gry Relax Gaming oferuje: Aurivo Casino. Przed rejestracją sprawdź, czy Snake Arena 2 jest dostępny w lobby w twoim kraju. 18+ · Nowi klienci · Obowiązuje regulamin. Dostępność zależy od kraju.

Skąd pochodzą te dane

Źródła parametrów: oficjalna strona dostawcy i 1 niezależna baza slotów. Kasyna mogą uruchamiać wersje z niższym RTP, więc przed grą zawsze sprawdzaj zasady gry.

Grafika gry © Relax Gaming, pokazana w celu identyfikacji gry.

Redakcja GambGenius

Parametry sprawdzone:

Nasi redaktorzy czytają cały regulamin każdej oferty i wyliczają wartość oczekiwaną bonusu, zanim trafi on do zestawienia. Przeczytaj naszą politykę redakcyjną.

Dołącz za darmo, aby mieć swoją listę na każdym urządzeniu

Snake Arena 2 · Aurivo Casino · 100% do 1000 $

Zagraj w kasynie Aurivo (otwiera się w nowej karcie)

18+. Nowi klienci. Min. depozyt 20 $. Obrót 30x od bonusu. Maks. stawka 5 $. 30 dni. 200 spinów w grze Book of Dead po 0,20 $. Przyznawane w dziennych pakietach po 20 przez 10 dni. Obowiązuje pełny regulamin.

Hazard ma pozostać rozrywką

Ustaw limity depozytów, zanim zaczniesz grać, nigdy nie próbuj odgrywać strat i rób regularne przerwy. Jeśli gra przestaje sprawiać przyjemność, bezpłatna i poufna pomoc jest dostępna całą dobę, 7 dni w tygodniu.

Narzędzia odpowiedzialnej gry