Tylko 18+. Hazard może uzależniać – graj odpowiedzialnie.

Slot studia Play'n GO

Sweet 27

RTP
96%
Zmienność
Wysoka

Sweet 27 to slot studia Play'n GO z 2017 roku. Rozgrywka toczy się na planszy 3×3. Główne funkcje: darmowe spiny i symbole wild. W skrócie: RTP 96% i wysoka zmienność. Motywy: klasyczne sloty i jedzenie. Dostępna jest oficjalna darmowa wersja demo.

Informacja o reklamach: obecnie nic nie zarabiamy na wymienionych markach; jeśli to się zmieni, poinformujemy o tym przy każdej ofercie. Jak zarabiamy

Zagraj w kasynie Aurivo Casino (otwiera się w nowej karcie)

Oferuje gry Play'n GO · sprawdź, czy Sweet 27 jest dostępny w lobby w twoim kraju.

18+. Nowi klienci. Min. depozyt 20 $. Obrót 30x od bonusu. Maks. stawka 5 $. 30 dni. 200 spinów w grze Book of Dead po 0,20 $. Przyznawane w dziennych pakietach po 20 przez 10 dni. Obowiązuje pełny regulamin.

Najważniejsze warunki

Wszystkie istotne warunki są w wierszu powyżej.

Obowiązuje pełny regulamin. Graj odpowiedzialnie.

Czytaj pełny poradnikDołącz za darmo, aby mieć swoją listę na każdym urządzeniu
Więcej
534 sloty Play'n GO Dołącz za darmo, aby obserwować Play'n GO i widzieć nowe sloty przed innymi
Slot Sweet 27 studia Play'n GO

Krótka odpowiedź

Sweet 27 to slot studia Play'n GO (2017). Najważniejsze dane: RTP 96% i wysoka zmienność. Funkcje: darmowe spiny i symbole wild. Dostępna jest oficjalna darmowa wersja demo. RTP może się różnić w zależności od kasyna.

Na tej stronie9 sekcji

Najważniejsze parametry

RTP
96%
0,04 pkt proc. poniżej mediany (96,04%)
Zmienność
Wysoka5 z 6 na naszej skali zmienności
Plansza
3×3
Premiera
27 cze 2017

Dostawca nie opublikował: maksymalna wygrana, zakres stawek, jackpot

Kasyna z grami Play'n GO

Informacja o reklamach: obecnie nic nie zarabiamy na wymienionych markach; jeśli to się zmieni, poinformujemy o tym przy każdej ofercie. Jak zarabiamy

  • Aurivo Casino100% do 1000 $ + 200 darmowych spinów30x od bonusuOferuje gry Play'n GO
    Zagraj w Aurivo Casino (otwiera się w nowej karcie)

    18+. Nowi klienci. Min. depozyt 20 $. Obrót 30x od bonusu. Maks. stawka 5 $. 30 dni. 200 spinów w grze Book of Dead po 0,20 $. Przyznawane w dziennych pakietach po 20 przez 10 dni. Obowiązuje pełny regulamin.

    Najważniejsze warunki

    Wszystkie istotne warunki są w wierszu powyżej.

    Obowiązuje pełny regulamin. Graj odpowiedzialnie.

  • Solstice Spins50 darmowych spinów bez depozytu + 100% do 500 $35x od bonusuOferuje gry Play'n GO
    Zagraj w Solstice Spins (otwiera się w nowej karcie)

    18+. Nowi klienci. Min. depozyt: brak przy darmowych spinach; 20 $ przy bonusie od depozytu. Obrót 35x od bonusu. Maks. stawka 5 $. 14 dni. 50 spinów w grze Starburst po 0,10 $. Limit wygranych ze spinów: 100 $. Obowiązuje pełny regulamin.

    Najważniejsze warunki

    Wszystkie istotne warunki są w wierszu powyżej.

    Obowiązuje pełny regulamin. Graj odpowiedzialnie.

  • Opalis125% do 750 $ + 125 darmowych spinów35x od bonusuOferuje gry Play'n GO
    Zagraj w Opalis (otwiera się w nowej karcie)

    18+. Nowi klienci. Min. depozyt 20 $. Obrót 35x od bonusu. Maks. stawka 5 $. 21 dni. 125 spinów w grze Sweet Bonanza po 0,20 $. Obowiązuje pełny regulamin.

    Najważniejsze warunki

    Wszystkie istotne warunki są w wierszu powyżej.

    Obowiązuje pełny regulamin. Graj odpowiedzialnie.

Sprawdź, czy Sweet 27 jest dostępny w lobby w twoim kraju.

Ile kosztuje godzina gry?

Motywy:

Owocówki i klasykiJedzenie i napoje

Darmowe demo Dla członków

Wypróbuj Sweet 27 na wirtualne środki, zanim zdecydujesz, czy grać na prawdziwe pieniądze. Oficjalne wersje demo Play'n GO są darmowe dla członków GambGenius.

Dostęp członkowski – pełny poradnik odblokowany

Jak grać w Sweet 27 (tylko dla członków)

Ta gra ma własny system oceny wygranych. Sprawdź w tabeli wypłat w grze, jak dokładnie tworzą się kombinacje.

Sweet 27 to gra na planszy 3×3.

  1. Ustaw stawkę. Wybierz łączną stawkę na spin. Wygrane są wypłacane jako wielokrotność tej stawki.
  2. Sprawdź tabelę wypłat. Otwórz ekran informacyjny gry, aby zobaczyć, ile płaci każdy symbol i jakie dokładnie zasady obowiązują w tej wersji.
  3. Zakręć. O wyniku każdego spinu decyduje certyfikowany generator liczb losowych, niezależnie od poprzednich spinów.
  4. Uruchom bonus. Zbierz wymaganą liczbę symboli scatter, aby rozpocząć darmowe spiny.

Pełny poradnik do Sweet 27: jak działają wygrane, 2 funkcje i 3 wskazówki strategiczne

  • Twój plan stawek: budżet 50 $ → około 0,17 $ na spin (wysoka zmienność)
  • Ile kosztuje RTP 96% na każde 100 $ obrotu: średnio 4,00 $
  • Wyjaśnienie 2 funkcji: darmowe spiny, symbole wild
  • Plany stawek dla budżetów od 20 $ do 250 $
  • Wskazówki strategiczne i planer sesji dla Sweet 27

Za darmo · bez karty · tylko 18+

Nigdy nie sprzedajemy danych · eksport lub usunięcie w każdej chwili · Co zyskują członkowie?

Jak działają wygrane (tylko dla członków)

Ile kosztuje RTP 96% na każde 100 $ obrotu

Co oznacza RTP 96%

Oczekiwany zwrot = stawka × 96%
Przy łącznych zakładach 100 $ długoterminowa średnia strata wynosi 4,00 $

RTP to długoterminowa średnia z milionów spinów. Każda pojedyncza sesja może skończyć się wynikiem dużo wyższym lub niższym, zwłaszcza w grze takiej jak ta (wysoka zmienność).

Funkcje w praktyce (tylko dla członków)

Wyjaśnienie 2 funkcji: darmowe spiny, symbole wild

Darmowe spiny

Runda bonusowa ze spinami, które nie obciążają twojego salda, zwykle uruchamiana przez trzy lub więcej symboli scatter. Wygrane z rundy trafiają na saldo, a wiele gier pozwala ponownie uruchomić dodatkowe spiny.

Symbole wild

Wildy zastępują zwykłe symbole płatne i pomagają uzupełnić zwycięskie kombinacje. Zwykle nie zastępują symboli scatter ani bonusowych.

Wskazówki strategiczne (tylko dla członków)

  • Dopasuj stawkę do zmienności. Wysoka zmienność skupia zwrot w rzadkich, dużych wygranych. Długie serie przegranych są normalne. Utrzymuj niskie stawki (około 1% budżetu na sesję lub mniej), aby przetrwać wahania. Prosta zasada: miej budżet na co najmniej 300 spinów – przy budżecie 50 $ sugerowana stawka to około 0,17 $.

Jeszcze 2 wskazówki i planer sesji

  • Obrót bonusem: przy RTP 96% zrealizowanie obrotu 1000 $ kosztuje średnio około 40,00 $. Sprawdź warunki bonusu, bo niektóre kasyna wykluczają konkretne gry. Policz to w kalkulatorze obrotu.
  • Ustaw limity, zanim zakręcisz. Z góry ustal limit strat i czas sesji i przestań grać, gdy osiągniesz którykolwiek z nich. Żaden wzór ani system obstawiania nie zmienia wyniku spinu.

Więcej na ten temat w poradnikach RTP i zmienność slotów w praktyce oraz zarządzanie bankrollem.

Czy mieści się w twoim budżecie? (tylko dla członków)

Plany stawek dla budżetów od 20 $ do 250 $

Przy takim poziomie zmienności (zmienność: wysoka) sugerujemy budżet na co najmniej 300 spinów. Oto, co to oznacza dla Sweet 27.

Plany stawek dla Sweet 27
BudżetStawka na spinZakres stawekŚredni koszt 300 spinów
20 $0,07 $Zakres stawek nieopublikowany0,80 $
50 $0,17 $Zakres stawek nieopublikowany2 $
100 $0,33 $Zakres stawek nieopublikowany4 $
250 $0,83 $Zakres stawek nieopublikowany10 $

To tylko średnie: krótka sesja może skończyć się wynikiem dużo wyższym lub niższym. Przed grą ustaw limit strat.

Pytania

Najczęściej zadawane pytania

Kto stworzył Sweet 27?

Sweet 27 to gra studia Play'n GO, wydana w 2017 roku.

Jakie RTP ma Sweet 27?

Domyślne RTP slotu Sweet 27 wynosi 96%.

Czy Sweet 27 ma wysoką zmienność?

Zmienność slotu Sweet 27 w naszej klasyfikacji: wysoka zmienność. Wysoka zmienność skupia zwrot w rzadkich, dużych wygranych.

Czy mogę zagrać w Sweet 27 za darmo?

Tak. Członkowie GambGenius mogą za darmo zagrać na tej stronie w oficjalne demo Sweet 27 od Play'n GO. Gra toczy się wyłącznie na wirtualne środki, więc wygranych z dema nie można wypłacić. Demo jest przeznaczone dla graczy w wieku od 18 lat.

Czy Sweet 27 ma zakup bonusu?

W sprawdzonych przez nas źródłach Sweet 27 nie ma opcji zakupu bonusu.

Gdzie mogę zagrać w Sweet 27?

Gry Play'n GO oferują: Aurivo Casino, Solstice Spins i Opalis. Przed rejestracją sprawdź, czy Sweet 27 jest dostępny w lobby w twoim kraju. 18+ · Nowi klienci · Obowiązuje regulamin. Dostępność zależy od kraju.

Skąd pochodzą te dane

Źródła parametrów: oficjalna strona dostawcy i 1 niezależna baza slotów. Kasyna mogą uruchamiać wersje z niższym RTP, więc przed grą zawsze sprawdzaj zasady gry.

Grafika gry © Play'n GO, pokazana w celu identyfikacji gry.

Redakcja GambGenius

Parametry sprawdzone:

Nasi redaktorzy czytają cały regulamin każdej oferty i wyliczają wartość oczekiwaną bonusu, zanim trafi on do zestawienia. Przeczytaj naszą politykę redakcyjną.

Dołącz za darmo, aby mieć swoją listę na każdym urządzeniu

Sweet 27 · Aurivo Casino · 100% do 1000 $

Zagraj w kasynie Aurivo (otwiera się w nowej karcie)

18+. Nowi klienci. Min. depozyt 20 $. Obrót 30x od bonusu. Maks. stawka 5 $. 30 dni. 200 spinów w grze Book of Dead po 0,20 $. Przyznawane w dziennych pakietach po 20 przez 10 dni. Obowiązuje pełny regulamin.

Hazard ma pozostać rozrywką

Ustaw limity depozytów, zanim zaczniesz grać, nigdy nie próbuj odgrywać strat i rób regularne przerwy. Jeśli gra przestaje sprawiać przyjemność, bezpłatna i poufna pomoc jest dostępna całą dobę, 7 dni w tygodniu.

Narzędzia odpowiedzialnej gry