Doar 18+. Jocurile de noroc pot crea dependență – Te rugăm să joci responsabil.

Slot Amusnet (EGT)

Caramel Drops

RTP
96,49 %
Volatilitate
Foarte ridicată

Caramel Drops este un slot de la Amusnet (EGT) care urmează să fie lansat. Se joacă pe o grilă de 7×7. Funcții principale: role în cascadă, multiplicatori, rotiri gratuite și opțiunea Bonus Buy. Cifre-cheie: RTP de 96,49 % și volatilitate foarte ridicată. Temă: dulciuri. Face parte din seria Caramel. Lansarea este programată pentru 17 noiembrie 2026.

Data lansării: 17 noiembrie 2026

Joacă demo-ul gratuit (cont gratuit) (se deschide pe site-ul demo al furnizorului Amusnet (EGT), într-o filă nouă)Citește ghidul completÎnscrie-te gratuit ca să-l găsești în cont din ziua lansării
Mai mult
425 de sloturi Amusnet (EGT) Înscrie-te gratuit ca să urmărești Amusnet (EGT) și să vezi sloturile lui noi înaintea tuturor
Slotul Caramel Drops de la Amusnet (EGT)

Răspuns rapid

Caramel Drops este un slot Amusnet (EGT) cu un RTP de 96,49 % și volatilitate foarte ridicată. Are role în cascadă, multiplicatori și rotiri gratuite. Lansarea este programată pentru 17 noiembrie 2026. Este disponibil un demo oficial gratuit. RTP-ul poate varia de la un cazinou la altul.

Pe această pagină9 secțiuni

Specificații principale

RTP
96,49 %
Cu 0,45 p.p. peste mediană (96,04 %)
Volatilitate
Foarte ridicată6 din 6 pe scala noastră de volatilitate
Grilă
7×7
Data lansării
17 nov. 2026
Jackpot
Progresiv

Nepublicat de furnizor: câștig maxim, interval de mize

Cât costă o oră de joc?

Face parte din seria Caramel.

Demo gratuit Membri

Încearcă Caramel Drops cu bani virtuali înainte să decizi dacă joci pe bani reali. Demo-urile oficiale Amusnet (EGT) sunt gratuite pentru membrii GambGenius.

Joacă demo-ul Caramel DropsDemo oficial de la Amusnet (EGT) · doar bani virtuali · 18+Se deschide pe site-ul demo al furnizorului Amusnet (EGT)
Acces de membru – ghid complet deblocat

Cum se joacă Caramel Drops (doar pentru membri)

Acest joc folosește propriul sistem de evaluare a câștigurilor. Verifică tabelul de plăți din joc ca să vezi exact cum se formează combinațiile.

Caramel Drops se joacă pe o grilă de 7×7.

  1. Stabilește miza. Alege miza totală pe rotire. Câștigurile se plătesc ca multipli ai acestei mize.
  2. Verifică tabelul de plăți. Deschide ecranul de informații al jocului ca să vezi cât plătește fiecare simbol și regulile exacte ale acestei versiuni.
  3. Rotește. Rezultatul fiecărei rotiri este stabilit de un generator de numere aleatorii certificat, independent de rotirile anterioare.
  4. Declanșează bonusul. Obține numărul necesar de simboluri scatter ca să pornești funcția de rotiri gratuite.
  5. Bonus Buy opțional. Acolo unde este permis, plătești un preț fix ca să pornești direct bonusul.

Ghidul complet Caramel Drops: cum funcționează câștigurile, 5 funcții și 5 sfaturi de strategie

  • Planul tău de miză: buget de 50 $ → aproximativ 0,12 $ pe rotire (volatilitate foarte ridicată)
  • Cât costă un RTP de 96,49 % la fiecare 100 $ pariați: 3,51 $ în medie
  • 5 funcții explicate: role în cascadă, multiplicatori, rotiri gratuite, Bonus Buy, jackpot progresiv
  • Analiza riscului la Bonus Buy
  • Planuri de miză pentru bugete între 20 $ și 250 $
  • Sfaturi de strategie și un planificator de sesiune pentru Caramel Drops

Gratuit · fără card · doar 18+

Nu vindem niciodată datele · le exporți sau le ștergi oricând · Ce primesc membrii?

Cum funcționează câștigurile (doar pentru membri)

Cât costă un RTP de 96,49 % la fiecare 100 $ pariați

Multiplicatorii se aplică la câștiguri pe măsură ce apar; în multe jocuri, mai mulți multiplicatori se adună sau se înmulțesc între ei, și de aici vin cele mai mari câștiguri.

Pentru că simbolurile câștigătoare dispar și sunt înlocuite, o singură rotire plătită poate produce un lanț de câștiguri. Toate contează la totalul acelei rotiri.

Ce înseamnă un RTP de 96,49 %

Randament așteptat = miză × 96,49 %
La pariuri totale de 100 $, pierderea medie pe termen lung este de 3,51 $

RTP-ul este o medie pe termen lung, pe milioane de rotiri. Orice sesiune se poate încheia mult peste sau mult sub ea, mai ales la un joc cu volatilitate foarte ridicată.

Funcțiile, pe înțeles (doar pentru membri)

5 funcții explicate: role în cascadă, multiplicatori, rotiri gratuite, Bonus Buy și altele

Role în cascadă

După un câștig, simbolurile câștigătoare sunt eliminate, iar în locul lor cad altele noi. Astfel pot apărea mai multe câștiguri consecutive dintr-o singură rotire plătită. Se mai numesc cascade sau avalanșe.

Multiplicatori

Multiplicatorii măresc un câștig cu un factor stabilit, de exemplu 2x sau 10x. Pot fi atașați simbolurilor, se pot aplica unei rotiri întregi sau pot crește în timpul unei funcții speciale și stau în spatele celor mai mari câștiguri.

Rotiri gratuite

O rundă bonus de rotiri care nu costă nimic din soldul tău, declanșată de obicei de trei sau mai multe simboluri scatter. Câștigurile din rundă se adaugă la sold, iar multe jocuri îți permit să redeclanșezi rotiri suplimentare.

Bonus Buy

Îți permite să plătești un multiplu fix al mizei ca să intri imediat în funcția bonus, în loc să aștepți să se declanșeze. Crește considerabil varianța și nu este disponibilă în toate țările (este interzisă în Regatul Unit).

Jackpot progresiv

Un jackpot care crește cu o parte din fiecare pariu eligibil până când cineva îl câștigă. Contribuțiile sunt finanțate din RTP-ul jocului.

Sfaturi de strategie (doar pentru membri)

  • Potrivește miza după volatilitate. Volatilitatea foarte ridicată înseamnă că majoritatea rotirilor pierd, iar o mare parte din randament vine din funcții mari și rare. Tratează jocul ca divertisment, cu un buget strict și o miză de cel mult aproximativ 0,5% din bugetul sesiunii. O regulă simplă: pornește cu un buget pentru cel puțin 400 de rotiri, așa că la un buget de 50 $ se potrivește o miză de aproximativ 0,12 $.

Încă 4 sfaturi și un planificator de sesiune

  • Tratează Bonus Buy ca pe un risc ridicat. Cumpărarea funcției îți concentrează bugetul în câteva runde cu varianță mare. Multe rezultate aduc mai puțin decât prețul plătit. Citește mai întâi ghidul nostru despre Bonus Buy.
  • Verifică eligibilitatea pentru jackpot. Unele jackpoturi progresive cer o miză minimă sau maximă ca să poți câștiga premiul cel mare. O parte din fiecare pariu alimentează jackpotul, așa că RTP-ul jocului de bază este mai mic.
  • Rulajul bonusului: la un RTP de 96,49 %, rularea a 1.000 $ costă în medie aproximativ 35,10 $. Verifică termenii bonusului, pentru că unele cazinouri exclud anumite jocuri. Fă calculele în calculatorul de rulaj.
  • Stabilește limitele înainte să rotești. Hotărăște dinainte limita de pierdere și durata sesiunii și oprește-te când atingi oricare dintre ele. Niciun tipar sau sistem de pariere nu schimbă rezultatul unei rotiri.

Mai multe despre asta în RTP-ul și volatilitatea sloturilor, pe înțeles și gestionarea bankrollului.

Se potrivește bugetului tău? (doar pentru membri)

Planuri de miză pentru bugete între 20 $ și 250 $

La o volatilitate foarte ridicată, îți recomandăm un buget pentru cel puțin 400 de rotiri. Iată ce înseamnă asta la Caramel Drops.

Planuri de miză pentru Caramel Drops
BugetMiză pe rotireInterval de mizeCostul mediu pentru 400 de rotiri
20 $0,05 $Interval de mize nepublicat0,70 $
50 $0,12 $Interval de mize nepublicat1,76 $
100 $0,25 $Interval de mize nepublicat3,51 $
250 $0,62 $Interval de mize nepublicat8,78 $

Doar medii: o sesiune scurtă se poate încheia mult peste sau mult sub ele. Stabilește o limită de pierdere înainte să joci.

Întrebări

Întrebări frecvente

Cine a creat Caramel Drops?

Caramel Drops este dezvoltat de Amusnet (EGT), iar lansarea este programată pentru 17 noiembrie 2026.

Ce RTP are Caramel Drops?

RTP-ul implicit al jocului Caramel Drops este 96,49 %.

Are Caramel Drops volatilitate ridicată?

Caramel Drops are volatilitate foarte ridicată. Volatilitatea foarte ridicată înseamnă că majoritatea rotirilor pierd, iar o mare parte din randament vine din funcții mari și rare.

Pot juca Caramel Drops gratuit?

Da. Membrii GambGenius pot deschide demo-ul oficial Amusnet (EGT) al jocului Caramel Drops, care rulează pe site-ul demo propriu al furnizorului. Folosește doar bani virtuali, așa că câștigurile din demo nu pot fi retrase, și este destinat jucătorilor de cel puțin 18 ani.

Are Caramel Drops opțiunea Bonus Buy?

Da. Caramel Drops include opțiunea Bonus Buy, deși aceasta nu este disponibilă în unele țări, cum ar fi Regatul Unit.

De unde provin aceste date

Specificațiile sunt cele publicate de furnizor. Cazinourile pot rula versiuni cu RTP mai mic, așa că verifică întotdeauna regulile jocului înainte să joci.

Grafica jocului © Amusnet (EGT), afișată pentru identificarea jocului.

Echipa editorială GambGenius

Specificații verificate la

Editorii noștri citesc integral termenii fiecărei oferte și calculează valoarea așteptată a fiecărui bonus înainte să-l listăm. Citește politica noastră editorială.

Asemănătoare cu Caramel Drops

Sloturi similare de la alte studiouri

Jocul trebuie să rămână o distracție

Stabilește limite de depunere înainte să joci, nu încerca niciodată să-ți recuperezi pierderile și ia pauze regulate. Dacă jocul nu-ți mai face plăcere, ai la dispoziție ajutor gratuit și confidențial, 24/7.

Instrumente de joc responsabil