Doar 18+. Jocurile de noroc pot crea dependență – Te rugăm să joci responsabil.

Slot Hacksaw Gaming

Cursed Seas

RTP
96,22 %
Volatilitate
Ridicată
Câștig maxim
12.500x

Cursed Seas este un slot din 2023, semnat de Hacksaw Gaming. Se joacă pe o grilă de 5×4, cu 26 de linii de plată. Funcții principale: rotiri gratuite, multiplicatori și simboluri wild. Pe scurt: RTP de 96,22 %, volatilitate ridicată și câștig maxim de 12.500x miza. Temă: pirați. Este disponibil un demo oficial gratuit.

Informare publicitară: momentan nu câștigăm nimic de la brandurile listate; dacă acest lucru se schimbă, fiecare ofertă o va menționa. Cum câștigăm bani

Joacă la Velmora (se deschide într-o filă nouă)

Are jocuri Hacksaw Gaming · verifică dacă Cursed Seas este în lobby în țara ta.

18+. Clienți noi. Depunere min. 20 $. Fără rulaj. 7 zile. 150 de rotiri la Big Bass Bonanza, a câte 0,10 $. Se aplică T&C complete.

Termeni principali

Toți termenii importanți sunt în rândul de mai sus.

Se aplică termenii și condițiile complete. Joacă responsabil.

Citește ghidul completÎnscrie-te gratuit ca să ai lista scurtă pe orice dispozitiv
Mai mult
235 de sloturi Hacksaw Gaming Înscrie-te gratuit ca să urmărești Hacksaw Gaming și să vezi sloturile lui noi înaintea tuturor
Slotul Cursed Seas de la Hacksaw Gaming

Răspuns rapid

Cursed Seas este un slot Hacksaw Gaming (2023) cu un RTP de 96,22 %, volatilitate ridicată și un câștig maxim de 12.500x. Folosește 26 de linii de plată, cu rotiri gratuite, multiplicatori și simboluri wild. Este disponibil un demo oficial gratuit. RTP-ul poate varia de la un cazinou la altul.

Pe această pagină11 secțiuni

Specificații principale

RTP
96,22 %
Cu 0,18 p.p. peste mediană (96,04 %)
Volatilitate
Ridicată5 din 6 pe scala noastră de volatilitate
Câștig maxim
12.500x
Mai mare decât la 81 % dintre sloturile din baza noastră de date
Frecvența câștigurilor
37 % (aproximativ 1 din 2,7 rotiri)
Grilă
5×4
Plăți
26 de linii de plată
Lansat
10 apr. 2023
Interval de mize
0,10 $–100 $

Nepublicat de furnizor: jackpot

Cazinouri cu jocuri Hacksaw Gaming

Informare publicitară: momentan nu câștigăm nimic de la brandurile listate; dacă acest lucru se schimbă, fiecare ofertă o va menționa. Cum câștigăm bani

  • Velmora150 de rotiri gratuite fără rulaj Păstrezi tot ce câștigiFără rulajAre jocuri Hacksaw Gaming
    Joacă la Velmora (se deschide într-o filă nouă)

    18+. Clienți noi. Depunere min. 20 $. Fără rulaj. 7 zile. 150 de rotiri la Big Bass Bonanza, a câte 0,10 $. Se aplică T&C complete.

    Termeni principali

    Toți termenii importanți sunt în rândul de mai sus.

    Se aplică termenii și condițiile complete. Joacă responsabil.

Verifică dacă Cursed Seas este în lobby în țara ta.

Cât costă o oră de joc?

Teme:

Pirați

Demo gratuit Membri

Încearcă Cursed Seas cu bani virtuali înainte să decizi dacă joci pe bani reali. Demo-urile oficiale Hacksaw Gaming sunt gratuite pentru membrii GambGenius.

Acces de membru – ghid complet deblocat

Cum se joacă Cursed Seas (doar pentru membri)

Câștigurile se plătesc când simboluri identice apar pe o linie de plată activă, de obicei de la stânga la dreapta, începând cu prima rolă din stânga. Miza totală este împărțită pe linii, iar fiecare câștig pe linie este miza pe linie înmulțită cu valoarea simbolului din tabelul de plăți.

Cursed Seas se joacă pe o grilă de 5×4, cu 26 de linii de plată.

  1. Stabilește miza. Alege miza totală pe rotire între 0,10 $ și 100 $. Câștigurile se plătesc ca multipli ai acestei mize.
  2. Verifică tabelul de plăți. Deschide ecranul de informații al jocului ca să vezi cât plătește fiecare simbol și regulile exacte ale acestei versiuni.
  3. Rotește. Rezultatul fiecărei rotiri este stabilit de un generator de numere aleatorii certificat, independent de rotirile anterioare.
  4. Declanșează bonusul. Obține numărul necesar de simboluri scatter ca să pornești funcția de rotiri gratuite.

Ghidul complet Cursed Seas: cum funcționează câștigurile, 3 funcții și 4 sfaturi de strategie

  • Planul tău de miză: buget de 50 $ → aproximativ 0,17 $ pe rotire (volatilitate ridicată)
  • Cât costă un RTP de 96,22 % la fiecare 100 $ pariați: 3,78 $ în medie
  • 3 funcții explicate: rotiri gratuite, multiplicatori, simboluri wild
  • Planuri de miză pentru bugete între 20 $ și 250 $, verificate în raport cu miza minimă de 0,10 $
  • 4 versiuni de RTP comparate: 96,22 %, 94,24 %, 92,21 %, 88,38 %
  • 4 sloturi în același stil și cu RTP mai mare (până la 99 %)
  • Sfaturi de strategie și un planificator de sesiune pentru Cursed Seas

Gratuit · fără card · doar 18+

Nu vindem niciodată datele · le exporți sau le ștergi oricând · Ce primesc membrii?

Cum funcționează câștigurile (doar pentru membri)

Cât costă un RTP de 96,22 % la fiecare 100 $ pariați, câștigul maxim de 12.500x la o miză de 1 $

Premiul maxim este plafonat la 12.500x miza. La o rotire de 1 $ înseamnă 12.500 $; la 0,20 $ înseamnă 2.500 $. Când plafonul este atins, runda se încheie de obicei imediat.

Multiplicatorii se aplică la câștiguri pe măsură ce apar; în multe jocuri, mai mulți multiplicatori se adună sau se înmulțesc între ei, și de aici vin cele mai mari câștiguri.

Ce înseamnă un RTP de 96,22 %

Randament așteptat = miză × 96,22 %
La pariuri totale de 100 $, pierderea medie pe termen lung este de 3,78 $

RTP-ul este o medie pe termen lung, pe milioane de rotiri. Orice sesiune se poate încheia mult peste sau mult sub ea, mai ales la un joc cu volatilitate ridicată.

Frecvența publicată a câștigurilor este 37 %, adică aproximativ o rotire din 2,7 aduce ceva – deși multe dintre aceste câștiguri sunt mai mici decât miza.

Funcțiile, pe înțeles (doar pentru membri)

3 funcții explicate: rotiri gratuite, multiplicatori, simboluri wild

Rotiri gratuite

O rundă bonus de rotiri care nu costă nimic din soldul tău, declanșată de obicei de trei sau mai multe simboluri scatter. Câștigurile din rundă se adaugă la sold, iar multe jocuri îți permit să redeclanșezi rotiri suplimentare.

Multiplicatori

Multiplicatorii măresc un câștig cu un factor stabilit, de exemplu 2x sau 10x. Pot fi atașați simbolurilor, se pot aplica unei rotiri întregi sau pot crește în timpul unei funcții speciale și stau în spatele celor mai mari câștiguri.

Simboluri wild

Wild-urile înlocuiesc simbolurile obișnuite care plătesc, ca să ajute la completarea combinațiilor câștigătoare. De regulă nu înlocuiesc simbolurile scatter sau bonus.

Sfaturi de strategie (doar pentru membri)

  • Potrivește miza după volatilitate. Volatilitatea ridicată concentrează randamentul în câștiguri rare și mari. Seriile lungi de pierderi sunt normale. Ține mizele mici (în jur de 1% din bugetul sesiunii sau mai puțin), ca să poți face față oscilațiilor. O regulă simplă: pornește cu un buget pentru cel puțin 300 de rotiri, așa că la un buget de 50 $ se potrivește o miză de aproximativ 0,17 $.

Încă 3 sfaturi și un planificator de sesiune

  • Verifică ce versiune de RTP joci. Hacksaw Gaming oferă acest joc în versiuni cu RTP de 96,22 %, 94,24 %, 92,21 %, 88,38 %. Deschide regulile jocului la cazinoul tău și alege site-urile care rulează versiunea de 96,22 %.
  • Rulajul bonusului: la un RTP de 96,22 %, rularea a 1.000 $ costă în medie aproximativ 37,80 $. Verifică termenii bonusului, pentru că unele cazinouri exclud anumite jocuri. Fă calculele în calculatorul de rulaj.
  • Stabilește limitele înainte să rotești. Hotărăște dinainte limita de pierdere și durata sesiunii și oprește-te când atingi oricare dintre ele. Niciun tipar sau sistem de pariere nu schimbă rezultatul unei rotiri.

Mai multe despre asta în RTP-ul și volatilitatea sloturilor, pe înțeles și gestionarea bankrollului.

Se potrivește bugetului tău? (doar pentru membri)

Planuri de miză pentru bugete între 20 $ și 250 $, verificate în raport cu miza minimă de 0,10 $

La o volatilitate ridicată, îți recomandăm un buget pentru cel puțin 300 de rotiri. Iată ce înseamnă asta la Cursed Seas (mize de la 0,10 $ până la o miză maximă de 100 $).

Planuri de miză pentru Cursed Seas
BugetMiză pe rotireInterval de mizeCostul mediu pentru 300 de rotiri
20 $0,07 $Sub miza minimă de 0,10 $0,76 $
50 $0,17 $Se potrivește1,89 $
100 $0,33 $Se potrivește3,78 $
250 $0,83 $Se potrivește9,45 $

Doar medii: o sesiune scurtă se poate încheia mult peste sau mult sub ele. Stabilește o limită de pierdere înainte să joci.

Versiuni de RTP (doar pentru membri)

4 versiuni de RTP comparate: 96,22 %, 94,24 %, 92,21 %, 88,38 %

Hacksaw Gaming furnizează Cursed Seas în 4 versiuni de RTP, iar fiecare cazinou alege pe care o rulează. La pariuri de 1.000 $, versiunea de 88,38 % costă în medie cu aproximativ 78,40 $ mai mult decât versiunea de 96,22 %.

Versiunile de RTP ale jocului Cursed Seas
VersiuneCost mediu la fiecare 100 $ pariațiÎn plus față de cea mai bună
96,22 % (cea mai bună)3,78 $—
94,24 %5,76 $+1,98 $
92,21 %7,79 $+4,01 $
88,38 %11,62 $+7,84 $

Deschide regulile sau ecranul de informații al jocului la cazinoul tău ca să vezi ce versiune rulează.

Ai văzut altă versiune la un cazinou? Cum funcționează rapoartele RTP ale membrilor

Același stil, RTP mai bun (doar pentru membri)

4 sloturi în același stil și cu RTP mai mare (până la 99 %)

Sloturi cu aceeași mecanică (linii de plată) și aceeași volatilitate (ridicată) ca Cursed Seas, dar cu un RTP publicat mai mare. Cazinourile pot rula totuși versiuni mai slabe ale oricăruia dintre ele.

Întrebări

Întrebări frecvente

Cine a creat Cursed Seas?

Cursed Seas este dezvoltat de Hacksaw Gaming și a fost lansat în 2023.

Ce RTP are Cursed Seas?

RTP-ul implicit al jocului Cursed Seas este 96,22 %. Hacksaw Gaming furnizează și versiuni cu RTP de 94,24 %, 92,21 %, 88,38 %, așa că verifică ecranul de informații al jocului la cazinoul tău.

Are Cursed Seas volatilitate ridicată?

Cursed Seas are volatilitate ridicată. Volatilitatea ridicată concentrează randamentul în câștiguri rare și mari.

Care este câștigul maxim la Cursed Seas?

Câștigul maxim la Cursed Seas este de 12.500x miza, adică 12.500 $ la o rotire de 1 $.

Pot juca Cursed Seas gratuit?

Da. Membrii GambGenius pot juca gratuit, pe această pagină, demo-ul oficial Hacksaw Gaming al jocului Cursed Seas. Folosește doar bani virtuali, așa că câștigurile din demo nu pot fi retrase, și este destinat jucătorilor de cel puțin 18 ani.

Are Cursed Seas opțiunea Bonus Buy?

În sursele pe care le-am verificat nu apare nicio opțiune Bonus Buy pentru Cursed Seas.

Unde pot juca Cursed Seas?

Velmora are în ofertă jocuri Hacksaw Gaming. Verifică dacă Cursed Seas este în lobby în țara ta înainte să te înscrii. 18+ · Clienți noi · Se aplică T&C. Disponibilitatea diferă de la o țară la alta.

De unde provin aceste date

Specificațiile provin din 1 bază de date independentă cu sloturi. Cazinourile pot rula versiuni cu RTP mai mic, așa că verifică întotdeauna regulile jocului înainte să joci.

Grafica jocului © Hacksaw Gaming, afișată pentru identificarea jocului.

Echipa editorială GambGenius

Specificații verificate la

Editorii noștri citesc integral termenii fiecărei oferte și calculează valoarea așteptată a fiecărui bonus înainte să-l listăm. Citește politica noastră editorială.

Înscrie-te gratuit ca să ai lista scurtă pe orice dispozitiv

Cursed Seas · Velmora · 150 de rotiri gratuite fără rulaj

Joacă la Velmora (se deschide într-o filă nouă)

18+. Clienți noi. Depunere min. 20 $. Fără rulaj. 7 zile. 150 de rotiri la Big Bass Bonanza, a câte 0,10 $. Se aplică T&C complete.

Jocul trebuie să rămână o distracție

Stabilește limite de depunere înainte să joci, nu încerca niciodată să-ți recuperezi pierderile și ia pauze regulate. Dacă jocul nu-ți mai face plăcere, ai la dispoziție ajutor gratuit și confidențial, 24/7.

Instrumente de joc responsabil