Doar 18+. Jocurile de noroc pot crea dependență – Te rugăm să joci responsabil.

Slot Relax Gaming

Hellcatraz 2 Dream Drop

RTP
93,99 %
Volatilitate
Foarte ridicată
Câștig maxim
10.000x

Relax Gaming a lansat slotul Hellcatraz 2 Dream Drop în 2023. Se joacă pe o grilă de 5 role, cu 3.125 de moduri de câștig. Funcții principale: simboluri mister, simboluri care se îmbunătățesc și un jackpot progresiv. Pe scurt: RTP de 93,99 %, volatilitate foarte ridicată și câștig maxim de 10.000x miza. Teme: lumea interlopă și închisoare. Face parte din seria Hellcatraz. Este disponibil un demo oficial gratuit.

Informare publicitară: momentan nu câștigăm nimic de la brandurile listate; dacă acest lucru se schimbă, fiecare ofertă o va menționa. Cum câștigăm bani

Joacă la Aurivo Casino (se deschide într-o filă nouă)

Are jocuri Relax Gaming · verifică dacă Hellcatraz 2 Dream Drop este în lobby în țara ta.

18+. Clienți noi. Depunere min. 20 $. Rulaj 30x pe bonus. Miză max. 5 $. 30 de zile. 200 de rotiri la Book of Dead, a câte 0,20 $. Acordate în tranșe zilnice de câte 20, timp de 10 zile. Se aplică T&C complete.

Termeni principali

Toți termenii importanți sunt în rândul de mai sus.

Se aplică termenii și condițiile complete. Joacă responsabil.

Citește ghidul completÎnscrie-te gratuit ca să ai lista scurtă pe orice dispozitiv
Mai mult
206 sloturi Relax Gaming Înscrie-te gratuit ca să urmărești Relax Gaming și să vezi sloturile lui noi înaintea tuturor
Slotul Hellcatraz 2 Dream Drop de la Relax Gaming

Răspuns rapid

Hellcatraz 2 Dream Drop este un slot Relax Gaming (2023) cu un RTP de 93,99 %, volatilitate foarte ridicată și un câștig maxim de 10.000x. Folosește 3.125 de moduri, cu simboluri mister, îmbunătățirea simbolurilor și jackpot progresiv. Este disponibil un demo oficial gratuit. RTP-ul poate varia de la un cazinou la altul.

Pe această pagină11 secțiuni

Specificații principale

RTP
93,99 %
Cu 2,05 p.p. sub mediană (96,04 %)
Volatilitate
Foarte ridicată6 din 6 pe scala noastră de volatilitate
Câștig maxim
10.000x
Mai mare decât la 64 % dintre sloturile din baza noastră de date
Grilă
5 role
Plăți
3.125 de moduri
Lansat
27 apr. 2023
Interval de mize
0,20 $–100 $
Jackpot
Progresiv

Cazinouri cu jocuri Relax Gaming

Informare publicitară: momentan nu câștigăm nimic de la brandurile listate; dacă acest lucru se schimbă, fiecare ofertă o va menționa. Cum câștigăm bani

  • Aurivo Casino100% până la 1.000 $ + 200 de rotiri gratuite30x pe bonusAre jocuri Relax Gaming
    Joacă la Aurivo Casino (se deschide într-o filă nouă)

    18+. Clienți noi. Depunere min. 20 $. Rulaj 30x pe bonus. Miză max. 5 $. 30 de zile. 200 de rotiri la Book of Dead, a câte 0,20 $. Acordate în tranșe zilnice de câte 20, timp de 10 zile. Se aplică T&C complete.

    Termeni principali

    Toți termenii importanți sunt în rândul de mai sus.

    Se aplică termenii și condițiile complete. Joacă responsabil.

Verifică dacă Hellcatraz 2 Dream Drop este în lobby în țara ta.

Cât costă o oră de joc?

Teme:

Lumea interlopă și jafuri

Face parte din seria Hellcatraz.

Demo gratuit Membri

Încearcă Hellcatraz 2 Dream Drop cu bani virtuali înainte să decizi dacă joci pe bani reali. Demo-urile oficiale Relax Gaming sunt gratuite pentru membrii GambGenius.

Acces de membru – ghid complet deblocat

Cum se joacă Hellcatraz 2 Dream Drop (doar pentru membri)

În locul liniilor fixe, simbolurile identice de pe role alăturate plătesc în orice poziție, începând cu prima rolă din stânga. Cu cât sunt mai multe simboluri identice pe fiecare rolă, cu atât combinația plătește pe mai multe moduri.

Hellcatraz 2 Dream Drop se joacă pe o grilă de 5 role, cu 3.125 de moduri.

  1. Stabilește miza. Alege miza totală pe rotire între 0,20 $ și 100 $. Câștigurile se plătesc ca multipli ai acestei mize.
  2. Verifică tabelul de plăți. Deschide ecranul de informații al jocului ca să vezi cât plătește fiecare simbol și regulile exacte ale acestei versiuni.
  3. Rotește. Rezultatul fiecărei rotiri este stabilit de un generator de numere aleatorii certificat, independent de rotirile anterioare.

Ghidul complet Hellcatraz 2 Dream Drop: cum funcționează câștigurile, 3 funcții și 5 sfaturi de strategie

  • Planul tău de miză: buget de 50 $ → aproximativ 0,12 $ pe rotire (volatilitate foarte ridicată)
  • Cât costă un RTP de 93,99 % la fiecare 100 $ pariați: 6,01 $ în medie
  • 3 funcții explicate: simboluri mister, îmbunătățirea simbolurilor, jackpot progresiv
  • Planuri de miză pentru bugete între 20 $ și 250 $, verificate în raport cu miza minimă de 0,20 $
  • 2 versiuni de RTP comparate: 96,1 %, 93,99 %
  • 4 sloturi în același stil și cu RTP mai mare (până la 98,1 %)
  • Sfaturi de strategie și un planificator de sesiune pentru Hellcatraz 2 Dream Drop

Gratuit · fără card · doar 18+

Nu vindem niciodată datele · le exporți sau le ștergi oricând · Ce primesc membrii?

Cum funcționează câștigurile (doar pentru membri)

Cât costă un RTP de 93,99 % la fiecare 100 $ pariați, câștigul maxim de 10.000x la o miză de 1 $

Premiul maxim este plafonat la 10.000x miza. La o rotire de 1 $ înseamnă 10.000 $; la 0,20 $ înseamnă 2.000 $. Când plafonul este atins, runda se încheie de obicei imediat.

Ce înseamnă un RTP de 93,99 %

Randament așteptat = miză × 93,99 %
La pariuri totale de 100 $, pierderea medie pe termen lung este de 6,01 $

RTP-ul este o medie pe termen lung, pe milioane de rotiri. Orice sesiune se poate încheia mult peste sau mult sub ea, mai ales la un joc cu volatilitate foarte ridicată.

Funcțiile, pe înțeles (doar pentru membri)

3 funcții explicate: simboluri mister, îmbunătățirea simbolurilor, jackpot progresiv

Simboluri mister

Simboluri speciale care dezvăluie toate același simbol obișnuit, ales aleatoriu, și pot completa mai multe câștiguri deodată.

Îmbunătățirea simbolurilor

Simbolurile care plătesc puțin sunt transformate în simboluri mai valoroase în timpul unei funcții speciale.

Jackpot progresiv

Un jackpot care crește cu o parte din fiecare pariu eligibil până când cineva îl câștigă. Contribuțiile sunt finanțate din RTP-ul jocului.

Sfaturi de strategie (doar pentru membri)

  • Potrivește miza după volatilitate. Volatilitatea foarte ridicată înseamnă că majoritatea rotirilor pierd, iar o mare parte din randament vine din funcții mari și rare. Tratează jocul ca divertisment, cu un buget strict și o miză de cel mult aproximativ 0,5% din bugetul sesiunii. O regulă simplă: pornește cu un buget pentru cel puțin 400 de rotiri, așa că la un buget de 50 $ se potrivește o miză de aproximativ 0,12 $.

Încă 4 sfaturi și un planificator de sesiune

  • Verifică ce versiune de RTP joci. Relax Gaming oferă acest joc în versiuni cu RTP de 96,1 %, 93,99 %. Deschide regulile jocului la cazinoul tău și alege site-urile care rulează versiunea de 96,1 %.
  • Verifică eligibilitatea pentru jackpot. Unele jackpoturi progresive cer o miză minimă sau maximă ca să poți câștiga premiul cel mare. O parte din fiecare pariu alimentează jackpotul, așa că RTP-ul jocului de bază este mai mic.
  • Rulajul bonusului: la un RTP de 93,99 %, rularea a 1.000 $ costă în medie aproximativ 60,10 $. Verifică termenii bonusului, pentru că unele cazinouri exclud anumite jocuri. Fă calculele în calculatorul de rulaj.
  • Stabilește limitele înainte să rotești. Hotărăște dinainte limita de pierdere și durata sesiunii și oprește-te când atingi oricare dintre ele. Niciun tipar sau sistem de pariere nu schimbă rezultatul unei rotiri.

Mai multe despre asta în RTP-ul și volatilitatea sloturilor, pe înțeles și gestionarea bankrollului.

Se potrivește bugetului tău? (doar pentru membri)

Planuri de miză pentru bugete între 20 $ și 250 $, verificate în raport cu miza minimă de 0,20 $

La o volatilitate foarte ridicată, îți recomandăm un buget pentru cel puțin 400 de rotiri. Iată ce înseamnă asta la Hellcatraz 2 Dream Drop (mize de la 0,20 $ până la o miză maximă de 100 $).

Planuri de miză pentru Hellcatraz 2 Dream Drop
BugetMiză pe rotireInterval de mizeCostul mediu pentru 400 de rotiri
20 $0,05 $Sub miza minimă de 0,20 $1,20 $
50 $0,12 $Sub miza minimă de 0,20 $3,01 $
100 $0,25 $Se potrivește6,01 $
250 $0,62 $Se potrivește15,03 $

Doar medii: o sesiune scurtă se poate încheia mult peste sau mult sub ele. Stabilește o limită de pierdere înainte să joci.

Versiuni de RTP (doar pentru membri)

2 versiuni de RTP comparate: 96,1 %, 93,99 %

Relax Gaming furnizează Hellcatraz 2 Dream Drop în 2 versiuni de RTP, iar fiecare cazinou alege pe care o rulează. La pariuri de 1.000 $, versiunea de 93,99 % costă în medie cu aproximativ 21,10 $ mai mult decât versiunea de 96,1 %.

Versiunile de RTP ale jocului Hellcatraz 2 Dream Drop
VersiuneCost mediu la fiecare 100 $ pariațiÎn plus față de cea mai bună
96,1 % (cea mai bună)3,90 $—
93,99 %6,01 $+2,11 $

Deschide regulile sau ecranul de informații al jocului la cazinoul tău ca să vezi ce versiune rulează.

Ai văzut altă versiune la un cazinou? Cum funcționează rapoartele RTP ale membrilor

Același stil, RTP mai bun (doar pentru membri)

4 sloturi în același stil și cu RTP mai mare (până la 98,1 %)

Sloturi cu aceeași mecanică (moduri de câștig) și aceeași volatilitate (foarte ridicată) ca Hellcatraz 2 Dream Drop, dar cu un RTP publicat mai mare. Cazinourile pot rula totuși versiuni mai slabe ale oricăruia dintre ele.

Întrebări

Întrebări frecvente

Cine a creat Hellcatraz 2 Dream Drop?

Hellcatraz 2 Dream Drop este dezvoltat de Relax Gaming și a fost lansat în 2023.

Ce RTP are Hellcatraz 2 Dream Drop?

RTP-ul implicit al jocului Hellcatraz 2 Dream Drop este 93,99 %. Relax Gaming furnizează și versiuni cu RTP de 96,1 %, așa că verifică ecranul de informații al jocului la cazinoul tău.

Are Hellcatraz 2 Dream Drop volatilitate ridicată?

Hellcatraz 2 Dream Drop are volatilitate foarte ridicată. Volatilitatea foarte ridicată înseamnă că majoritatea rotirilor pierd, iar o mare parte din randament vine din funcții mari și rare.

Care este câștigul maxim la Hellcatraz 2 Dream Drop?

Câștigul maxim la Hellcatraz 2 Dream Drop este de 10.000x miza, adică 10.000 $ la o rotire de 1 $.

Pot juca Hellcatraz 2 Dream Drop gratuit?

Da. Membrii GambGenius pot juca gratuit, pe această pagină, demo-ul oficial Relax Gaming al jocului Hellcatraz 2 Dream Drop. Folosește doar bani virtuali, așa că câștigurile din demo nu pot fi retrase, și este destinat jucătorilor de cel puțin 18 ani.

Are Hellcatraz 2 Dream Drop opțiunea Bonus Buy?

În sursele pe care le-am verificat nu apare nicio opțiune Bonus Buy pentru Hellcatraz 2 Dream Drop.

Unde pot juca Hellcatraz 2 Dream Drop?

Aurivo Casino are în ofertă jocuri Relax Gaming. Verifică dacă Hellcatraz 2 Dream Drop este în lobby în țara ta înainte să te înscrii. 18+ · Clienți noi · Se aplică T&C. Disponibilitatea diferă de la o țară la alta.

De unde provin aceste date

Specificațiile provin din site-ul propriu al furnizorului și 1 bază de date independentă cu sloturi. Cazinourile pot rula versiuni cu RTP mai mic, așa că verifică întotdeauna regulile jocului înainte să joci.

Grafica jocului © Relax Gaming, afișată pentru identificarea jocului.

Echipa editorială GambGenius

Specificații verificate la

Editorii noștri citesc integral termenii fiecărei oferte și calculează valoarea așteptată a fiecărui bonus înainte să-l listăm. Citește politica noastră editorială.

Înscrie-te gratuit ca să ai lista scurtă pe orice dispozitiv

Hellcatraz 2 Dream Drop · Aurivo Casino · 100% până la 1.000 $

Joacă la Aurivo (se deschide într-o filă nouă)

18+. Clienți noi. Depunere min. 20 $. Rulaj 30x pe bonus. Miză max. 5 $. 30 de zile. 200 de rotiri la Book of Dead, a câte 0,20 $. Acordate în tranșe zilnice de câte 20, timp de 10 zile. Se aplică T&C complete.

Din aceeași serie

Mai multe sloturi din seria Hellcatraz

Toată seria Hellcatraz

Jocul trebuie să rămână o distracție

Stabilește limite de depunere înainte să joci, nu încerca niciodată să-ți recuperezi pierderile și ia pauze regulate. Dacă jocul nu-ți mai face plăcere, ai la dispoziție ajutor gratuit și confidențial, 24/7.

Instrumente de joc responsabil