Doar 18+. Jocurile de noroc pot crea dependență – Te rugăm să joci responsabil.

Slot ReelPlay

Hypernova Infinity Reels

RTP
96,2 %
Volatilitate
Medie–ridicată
Câștig maxim
2.000x

Hypernova Infinity Reels este un slot online de la ReelPlay, lansat în 2021. Funcții principale: o funcție Hold & Win, role expandabile, multiplicatori și un jackpot progresiv. Cifre-cheie: RTP de 96,2 %, volatilitate medie spre ridicată și câștig maxim de 2.000x miza. Teme: spațiul cosmic și pietre prețioase. Face parte din seria Hypernova.

Vezi cele mai bune cazinouri pentru sloturi

Nu am confirmat încă ce partener are acest joc.

Citește ghidul complet
Adăugat la 97 de sloturi ReelPlay

Hypernova Infinity Reels

RTP
96,2 %
Volatilitate
Medie–ridicată
Câștig maxim
2.000x

Răspuns rapid

Hypernova Infinity Reels este un slot ReelPlay (2021) cu un RTP de 96,2 %, volatilitate medie–ridicată și un câștig maxim de 2.000x. Are Hold & Win, role expandabile și multiplicatori. RTP-ul poate varia de la un cazinou la altul.

Specificații principale

RTP
96,2 %
Volatilitate
Medie–ridicată
Câștig maxim
2.000x
Lansat
16 septembrie 2021
Interval de mize
0,20 $–25 $
Jackpot
Progresiv

Nepublicat de furnizor: grilă

Cazinouri cu cel mai bun scor (verifică dacă jocul este disponibil)

Nu am confirmat încă ce partener are acest joc.

  • Aurivo Casino100% până la 1.000 $ + 200 de rotiri gratuite30x pe bonus
    Primește 200 de rotiri + 100 % la Aurivo Casino (se deschide într-o filă nouă)

    18+. Clienți noi. Depunere min. 20 $. Rulaj 30x pe bonus. Miză max. 5 $. 30 de zile. 200 de rotiri la Book of Dead, a câte 0,20 $. Acordate în tranșe zilnice de câte 20, timp de 10 zile. Se aplică T&C complete.

    Termeni principali

    18+. Doar pentru clienții noi. Depunere minimă 20 $. Cerință de rulaj: 30x pe bonus. Miză maximă 5 $ în timpul rulajului. Rotiri gratuite la Book of Dead, la 0,20 $ pe rotire. Rotirile se acordă în tranșe zilnice de câte 20, timp de 10 zile. Oferta este valabilă 30 de zile. Se aplică termenii și condițiile complete. Joacă responsabil.

  • Velmora150 de rotiri gratuite fără rulaj Păstrezi tot ce câștigiFără rulaj
    Revendică 150 de rotiri fără rulaj la Velmora (se deschide într-o filă nouă)

    18+. Clienți noi. Depunere min. 20 $. Fără rulaj. 7 zile. 150 de rotiri la Big Bass Bonanza, a câte 0,10 $. Se aplică T&C complete.

    Termeni principali

    18+. Doar pentru clienții noi. Depunere minimă 20 $. Fără rulaj pe câștiguri. Rotiri gratuite la Big Bass Bonanza, la 0,10 $ pe rotire. Oferta este valabilă 7 zile. Se aplică termenii și condițiile complete. Joacă responsabil.

  • Kronos Royale200% până la 2.000 $ + 10% cashback săptămânal40x pe bonus
    Primește bonusul de 200 % la Kronos Royale (se deschide într-o filă nouă)

    18+. Clienți noi. Depunere min. 50 $. Rulaj 40x pe bonus. Miză max. 10 $. 60 de zile. Se aplică T&C complete.

    Termeni principali

    18+. Doar pentru clienții noi. Depunere minimă 50 $. Cerință de rulaj: 40x pe bonus. Miză maximă 10 $ în timpul rulajului. Cashback: 10% din pierderile nete la cazinou din fiecare săptămână (de luni până duminică), plătit în bani reali, fără rulaj, în fiecare luni, până la 500 $ pe săptămână. Oferta este valabilă 60 de zile. Se aplică termenii și condițiile complete. Joacă responsabil.

Disponibilitatea jocurilor diferă de la un cazinou și de la o țară la alta.

Cât costă o oră de joc?

Teme:

Face parte din seria Hypernova.

Acces de membru – ghid complet deblocat

Cum se joacă Hypernova Infinity Reels (doar pentru membri)

Acest joc folosește propriul sistem de evaluare a câștigurilor. Verifică tabelul de plăți din joc ca să vezi exact cum se formează combinațiile.

  1. Stabilește miza. Alege miza totală pe rotire între 0,20 $ și 25 $. Câștigurile se plătesc ca multipli ai acestei mize.
  2. Verifică tabelul de plăți. Deschide ecranul de informații al jocului ca să vezi cât plătește fiecare simbol și regulile exacte ale acestei versiuni.
  3. Rotește. Rezultatul fiecărei rotiri este stabilit de un generator de numere aleatorii certificat, independent de rotirile anterioare.

Ghidul complet Hypernova Infinity Reels: cum funcționează câștigurile, 6 funcții și 4 sfaturi de strategie

  • Planul tău de miză: buget de 50 $ → aproximativ 0,20 $ pe rotire (volatilitate medie–ridicată)
  • Cât costă un RTP de 96,2 % la fiecare 100 $ pariați: 3,80 $ în medie
  • 6 funcții explicate: Hold & Win, role expandabile, multiplicatori, jackpot progresiv, rerotiri și încă 1
  • Planuri de miză pentru bugete între 20 $ și 250 $, verificate în raport cu miza minimă de 0,20 $
  • Sfaturi de strategie și un planificator de sesiune pentru Hypernova Infinity Reels

Gratuit · fără card · doar 18+

Nu vindem niciodată datele · le exporți sau le ștergi oricând · Ce primesc membrii?

Cum funcționează câștigurile (doar pentru membri)

Cât costă un RTP de 96,2 % la fiecare 100 $ pariați, câștigul maxim de 2.000x la o miză de 1 $

Premiul maxim este plafonat la 2.000x miza. La o rotire de 1 $ înseamnă 2.000 $; la 0,20 $ înseamnă 400 $. Când plafonul este atins, runda se încheie de obicei imediat.

Multiplicatorii se aplică la câștiguri pe măsură ce apar; în multe jocuri, mai mulți multiplicatori se adună sau se înmulțesc între ei, și de aici vin cele mai mari câștiguri.

Ce înseamnă un RTP de 96,2 %

Randament așteptat = miză × 96,2 %
La pariuri totale de 100 $, pierderea medie pe termen lung este de 3,80 $

RTP-ul este o medie pe termen lung, pe milioane de rotiri. Orice sesiune se poate încheia mult peste sau mult sub ea, mai ales la un joc cu volatilitate medie–ridicată.

Funcțiile, pe înțeles (doar pentru membri)

6 funcții explicate: Hold & Win, role expandabile, multiplicatori, jackpot progresiv și altele

Hold & Win

Dacă obții suficiente simboluri speciale cu bani sau monede, pornește o funcție cu rerotiri: acele simboluri se blochează pe poziție, contorul de rerotiri se resetează de fiecare dată când apare unul nou, iar valorile lor se adună la finalul funcției.

Role expandabile

Grila crește în timpul jocului, adăugând rânduri sau role și mărind numărul de moduri sau linii care pot plăti.

Multiplicatori

Multiplicatorii măresc un câștig cu un factor stabilit, de exemplu 2x sau 10x. Pot fi atașați simbolurilor, se pot aplica unei rotiri întregi sau pot crește în timpul unei funcții speciale și stau în spatele celor mai mari câștiguri.

Jackpot progresiv

Un jackpot care crește cu o parte din fiecare pariu eligibil până când cineva îl câștigă. Contribuțiile sunt finanțate din RTP-ul jocului.

Rerotiri

Anumite role sau întreaga grilă se rotesc din nou fără o miză nouă, de obicei declanșate de o anumită combinație de simboluri sau de o funcție de tip „aproape câștig”.

Simboluri wild

Wild-urile înlocuiesc simbolurile obișnuite care plătesc, ca să ajute la completarea combinațiilor câștigătoare. De regulă nu înlocuiesc simbolurile scatter sau bonus.

Sfaturi de strategie (doar pentru membri)

  • Potrivește miza după volatilitate. Volatilitatea medie spre ridicată înseamnă pauze mai lungi între câștigurile importante, cu cea mai mare parte a randamentului concentrată în funcțiile speciale. Folosește mize mai mici raportat la buget. O regulă simplă: pornește cu un buget pentru cel puțin 250 de rotiri, așa că la un buget de 50 $ se potrivește o miză de aproximativ 0,20 $.

Încă 3 sfaturi și un planificator de sesiune

  • Verifică eligibilitatea pentru jackpot. Unele jackpoturi progresive cer o miză minimă sau maximă ca să poți câștiga premiul cel mare. O parte din fiecare pariu alimentează jackpotul, așa că RTP-ul jocului de bază este mai mic.
  • Rulajul bonusului: la un RTP de 96,2 %, rularea a 1.000 $ costă în medie aproximativ 38,00 $. Verifică termenii bonusului, pentru că unele cazinouri exclud anumite jocuri. Fă calculele în calculatorul de rulaj.
  • Stabilește limitele înainte să rotești. Hotărăște dinainte limita de pierdere și durata sesiunii și oprește-te când atingi oricare dintre ele. Niciun tipar sau sistem de pariere nu schimbă rezultatul unei rotiri.

Mai multe despre asta în RTP-ul și volatilitatea sloturilor, pe înțeles și gestionarea bankrollului.

Se potrivește bugetului tău? (doar pentru membri)

Planuri de miză pentru bugete între 20 $ și 250 $, verificate în raport cu miza minimă de 0,20 $

La o volatilitate medie–ridicată, îți recomandăm un buget pentru cel puțin 250 de rotiri. Iată ce înseamnă asta la Hypernova Infinity Reels (mize de la 0,20 $ până la o miză maximă de 25 $).

Planuri de miză pentru Hypernova Infinity Reels
BugetMiză pe rotireInterval de mizeCostul mediu pentru 250 de rotiri
20 $0,08 $Sub miza minimă de 0,20 $0,76 $
50 $0,20 $Se potrivește1,90 $
100 $0,40 $Se potrivește3,80 $
250 $1 $Se potrivește9,50 $

Doar medii: o sesiune scurtă se poate încheia mult peste sau mult sub ele. Stabilește o limită de pierdere înainte să joci.

Întrebări

Întrebări frecvente

Cine a creat Hypernova Infinity Reels?

Hypernova Infinity Reels este dezvoltat de ReelPlay și a fost lansat în 2021.

Ce RTP are Hypernova Infinity Reels?

RTP-ul implicit al jocului Hypernova Infinity Reels este 96,2 %.

Are Hypernova Infinity Reels volatilitate ridicată?

Hypernova Infinity Reels are volatilitate medie–ridicată. Volatilitatea medie spre ridicată înseamnă pauze mai lungi între câștigurile importante, cu cea mai mare parte a randamentului concentrată în funcțiile speciale.

Care este câștigul maxim la Hypernova Infinity Reels?

Câștigul maxim la Hypernova Infinity Reels este de 2.000x miza, adică 2.000 $ la o rotire de 1 $.

Pot juca Hypernova Infinity Reels gratuit?

Deocamdată nu pe GambGenius: nu avem în listă un demo oficial ReelPlay pentru Hypernova Infinity Reels.

Are Hypernova Infinity Reels opțiunea Bonus Buy?

În sursele pe care le-am verificat nu apare nicio opțiune Bonus Buy pentru Hypernova Infinity Reels.

De unde provin aceste date

Specificațiile provin din 1 bază de date independentă cu sloturi. Cazinourile pot rula versiuni cu RTP mai mic, așa că verifică întotdeauna regulile jocului înainte să joci.

Hypernova Infinity Reels · Cazinouri cu cel mai bun scor

Vezi cele mai bune cazinouri pentru sloturi

Nu am confirmat încă ce partener are acest joc.

Nu este disponibil la partenerii noștri

Sloturi similare pe care le poți juca la partenerii noștri

18+ · Clienți noi · Se aplică T&C. Disponibilitatea diferă de la o țară la alta.

Jocul trebuie să rămână o distracție

Stabilește limite de depunere înainte să joci, nu încerca niciodată să-ți recuperezi pierderile și ia pauze regulate. Dacă jocul nu-ți mai face plăcere, ai la dispoziție ajutor gratuit și confidențial, 24/7.

Instrumente de joc responsabil