Doar 18+. Jocurile de noroc pot crea dependență – Te rugăm să joci responsabil.

Slot Yggdrasil

Rainbow Ryan

RTP
96,3 %
Volatilitate
Medie–ridicată

Rainbow Ryan este un slot din 2017, semnat de Yggdrasil. Oferă 4.096 de moduri de câștig. Cifre-cheie: RTP de 96,3 % și volatilitate medie spre ridicată. Temă: muzică. Face parte din seria Rainbow Ryan. Este disponibil un demo oficial gratuit.

Informare publicitară: momentan nu câștigăm nimic de la brandurile listate; dacă acest lucru se schimbă, fiecare ofertă o va menționa. Cum câștigăm bani

Joacă la Lunaro (se deschide într-o filă nouă)

Are jocuri Yggdrasil · verifică dacă Rainbow Ryan este în lobby în țara ta.

18+. Clienți noi. Depunere min. 10 $. Rulaj 25x pe bonus. Miză max. 5 $. 30 de zile. 100 de rotiri la Gates of Olympus, a câte 0,20 $. Se aplică T&C complete.

Termeni principali

Toți termenii importanți sunt în rândul de mai sus.

Se aplică termenii și condițiile complete. Joacă responsabil.

Citește ghidul completÎnscrie-te gratuit ca să ai lista scurtă pe orice dispozitiv
174 de sloturi Yggdrasil Înscrie-te gratuit ca să urmărești Yggdrasil și să vezi sloturile lui noi înaintea tuturor
Slotul Rainbow Ryan de la Yggdrasil

Răspuns rapid

Rainbow Ryan este un slot Yggdrasil (2017) cu un RTP de 96,3 % și volatilitate medie–ridicată. Folosește 4.096 de moduri. Este disponibil un demo oficial gratuit. RTP-ul poate varia de la un cazinou la altul.

Pe această pagină10 secțiuni

Specificații principale

RTP
96,3 %
Cu 0,26 p.p. peste mediană (96,04 %)
Volatilitate
Medie–ridicată4 din 6 pe scala noastră de volatilitate
Plăți
4.096 de moduri
Lansat
24 iul. 2017
Jackpot
Fără

Nepublicat de furnizor: câștig maxim, grilă, interval de mize

Cazinouri cu jocuri Yggdrasil

Informare publicitară: momentan nu câștigăm nimic de la brandurile listate; dacă acest lucru se schimbă, fiecare ofertă o va menționa. Cum câștigăm bani

  • Lunaro100% până la 300 $ + 100 de rotiri gratuite25x pe bonusAre jocuri Yggdrasil
    Joacă la Lunaro (se deschide într-o filă nouă)

    18+. Clienți noi. Depunere min. 10 $. Rulaj 25x pe bonus. Miză max. 5 $. 30 de zile. 100 de rotiri la Gates of Olympus, a câte 0,20 $. Se aplică T&C complete.

    Termeni principali

    Toți termenii importanți sunt în rândul de mai sus.

    Se aplică termenii și condițiile complete. Joacă responsabil.

Verifică dacă Rainbow Ryan este în lobby în țara ta.

Cât costă o oră de joc?

Teme:

Muzică și viață de noapte

Face parte din seria Rainbow Ryan.

Demo gratuit Membri

Încearcă Rainbow Ryan cu bani virtuali înainte să decizi dacă joci pe bani reali. Demo-urile oficiale Yggdrasil sunt gratuite pentru membrii GambGenius.

Acces de membru – ghid complet deblocat

Cum se joacă Rainbow Ryan (doar pentru membri)

În locul liniilor fixe, simbolurile identice de pe role alăturate plătesc în orice poziție, începând cu prima rolă din stânga. Cu cât sunt mai multe simboluri identice pe fiecare rolă, cu atât combinația plătește pe mai multe moduri.

Rainbow Ryan plătește cu 4.096 de moduri.

  1. Stabilește miza. Alege miza totală pe rotire. Câștigurile se plătesc ca multipli ai acestei mize.
  2. Verifică tabelul de plăți. Deschide ecranul de informații al jocului ca să vezi cât plătește fiecare simbol și regulile exacte ale acestei versiuni.
  3. Rotește. Rezultatul fiecărei rotiri este stabilit de un generator de numere aleatorii certificat, independent de rotirile anterioare.

Ghidul complet Rainbow Ryan: cum funcționează câștigurile și 3 sfaturi de strategie

  • Planul tău de miză: buget de 50 $ → aproximativ 0,20 $ pe rotire (volatilitate medie–ridicată)
  • Cât costă un RTP de 96,3 % la fiecare 100 $ pariați: 3,70 $ în medie
  • Planuri de miză pentru bugete între 20 $ și 250 $
  • 4 sloturi în același stil și cu RTP mai mare (până la 97,15 %)
  • Sfaturi de strategie și un planificator de sesiune pentru Rainbow Ryan

Gratuit · fără card · doar 18+

Nu vindem niciodată datele · le exporți sau le ștergi oricând · Ce primesc membrii?

Cum funcționează câștigurile (doar pentru membri)

Cât costă un RTP de 96,3 % la fiecare 100 $ pariați

Ce înseamnă un RTP de 96,3 %

Randament așteptat = miză × 96,3 %
La pariuri totale de 100 $, pierderea medie pe termen lung este de 3,70 $

RTP-ul este o medie pe termen lung, pe milioane de rotiri. Orice sesiune se poate încheia mult peste sau mult sub ea, mai ales la un joc cu volatilitate medie–ridicată.

Funcțiile, pe înțeles (doar pentru membri)

Ce arată ecranul de informații

În sursele pe care le-am verificat nu apar funcții speciale pentru acest joc. Verifică ecranul de informații din joc pentru detalii.

Sfaturi de strategie (doar pentru membri)

  • Potrivește miza după volatilitate. Volatilitatea medie spre ridicată înseamnă pauze mai lungi între câștigurile importante, cu cea mai mare parte a randamentului concentrată în funcțiile speciale. Folosește mize mai mici raportat la buget. O regulă simplă: pornește cu un buget pentru cel puțin 250 de rotiri, așa că la un buget de 50 $ se potrivește o miză de aproximativ 0,20 $.

Încă 2 sfaturi și un planificator de sesiune

  • Rulajul bonusului: la un RTP de 96,3 %, rularea a 1.000 $ costă în medie aproximativ 37,00 $. Verifică termenii bonusului, pentru că unele cazinouri exclud anumite jocuri. Fă calculele în calculatorul de rulaj.
  • Stabilește limitele înainte să rotești. Hotărăște dinainte limita de pierdere și durata sesiunii și oprește-te când atingi oricare dintre ele. Niciun tipar sau sistem de pariere nu schimbă rezultatul unei rotiri.

Mai multe despre asta în RTP-ul și volatilitatea sloturilor, pe înțeles și gestionarea bankrollului.

Se potrivește bugetului tău? (doar pentru membri)

Planuri de miză pentru bugete între 20 $ și 250 $

La o volatilitate medie–ridicată, îți recomandăm un buget pentru cel puțin 250 de rotiri. Iată ce înseamnă asta la Rainbow Ryan.

Planuri de miză pentru Rainbow Ryan
BugetMiză pe rotireInterval de mizeCostul mediu pentru 250 de rotiri
20 $0,08 $Interval de mize nepublicat0,74 $
50 $0,20 $Interval de mize nepublicat1,85 $
100 $0,40 $Interval de mize nepublicat3,70 $
250 $1 $Interval de mize nepublicat9,25 $

Doar medii: o sesiune scurtă se poate încheia mult peste sau mult sub ele. Stabilește o limită de pierdere înainte să joci.

Același stil, RTP mai bun (doar pentru membri)

4 sloturi în același stil și cu RTP mai mare (până la 97,15 %)

Sloturi cu aceeași mecanică (moduri de câștig) și aceeași volatilitate (medie–ridicată) ca Rainbow Ryan, dar cu un RTP publicat mai mare. Cazinourile pot rula totuși versiuni mai slabe ale oricăruia dintre ele.

Întrebări

Întrebări frecvente

Cine a creat Rainbow Ryan?

Rainbow Ryan este dezvoltat de Yggdrasil și a fost lansat în 2017.

Ce RTP are Rainbow Ryan?

RTP-ul implicit al jocului Rainbow Ryan este 96,3 %.

Are Rainbow Ryan volatilitate ridicată?

Rainbow Ryan are volatilitate medie–ridicată. Volatilitatea medie spre ridicată înseamnă pauze mai lungi între câștigurile importante, cu cea mai mare parte a randamentului concentrată în funcțiile speciale.

Pot juca Rainbow Ryan gratuit?

Da. Membrii GambGenius pot juca gratuit, pe această pagină, demo-ul oficial Yggdrasil al jocului Rainbow Ryan. Folosește doar bani virtuali, așa că câștigurile din demo nu pot fi retrase, și este destinat jucătorilor de cel puțin 18 ani.

Are Rainbow Ryan opțiunea Bonus Buy?

În sursele pe care le-am verificat nu apare nicio opțiune Bonus Buy pentru Rainbow Ryan.

Unde pot juca Rainbow Ryan?

Lunaro are în ofertă jocuri Yggdrasil. Verifică dacă Rainbow Ryan este în lobby în țara ta înainte să te înscrii. 18+ · Clienți noi · Se aplică T&C. Disponibilitatea diferă de la o țară la alta.

De unde provin aceste date

Specificațiile sunt cele publicate de furnizor. Cazinourile pot rula versiuni cu RTP mai mic, așa că verifică întotdeauna regulile jocului înainte să joci.

Grafica jocului © Yggdrasil, afișată pentru identificarea jocului.

Echipa editorială GambGenius

Specificații verificate la

Editorii noștri citesc integral termenii fiecărei oferte și calculează valoarea așteptată a fiecărui bonus înainte să-l listăm. Citește politica noastră editorială.

Înscrie-te gratuit ca să ai lista scurtă pe orice dispozitiv

Rainbow Ryan · Lunaro · 100% până la 300 $

Joacă la Lunaro (se deschide într-o filă nouă)

18+. Clienți noi. Depunere min. 10 $. Rulaj 25x pe bonus. Miză max. 5 $. 30 de zile. 100 de rotiri la Gates of Olympus, a câte 0,20 $. Se aplică T&C complete.

Din aceeași serie

Mai multe sloturi din seria Rainbow Ryan

Toată seria Rainbow Ryan

Jocul trebuie să rămână o distracție

Stabilește limite de depunere înainte să joci, nu încerca niciodată să-ți recuperezi pierderile și ia pauze regulate. Dacă jocul nu-ți mai face plăcere, ai la dispoziție ajutor gratuit și confidențial, 24/7.

Instrumente de joc responsabil