Iba 18+. Hazardné hry môžu byť návykové – Hrajte zodpovedne.

Automat od Novomatic (Greentube)

Fruit Fortune

RTP
94 %
Volatilita
Stredná až vysoká

Štúdio Novomatic (Greentube) vydalo automat Fruit Fortune v roku 2016. Vypláca na 10 výherných líniách. Kľúčové parametre: RTP 94 % a stredná až vysoká volatilita.

Pozrieť top kasína s automatmi

Zatiaľ sme nepotvrdili, ktorý partner túto hru ponúka.

Prečítať celého sprievodcuPridajte sa zadarmo a svoj výber budete mať na každom zariadení
948 automatov Novomatic (Greentube) Pridajte sa zadarmo, sledujte výrobcu a nové automaty Novomatic (Greentube) uvidíte ako prví

Fruit Fortune

RTP
94 %
Volatilita
Stredná až vysoká
Max. výhra
Nezverejnené

Rýchla odpoveď

Fruit Fortune je automat od Novomatic (Greentube) (2016); parametre: RTP 94 % a stredná až vysoká volatilita. Mechanika: 10 výherných línií. RTP sa môže v jednotlivých kasínach líšiť.

Na tejto stránke9 sekcií

Kľúčové parametre

RTP
94 %
O 2,04 p. b. pod mediánom (96,04 %)
Volatilita
Stredná až vysoká4 z 6 na našej stupnici volatility
Výplaty
10 výherných línií
Vydané
15. okt. 2016

Výrobca nezverejnil: maximálna výhra, mriežka, rozsah stávok, jackpot

Najlepšie hodnotené kasína (overte si dostupnosť hry)

Zatiaľ sme nepotvrdili, ktorý partner túto hru ponúka.

Upozornenie na reklamu: od uvedených značiek momentálne nezískavame nič; ak sa to zmení, uvedieme to pri každej ponuke. Ako zarábame

  • Aurivo Casino100 % až do 1 000 $ + 200 free spinov30× bonus
    Získať 200 zatočení + 100 % v Aurivo Casino (otvorí sa na novej karte)

    18+. Noví zákazníci. Min. vklad 20 $. Pretočenie bonusu 30×. Max. stávka 5 $. 30 dní. 200 zatočení na hru Book of Dead po 0,20 $. Pripísanie: v denných dávkach po 20 počas 10 dní. Platia úplné obchodné podmienky.

    Kľúčové podmienky

    Všetky dôležité podmienky sú v riadku vyššie.

    Platia úplné obchodné podmienky. Hrajte zodpovedne.

  • Velmora150 free spinov bez pretočenia Všetky výhry si necháteBez pretočenia
    Získať 150 zatočení bez pretočenia v Velmora (otvorí sa na novej karte)

    18+. Noví zákazníci. Min. vklad 20 $. Bez pretočenia. 7 dní. 150 zatočení na hru Big Bass Bonanza po 0,10 $. Platia úplné obchodné podmienky.

    Kľúčové podmienky

    Všetky dôležité podmienky sú v riadku vyššie.

    Platia úplné obchodné podmienky. Hrajte zodpovedne.

  • Kronos Royale200 % až do 2 000 $ + 10 % týždenný cashback40× bonus
    Získať bonus 200 % v Kronos Royale (otvorí sa na novej karte)

    18+. Noví zákazníci. Min. vklad 50 $. Pretočenie bonusu 40×. Max. stávka 10 $. 60 dní. Platia úplné obchodné podmienky.

    Kľúčové podmienky
    Cashback
    Cashback: 10 % z čistých strát v kasíne za každý týždeň (pondelok až nedeľa), vyplácané každý pondelok v hotovosti bez pretočenia, najviac 500 $ týždenne.

    Platia úplné obchodné podmienky. Hrajte zodpovedne.

Dostupnosť hier sa líši podľa kasína a krajiny.

Koľko stojí hodina hrania?

Prístup pre členov – celý sprievodca odomknutý

Ako hrať Fruit Fortune (iba pre členov)

Výhry sa vyplácajú, keď rovnaké symboly dopadnú na aktívnu výhernú líniu, zvyčajne zľava doprava od valca úplne vľavo. Celková stávka sa rozdelí medzi línie a každá výhra na línii je stávka na líniu vynásobená hodnotou symbolu vo výplatnej tabuľke.

Fruit Fortune – výplaty: 10 výherných línií.

  1. Nastavte stávku. Zvoľte celkovú stávku na zatočenie. Výhry sa vyplácajú ako násobky tejto stávky.
  2. Pozrite si výplatnú tabuľku. Otvorte informačnú obrazovku hry a zistite, koľko vypláca každý symbol a aké presné pravidlá platia pre túto verziu.
  3. Roztočte valce. O výsledku každého zatočenia rozhoduje certifikovaný generátor náhodných čísel nezávisle od predchádzajúcich zatočení.

Kompletný sprievodca automatom Fruit Fortune: ako fungujú výhry a 3 strategické tipy

  • Váš plán stávok: rozpočet 50 $ → približne 0,20 $ na zatočenie (stredná až vysoká volatilita)
  • Koľko stojí RTP 94 % na každých vsadených 100 $: v priemere 6,00 $
  • Plány stávok pre rozpočty od 20 $ do 250 $
  • 4 automaty s rovnakým štýlom a vyšším RTP (až 97,66 %)
  • Strategické tipy a plánovač herného sedenia pre Fruit Fortune

Zadarmo · bez karty · iba 18+

Nikdy nepredávame · export alebo vymazanie kedykoľvek · Čo získajú členovia?

Ako fungujú výhry (iba pre členov)

Koľko stojí RTP 94 % na každých vsadených 100 $

Čo znamená RTP 94 %

Očakávaná návratnosť = stávka × 94 %
Pri celkových stávkach 100 $ je dlhodobá priemerná strata 6,00 $

RTP je dlhodobý priemer z miliónov zatočení. Ktorékoľvek jednotlivé herné sedenie môže skončiť vysoko nad ním alebo hlboko pod ním, najmä pri hre s takouto volatilitou (stredná až vysoká volatilita).

Funkcie vysvetlené (iba pre členov)

Čo uvádza informačná obrazovka

V zdrojoch, ktoré sme overili, nie sú pri tejto hre uvedené žiadne špeciálne funkcie. Podrobnosti nájdete v informačnej obrazovke hry.

Strategické tipy (iba pre členov)

  • Prispôsobte stávku volatilite. Stredná až vysoká volatilita znamená dlhšie medzery medzi výraznejšími výhrami a väčšina návratnosti sa sústreďuje vo funkciách. Voľte nižšie stávky v pomere k rozpočtu. Jednoduché pravidlo: majte rozpočet aspoň na 250 zatočení, takže pri rozpočte 50 $ vychádza stávka približne 0,20 $.

2 ďalšie tipy a plánovač herného sedenia

  • Pretáčanie bonusu: pri RTP 94 % stojí splnenie pretočenia v sume 1 000 $ v priemere približne 60,00 $. Skontrolujte bonusové podmienky, pretože niektoré kasína vylučujú konkrétne hry. Svoje čísla si prepočítajte v kalkulačke pretočenia.
  • Nastavte si limity ešte pred hraním. Vopred si určte limit prehier a dĺžku herného sedenia a prestaňte, keď dosiahnete ktorýkoľvek z nich. Žiadny vzorec ani stávkový systém nezmení výsledok zatočenia.

Viac o tom v článkoch RTP a volatilita automatov vysvetlené a správa bankrollu.

Zmestí sa do vášho rozpočtu? (iba pre členov)

Plány stávok pre rozpočty od 20 $ do 250 $

Keď je volatilita stredná až vysoká, odporúčame rozpočet aspoň na 250 zatočení. Takto to vyzerá pri hre Fruit Fortune.

Plány stávok pre Fruit Fortune
RozpočetStávka na zatočenieRozsah stávokPriemerné náklady na 250 zatočení
20 $0,08 $Rozsah stávok nezverejnený1,20 $
50 $0,20 $Rozsah stávok nezverejnený3 $
100 $0,40 $Rozsah stávok nezverejnený6 $
250 $1 $Rozsah stávok nezverejnený15 $

Iba priemery: krátke herné sedenie môže skončiť vysoko nad nimi alebo hlboko pod nimi. Pred hraním si nastavte limit prehier.

Rovnaký štýl, lepšie RTP (iba pre členov)

4 automaty s rovnakým štýlom a vyšším RTP (až 97,66 %)

Automaty s rovnakou mechanikou (výherné línie) a volatilitou ako Fruit Fortune (volatilita: stredná až vysoká), ale s vyšším zverejneným RTP. Kasína však môžu prevádzkovať nižšie verzie ktoréhokoľvek z nich.

Otázky

Často kladené otázky

Kto je výrobcom hry Fruit Fortune?

Fruit Fortune vyvinulo štúdio Novomatic (Greentube) a hra vyšla v roku 2016.

Aké je RTP hry Fruit Fortune?

Predvolené RTP hry Fruit Fortune je 94 %.

Má Fruit Fortune vysokú volatilitu?

Klasifikácia hry Fruit Fortune: stredná až vysoká volatilita. Stredná až vysoká volatilita znamená dlhšie medzery medzi výraznejšími výhrami a väčšina návratnosti sa sústreďuje vo funkciách.

Môžem hrať Fruit Fortune zadarmo?

Na GambGenius momentálne nie: oficiálne demo Fruit Fortune od Novomatic (Greentube) neuvádzame.

Má Fruit Fortune nákup bonusu?

V zdrojoch, ktoré sme overili, nie je pri hre Fruit Fortune uvedený žiadny nákup bonusu.

Odkiaľ pochádzajú tieto údaje

Zdroje parametrov: 1 nezávislá databáza automatov. Kasína môžu prevádzkovať verzie s nižším RTP, preto si pred hraním vždy skontrolujte pravidlá hry.

Redakcia GambGenius

Parametre overené

Naša redakcia si pred zaradením každej ponuky prečíta kompletné podmienky a vypočíta očakávanú hodnotu bonusu. Prečítajte si naše redakčné zásady.

Pridajte sa zadarmo a svoj výber budete mať na každom zariadení

Fruit Fortune · Najlepšie hodnotené kasína

Pozrieť top kasína s automatmi

Zatiaľ sme nepotvrdili, ktorý partner túto hru ponúka.

Naši partneri ho neponúkajú

Podobné automaty, ktoré si zahráte u našich partnerov

18+ · Noví zákazníci · Platia obchodné podmienky. Dostupnosť sa líši podľa krajiny.

Hranie by malo zostať zábavou

Pred hraním si nastavte limity vkladov, nikdy sa nesnažte vyhrať späť prehry a robte si pravidelné prestávky. Ak vás hranie prestane baviť, bezplatná a dôverná pomoc je k dispozícii nonstop.

Nástroje zodpovedného hrania