Iba 18+. Hazardné hry môžu byť návykové – Hrajte zodpovedne.

Automat od Play'n GO

Gem Drop

RTP
97 %

Gem Drop je automat štúdia Play'n GO z roku 2015. Hrá sa na mriežke 5×3. V skratke: RTP 97 %. Téma: šperky.

Hrať v Aurivo Casino (otvorí sa na novej karte)

Ponúka Play'n GO · overte si, či je Gem Drop v hernej ponuke vo vašej krajine.

18+. Noví zákazníci. Min. vklad 20 $. Pretočenie bonusu 30×. Max. stávka 5 $. 30 dní. 200 zatočení na hru Book of Dead po 0,20 $. Pripísanie: v denných dávkach po 20 počas 10 dní. Platia úplné obchodné podmienky.

Kľúčové podmienky

18+. Iba pre nových zákazníkov. Min. vklad 20 $. Podmienka pretočenia 30× bonus. Max. stávka počas pretáčania 5 $. Free spiny na hru Book of Dead v hodnote 0,20 $ za zatočenie. Pripísanie zatočení: v denných dávkach po 20 počas 10 dní. Ponuka platí 30 dní. Platia úplné obchodné podmienky. Hrajte zodpovedne.

Prečítať celého sprievodcu
Pridané 534 automatov Play'n GO

Gem Drop

RTP
97 %
Volatilita
Nezverejnené
Max. výhra
Nezverejnené

Rýchla odpoveď

Gem Drop je automat od Play'n GO (2015); parametre: RTP 97 %. RTP sa môže v jednotlivých kasínach líšiť.

Kľúčové parametre

RTP
97 %
Mriežka
5×3
Vydané
2015

Výrobca nezverejnil: volatilita, maximálna výhra, rozsah stávok, jackpot

Kasína s hrami Play'n GO

  • Aurivo Casino100 % až do 1 000 $ + 200 free spinov30× bonusPonúka Play'n GO
    Hrať v Aurivo Casino (otvorí sa na novej karte)

    18+. Noví zákazníci. Min. vklad 20 $. Pretočenie bonusu 30×. Max. stávka 5 $. 30 dní. 200 zatočení na hru Book of Dead po 0,20 $. Pripísanie: v denných dávkach po 20 počas 10 dní. Platia úplné obchodné podmienky.

    Kľúčové podmienky

    18+. Iba pre nových zákazníkov. Min. vklad 20 $. Podmienka pretočenia 30× bonus. Max. stávka počas pretáčania 5 $. Free spiny na hru Book of Dead v hodnote 0,20 $ za zatočenie. Pripísanie zatočení: v denných dávkach po 20 počas 10 dní. Ponuka platí 30 dní. Platia úplné obchodné podmienky. Hrajte zodpovedne.

  • Solstice Spins50 free spinov bez vkladu + 100 % až do 500 $35× bonusPonúka Play'n GO
    Hrať v Solstice Spins (otvorí sa na novej karte)

    18+. Noví zákazníci. Min. vklad: pri free spinoch žiadny; pri bonuse k vkladu 20 $. Pretočenie bonusu 35×. Max. stávka 5 $. 14 dní. 50 zatočení na hru Starburst po 0,10 $. Výhry zo zatočení max. 100 $. Platia úplné obchodné podmienky.

    Kľúčové podmienky

    18+. Iba pre nových zákazníkov. Na free spiny nie je potrebný vklad. Min. vklad 20 $ pri bonuse k vkladu. Podmienka pretočenia 35× bonus. Max. stávka počas pretáčania 5 $. Free spiny na hru Starburst v hodnote 0,10 $ za zatočenie. Max. výhra z free spinov 100 $. Ponuka platí 14 dní. Platia úplné obchodné podmienky. Hrajte zodpovedne.

  • Opalis125 % až do 750 $ + 125 free spinov35× bonusPonúka Play'n GO
    Hrať v Opalis (otvorí sa na novej karte)

    18+. Noví zákazníci. Min. vklad 20 $. Pretočenie bonusu 35×. Max. stávka 5 $. 21 dní. 125 zatočení na hru Sweet Bonanza po 0,20 $. Platia úplné obchodné podmienky.

    Kľúčové podmienky

    18+. Iba pre nových zákazníkov. Min. vklad 20 $. Podmienka pretočenia 35× bonus. Max. stávka počas pretáčania 5 $. Free spiny na hru Sweet Bonanza v hodnote 0,20 $ za zatočenie. Ponuka platí 21 dní. Platia úplné obchodné podmienky. Hrajte zodpovedne.

Overte si, či je Gem Drop v hernej ponuke vo vašej krajine.

Koľko stojí hodina hrania?

Témy:

Prístup pre členov – celý sprievodca odomknutý

Ako hrať Gem Drop (iba pre členov)

Táto hra používa vlastný systém vyhodnocovania výhier. Presný spôsob tvorby kombinácií nájdete vo výplatnej tabuľke v hre.

Gem Drop sa hrá na mriežke 5×3.

  1. Nastavte stávku. Zvoľte celkovú stávku na zatočenie. Výhry sa vyplácajú ako násobky tejto stávky.
  2. Pozrite si výplatnú tabuľku. Otvorte informačnú obrazovku hry a zistite, koľko vypláca každý symbol a aké presné pravidlá platia pre túto verziu.
  3. Roztočte valce. O výsledku každého zatočenia rozhoduje certifikovaný generátor náhodných čísel nezávisle od predchádzajúcich zatočení.

Kompletný sprievodca automatom Gem Drop: ako fungujú výhry a 2 strategické tipy

  • Koľko stojí RTP 97 % na každých vsadených 100 $: v priemere 3,00 $
  • Strategické tipy pre Gem Drop

Zadarmo · bez karty · iba 18+

Nikdy nepredávame · export alebo vymazanie kedykoľvek · Čo získajú členovia?

Ako fungujú výhry (iba pre členov)

Koľko stojí RTP 97 % na každých vsadených 100 $

Čo znamená RTP 97 %

Očakávaná návratnosť = stávka × 97 %
Pri celkových stávkach 100 $ je dlhodobá priemerná strata 3,00 $

RTP je dlhodobý priemer z miliónov zatočení. Ktorékoľvek jednotlivé herné sedenie môže skončiť vysoko nad ním alebo hlboko pod ním, najmä pri volatilnej hre.

Funkcie vysvetlené (iba pre členov)

Čo uvádza informačná obrazovka

V zdrojoch, ktoré sme overili, nie sú pri tejto hre uvedené žiadne špeciálne funkcie. Podrobnosti nájdete v informačnej obrazovke hry.

Strategické tipy (iba pre členov)

  • Pretáčanie bonusu: pri RTP 97 % stojí splnenie pretočenia v sume 1 000 $ v priemere približne 30,00 $. Skontrolujte bonusové podmienky, pretože niektoré kasína vylučujú konkrétne hry. Svoje čísla si prepočítajte v kalkulačke pretočenia.

1 ďalší tip

  • Nastavte si limity ešte pred hraním. Vopred si určte limit prehier a dĺžku herného sedenia a prestaňte, keď dosiahnete ktorýkoľvek z nich. Žiadny vzorec ani stávkový systém nezmení výsledok zatočenia.

Viac o tom v článkoch RTP a volatilita automatov vysvetlené a správa bankrollu.

Otázky

Často kladené otázky

Kto je výrobcom hry Gem Drop?

Gem Drop vyvinulo štúdio Play'n GO a hra vyšla v roku 2015.

Aké je RTP hry Gem Drop?

Predvolené RTP hry Gem Drop je 97 %.

Môžem hrať Gem Drop zadarmo?

Na GambGenius momentálne nie: oficiálne demo Gem Drop od Play'n GO neuvádzame.

Má Gem Drop nákup bonusu?

V zdrojoch, ktoré sme overili, nie je pri hre Gem Drop uvedený žiadny nákup bonusu.

Kde môžem hrať Gem Drop?

Hry Play'n GO ponúkajú Aurivo Casino, Solstice Spins a Opalis. Pred registráciou si overte, či je Gem Drop v hernej ponuke vo vašej krajine. 18+ · Noví zákazníci · Platia obchodné podmienky. Dostupnosť sa líši podľa krajiny.

Odkiaľ pochádzajú tieto údaje

Zdroje parametrov: 1 nezávislá databáza automatov. Kasína môžu prevádzkovať verzie s nižším RTP, preto si pred hraním vždy skontrolujte pravidlá hry.

Gem Drop · Aurivo Casino · 100 % až do 1 000 $

Hrať v Aurivo (otvorí sa na novej karte)

18+. Noví zákazníci. Min. vklad 20 $. Pretočenie bonusu 30×. Max. stávka 5 $. 30 dní. 200 zatočení na hru Book of Dead po 0,20 $. Pripísanie: v denných dávkach po 20 počas 10 dní. Platia úplné obchodné podmienky.

Hranie by malo zostať zábavou

Pred hraním si nastavte limity vkladov, nikdy sa nesnažte vyhrať späť prehry a robte si pravidelné prestávky. Ak vás hranie prestane baviť, bezplatná a dôverná pomoc je k dispozícii nonstop.

Nástroje zodpovedného hrania