Iba 18+. Hazardné hry môžu byť návykové – Hrajte zodpovedne.

Automat od ELK Studios

Gritty Kitty

RTP
94 %
Volatilita
Vysoká
Max. výhra
25 000×

Štúdio ELK Studios vydalo automat Gritty Kitty v roku 2024. Hrá sa na mriežke 6×4 a ponúka 262 144 spôsobov výhry. Hlavné funkcie: free spiny, nákup bonusu a viacero možností nákupu bonusu. Kľúčové parametre: RTP 94 %, vysoká volatilita a maximálna výhra 25 000× stávky. Téma: zvieratá. Patrí do série Nitropolis.

Pozrieť top kasína s automatmi

Zatiaľ sme nepotvrdili, ktorý partner túto hru ponúka.

Prečítať celého sprievodcuPridajte sa zadarmo a svoj výber budete mať na každom zariadení
Viac
160 automatov ELK Studios Pridajte sa zadarmo, sledujte výrobcu a nové automaty ELK Studios uvidíte ako prví
Automat Gritty Kitty od ELK Studios

Rýchla odpoveď

Gritty Kitty je automat od ELK Studios (2024); parametre: RTP 94 %, vysoká volatilita a maximálna výhra 25 000×. Mechanika: 262 144 spôsobov výhry; funkcie: free spiny, nákup bonusu a viacero nákupov bonusu. RTP sa môže v jednotlivých kasínach líšiť.

Na tejto stránke9 sekcií

Kľúčové parametre

RTP
94 %
O 2,04 p. b. pod mediánom (96,04 %)
Volatilita
Vysoká5 z 6 na našej stupnici volatility
Max. výhra
25 000×
Viac ako 92 % automatov v našej databáze
Frekvencia výhier
25 % (približne 1 z 4,0 zatočení)
Mriežka
6×4
Výplaty
262 144 spôsobov výhry
Vydané
6. feb. 2024
Rozsah stávok
0,20 $ – 100 $
Jackpot
Žiadny

Najlepšie hodnotené kasína (overte si dostupnosť hry)

Zatiaľ sme nepotvrdili, ktorý partner túto hru ponúka.

Upozornenie na reklamu: od uvedených značiek momentálne nezískavame nič; ak sa to zmení, uvedieme to pri každej ponuke. Ako zarábame

  • Aurivo Casino100 % až do 1 000 $ + 200 free spinov30× bonus
    Získať 200 zatočení + 100 % v Aurivo Casino (otvorí sa na novej karte)

    18+. Noví zákazníci. Min. vklad 20 $. Pretočenie bonusu 30×. Max. stávka 5 $. 30 dní. 200 zatočení na hru Book of Dead po 0,20 $. Pripísanie: v denných dávkach po 20 počas 10 dní. Platia úplné obchodné podmienky.

    Kľúčové podmienky

    Všetky dôležité podmienky sú v riadku vyššie.

    Platia úplné obchodné podmienky. Hrajte zodpovedne.

  • Velmora150 free spinov bez pretočenia Všetky výhry si necháteBez pretočenia
    Získať 150 zatočení bez pretočenia v Velmora (otvorí sa na novej karte)

    18+. Noví zákazníci. Min. vklad 20 $. Bez pretočenia. 7 dní. 150 zatočení na hru Big Bass Bonanza po 0,10 $. Platia úplné obchodné podmienky.

    Kľúčové podmienky

    Všetky dôležité podmienky sú v riadku vyššie.

    Platia úplné obchodné podmienky. Hrajte zodpovedne.

  • Kronos Royale200 % až do 2 000 $ + 10 % týždenný cashback40× bonus
    Získať bonus 200 % v Kronos Royale (otvorí sa na novej karte)

    18+. Noví zákazníci. Min. vklad 50 $. Pretočenie bonusu 40×. Max. stávka 10 $. 60 dní. Platia úplné obchodné podmienky.

    Kľúčové podmienky
    Cashback
    Cashback: 10 % z čistých strát v kasíne za každý týždeň (pondelok až nedeľa), vyplácané každý pondelok v hotovosti bez pretočenia, najviac 500 $ týždenne.

    Platia úplné obchodné podmienky. Hrajte zodpovedne.

Dostupnosť hier sa líši podľa kasína a krajiny.

Koľko stojí hodina hrania?

Témy:

Patrí do série Nitropolis.

Prístup pre členov – celý sprievodca odomknutý

Ako hrať Gritty Kitty (iba pre členov)

Namiesto pevných línií vyplácajú rovnaké symboly na susedných valcoch v akejkoľvek pozícii, počínajúc valcom úplne vľavo. Čím viac rovnakých symbolov je na každom valci, tým viacerými spôsobmi kombinácia vypláca.

Gritty Kitty sa hrá na mriežke 6×4; výplaty: 262 144 spôsobov výhry.

  1. Nastavte stávku. Zvoľte celkovú stávku na zatočenie od 0,20 $ do 100 $. Výhry sa vyplácajú ako násobky tejto stávky.
  2. Pozrite si výplatnú tabuľku. Otvorte informačnú obrazovku hry a zistite, koľko vypláca každý symbol a aké presné pravidlá platia pre túto verziu.
  3. Roztočte valce. O výsledku každého zatočenia rozhoduje certifikovaný generátor náhodných čísel nezávisle od predchádzajúcich zatočení.
  4. Spustite bonus. Na spustenie free spinov potrebujete dopad požadovaného počtu scatter symbolov.
  5. Voliteľný nákup bonusu. Tam, kde je to povolené, zaplatíte pevnú cenu a bonus spustíte priamo.

Kompletný sprievodca automatom Gritty Kitty: ako fungujú výhry, 3 funkcie a 4 strategické tipy

  • Váš plán stávok: rozpočet 50 $ → približne 0,17 $ na zatočenie (vysoká volatilita)
  • Koľko stojí RTP 94 % na každých vsadených 100 $: v priemere 6,00 $
  • 3 vysvetlené funkcie: free spiny, nákup bonusu, viacero nákupov bonusu
  • Rozbor rizika nákupu bonusu
  • Plány stávok pre rozpočty od 20 $ do 250 $, overené voči minimálnej stávke 0,20 $
  • 4 automaty s rovnakým štýlom a vyšším RTP (až 98,12 %)
  • Strategické tipy a plánovač herného sedenia pre Gritty Kitty

Zadarmo · bez karty · iba 18+

Nikdy nepredávame · export alebo vymazanie kedykoľvek · Čo získajú členovia?

Ako fungujú výhry (iba pre členov)

Koľko stojí RTP 94 % na každých vsadených 100 $, maximálna výhra 25 000× pri stávke 1 $

Hlavná výhra je obmedzená na 25 000× vašej stávky. Pri zatočení za 1 $ je to 25 000 $; pri 0,20 $ je to 5 000 $. Po dosiahnutí stropu sa kolo zvyčajne okamžite skončí.

Čo znamená RTP 94 %

Očakávaná návratnosť = stávka × 94 %
Pri celkových stávkach 100 $ je dlhodobá priemerná strata 6,00 $

RTP je dlhodobý priemer z miliónov zatočení. Ktorékoľvek jednotlivé herné sedenie môže skončiť vysoko nad ním alebo hlboko pod ním, najmä pri hre s takouto volatilitou (vysoká volatilita).

Zverejnená frekvencia výhier je 25 %, čo znamená, že približne jedno z 4,0 zatočení niečo vráti – hoci mnohé z týchto výhier sú menšie ako stávka.

Funkcie vysvetlené (iba pre členov)

3 vysvetlené funkcie: free spiny, nákup bonusu, viacero nákupov bonusu

Free spiny

Bonusové kolo zatočení, ktoré nezaťažujú váš zostatok, zvyčajne spustené dopadom troch alebo viacerých scatter symbolov. Výhry počas kola sa pripisujú k vášmu zostatku a mnohé hry umožňujú opätovne spustiť ďalšie zatočenia.

Nákup bonusu

Umožňuje zaplatiť pevný násobok stávky za okamžitý vstup do bonusovej funkcie namiesto čakania na jej spustenie. Výrazne zvyšuje rozptyl a nie je dostupný v každej krajine (vo Veľkej Británii je zakázaný).

Viacero nákupov bonusu

Niekoľko možností nákupu funkcie za rôzne ceny, pričom každá spustí inú verziu bonusového kola.

Strategické tipy (iba pre členov)

  • Prispôsobte stávku volatilite. Vysoká volatilita sústreďuje návratnosť do zriedkavých veľkých výhier. Dlhé série prehier sú bežné. Držte stávky nízko (okolo 1 % rozpočtu na herné sedenie alebo menej), aby ste výkyvy ustáli. Jednoduché pravidlo: majte rozpočet aspoň na 300 zatočení, takže pri rozpočte 50 $ vychádza stávka približne 0,17 $.

3 ďalšie tipy a plánovač herného sedenia

  • Nákup bonusu berte ako vysoké riziko. Nákup funkcie sústredí váš rozpočet do niekoľkých kôl s veľkým rozptylom. Mnohé výsledky vrátia menej, než ste zaplatili. Najprv si prečítajte nášho sprievodcu nákupom bonusu.
  • Pretáčanie bonusu: pri RTP 94 % stojí splnenie pretočenia v sume 1 000 $ v priemere približne 60,00 $. Skontrolujte bonusové podmienky, pretože niektoré kasína vylučujú konkrétne hry. Svoje čísla si prepočítajte v kalkulačke pretočenia.
  • Nastavte si limity ešte pred hraním. Vopred si určte limit prehier a dĺžku herného sedenia a prestaňte, keď dosiahnete ktorýkoľvek z nich. Žiadny vzorec ani stávkový systém nezmení výsledok zatočenia.

Viac o tom v článkoch RTP a volatilita automatov vysvetlené a správa bankrollu.

Zmestí sa do vášho rozpočtu? (iba pre členov)

Plány stávok pre rozpočty od 20 $ do 250 $, overené voči minimálnej stávke 0,20 $

Keď je volatilita vysoká, odporúčame rozpočet aspoň na 300 zatočení. Takto to vyzerá pri hre Gritty Kitty (stávky od 0,20 $, maximálna stávka: 100 $).

Plány stávok pre Gritty Kitty
RozpočetStávka na zatočenieRozsah stávokPriemerné náklady na 300 zatočení
20 $0,07 $Pod minimálnou stávkou 0,20 $1,20 $
50 $0,17 $Pod minimálnou stávkou 0,20 $3 $
100 $0,33 $Vyhovuje6 $
250 $0,83 $Vyhovuje15 $

Iba priemery: krátke herné sedenie môže skončiť vysoko nad nimi alebo hlboko pod nimi. Pred hraním si nastavte limit prehier.

Rovnaký štýl, lepšie RTP (iba pre členov)

4 automaty s rovnakým štýlom a vyšším RTP (až 98,12 %)

Automaty s rovnakou mechanikou (spôsoby výhry) a volatilitou ako Gritty Kitty (volatilita: vysoká), ale s vyšším zverejneným RTP. Kasína však môžu prevádzkovať nižšie verzie ktoréhokoľvek z nich.

Otázky

Často kladené otázky

Kto je výrobcom hry Gritty Kitty?

Gritty Kitty vyvinulo štúdio ELK Studios a hra vyšla v roku 2024.

Aké je RTP hry Gritty Kitty?

Predvolené RTP hry Gritty Kitty je 94 %.

Má Gritty Kitty vysokú volatilitu?

Klasifikácia hry Gritty Kitty: vysoká volatilita. Vysoká volatilita sústreďuje návratnosť do zriedkavých veľkých výhier.

Aká je maximálna výhra v hre Gritty Kitty?

Maximálna výhra v hre Gritty Kitty je 25 000× vašej stávky, čo pri zatočení za 1 $ predstavuje 25 000 $.

Môžem hrať Gritty Kitty zadarmo?

Na GambGenius momentálne nie: oficiálne demo Gritty Kitty od ELK Studios neuvádzame.

Má Gritty Kitty nákup bonusu?

Áno. Gritty Kitty obsahuje možnosť nákupu bonusu, hoci v niektorých krajinách, napríklad vo Veľkej Británii, nie je dostupná.

Odkiaľ pochádzajú tieto údaje

Zdroje parametrov: vlastný web výrobcu, 1 nezávislá databáza automatov a iné zverejnené zdroje. Kasína môžu prevádzkovať verzie s nižším RTP, preto si pred hraním vždy skontrolujte pravidlá hry.

Grafika hry © ELK Studios, zobrazená na identifikáciu hry.

Redakcia GambGenius

Parametre overené

Naša redakcia si pred zaradením každej ponuky prečíta kompletné podmienky a vypočíta očakávanú hodnotu bonusu. Prečítajte si naše redakčné zásady.

Pridajte sa zadarmo a svoj výber budete mať na každom zariadení

Gritty Kitty · Najlepšie hodnotené kasína

Pozrieť top kasína s automatmi

Zatiaľ sme nepotvrdili, ktorý partner túto hru ponúka.

Naši partneri ho neponúkajú

Podobné automaty, ktoré si zahráte u našich partnerov

18+ · Noví zákazníci · Platia obchodné podmienky. Dostupnosť sa líši podľa krajiny.

Podobné automaty

Ďalšie od ELK Studios

Všetky automaty ELK Studios

Rovnaká séria

Ďalšie automaty zo série Nitropolis

Celá séria Nitropolis

Hranie by malo zostať zábavou

Pred hraním si nastavte limity vkladov, nikdy sa nesnažte vyhrať späť prehry a robte si pravidelné prestávky. Ak vás hranie prestane baviť, bezplatná a dôverná pomoc je k dispozícii nonstop.

Nástroje zodpovedného hrania