Iba 18+. Hazardné hry môžu byť návykové – Hrajte zodpovedne.

Automat od Nolimit City

Kill Em All

RTP
96,06 %
Volatilita
Vysoká
Max. výhra
11 916×

Kill Em All je automat štúdia Nolimit City z roku 2025. Hrá sa na mriežke 3×1. Hlavné funkcie: free spiny, násobiče, respiny a vylepšovanie symbolov. V skratke: RTP 96,06 %, vysoká volatilita a maximálna výhra 11 916× stávky. K dispozícii je oficiálna bezplatná demoverzia.

Upozornenie na reklamu: od uvedených značiek momentálne nezískavame nič; ak sa to zmení, uvedieme to pri každej ponuke. Ako zarábame

Hrať v Velmora (otvorí sa na novej karte)

Ponúka Nolimit City · overte si, či je Kill Em All v hernej ponuke vo vašej krajine.

18+. Noví zákazníci. Min. vklad 20 $. Bez pretočenia. 7 dní. 150 zatočení na hru Big Bass Bonanza po 0,10 $. Platia úplné obchodné podmienky.

Kľúčové podmienky

Všetky dôležité podmienky sú v riadku vyššie.

Platia úplné obchodné podmienky. Hrajte zodpovedne.

Prečítať celého sprievodcuPridajte sa zadarmo a svoj výber budete mať na každom zariadení
Viac
142 automatov Nolimit City Pridajte sa zadarmo, sledujte výrobcu a nové automaty Nolimit City uvidíte ako prví
Automat Kill Em All od Nolimit City

Rýchla odpoveď

Kill Em All je automat od Nolimit City (2025); parametre: RTP 96,06 %, vysoká volatilita a maximálna výhra 11 916×. Funkcie: free spiny, násobiče a respiny. K dispozícii je oficiálne demo zadarmo. RTP sa môže v jednotlivých kasínach líšiť.

Na tejto stránke9 sekcií

Kľúčové parametre

RTP
96,06 %
O 0,02 p. b. nad mediánom (96,04 %)
Volatilita
Vysoká5 z 6 na našej stupnici volatility
Max. výhra
11 916×
Viac ako 80 % automatov v našej databáze
Frekvencia výhier
16,74 % (približne 1 z 6,0 zatočení)
Mriežka
3×1
Vydané
20. máj 2025
Rozsah stávok
0,20 $ – 100 $
Jackpot
Žiadny

Kasína s hrami Nolimit City

Upozornenie na reklamu: od uvedených značiek momentálne nezískavame nič; ak sa to zmení, uvedieme to pri každej ponuke. Ako zarábame

  • Velmora150 free spinov bez pretočenia Všetky výhry si necháteBez pretočeniaPonúka Nolimit City
    Hrať v Velmora (otvorí sa na novej karte)

    18+. Noví zákazníci. Min. vklad 20 $. Bez pretočenia. 7 dní. 150 zatočení na hru Big Bass Bonanza po 0,10 $. Platia úplné obchodné podmienky.

    Kľúčové podmienky

    Všetky dôležité podmienky sú v riadku vyššie.

    Platia úplné obchodné podmienky. Hrajte zodpovedne.

Overte si, či je Kill Em All v hernej ponuke vo vašej krajine.

Koľko stojí hodina hrania?

Témy:

Iné

Demo zadarmo Pre členov

Vyskúšajte Kill Em All s fiktívnymi peniazmi skôr, než sa rozhodnete, či budete hrať o skutočné. Oficiálne demá Nolimit City sú pre členov GambGenius zadarmo.

Prístup pre členov – celý sprievodca odomknutý

Ako hrať Kill Em All (iba pre členov)

Táto hra používa vlastný systém vyhodnocovania výhier. Presný spôsob tvorby kombinácií nájdete vo výplatnej tabuľke v hre.

Kill Em All sa hrá na mriežke 3×1.

  1. Nastavte stávku. Zvoľte celkovú stávku na zatočenie od 0,20 $ do 100 $. Výhry sa vyplácajú ako násobky tejto stávky.
  2. Pozrite si výplatnú tabuľku. Otvorte informačnú obrazovku hry a zistite, koľko vypláca každý symbol a aké presné pravidlá platia pre túto verziu.
  3. Roztočte valce. O výsledku každého zatočenia rozhoduje certifikovaný generátor náhodných čísel nezávisle od predchádzajúcich zatočení.
  4. Spustite bonus. Na spustenie free spinov potrebujete dopad požadovaného počtu scatter symbolov.
  5. Voliteľný nákup bonusu. Tam, kde je to povolené, zaplatíte pevnú cenu a bonus spustíte priamo.

Kompletný sprievodca automatom Kill Em All: ako fungujú výhry, 5 funkcií a 4 strategické tipy

  • Váš plán stávok: rozpočet 50 $ → približne 0,17 $ na zatočenie (vysoká volatilita)
  • Koľko stojí RTP 96,06 % na každých vsadených 100 $: v priemere 3,94 $
  • 5 vysvetlených funkcií: free spiny, násobiče, respiny, vylepšovanie symbolov, nákup bonusu
  • Rozbor rizika nákupu bonusu
  • Plány stávok pre rozpočty od 20 $ do 250 $, overené voči minimálnej stávke 0,20 $
  • Strategické tipy a plánovač herného sedenia pre Kill Em All

Zadarmo · bez karty · iba 18+

Nikdy nepredávame · export alebo vymazanie kedykoľvek · Čo získajú členovia?

Ako fungujú výhry (iba pre členov)

Koľko stojí RTP 96,06 % na každých vsadených 100 $, maximálna výhra 11 916× pri stávke 1 $

Hlavná výhra je obmedzená na 11 916× vašej stávky. Pri zatočení za 1 $ je to 11 916 $; pri 0,20 $ je to 2 383,20 $. Po dosiahnutí stropu sa kolo zvyčajne okamžite skončí.

Násobiče sa uplatňujú na výhry hneď pri dopade; v mnohých hrách sa viacero násobičov sčíta alebo navzájom vynásobí – práve odtiaľ pochádzajú najväčšie výhry.

Čo znamená RTP 96,06 %

Očakávaná návratnosť = stávka × 96,06 %
Pri celkových stávkach 100 $ je dlhodobá priemerná strata 3,94 $

RTP je dlhodobý priemer z miliónov zatočení. Ktorékoľvek jednotlivé herné sedenie môže skončiť vysoko nad ním alebo hlboko pod ním, najmä pri hre s takouto volatilitou (vysoká volatilita).

Zverejnená frekvencia výhier je 16,74 %, čo znamená, že približne jedno z 6,0 zatočení niečo vráti – hoci mnohé z týchto výhier sú menšie ako stávka.

Funkcie vysvetlené (iba pre členov)

5 vysvetlených funkcií: free spiny, násobiče, respiny, vylepšovanie symbolov a ďalšie

Free spiny

Bonusové kolo zatočení, ktoré nezaťažujú váš zostatok, zvyčajne spustené dopadom troch alebo viacerých scatter symbolov. Výhry počas kola sa pripisujú k vášmu zostatku a mnohé hry umožňujú opätovne spustiť ďalšie zatočenia.

Násobiče

Násobiče zväčšia výhru o stanovený faktor, napríklad 2× alebo 10×. Môžu byť naviazané na symboly, platiť pre celé zatočenie alebo rásť počas funkcie a stoja za väčšinou najväčších výhier.

Respiny

Vybrané valce alebo celá mriežka sa znova roztočia bez novej stávky; zvyčajne ich spúšťa konkrétna kombinácia symbolov alebo funkcia pri tesnom minutí výhry.

Vylepšovanie symbolov

Menej hodnotné symboly sa počas funkcie premenia na hodnotnejšie.

Nákup bonusu

Umožňuje zaplatiť pevný násobok stávky za okamžitý vstup do bonusovej funkcie namiesto čakania na jej spustenie. Výrazne zvyšuje rozptyl a nie je dostupný v každej krajine (vo Veľkej Británii je zakázaný).

Strategické tipy (iba pre členov)

  • Prispôsobte stávku volatilite. Vysoká volatilita sústreďuje návratnosť do zriedkavých veľkých výhier. Dlhé série prehier sú bežné. Držte stávky nízko (okolo 1 % rozpočtu na herné sedenie alebo menej), aby ste výkyvy ustáli. Jednoduché pravidlo: majte rozpočet aspoň na 300 zatočení, takže pri rozpočte 50 $ vychádza stávka približne 0,17 $.

3 ďalšie tipy a plánovač herného sedenia

  • Nákup bonusu berte ako vysoké riziko. Nákup funkcie sústredí váš rozpočet do niekoľkých kôl s veľkým rozptylom. Mnohé výsledky vrátia menej, než ste zaplatili. Najprv si prečítajte nášho sprievodcu nákupom bonusu.
  • Pretáčanie bonusu: pri RTP 96,06 % stojí splnenie pretočenia v sume 1 000 $ v priemere približne 39,40 $. Skontrolujte bonusové podmienky, pretože niektoré kasína vylučujú konkrétne hry. Svoje čísla si prepočítajte v kalkulačke pretočenia.
  • Nastavte si limity ešte pred hraním. Vopred si určte limit prehier a dĺžku herného sedenia a prestaňte, keď dosiahnete ktorýkoľvek z nich. Žiadny vzorec ani stávkový systém nezmení výsledok zatočenia.

Viac o tom v článkoch RTP a volatilita automatov vysvetlené a správa bankrollu.

Zmestí sa do vášho rozpočtu? (iba pre členov)

Plány stávok pre rozpočty od 20 $ do 250 $, overené voči minimálnej stávke 0,20 $

Keď je volatilita vysoká, odporúčame rozpočet aspoň na 300 zatočení. Takto to vyzerá pri hre Kill Em All (stávky od 0,20 $, maximálna stávka: 100 $).

Plány stávok pre Kill Em All
RozpočetStávka na zatočenieRozsah stávokPriemerné náklady na 300 zatočení
20 $0,07 $Pod minimálnou stávkou 0,20 $0,79 $
50 $0,17 $Pod minimálnou stávkou 0,20 $1,97 $
100 $0,33 $Vyhovuje3,94 $
250 $0,83 $Vyhovuje9,85 $

Iba priemery: krátke herné sedenie môže skončiť vysoko nad nimi alebo hlboko pod nimi. Pred hraním si nastavte limit prehier.

Otázky

Často kladené otázky

Kto je výrobcom hry Kill Em All?

Kill Em All vyvinulo štúdio Nolimit City a hra vyšla v roku 2025.

Aké je RTP hry Kill Em All?

Predvolené RTP hry Kill Em All je 96,06 %.

Má Kill Em All vysokú volatilitu?

Klasifikácia hry Kill Em All: vysoká volatilita. Vysoká volatilita sústreďuje návratnosť do zriedkavých veľkých výhier.

Aká je maximálna výhra v hre Kill Em All?

Maximálna výhra v hre Kill Em All je 11 916× vašej stávky, čo pri zatočení za 1 $ predstavuje 11 916 $.

Môžem hrať Kill Em All zadarmo?

Áno. Členovia GambGenius si na tejto stránke môžu zadarmo zahrať oficiálne demo Kill Em All od Nolimit City. Používa iba fiktívne peniaze, takže výhry z dema si nemožno vybrať, a je určené hráčom vo veku 18 rokov a viac.

Má Kill Em All nákup bonusu?

Áno. Kill Em All obsahuje možnosť nákupu bonusu, hoci v niektorých krajinách, napríklad vo Veľkej Británii, nie je dostupná.

Kde môžem hrať Kill Em All?

Hry Nolimit City ponúka Velmora. Pred registráciou si overte, či je Kill Em All v hernej ponuke vo vašej krajine. 18+ · Noví zákazníci · Platia obchodné podmienky. Dostupnosť sa líši podľa krajiny.

Odkiaľ pochádzajú tieto údaje

Parametre sú uvedené tak, ako ich zverejnil výrobca. Kasína môžu prevádzkovať verzie s nižším RTP, preto si pred hraním vždy skontrolujte pravidlá hry.

Grafika hry © Nolimit City, zobrazená na identifikáciu hry.

Redakcia GambGenius

Parametre overené

Naša redakcia si pred zaradením každej ponuky prečíta kompletné podmienky a vypočíta očakávanú hodnotu bonusu. Prečítajte si naše redakčné zásady.

Pridajte sa zadarmo a svoj výber budete mať na každom zariadení

Kill Em All · Velmora · 150 free spinov bez pretočenia

Hrať v Velmora (otvorí sa na novej karte)

18+. Noví zákazníci. Min. vklad 20 $. Bez pretočenia. 7 dní. 150 zatočení na hru Big Bass Bonanza po 0,10 $. Platia úplné obchodné podmienky.

Podobné ako Kill Em All

Podobné automaty od iných štúdií

Hranie by malo zostať zábavou

Pred hraním si nastavte limity vkladov, nikdy sa nesnažte vyhrať späť prehry a robte si pravidelné prestávky. Ak vás hranie prestane baviť, bezplatná a dôverná pomoc je k dispozícii nonstop.

Nástroje zodpovedného hrania