Iba 18+. Hazardné hry môžu byť návykové – Hrajte zodpovedne.

Automat od Skywind

Power Core

RTP
93,84 %
Volatilita
Nízka
Max. výhra
626×

Power Core je online automat od štúdia Skywind, vydaný v roku 2022. Hrá sa na mriežke 6×5 a ponúka 15 625 spôsobov výhry. Hlavné funkcie: free spiny a padajúce symboly (tumble). V skratke: RTP 93,84 %, nízka volatilita a maximálna výhra 626× stávky. Téma: sci-fi.

Pozrieť top kasína s automatmi

Zatiaľ sme nepotvrdili, ktorý partner túto hru ponúka.

Prečítať celého sprievodcuPridajte sa zadarmo a svoj výber budete mať na každom zariadení
Viac
360 automatov Skywind Pridajte sa zadarmo, sledujte výrobcu a nové automaty Skywind uvidíte ako prví
Automat Power Core od Skywind

Rýchla odpoveď

Power Core je automat od Skywind (2022); parametre: RTP 93,84 %, nízka volatilita a maximálna výhra 626×. Mechanika: 15 625 spôsobov výhry; funkcie: free spiny a padajúce symboly. RTP sa môže v jednotlivých kasínach líšiť.

Na tejto stránke10 sekcií

Kľúčové parametre

RTP
93,84 %
O 2,2 p. b. pod mediánom (96,04 %)
Volatilita
Nízka1 z 6 na našej stupnici volatility
Max. výhra
626×
Viac ako 7 % automatov v našej databáze
Frekvencia výhier
53,19 % (približne 1 z 1,9 zatočení)
Mriežka
6×5
Výplaty
15 625 spôsobov výhry
Vydané
1. dec. 2022
Rozsah stávok
0,20 $ – 300 $
Jackpot
Žiadny

Najlepšie hodnotené kasína (overte si dostupnosť hry)

Zatiaľ sme nepotvrdili, ktorý partner túto hru ponúka.

Upozornenie na reklamu: od uvedených značiek momentálne nezískavame nič; ak sa to zmení, uvedieme to pri každej ponuke. Ako zarábame

  • Aurivo Casino100 % až do 1 000 $ + 200 free spinov30× bonus
    Získať 200 zatočení + 100 % v Aurivo Casino (otvorí sa na novej karte)

    18+. Noví zákazníci. Min. vklad 20 $. Pretočenie bonusu 30×. Max. stávka 5 $. 30 dní. 200 zatočení na hru Book of Dead po 0,20 $. Pripísanie: v denných dávkach po 20 počas 10 dní. Platia úplné obchodné podmienky.

    Kľúčové podmienky

    Všetky dôležité podmienky sú v riadku vyššie.

    Platia úplné obchodné podmienky. Hrajte zodpovedne.

  • Velmora150 free spinov bez pretočenia Všetky výhry si necháteBez pretočenia
    Získať 150 zatočení bez pretočenia v Velmora (otvorí sa na novej karte)

    18+. Noví zákazníci. Min. vklad 20 $. Bez pretočenia. 7 dní. 150 zatočení na hru Big Bass Bonanza po 0,10 $. Platia úplné obchodné podmienky.

    Kľúčové podmienky

    Všetky dôležité podmienky sú v riadku vyššie.

    Platia úplné obchodné podmienky. Hrajte zodpovedne.

  • Kronos Royale200 % až do 2 000 $ + 10 % týždenný cashback40× bonus
    Získať bonus 200 % v Kronos Royale (otvorí sa na novej karte)

    18+. Noví zákazníci. Min. vklad 50 $. Pretočenie bonusu 40×. Max. stávka 10 $. 60 dní. Platia úplné obchodné podmienky.

    Kľúčové podmienky
    Cashback
    Cashback: 10 % z čistých strát v kasíne za každý týždeň (pondelok až nedeľa), vyplácané každý pondelok v hotovosti bez pretočenia, najviac 500 $ týždenne.

    Platia úplné obchodné podmienky. Hrajte zodpovedne.

Dostupnosť hier sa líši podľa kasína a krajiny.

Koľko stojí hodina hrania?

Témy:

Vesmír a sci-fi
Prístup pre členov – celý sprievodca odomknutý

Ako hrať Power Core (iba pre členov)

Namiesto pevných línií vyplácajú rovnaké symboly na susedných valcoch v akejkoľvek pozícii, počínajúc valcom úplne vľavo. Čím viac rovnakých symbolov je na každom valci, tým viacerými spôsobmi kombinácia vypláca.

Power Core sa hrá na mriežke 6×5; výplaty: 15 625 spôsobov výhry.

  1. Nastavte stávku. Zvoľte celkovú stávku na zatočenie od 0,20 $ do 300 $. Výhry sa vyplácajú ako násobky tejto stávky.
  2. Pozrite si výplatnú tabuľku. Otvorte informačnú obrazovku hry a zistite, koľko vypláca každý symbol a aké presné pravidlá platia pre túto verziu.
  3. Roztočte valce. O výsledku každého zatočenia rozhoduje certifikovaný generátor náhodných čísel nezávisle od predchádzajúcich zatočení.
  4. Spustite bonus. Na spustenie free spinov potrebujete dopad požadovaného počtu scatter symbolov.

Kompletný sprievodca automatom Power Core: ako fungujú výhry, 2 funkcie a 4 strategické tipy

  • Váš plán stávok: rozpočet 50 $ → približne 0,50 $ na zatočenie (nízka volatilita)
  • Koľko stojí RTP 93,84 % na každých vsadených 100 $: v priemere 6,16 $
  • 2 vysvetlené funkcie: free spiny, padajúce symboly
  • Plány stávok pre rozpočty od 20 $ do 250 $, overené voči minimálnej stávke 0,20 $
  • 2 porovnané verzie RTP: 93,84 %, 92,04 %
  • 4 automaty s rovnakým štýlom a vyšším RTP (až 98 %)
  • Strategické tipy a plánovač herného sedenia pre Power Core

Zadarmo · bez karty · iba 18+

Nikdy nepredávame · export alebo vymazanie kedykoľvek · Čo získajú členovia?

Ako fungujú výhry (iba pre členov)

Koľko stojí RTP 93,84 % na každých vsadených 100 $, maximálna výhra 626× pri stávke 1 $

Hlavná výhra je obmedzená na 626× vašej stávky. Pri zatočení za 1 $ je to 626 $; pri 0,20 $ je to 125,20 $. Po dosiahnutí stropu sa kolo zvyčajne okamžite skončí.

Keďže výherné symboly padajú preč a nahrádzajú ich nové, jedno zaplatené zatočenie môže priniesť sériu výhier. Všetky sa započítajú do celkovej výhry daného zatočenia.

Čo znamená RTP 93,84 %

Očakávaná návratnosť = stávka × 93,84 %
Pri celkových stávkach 100 $ je dlhodobá priemerná strata 6,16 $

RTP je dlhodobý priemer z miliónov zatočení. Ktorékoľvek jednotlivé herné sedenie môže skončiť vysoko nad ním alebo hlboko pod ním, najmä pri hre s takouto volatilitou (nízka volatilita).

Zverejnená frekvencia výhier je 53,19 %, čo znamená, že približne jedno z 1,9 zatočení niečo vráti – hoci mnohé z týchto výhier sú menšie ako stávka.

Funkcie vysvetlené (iba pre členov)

2 vysvetlené funkcie: free spiny, padajúce symboly

Free spiny

Bonusové kolo zatočení, ktoré nezaťažujú váš zostatok, zvyčajne spustené dopadom troch alebo viacerých scatter symbolov. Výhry počas kola sa pripisujú k vášmu zostatku a mnohé hry umožňujú opätovne spustiť ďalšie zatočenia.

Padajúce symboly

Po výhre sa výherné symboly odstránia a na ich miesto padnú nové. Z jedného zaplateného zatočenia tak môže vzniknúť niekoľko výhier za sebou. Nazýva sa to aj kaskády alebo lavíny.

Strategické tipy (iba pre členov)

  • Prispôsobte stávku volatilite. Nízka volatilita znamená časté menšie výhry a vyrovnanejší zostatok. Hodí sa na dlhšie herné sedenia a pretáčanie bonusov, no veľké násobiče sú zriedkavé. Jednoduché pravidlo: majte rozpočet aspoň na 100 zatočení, takže pri rozpočte 50 $ vychádza stávka približne 0,50 $.

3 ďalšie tipy a plánovač herného sedenia

  • Overte si, akú verziu RTP hráte. Skywind ponúka túto hru vo verziách 93,84 %, 92,04 %. V kasíne si otvorte pravidlá hry a uprednostnite weby s verziou 93,84 %.
  • Pretáčanie bonusu: pri RTP 93,84 % stojí splnenie pretočenia v sume 1 000 $ v priemere približne 61,60 $. Skontrolujte bonusové podmienky, pretože niektoré kasína vylučujú konkrétne hry. Svoje čísla si prepočítajte v kalkulačke pretočenia.
  • Nastavte si limity ešte pred hraním. Vopred si určte limit prehier a dĺžku herného sedenia a prestaňte, keď dosiahnete ktorýkoľvek z nich. Žiadny vzorec ani stávkový systém nezmení výsledok zatočenia.

Viac o tom v článkoch RTP a volatilita automatov vysvetlené a správa bankrollu.

Zmestí sa do vášho rozpočtu? (iba pre členov)

Plány stávok pre rozpočty od 20 $ do 250 $, overené voči minimálnej stávke 0,20 $

Keď je volatilita nízka, odporúčame rozpočet aspoň na 100 zatočení. Takto to vyzerá pri hre Power Core (stávky od 0,20 $, maximálna stávka: 300 $).

Plány stávok pre Power Core
RozpočetStávka na zatočeniePriemerné náklady na 100 zatočení
20 $0,20 $1,23 $
50 $0,50 $3,08 $
100 $1 $6,16 $
250 $2,50 $15,40 $

Iba priemery: krátke herné sedenie môže skončiť vysoko nad nimi alebo hlboko pod nimi. Pred hraním si nastavte limit prehier.

Verzie RTP (iba pre členov)

2 porovnané verzie RTP: 93,84 %, 92,04 %

Skywind dodáva Power Core v 2 verziách RTP a každé kasíno si vyberá, ktorú prevádzkuje. Pri stávkach za 1 000 $ stojí verzia 92,04 % v priemere približne o 18 $ viac než verzia 93,84 %.

Verzie RTP hry Power Core
VerziaPriemerné náklady na každých vsadených 100 $Navyše oproti najlepšej
93,84 % (najlepšia)6,16 $—
92,04 %7,96 $+1,80 $

V kasíne si otvorte pravidlá alebo informačnú obrazovku hry a zistite, ktorú verziu prevádzkuje.

Videli ste v kasíne inú verziu? Ako fungujú hlásenia RTP od členov

Rovnaký štýl, lepšie RTP (iba pre členov)

4 automaty s rovnakým štýlom a vyšším RTP (až 98 %)

Automaty s rovnakou mechanikou (spôsoby výhry) a volatilitou ako Power Core (volatilita: nízka), ale s vyšším zverejneným RTP. Kasína však môžu prevádzkovať nižšie verzie ktoréhokoľvek z nich.

Otázky

Často kladené otázky

Kto je výrobcom hry Power Core?

Power Core vyvinulo štúdio Skywind a hra vyšla v roku 2022.

Aké je RTP hry Power Core?

Predvolené RTP hry Power Core je 93,84 %. Skywind dodáva aj verzie s RTP 92,04 %, preto si v kasíne skontrolujte informačnú obrazovku hry.

Má Power Core vysokú volatilitu?

Klasifikácia hry Power Core: nízka volatilita. Nízka volatilita znamená časté menšie výhry a vyrovnanejší zostatok.

Aká je maximálna výhra v hre Power Core?

Maximálna výhra v hre Power Core je 626× vašej stávky, čo pri zatočení za 1 $ predstavuje 626 $.

Môžem hrať Power Core zadarmo?

Na GambGenius momentálne nie: oficiálne demo Power Core od Skywind neuvádzame.

Má Power Core nákup bonusu?

V zdrojoch, ktoré sme overili, nie je pri hre Power Core uvedený žiadny nákup bonusu.

Odkiaľ pochádzajú tieto údaje

Parametre sú uvedené tak, ako ich zverejnil výrobca. Kasína môžu prevádzkovať verzie s nižším RTP, preto si pred hraním vždy skontrolujte pravidlá hry.

Grafika hry © Skywind, zobrazená na identifikáciu hry.

Redakcia GambGenius

Parametre overené

Naša redakcia si pred zaradením každej ponuky prečíta kompletné podmienky a vypočíta očakávanú hodnotu bonusu. Prečítajte si naše redakčné zásady.

Pridajte sa zadarmo a svoj výber budete mať na každom zariadení

Power Core · Najlepšie hodnotené kasína

Pozrieť top kasína s automatmi

Zatiaľ sme nepotvrdili, ktorý partner túto hru ponúka.

Naši partneri ho neponúkajú

Podobné automaty, ktoré si zahráte u našich partnerov

18+ · Noví zákazníci · Platia obchodné podmienky. Dostupnosť sa líši podľa krajiny.

Podobné automaty

Ďalšie od Skywind

Všetky automaty Skywind

Podobné ako Power Core

Podobné automaty od iných štúdií

Hranie by malo zostať zábavou

Pred hraním si nastavte limity vkladov, nikdy sa nesnažte vyhrať späť prehry a robte si pravidelné prestávky. Ak vás hranie prestane baviť, bezplatná a dôverná pomoc je k dispozícii nonstop.

Nástroje zodpovedného hrania