Iba 18+. Hazardné hry môžu byť návykové – Hrajte zodpovedne.

Automat od Red Tiger

Stage 888

RTP
96,16 %
Volatilita
Vysoká
Max. výhra
967×

Stage 888 je automat štúdia Red Tiger z roku 2016. Hrá sa na mriežke 5×3 a vypláca na 20 výherných líniách. Hlavné funkcie: násobiče, wild symboly a naskladané wildy (stacked wilds). V skratke: RTP 96,16 %, vysoká volatilita a maximálna výhra 967× stávky.

Upozornenie na reklamu: od uvedených značiek momentálne nezískavame nič; ak sa to zmení, uvedieme to pri každej ponuke. Ako zarábame

Hrať v Aurivo Casino (otvorí sa na novej karte)

Ponúka Red Tiger · overte si, či je Stage 888 v hernej ponuke vo vašej krajine.

18+. Noví zákazníci. Min. vklad 20 $. Pretočenie bonusu 30×. Max. stávka 5 $. 30 dní. 200 zatočení na hru Book of Dead po 0,20 $. Pripísanie: v denných dávkach po 20 počas 10 dní. Platia úplné obchodné podmienky.

Kľúčové podmienky

Všetky dôležité podmienky sú v riadku vyššie.

Platia úplné obchodné podmienky. Hrajte zodpovedne.

Prečítať celého sprievodcuPridajte sa zadarmo a svoj výber budete mať na každom zariadení
Viac
352 automatov Red Tiger Pridajte sa zadarmo, sledujte výrobcu a nové automaty Red Tiger uvidíte ako prví
Automat Stage 888 od Red Tiger

Rýchla odpoveď

Stage 888 je automat od Red Tiger (2016); parametre: RTP 96,16 %, vysoká volatilita a maximálna výhra 967×. Mechanika: 20 výherných línií; funkcie: násobiče, wild symboly a naskladané wildy. RTP sa môže v jednotlivých kasínach líšiť.

Na tejto stránke9 sekcií

Kľúčové parametre

RTP
96,16 %
O 0,12 p. b. nad mediánom (96,04 %)
Volatilita
Vysoká5 z 6 na našej stupnici volatility
Max. výhra
967×
Viac ako 10 % automatov v našej databáze
Frekvencia výhier
25,69 % (približne 1 z 3,9 zatočení)
Mriežka
5×3
Výplaty
20 výherných línií
Vydané
2. nov. 2016
Rozsah stávok
0,10 $ – 50 $

Výrobca nezverejnil: jackpot

Kasína s hrami Red Tiger

Upozornenie na reklamu: od uvedených značiek momentálne nezískavame nič; ak sa to zmení, uvedieme to pri každej ponuke. Ako zarábame

  • Aurivo Casino100 % až do 1 000 $ + 200 free spinov30× bonusPonúka Red Tiger
    Hrať v Aurivo Casino (otvorí sa na novej karte)

    18+. Noví zákazníci. Min. vklad 20 $. Pretočenie bonusu 30×. Max. stávka 5 $. 30 dní. 200 zatočení na hru Book of Dead po 0,20 $. Pripísanie: v denných dávkach po 20 počas 10 dní. Platia úplné obchodné podmienky.

    Kľúčové podmienky

    Všetky dôležité podmienky sú v riadku vyššie.

    Platia úplné obchodné podmienky. Hrajte zodpovedne.

  • Kronos Royale200 % až do 2 000 $ + 10 % týždenný cashback40× bonusPonúka Red Tiger
    Hrať v Kronos Royale (otvorí sa na novej karte)

    18+. Noví zákazníci. Min. vklad 50 $. Pretočenie bonusu 40×. Max. stávka 10 $. 60 dní. Platia úplné obchodné podmienky.

    Kľúčové podmienky
    Cashback
    Cashback: 10 % z čistých strát v kasíne za každý týždeň (pondelok až nedeľa), vyplácané každý pondelok v hotovosti bez pretočenia, najviac 500 $ týždenne.

    Platia úplné obchodné podmienky. Hrajte zodpovedne.

  • Lunaro100 % až do 300 $ + 100 free spinov25× bonusPonúka Red Tiger
    Hrať v Lunaro (otvorí sa na novej karte)

    18+. Noví zákazníci. Min. vklad 10 $. Pretočenie bonusu 25×. Max. stávka 5 $. 30 dní. 100 zatočení na hru Gates of Olympus po 0,20 $. Platia úplné obchodné podmienky.

    Kľúčové podmienky

    Všetky dôležité podmienky sú v riadku vyššie.

    Platia úplné obchodné podmienky. Hrajte zodpovedne.

Overte si, či je Stage 888 v hernej ponuke vo vašej krajine.

Koľko stojí hodina hrania?

Prístup pre členov – celý sprievodca odomknutý

Ako hrať Stage 888 (iba pre členov)

Výhry sa vyplácajú, keď rovnaké symboly dopadnú na aktívnu výhernú líniu, zvyčajne zľava doprava od valca úplne vľavo. Celková stávka sa rozdelí medzi línie a každá výhra na línii je stávka na líniu vynásobená hodnotou symbolu vo výplatnej tabuľke.

Stage 888 sa hrá na mriežke 5×3; výplaty: 20 výherných línií.

  1. Nastavte stávku. Zvoľte celkovú stávku na zatočenie od 0,10 $ do 50 $. Výhry sa vyplácajú ako násobky tejto stávky.
  2. Pozrite si výplatnú tabuľku. Otvorte informačnú obrazovku hry a zistite, koľko vypláca každý symbol a aké presné pravidlá platia pre túto verziu.
  3. Roztočte valce. O výsledku každého zatočenia rozhoduje certifikovaný generátor náhodných čísel nezávisle od predchádzajúcich zatočení.

Kompletný sprievodca automatom Stage 888: ako fungujú výhry, 3 funkcie a 3 strategické tipy

  • Váš plán stávok: rozpočet 50 $ → približne 0,17 $ na zatočenie (vysoká volatilita)
  • Koľko stojí RTP 96,16 % na každých vsadených 100 $: v priemere 3,84 $
  • 3 vysvetlené funkcie: násobiče, wild symboly, naskladané wildy
  • Plány stávok pre rozpočty od 20 $ do 250 $, overené voči minimálnej stávke 0,10 $
  • 4 automaty s rovnakým štýlom a vyšším RTP (až 99 %)
  • Strategické tipy a plánovač herného sedenia pre Stage 888

Zadarmo · bez karty · iba 18+

Nikdy nepredávame · export alebo vymazanie kedykoľvek · Čo získajú členovia?

Ako fungujú výhry (iba pre členov)

Koľko stojí RTP 96,16 % na každých vsadených 100 $, maximálna výhra 967× pri stávke 1 $

Hlavná výhra je obmedzená na 967× vašej stávky. Pri zatočení za 1 $ je to 967 $; pri 0,20 $ je to 193,40 $. Po dosiahnutí stropu sa kolo zvyčajne okamžite skončí.

Násobiče sa uplatňujú na výhry hneď pri dopade; v mnohých hrách sa viacero násobičov sčíta alebo navzájom vynásobí – práve odtiaľ pochádzajú najväčšie výhry.

Čo znamená RTP 96,16 %

Očakávaná návratnosť = stávka × 96,16 %
Pri celkových stávkach 100 $ je dlhodobá priemerná strata 3,84 $

RTP je dlhodobý priemer z miliónov zatočení. Ktorékoľvek jednotlivé herné sedenie môže skončiť vysoko nad ním alebo hlboko pod ním, najmä pri hre s takouto volatilitou (vysoká volatilita).

Zverejnená frekvencia výhier je 25,69 %, čo znamená, že približne jedno z 3,9 zatočení niečo vráti – hoci mnohé z týchto výhier sú menšie ako stávka.

Funkcie vysvetlené (iba pre členov)

3 vysvetlené funkcie: násobiče, wild symboly, naskladané wildy

Násobiče

Násobiče zväčšia výhru o stanovený faktor, napríklad 2× alebo 10×. Môžu byť naviazané na symboly, platiť pre celé zatočenie alebo rásť počas funkcie a stoja za väčšinou najväčších výhier.

Wild symboly

Wildy nahrádzajú bežné výherné symboly a pomáhajú dopĺňať výherné kombinácie. Scatter ani bonusové symboly zvyčajne nenahrádzajú.

Naskladané wildy

Wildy sa objavujú vo zvislých blokoch pokrývajúcich viac pozícií na valci, čo môže naraz spojiť výhry na mnohých líniách.

Strategické tipy (iba pre členov)

  • Prispôsobte stávku volatilite. Vysoká volatilita sústreďuje návratnosť do zriedkavých veľkých výhier. Dlhé série prehier sú bežné. Držte stávky nízko (okolo 1 % rozpočtu na herné sedenie alebo menej), aby ste výkyvy ustáli. Jednoduché pravidlo: majte rozpočet aspoň na 300 zatočení, takže pri rozpočte 50 $ vychádza stávka približne 0,17 $.

2 ďalšie tipy a plánovač herného sedenia

  • Pretáčanie bonusu: pri RTP 96,16 % stojí splnenie pretočenia v sume 1 000 $ v priemere približne 38,40 $. Skontrolujte bonusové podmienky, pretože niektoré kasína vylučujú konkrétne hry. Svoje čísla si prepočítajte v kalkulačke pretočenia.
  • Nastavte si limity ešte pred hraním. Vopred si určte limit prehier a dĺžku herného sedenia a prestaňte, keď dosiahnete ktorýkoľvek z nich. Žiadny vzorec ani stávkový systém nezmení výsledok zatočenia.

Viac o tom v článkoch RTP a volatilita automatov vysvetlené a správa bankrollu.

Zmestí sa do vášho rozpočtu? (iba pre členov)

Plány stávok pre rozpočty od 20 $ do 250 $, overené voči minimálnej stávke 0,10 $

Keď je volatilita vysoká, odporúčame rozpočet aspoň na 300 zatočení. Takto to vyzerá pri hre Stage 888 (stávky od 0,10 $, maximálna stávka: 50 $).

Plány stávok pre Stage 888
RozpočetStávka na zatočenieRozsah stávokPriemerné náklady na 300 zatočení
20 $0,07 $Pod minimálnou stávkou 0,10 $0,77 $
50 $0,17 $Vyhovuje1,92 $
100 $0,33 $Vyhovuje3,84 $
250 $0,83 $Vyhovuje9,60 $

Iba priemery: krátke herné sedenie môže skončiť vysoko nad nimi alebo hlboko pod nimi. Pred hraním si nastavte limit prehier.

Rovnaký štýl, lepšie RTP (iba pre členov)

4 automaty s rovnakým štýlom a vyšším RTP (až 99 %)

Automaty s rovnakou mechanikou (výherné línie) a volatilitou ako Stage 888 (volatilita: vysoká), ale s vyšším zverejneným RTP. Kasína však môžu prevádzkovať nižšie verzie ktoréhokoľvek z nich.

Otázky

Často kladené otázky

Kto je výrobcom hry Stage 888?

Stage 888 vyvinulo štúdio Red Tiger a hra vyšla v roku 2016.

Aké je RTP hry Stage 888?

Predvolené RTP hry Stage 888 je 96,16 %.

Má Stage 888 vysokú volatilitu?

Klasifikácia hry Stage 888: vysoká volatilita. Vysoká volatilita sústreďuje návratnosť do zriedkavých veľkých výhier.

Aká je maximálna výhra v hre Stage 888?

Maximálna výhra v hre Stage 888 je 967× vašej stávky, čo pri zatočení za 1 $ predstavuje 967 $.

Môžem hrať Stage 888 zadarmo?

Na GambGenius momentálne nie: oficiálne demo Stage 888 od Red Tiger neuvádzame.

Má Stage 888 nákup bonusu?

V zdrojoch, ktoré sme overili, nie je pri hre Stage 888 uvedený žiadny nákup bonusu.

Kde môžem hrať Stage 888?

Hry Red Tiger ponúkajú Aurivo Casino, Kronos Royale a Lunaro. Pred registráciou si overte, či je Stage 888 v hernej ponuke vo vašej krajine. 18+ · Noví zákazníci · Platia obchodné podmienky. Dostupnosť sa líši podľa krajiny.

Odkiaľ pochádzajú tieto údaje

Parametre sú uvedené tak, ako ich zverejnil výrobca. Kasína môžu prevádzkovať verzie s nižším RTP, preto si pred hraním vždy skontrolujte pravidlá hry.

Grafika hry © Red Tiger, zobrazená na identifikáciu hry.

Redakcia GambGenius

Parametre overené

Naša redakcia si pred zaradením každej ponuky prečíta kompletné podmienky a vypočíta očakávanú hodnotu bonusu. Prečítajte si naše redakčné zásady.

Pridajte sa zadarmo a svoj výber budete mať na každom zariadení

Stage 888 · Aurivo Casino · 100 % až do 1 000 $

Hrať v Aurivo (otvorí sa na novej karte)

18+. Noví zákazníci. Min. vklad 20 $. Pretočenie bonusu 30×. Max. stávka 5 $. 30 dní. 200 zatočení na hru Book of Dead po 0,20 $. Pripísanie: v denných dávkach po 20 počas 10 dní. Platia úplné obchodné podmienky.

Hranie by malo zostať zábavou

Pred hraním si nastavte limity vkladov, nikdy sa nesnažte vyhrať späť prehry a robte si pravidelné prestávky. Ak vás hranie prestane baviť, bezplatná a dôverná pomoc je k dispozícii nonstop.

Nástroje zodpovedného hrania