- Kezdőlap
- Nyerőgépek
- Szolgáltatók
- ReelPlay
ReelPlay-nyerőgépek
A ReelPlay ausztrál nyerőgép-fejlesztő, amely 2014-ben Chance Interactive néven indult, majd 2019-ben vette fel a ReelPlay nevet. Leginkább az Infinity Reels mechanika megalkotójaként ismert, amelyben minden nyerő pörgetés újabb tárcsával bővíti a játékteret, valamint régóta futó 10K Ways sorozatáról. Saját játékai mellett partnerstúdiók központjaként is működik, matematikai, játékfejlesztési és forgalmazási támogatást nyújtva, és az Egyesült Királyság Gambling Commissionjének licencével rendelkezik.
Gyors válasz
ReelPlay: 97 nyerőgép az adatbázisunkban, átlagosan 95,67% RTP-vel; a legmagasabb RTP-jű játéka: Lucky Lady Leprechaun (96,74%).
- Alapítva
- 2014
- Székhely
- Sydney, New South Wales, Australia
- Weboldal
- www.reelplay.com
Hol játszhatsz ReelPlay-nyerőgépekkel
Egyik partnerünk sem erősítette még meg, hogy ReelPlay-játékokat kínál. Nézd meg a legjobbra értékelt kaszinóinkat.
Legújabb megjelenések
A legújabbak: ReelPlay
Wizbang Brawl 10K Ways2026. máj. 10.CCCastle Cash 10K Ways2026. ápr. 14.
Neopunk Charge Up2026. ápr. 14.
Mystic Dolphin Charge Up2026. ápr. 11.ADAstro DogFight 10K Ways2026. márc. 27.
Frankenstein Wild Surge2026. márc. 10.
Big Barn Bucks2026. márc. 5.
ZEUS God of Gaming2026. márc. 3.
Pearl Reef Gigablox Multimax2026. febr. 24.1B10,000 Big Bass 10K Ways2026. febr. 23.SMShamrock Money Pot Big Bang2026. jan. 15.Összes böngészése és rendezése (97)
Legmagasabb RTP
Lucky Lady Leprechaun96,74% RTPTTThe Trolls' Treasure96,74% RTP
El Dorado Infinity Reels96,54% RTP
Giza Infinity Reels96,454% RTP
Buster Hammer Carnival96,338% RTP
Gems Infinity Reels96,26% RTPHRHypernova Radial Reels96,26% RTP
Big Barn Bucks96,23% RTPSLSpartacus Lightning Blitz96,23% RTPRGRamesses Gold Megaways96,22% RTP
Festival 10K Ways96,2% RTPHIHypernova Infinity Reels96,2% RTPLegnagyobb maximális nyeremény
Money Mariachi Infinity Reels50 000x
Buster Hammer Carnival34 816x
10,000 Wonders MultiMax34 213x
Joker Super Reels27 000x
Pearl Reef Gigablox Multimax26 662xHRHypernova Radial Reels25 000xMMMoney Mariachi Fiesta Infinity Reels20 350xWCWe$t Coa$t Ca$h Infinity Reels20 350x
Pillage The Village 10K Ways20 309x
ARRR! 10K Ways20 000x
Odin Infinity Reels Megaways20 000xHivatalos demóval
10,000 Wonders Big Bang96% RTP
10,000 Wonders MultiMax96% RTP
24k Gold Shamrock On!96,1% RTP
ARRR! 10K Ways96,12% RTP
Armageddon 10k Ways94% RTP
Aztec Gigablox94% RTP
Bananaz 10K Ways96,12% RTP
Big Barn Bucks96,23% RTP
Big Bucks Buffalo Gigablox94% RTP
Bucks And Doe 10K Ways96,1% RTP
Buster Hammer Carnival96,338% RTP
Festival 10K Ways96,2% RTPReelPlay-sorozatok
Hypernova 10K Ways4 játék
10,000 Wonders Big Bang3 játék1B10,000 Big Bass 10K Ways2 játékCCCastle Cash 10K Ways2 játékSMShamrock Money Pot Big Bang2 játékA1Atlantis 10K Ways2 játék
Aztec Gigablox2 játékMMMega Money Machine Lightning Blitz2 játékMMMoney Mariachi Fiesta Infinity Reels2 játék
Mow Money Dream Drop2 játékPCProfessor Clank's 10K Ways2 játékA legjobb ReelPlay-nyerőgépek RTP szerint
| Nyerőgép | RTP | Volatilitás |
|---|---|---|
| Lucky Lady Leprechaun | 96,74% | Közepes–magas |
| The Trolls' Treasure | 96,74% | Közepes |
| El Dorado Infinity Reels | 96,54% | Közepes–magas |
| Giza Infinity Reels | 96,454% | Közepes–magas |
| Buster Hammer Carnival | 96,338% | Közepes–magas |
| Gems Infinity Reels | 96,26% | Magas |
| Hypernova Radial Reels | 96,26% | — |
| Big Barn Bucks | 96,23% | Közepes |
| Spartacus Lightning Blitz | 96,23% | Magas |
| Ramesses Gold Megaways | 96,22% | Közepes |
Legnagyobb maximális nyeremények
| Nyerőgép | Max. nyeremény | RTP |
|---|---|---|
| Bounty Hunt | 59 245x | 95,54% |
| Money Mariachi Infinity Reels | 50 000x | 96,19% |
| Buster Hammer Carnival | 34 816x | 96,338% |
| 10,000 Wonders MultiMax | 34 213x | 96% |
| Joker Super Reels | 27 000x | 96,08% |
| Pearl Reef Gigablox Multimax | 26 662x | 94% |
| Hypernova Radial Reels | 25 000x | 96,26% |
| Money Mariachi Fiesta Infinity Reels | 20 350x | 96,16% |
| We$t Coa$t Ca$h Infinity Reels | 20 350x | 96,16% |
| Pillage The Village 10K Ways | 20 309x | 96% |
Adatok megjelenítése
| Év | Megjelent nyerőgépek |
|---|---|
| 2016 | 2 |
| 2017 | 1 |
| 2018 | 0 |
| 2019 | 4 |
| 2020 | 8 |
| 2021 | 8 |
| 2022 | 7 |
| 2023 | 11 |
| 2024 | 23 |
| 2025 | 21 |
| 2026 | 12 |
Kérdések
Gyakran ismételt kérdések
Hány nyerőgépet készített ReelPlay?
Adatbázisunkban 97 online nyerőgép szerepel ReelPlay kínálatából, átlagosan 95,67% közzétett RTP-vel.
ReelPlay: mikor alapították?
ReelPlay – alapítás éve: 2014, székhely: Sydney, New South Wales, Australia.
Melyik ReelPlay-nyerőgépnek a legmagasabb az RTP-je?
Adatbázisunkban a legmagasabb közzétett RTP-vel ez a játék rendelkezik: Lucky Lady Leprechaun (96,74%). A kaszinók alacsonyabb RTP-jű változatokat is futtathatnak, ezért nézd meg a játék információs képernyőjét.
Melyik ReelPlay-nyerőgépen a legnagyobb a maximális nyeremény?
Adatbázisunkban a legnagyobb közzétett maximális nyereménnyel ez a játék rendelkezik: Bounty Hunt (59 245x, a tétre vetítve).
Melyik a legújabb ReelPlay-nyerőgép?
Adatbázisunkban a legutóbbi megjelenés: Kabuki 10k Ways, megjelenés dátuma: 2026. május 18.
Játszhatok ingyen ReelPlay-nyerőgépekkel?
Igen. 40 ReelPlay-nyerőgéphez van hivatalos, játékpénzes demó, amely a GambGenius legalább 18 éves tagjai számára ingyenes.
Melyek a legnépszerűbb ReelPlay-sorozatok?
Adatbázisunkban több játékot tartalmazó sorozatok többek között: 10,000 Big Bass, 10,000 Wonders, Big Bucks, Castle Cash, Hypernova.
Ingyenes tagság
Nézd meg ingyen az összes ReelPlay-nyerőgépet
- Haladó szűrők: RTP, maximális nyeremény, funkciók, mechanika és téma
- Teljes szabályok, kifizetések és stratégia 14 851 nyerőgéphez
- Játssz 7 067 hivatalos demóval játékpénzzel
- Ajánlatok, nyerőgépek és útmutatók mentése a saját listádra
- Ingyenes, bankkártya nélkül, csak 18+
Ingyenes · bankkártya nélkül · csak 18+
Soha nem adjuk el · bármikor exportálhatod vagy törölheted · Mit kapnak a tagok?
A szerencsejáték maradjon szórakozás
Játék előtt állíts be befizetési limitet, soha ne próbáld visszanyerni a veszteségeidet, és tarts rendszeresen szünetet. Ha a játék már nem okoz örömet, ingyenes és bizalmas segítséget kaphatsz a nap 24 órájában.