Slots van ReelPlay
ReelPlay is een Australische slotontwikkelaar die in 2014 begon als Chance Interactive en in 2019 de naam ReelPlay aannam. De studio is vooral bekend als bedenker van de Infinity Reels-mechaniek, waarbij elke winnende spin een extra rol toevoegt, en om de langlopende 10K Ways-reeks. Naast eigen spellen fungeert ReelPlay als hub voor partnerstudio’s, met ondersteuning bij wiskunde, spelontwikkeling en distributie, en het heeft een vergunning van de UK Gambling Commission.
Kort antwoord
ReelPlay heeft 97 slots in onze database met een gemiddelde RTP van 95,67%; het spel met de hoogste RTP is Lucky Lady Leprechaun (96,74%).
- Opgericht
- 2014
- Hoofdkantoor
- Sydney, New South Wales, Australia
- Website
- www.reelplay.com
Waar je slots van ReelPlay kunt spelen
Nog geen van onze partners heeft spellen van ReelPlay bevestigd. Bekijk onze best beoordeelde casino’s.
Laatste releases
Nieuwste van ReelPlay
Wizbang Brawl 10K Ways10 mei 2026CCCastle Cash 10K Ways14 apr. 2026
Neopunk Charge Up14 apr. 2026
Mystic Dolphin Charge Up11 apr. 2026ADAstro DogFight 10K Ways27 mrt. 2026
Frankenstein Wild Surge10 mrt. 2026
Big Barn Bucks5 mrt. 2026
ZEUS God of Gaming3 mrt. 2026
Pearl Reef Gigablox Multimax24 feb. 20261B10,000 Big Bass 10K Ways23 feb. 2026SMShamrock Money Pot Big Bang15 jan. 2026Bekijk en sorteer alle 97
Hoogste RTP
Lucky Lady Leprechaun96,74% RTPTTThe Trolls' Treasure96,74% RTP
El Dorado Infinity Reels96,54% RTP
Giza Infinity Reels96,454% RTP
Buster Hammer Carnival96,338% RTP
Gems Infinity Reels96,26% RTPHRHypernova Radial Reels96,26% RTP
Big Barn Bucks96,23% RTPSLSpartacus Lightning Blitz96,23% RTPRGRamesses Gold Megaways96,22% RTP
Festival 10K Ways96,2% RTPHIHypernova Infinity Reels96,2% RTPGrootste maximale winst
Money Mariachi Infinity Reels50.000x
Buster Hammer Carnival34.816x
10,000 Wonders MultiMax34.213x
Joker Super Reels27.000x
Pearl Reef Gigablox Multimax26.662xHRHypernova Radial Reels25.000xMMMoney Mariachi Fiesta Infinity Reels20.350xWCWe$t Coa$t Ca$h Infinity Reels20.350x
Pillage The Village 10K Ways20.309x
ARRR! 10K Ways20.000x
Odin Infinity Reels Megaways20.000xMet officiële demo
10,000 Wonders Big Bang96% RTP
10,000 Wonders MultiMax96% RTP
24k Gold Shamrock On!96,1% RTP
ARRR! 10K Ways96,12% RTP
Armageddon 10k Ways94% RTP
Aztec Gigablox94% RTP
Bananaz 10K Ways96,12% RTP
Big Barn Bucks96,23% RTP
Big Bucks Buffalo Gigablox94% RTP
Bucks And Doe 10K Ways96,1% RTP
Buster Hammer Carnival96,338% RTP
Festival 10K Ways96,2% RTPReeksen van ReelPlay
Hypernova 10K Ways4 spellen
10,000 Wonders Big Bang3 spellen1B10,000 Big Bass 10K Ways2 spellenCCCastle Cash 10K Ways2 spellenSMShamrock Money Pot Big Bang2 spellenA1Atlantis 10K Ways2 spellen
Aztec Gigablox2 spellenMMMega Money Machine Lightning Blitz2 spellenMMMoney Mariachi Fiesta Infinity Reels2 spellen
Mow Money Dream Drop2 spellenPCProfessor Clank's 10K Ways2 spellenBeste slots van ReelPlay op RTP
| Slot | RTP | Volatiliteit |
|---|---|---|
| Lucky Lady Leprechaun | 96,74% | Gemiddeld–hoog |
| The Trolls' Treasure | 96,74% | Gemiddeld |
| El Dorado Infinity Reels | 96,54% | Gemiddeld–hoog |
| Giza Infinity Reels | 96,454% | Gemiddeld–hoog |
| Buster Hammer Carnival | 96,338% | Gemiddeld–hoog |
| Gems Infinity Reels | 96,26% | Hoog |
| Hypernova Radial Reels | 96,26% | — |
| Big Barn Bucks | 96,23% | Gemiddeld |
| Spartacus Lightning Blitz | 96,23% | Hoog |
| Ramesses Gold Megaways | 96,22% | Gemiddeld |
Grootste maximale winsten
| Slot | Maximale winst | RTP |
|---|---|---|
| Bounty Hunt | 59.245x | 95,54% |
| Money Mariachi Infinity Reels | 50.000x | 96,19% |
| Buster Hammer Carnival | 34.816x | 96,338% |
| 10,000 Wonders MultiMax | 34.213x | 96% |
| Joker Super Reels | 27.000x | 96,08% |
| Pearl Reef Gigablox Multimax | 26.662x | 94% |
| Hypernova Radial Reels | 25.000x | 96,26% |
| Money Mariachi Fiesta Infinity Reels | 20.350x | 96,16% |
| We$t Coa$t Ca$h Infinity Reels | 20.350x | 96,16% |
| Pillage The Village 10K Ways | 20.309x | 96% |
Gegevens tonen
| Jaar | Uitgebrachte slots |
|---|---|
| 2016 | 2 |
| 2017 | 1 |
| 2018 | 0 |
| 2019 | 4 |
| 2020 | 8 |
| 2021 | 8 |
| 2022 | 7 |
| 2023 | 11 |
| 2024 | 23 |
| 2025 | 21 |
| 2026 | 12 |
Vragen
Veelgestelde vragen
Hoeveel slots heeft ReelPlay gemaakt?
Onze database bevat 97 online slots van ReelPlay, met een gemiddelde gepubliceerde RTP van 95,67%.
Wanneer is ReelPlay opgericht?
ReelPlay is opgericht in 2014 en gevestigd in Sydney, New South Wales, Australia.
Welke slot van ReelPlay heeft de hoogste RTP?
In onze database heeft Lucky Lady Leprechaun de hoogste gepubliceerde RTP: 96,74%. Casino’s kunnen versies met een lagere RTP draaien, dus kijk in het infoscherm van het spel.
Welke slot van ReelPlay heeft de grootste maximale winst?
In onze database heeft Bounty Hunt de hoogste gepubliceerde maximale winst: 59.245x de inzet.
Wat is de nieuwste slot van ReelPlay?
De meest recente release in onze database is Kabuki 10k Ways, uitgebracht op 18 mei 2026.
Kan ik slots van ReelPlay gratis spelen?
Ja. 40 slots van ReelPlay hebben een officiële demo met speelgeld, gratis voor leden van GambGenius van 18 jaar en ouder.
Wat zijn de populairste reeksen van ReelPlay?
Reeksen met meerdere spellen in onze database zijn onder meer 10,000 Big Bass, 10,000 Wonders, Big Bucks, Castle Cash, Hypernova.
Gratis lidmaatschap
Bekijk elke slot van ReelPlay – gratis
- Geavanceerde filters: RTP, maximale winst, features, mechaniek en thema
- Volledige regels, uitbetalingen en strategie voor 14.851 slots
- Speel 7.067 officiële demo’s met speelgeld
- Zet aanbiedingen, slots en gidsen op je shortlist
- Gratis, geen creditcard nodig, alleen 18+
Gratis · geen creditcard nodig · alleen 18+
Nooit verkocht · exporteer of verwijder wanneer je wilt · Wat krijgen leden?
Gokken moet leuk blijven
Stel stortingslimieten in voordat je speelt, jaag nooit verliezen na en neem regelmatig pauze. Is gokken niet meer leuk, dan is er dag en nacht gratis en vertrouwelijke hulp.