Alleen 18+. Gokken kan verslavend zijn – Speel verantwoord.

Slot van Playtech

Cascading Cave

RTP
95,83%

Cascading Cave is een online slot van Playtech. Je speelt op een speelveld van 5×3 met 20 winlijnen. Belangrijkste cijfers: een RTP van 95,83%. Thema: avontuur.

Advertentieverklaring: we verdienen momenteel niets aan de vermelde merken; verandert dat, dan staat het bij elke aanbieding vermeld. Hoe we geld verdienen

Spelen bij Kronos Royale (opent in nieuw tabblad)

Biedt Playtech aan · check of Cascading Cave in jouw land in de lobby staat.

18+. Nieuwe klanten. Min. storting US$ 50. Inzetvereiste 40x op de bonus. Max. inzet US$ 10. 60 dagen. Volledige voorwaarden van toepassing.

Belangrijkste voorwaarden
Cashback
Cashback: 10% van je netto casinoverlies per week (maandag t/m zondag), elke maandag uitbetaald als echt geld zonder inzetvereiste, tot $500 per week.

Volledige voorwaarden van toepassing. Speel bewust.

Lees de volledige gidsWord gratis lid om je shortlist op al je apparaten te bewaren
781 slots van Playtech Word gratis lid om Playtech te volgen en nieuwe slots als eerste te zien

Cascading Cave

RTP
95,83%
Volatiliteit
Niet gepubliceerd
Maximale winst
Niet gepubliceerd

Kort antwoord

Cascading Cave is een slot van Playtech met een RTP van 95,83%. Het spel werkt met 20 winlijnen. De RTP kan per casino verschillen.

Op deze pagina7 onderdelen

Belangrijkste gegevens

RTP
95,83%
0,21 procentpunt onder de mediaan (96,04%)
Speelveld
5×3
Uitbetaling
20 winlijnen
Inzetbereik
US$ 0,10–US$ 500
Jackpot
Geen

Niet gepubliceerd door de provider: volatiliteit, maximale winst

Casino’s met spellen van Playtech

Advertentieverklaring: we verdienen momenteel niets aan de vermelde merken; verandert dat, dan staat het bij elke aanbieding vermeld. Hoe we geld verdienen

  • Kronos Royale200% tot $2.000 + 10% cashback per week40x op de bonusBiedt Playtech aan
    Spelen bij Kronos Royale (opent in nieuw tabblad)

    18+. Nieuwe klanten. Min. storting US$ 50. Inzetvereiste 40x op de bonus. Max. inzet US$ 10. 60 dagen. Volledige voorwaarden van toepassing.

    Belangrijkste voorwaarden
    Cashback
    Cashback: 10% van je netto casinoverlies per week (maandag t/m zondag), elke maandag uitbetaald als echt geld zonder inzetvereiste, tot $500 per week.

    Volledige voorwaarden van toepassing. Speel bewust.

Check of Cascading Cave in jouw land in de lobby staat.

Wat kost een uur spelen?

Thema’s:

Ledentoegang – volledige gids ontgrendeld

Zo speel je Cascading Cave (alleen voor leden)

Je wint als gelijke symbolen op een actieve winlijn landen, meestal van links naar rechts vanaf de meest linkse rol. Je totale inzet wordt over de lijnen verdeeld, en elke lijnwinst is de lijninzet maal de waarde van het symbool in de uitbetalingstabel.

Je speelt Cascading Cave op een speelveld van 5×3 met 20 winlijnen.

  1. Kies je inzet. Kies je totale inzet per spin tussen US$ 0,10 en US$ 500. Winsten worden uitbetaald als veelvoud van deze inzet.
  2. Bekijk de uitbetalingstabel. Open het infoscherm van het spel om te zien wat elk symbool uitbetaalt en wat de exacte regels voor deze versie zijn.
  3. Draai. De uitkomst van elke spin wordt bepaald door een gecertificeerde toevalsgenerator en staat los van eerdere spins.

De volledige gids voor Cascading Cave: zo werken winsten en 2 strategietips

  • Wat een RTP van 95,83% kost per US$ 100 ingezet: gemiddeld US$ 4,17
  • Strategietips voor Cascading Cave

Gratis · geen creditcard nodig · alleen 18+

Nooit verkocht · exporteer of verwijder wanneer je wilt · Wat krijgen leden?

Zo werken winsten (alleen voor leden)

Wat een RTP van 95,83% kost per US$ 100 ingezet

Wat een RTP van 95,83% betekent

Verwacht rendement = inzet × 95,83%
Over US$ 100 aan totale inzetten is het gemiddelde verlies op lange termijn US$ 4,17

RTP is een langetermijngemiddelde over miljoenen spins. Elke afzonderlijke sessie kan ver boven of onder dat gemiddelde eindigen, zeker bij een volatiel spel.

Features uitgelegd (alleen voor leden)

Wat er in het infoscherm staat

In de bronnen die we hebben gecontroleerd, staan voor dit spel geen speciale features vermeld. Kijk in het infoscherm van het spel voor details.

Strategietips (alleen voor leden)

  • Een bonus rondspelen: bij een RTP van 95,83% kost het rondspelen van US$ 1.000 gemiddeld ongeveer US$ 41,70. Lees de bonusvoorwaarden, want sommige casino’s sluiten bepaalde spellen uit. Reken het na met de inzetvereiste-calculator.

Nog 1 tip

  • Stel limieten in voordat je speelt. Bepaal vooraf je verlieslimiet en speeltijd en stop zodra je een van beide bereikt. Geen enkel patroon of inzetsysteem verandert de uitkomst van een spin.

Meer hierover in RTP en volatiliteit van slots uitgelegd en bankrollmanagement.

Vragen

Veelgestelde vragen

Wie heeft Cascading Cave gemaakt?

Cascading Cave is ontwikkeld door Playtech.

Wat is de RTP van Cascading Cave?

De standaard-RTP van Cascading Cave is 95,83%.

Kan ik Cascading Cave gratis spelen?

Op dit moment niet op GambGenius: we hebben geen officiële demo van Cascading Cave van Playtech.

Heeft Cascading Cave een bonus buy?

In de bronnen die we hebben gecontroleerd, staat voor Cascading Cave geen bonus buy vermeld.

Waar kan ik Cascading Cave spelen?

Kronos Royale biedt spellen van Playtech aan. Check of Cascading Cave in jouw land in de lobby staat voordat je je aanmeldt. 18+ · Nieuwe klanten · Voorwaarden van toepassing. Beschikbaarheid verschilt per land.

Waar deze gegevens vandaan komen

De gegevens komen van 2 onafhankelijke slotdatabases. Casino’s kunnen versies met een lagere RTP draaien, dus check altijd de spelregels voordat je speelt.

Redactie van GambGenius

Gegevens gecontroleerd op

Onze redacteuren lezen de volledige voorwaarden van elke aanbieding en berekenen de verwachte waarde van elke bonus voordat die wordt opgenomen. Lees ons redactiebeleid.

Word gratis lid om je shortlist op al je apparaten te bewaren

Cascading Cave · Kronos Royale · 200% tot $2.000

Spelen bij Kronos Royale (opent in nieuw tabblad)

18+. Nieuwe klanten. Min. storting US$ 50. Inzetvereiste 40x op de bonus. Max. inzet US$ 10. 60 dagen. Volledige voorwaarden van toepassing.

Gokken moet leuk blijven

Stel stortingslimieten in voordat je speelt, jaag nooit verliezen na en neem regelmatig pauze. Is gokken niet meer leuk, dan is er dag en nacht gratis en vertrouwelijke hulp.

Hulpmiddelen voor verantwoord spelen