Alleen 18+. Gokken kan verslavend zijn – Speel verantwoord.

Slot van Play'n GO

Count Jokula

RTP
96,22%
Volatiliteit
Gemiddeld
Maximale winst
8.350x

Play'n GO bracht de slot Count Jokula uit in 2022. Je speelt op een speelveld van 3×3 met 5 winmanieren. Belangrijkste features: multipliers, wildsymbolen, tuimelende rollen en respins. In één oogopslag: een RTP van 96,22%, gemiddelde volatiliteit en een maximale winst van 8.350x de inzet. Thema’s: fantasy en horror. De slot maakt deel uit van de Joker-reeks. Er is een officiële gratis demo beschikbaar.

Advertentieverklaring: we verdienen momenteel niets aan de vermelde merken; verandert dat, dan staat het bij elke aanbieding vermeld. Hoe we geld verdienen

Spelen bij Aurivo Casino (opent in nieuw tabblad)

Biedt Play'n GO aan · check of Count Jokula in jouw land in de lobby staat.

18+. Nieuwe klanten. Min. storting US$ 20. Inzetvereiste 30x op de bonus. Max. inzet US$ 5. 30 dagen. 200 spins op Book of Dead van US$ 0,20. Bijgeschreven in dagelijkse porties van 20, verspreid over 10 dagen. Volledige voorwaarden van toepassing.

Belangrijkste voorwaarden

Alle belangrijke voorwaarden staan in de regel hierboven.

Volledige voorwaarden van toepassing. Speel bewust.

Lees de volledige gidsWord gratis lid om je shortlist op al je apparaten te bewaren
Meer
534 slots van Play'n GO Word gratis lid om Play'n GO te volgen en nieuwe slots als eerste te zien
Slot Count Jokula van Play'n GO

Kort antwoord

Count Jokula is een slot van Play'n GO (2022) met een RTP van 96,22%, gemiddelde volatiliteit en een maximale winst van 8.350x. Het spel werkt met 5 winmanieren en biedt multipliers, wildsymbolen en tuimelende rollen. Er is een officiële gratis demo beschikbaar. De RTP kan per casino verschillen.

Op deze pagina11 onderdelen

Belangrijkste gegevens

RTP
96,22%
0,18 procentpunt boven de mediaan (96,04%)
Volatiliteit
Gemiddeld3 van 6 op onze volatiliteitsschaal
Maximale winst
8.350x
Hoger dan 63% van de slots in onze database
Speelveld
3×3
Uitbetaling
5 winmanieren
Uitgebracht
27 okt. 2022
Inzetbereik
US$ 0,05–US$ 100

Niet gepubliceerd door de provider: jackpot

Casino’s met spellen van Play'n GO

Advertentieverklaring: we verdienen momenteel niets aan de vermelde merken; verandert dat, dan staat het bij elke aanbieding vermeld. Hoe we geld verdienen

  • Aurivo Casino100% tot $1.000 + 200 free spins30x op de bonusBiedt Play'n GO aan
    Spelen bij Aurivo Casino (opent in nieuw tabblad)

    18+. Nieuwe klanten. Min. storting US$ 20. Inzetvereiste 30x op de bonus. Max. inzet US$ 5. 30 dagen. 200 spins op Book of Dead van US$ 0,20. Bijgeschreven in dagelijkse porties van 20, verspreid over 10 dagen. Volledige voorwaarden van toepassing.

    Belangrijkste voorwaarden

    Alle belangrijke voorwaarden staan in de regel hierboven.

    Volledige voorwaarden van toepassing. Speel bewust.

  • Solstice Spins50 free spins zonder storting + 100% tot $50035x op de bonusBiedt Play'n GO aan
    Spelen bij Solstice Spins (opent in nieuw tabblad)

    18+. Nieuwe klanten. Min. storting: geen voor de free spins; US$ 20 voor de stortingsbonus. Inzetvereiste 35x op de bonus. Max. inzet US$ 5. 14 dagen. 50 spins op Starburst van US$ 0,10. Winst uit spins max. US$ 100. Volledige voorwaarden van toepassing.

    Belangrijkste voorwaarden

    Alle belangrijke voorwaarden staan in de regel hierboven.

    Volledige voorwaarden van toepassing. Speel bewust.

  • Opalis125% tot $750 + 125 free spins35x op de bonusBiedt Play'n GO aan
    Spelen bij Opalis (opent in nieuw tabblad)

    18+. Nieuwe klanten. Min. storting US$ 20. Inzetvereiste 35x op de bonus. Max. inzet US$ 5. 21 dagen. 125 spins op Sweet Bonanza van US$ 0,20. Volledige voorwaarden van toepassing.

    Belangrijkste voorwaarden

    Alle belangrijke voorwaarden staan in de regel hierboven.

    Volledige voorwaarden van toepassing. Speel bewust.

Check of Count Jokula in jouw land in de lobby staat.

Wat kost een uur spelen?

Thema’s:

Onderdeel van de Joker-reeks.

Gratis demo Leden

Probeer Count Jokula met speelgeld voordat je beslist of je met echt geld speelt. Officiële demo’s van Play'n GO zijn gratis voor leden van GambGenius.

Ledentoegang – volledige gids ontgrendeld

Zo speel je Count Jokula (alleen voor leden)

In plaats van vaste lijnen betalen gelijke symbolen op aangrenzende rollen uit op elke positie, vanaf de meest linkse rol. Hoe meer gelijke symbolen op elke rol, hoe vaker de combinatie uitbetaalt.

Je speelt Count Jokula op een speelveld van 3×3 met 5 winmanieren.

  1. Kies je inzet. Kies je totale inzet per spin tussen US$ 0,05 en US$ 100. Winsten worden uitbetaald als veelvoud van deze inzet.
  2. Bekijk de uitbetalingstabel. Open het infoscherm van het spel om te zien wat elk symbool uitbetaalt en wat de exacte regels voor deze versie zijn.
  3. Draai. De uitkomst van elke spin wordt bepaald door een gecertificeerde toevalsgenerator en staat los van eerdere spins.

De volledige gids voor Count Jokula: zo werken winsten, 4 features en 4 strategietips

  • Je inzetplan: budget van US$ 50 → ongeveer US$ 0,25 per spin (gemiddelde volatiliteit)
  • Wat een RTP van 96,22% kost per US$ 100 ingezet: gemiddeld US$ 3,78
  • 4 features uitgelegd: multipliers, wildsymbolen, tuimelende rollen, respins
  • Inzetplannen voor budgetten van US$ 20 tot US$ 250, getoetst aan de minimale inzet van US$ 0,05
  • 5 RTP-versies vergeleken: 96,22%, 94,23%, 91,23%, 87,23%, 84,23%
  • 4 slots in dezelfde stijl met een hogere RTP (tot 98,19%)
  • Strategietips en een sessieplanner voor Count Jokula

Gratis · geen creditcard nodig · alleen 18+

Nooit verkocht · exporteer of verwijder wanneer je wilt · Wat krijgen leden?

Zo werken winsten (alleen voor leden)

Wat een RTP van 96,22% kost per US$ 100 ingezet, de maximale winst van 8.350x bij een inzet van US$ 1

De hoofdprijs is begrensd op 8.350x je inzet. Bij een spin van US$ 1 is dat US$ 8.350; bij US$ 0,20 is het US$ 1.670. Wordt de grens bereikt, dan eindigt de ronde meestal direct.

Multipliers worden op winsten toegepast zodra ze landen; in veel spellen worden meerdere multipliers bij elkaar opgeteld of met elkaar vermenigvuldigd, en daar komen de grootste winsten vandaan.

Omdat winnende symbolen wegvallen en worden vervangen, kan één betaalde spin een reeks winsten opleveren. Ze tellen allemaal mee voor het totaal van die spin.

Wat een RTP van 96,22% betekent

Verwacht rendement = inzet × 96,22%
Over US$ 100 aan totale inzetten is het gemiddelde verlies op lange termijn US$ 3,78

RTP is een langetermijngemiddelde over miljoenen spins. Elke afzonderlijke sessie kan ver boven of onder dat gemiddelde eindigen, zeker bij een spel met een gemiddelde volatiliteit.

Features uitgelegd (alleen voor leden)

4 features uitgelegd: multipliers, wildsymbolen, tuimelende rollen, respins

Multipliers

Multipliers vergroten een winst met een vaste factor, zoals 2x of 10x. Ze kunnen aan symbolen gekoppeld zijn, voor een hele spin gelden of tijdens een feature oplopen, en zorgen voor de meeste grote winsten.

Wildsymbolen

Wilds vervangen gewone symbolen en helpen zo winnende combinaties te vormen. Scatter- en bonussymbolen vervangen ze normaal gesproken niet.

Tuimelende rollen

Na een winst verdwijnen de winnende symbolen en vallen er nieuwe in hun plaats. Zo kan één betaalde spin meerdere winsten achter elkaar opleveren. Ook wel cascades of avalanches genoemd.

Respins

Bepaalde rollen of het hele speelveld draaien opnieuw zonder nieuwe inzet, meestal na een specifieke symboolcombinatie of een bijna-winst.

Strategietips (alleen voor leden)

  • Stem je inzet af op de volatiliteit. Een gemiddelde volatiliteit houdt winkans en winstgrootte in balans. Reken op droge periodes tussen features, maar niet op extreme schommelingen. Een eenvoudige regel: neem budget mee voor minstens 200 spins; bij een budget van US$ 50 past dus een inzet van ongeveer US$ 0,25.

Nog 3 tips en een sessieplanner

  • Check welke RTP-versie je speelt. Play'n GO biedt dit spel aan met 96,22%, 94,23%, 91,23%, 87,23%, 84,23%. Open de spelregels bij je casino en kies bij voorkeur sites die de versie met 96,22% draaien.
  • Een bonus rondspelen: bij een RTP van 96,22% kost het rondspelen van US$ 1.000 gemiddeld ongeveer US$ 37,80. Lees de bonusvoorwaarden, want sommige casino’s sluiten bepaalde spellen uit. Reken het na met de inzetvereiste-calculator.
  • Stel limieten in voordat je speelt. Bepaal vooraf je verlieslimiet en speeltijd en stop zodra je een van beide bereikt. Geen enkel patroon of inzetsysteem verandert de uitkomst van een spin.

Meer hierover in RTP en volatiliteit van slots uitgelegd en bankrollmanagement.

Past het bij je budget? (alleen voor leden)

Inzetplannen voor budgetten van US$ 20 tot US$ 250, getoetst aan de minimale inzet van US$ 0,05

Bij een volatiliteit die gemiddeld is, raden we een budget aan voor minstens 200 spins. Hieronder zie je wat dat betekent voor Count Jokula (inzetten vanaf US$ 0,05 tot een maximale inzet van US$ 100).

Inzetplannen voor Count Jokula
BudgetInzet per spinGemiddelde kosten van 200 spins
US$ 20US$ 0,10US$ 0,76
US$ 50US$ 0,25US$ 1,89
US$ 100US$ 0,50US$ 3,78
US$ 250US$ 1,25US$ 9,45

Alleen gemiddelden: een korte sessie kan ver boven of onder deze bedragen eindigen. Stel een verlieslimiet in voordat je speelt.

RTP-versies (alleen voor leden)

5 RTP-versies vergeleken: 96,22%, 94,23%, 91,23%, 87,23%, 84,23%

Play'n GO levert Count Jokula in 5 RTP-versies en elk casino kiest zelf welke het draait. Over US$ 1.000 aan inzetten kost de versie van 84,23% gemiddeld ongeveer US$ 119,90 meer dan de versie van 96,22%.

RTP-versies van Count Jokula
VersieGemiddelde kosten per US$ 100 ingezetMeer dan de beste
96,22% (beste)US$ 3,78—
94,23%US$ 5,77+US$ 1,99
91,23%US$ 8,77+US$ 4,99
87,23%US$ 12,77+US$ 8,99
84,23%US$ 15,77+US$ 11,99

Open de spelregels of het infoscherm van het spel bij je casino om te zien welke versie het draait.

Een andere versie gezien bij een casino? Zo werken RTP-meldingen van leden

Zelfde stijl, betere RTP (alleen voor leden)

4 slots in dezelfde stijl met een hogere RTP (tot 98,19%)

Slots met dezelfde mechaniek (winmanieren) en dezelfde volatiliteit (gemiddeld) als Count Jokula, met een hogere gepubliceerde RTP. Casino’s kunnen van elk van deze spellen nog steeds lagere versies draaien.

Vragen

Veelgestelde vragen

Wie heeft Count Jokula gemaakt?

Count Jokula is ontwikkeld door Play'n GO en kwam uit in 2022.

Wat is de RTP van Count Jokula?

De standaard-RTP van Count Jokula is 96,22%. Play'n GO levert ook versies met 94,23%, 91,23%, 87,23%, 84,23%, dus kijk in het infoscherm van het spel bij je casino.

Heeft Count Jokula een hoge volatiliteit?

Count Jokula heeft een gemiddelde volatiliteit. Een gemiddelde volatiliteit houdt winkans en winstgrootte in balans.

Wat is de maximale winst bij Count Jokula?

De maximale winst bij Count Jokula is 8.350x je inzet; bij een spin van US$ 1 is dat US$ 8.350.

Kan ik Count Jokula gratis spelen?

Ja. Leden van GambGenius kunnen de officiële demo van Count Jokula van Play'n GO gratis op deze pagina spelen. De demo werkt alleen met speelgeld, dus winsten kun je niet opnemen, en hij is bedoeld voor spelers van 18 jaar en ouder.

Heeft Count Jokula een bonus buy?

In de bronnen die we hebben gecontroleerd, staat voor Count Jokula geen bonus buy vermeld.

Waar kan ik Count Jokula spelen?

Aurivo Casino, Solstice Spins en Opalis bieden spellen van Play'n GO aan. Check of Count Jokula in jouw land in de lobby staat voordat je je aanmeldt. 18+ · Nieuwe klanten · Voorwaarden van toepassing. Beschikbaarheid verschilt per land.

Waar deze gegevens vandaan komen

De gegevens komen van de eigen website van de provider en 2 onafhankelijke slotdatabases. Casino’s kunnen versies met een lagere RTP draaien, dus check altijd de spelregels voordat je speelt.

Spelafbeeldingen © Play'n GO, getoond om het spel te herkennen.

Redactie van GambGenius

Gegevens gecontroleerd op

Onze redacteuren lezen de volledige voorwaarden van elke aanbieding en berekenen de verwachte waarde van elke bonus voordat die wordt opgenomen. Lees ons redactiebeleid.

Word gratis lid om je shortlist op al je apparaten te bewaren

Count Jokula · Aurivo Casino · 100% tot $1.000

Spelen bij Aurivo (opent in nieuw tabblad)

18+. Nieuwe klanten. Min. storting US$ 20. Inzetvereiste 30x op de bonus. Max. inzet US$ 5. 30 dagen. 200 spins op Book of Dead van US$ 0,20. Bijgeschreven in dagelijkse porties van 20, verspreid over 10 dagen. Volledige voorwaarden van toepassing.

Zoals Count Jokula

Vergelijkbare slots van andere studio’s

Gokken moet leuk blijven

Stel stortingslimieten in voordat je speelt, jaag nooit verliezen na en neem regelmatig pauze. Is gokken niet meer leuk, dan is er dag en nacht gratis en vertrouwelijke hulp.

Hulpmiddelen voor verantwoord spelen